Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786617 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #285 : 20 Luty, 2014, 19:50:02 pm »

„Sorry, z tym darmowym podręcznikiem, to jednak nie zdążymy! Wiemy jednak, jak zamydlić wam oczy! Popisów resortu Kluzik-Rostkowskiej ciąg dalszy...

Pomysłowość polityków PO i kierownictwa MEN na ułatwianie życia rodzicom i dzieciom nie zna granic. Pchani nieodpartą potrzebą pomocy, politycy wysłali na przykład do szkół sześciolatki. Niestety nie zechcieli, by rodzice wypowiedzieli się w referendum czy takiej pomocy sobie życzą. Motywowani także troską o kieszeń rodziców politycy wymyślili darmowy, najlepszy ze wszystkich, podręcznik. Niestety, stary pomysł minister Hall został zliftingowany na tyle późno, iż właściwie nie ma szans, by powstało coś dobrego.(…)”.

http://wpolityce.pl/artykuly/74642-sorry-z-tym-darmowym-podrecznikiem-to-jednak-nie-zdazymy-wiemy-jednak-jak-zamydlic-wam-oczy-popisow-resortu-kluzik-rostkowskiej-ciag-dalszy?utm_source=apella&utm_medium=dzialania-fb-wsieci&utm_term=wpolityce&utm_content=19-02&utm_campaign=podreczniki
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +28/-53
Offline Offline

Wpisy: 155
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #286 : 20 Luty, 2014, 23:51:24 pm »

Twój pIs to by pewnie wszystko uzdrowiø i naprawiø / napisz cos od siebie wklejaro
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #287 : 21 Luty, 2014, 00:13:26 am »

Łoli, a masz lepsze rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #288 : 21 Luty, 2014, 12:23:19 pm »

Regiony nadgraniczne „Solidarności” przygotowują konwój z transportem humanitarnym na Ukrainę. Będą to przede wszystkim środki opatrunkowe i materiały pierwszej pomocy medycznej. Pierwszy transport powinien wyruszyć już w przyszłym tygodniu i zostanie sfinansowany ze zbiórki wśród członków Związku. „Solidarność” przy pomocy współpracujących z nami osób uczestniczących w wielu misjach wojskowych wspomoże również ewakuację Polaków znajdujących się zagrożonych rejonach. Szczególnie studentów i osób pracujących na Ukrainie.
Koordynacją i logistyką całego przedsięwzięcia zajmuje się zastępca przewodniczącego KK NSZZ „S”, a jednocześnie szef Regionu Podkarpacie, graniczącego z Ukrainą – Tadeusz Majchrowicz. W imieniu całego Związku zbiórką pomocy zajmuje się Region Świętokrzyski. Działania te wspierają również regiony: Ziemia Przemyska, Rzeszowski i Środkowo-Wschodni.
Przewodniczący „Solidarności” Piotr Duda apeluje nie tylko do członków Związku, ale również do wszystkich chcących wesprzeć nasze działania o przekazywanie środków na konto: Region Świętokrzyski NSZZ „Solidarność” 34 1020 2629 0000 9102 0009 1546 z dopiskiem:„UKRAINA”
Wszelkich informacji udziela Tadeusz Majchrowicz – tel. 512 983 530 W imieniu organizatora zbiórki pieniędzy Regionu Świętokrzyskiego informacji udziela Paweł Krzeszowski – tel. 533-263-987

http://www.solidarnosc.wroc.pl/?id=2733


001.jpg



001.jpg

* 001.jpg (7.16 KB, 245x137 - powiększony/pobrany 519 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #289 : 22 Luty, 2014, 14:56:38 pm »

Twój pIs to by pewnie wszystko uzdrowiø i naprawiø / napisz cos od siebie wklejaro

Proszę bardzo:

twoje wpisy są chamskie.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #290 : 22 Luty, 2014, 14:58:08 pm »






https://www.facebook.com/WartoBycPolakiem

https://www.facebook.com/FundacjaNowyKierunek



*  (17.08 KB, 270x263 - powiększony/pobrany 515 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #291 : 25 Luty, 2014, 22:38:11 pm »

....


102.jpg


102.jpg

* 102.jpg (43.63 KB, 518x349 - powiększony/pobrany 445 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #292 : 25 Luty, 2014, 22:52:21 pm »

zadziwiające jest to jak straszne trzeba być ślepym aby wirzyc w PiS..
okazuje sie że PiS potrafi omamić i żadne argumenty nie trafiają że to jest partia nieudaczników z prezesem na czele..
 oni mieli swoje 5 minut i co zrobili>
Kaczyński nigdy nie miał klasy nie potrafił odejść z honorem.. szukał jedynie winnych, maglował przedawnione tematy i ciagle wracał skąd wyszedł czyli....

MAGENTA  nie muszę oddawać głosu na Pis, aby tankować w przyzwoitej cenie.. albo tankuje w Nowej Karczmie po 5,02 albo  korzystam z autonóg
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #293 : 25 Luty, 2014, 23:04:18 pm »

Zastanawiałam się jak ile wody  upłynie od momentu mojego wpisu do czasu odpowiedzi MMM. Sprawdziłam to: mój wpis 22:38:11 wpis MMM 22:52:21

Przepraszam Cię moja droga, że tak długo kazałam na siebie czekać i dopiero teraz dokonałam wpisu. Poszukam zaraz czy na innych wątkach też się ujawniłaś…
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +10/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 27
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #294 : 25 Luty, 2014, 23:11:45 pm »

Magento, z całym szacunkiem, ale po kimś z takim doświadczeniem życiowym i do tego po nauczycielu, chciałbym oczekiwać odrobiny obiektywizmu, no albo chociaż trochę mniej poPiSywania się naiwnością - porównywaniem cen paliwa z roku 2006/2007 do dzisiejszych. Bo skoro tak, to porównaj sobie wynagrodzenia z tamtego okresu, a dzisiejsze. Tuska i jego bandę złodziei i nierobów chętnie postawiłbym przed sądem (gdyby to był inny kraj oczywiście), ale jak by nie było w tamtym okresie najniższa krajowa (i ogólnie pensje) była mniej więcej połowę niższa niż dzisiaj. I nie wiem jak Magenta, ale ja w 2006 roku dojeżdżając do pracy 17 km, zarabiałem 800 zł netto, co było i tak kwotą wyższą niż najniższa krajowa. Za obecną najniższą krajową można kupić przynajmniej podobną ilość 95-tki co za czasów PiSu (ble)...
Akurat w tej kwestii nie ma za co bić pisuarom braw, no chyba że tak dla zasady, bo tak...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #295 : 25 Luty, 2014, 23:12:01 pm »

wypowiadasz sie na publicznym forum i czego oczekujesz?
poklasku??
mam piać z zachwytu jak to partia Kaczyńskiego jest super?? a inni be??
dlatego jestem bezpartyjna i dobrze mi z tym...
ale wiesz masz racje tocz swoja walke i tkwij w ułudzie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #296 : 25 Luty, 2014, 23:29:57 pm »

lubaniaq, a jakiej Ty jesteś profesji, że można tak spytać? Czy jeszcze można spytać ile masz lat i jak się nazywasz, żebym i ja mogła ocenić czy Twoje wpisy są naiwne w stosunku do doświadczeń i profesji. Będę zamieszczać to co uważam i co mi zrobicie? Tkwić będę tam, gdzie będę uważać za słuszne i tak długo jak mi się to spodoba.  Buziak
« Ostatnia zmiana: 25 Luty, 2014, 23:32:25 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #297 : 25 Luty, 2014, 23:35:04 pm »

dziecinada Magenta, szkoda że  nie ma JOli poklepałaby cie po ramieniu bo przecież to niesprawiedliwe że Ciebie nikt nie rozumie prawda?

ide spać bo zabrakło mi słów..
TY też idz chrapać bo farmazon za farmazonem..
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 27
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #298 : 25 Luty, 2014, 23:54:11 pm »

lubaniaq, a jakiej Ty jesteś profesji, że można tak spytać? Czy jeszcze można spytać ile masz lat i jak się nazywasz, żebym i ja mogła ocenić czy Twoje wpisy są naiwne w stosunku do doświadczeń i profesji. Będę zamieszczać to co uważam i co mi zrobicie? Tkwić będę tam, gdzie będę uważać za słuszne i tak długo jak mi się to spodoba.  Buziak


Masakra. Znam Panią osobiście, Magento, i wcale nie atakowałam itd, a tu taka odpowiedź - niestety poziom... eh... szkoda, bo lubię czytać wpisy użytkownika o nicku Magenta...
”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” - nie, raczej tego kto prawdę przeinacza, a tego nie lubię. Nie popieram pisu, ale też nie jestem jakimś wrogiem. Proszę zaprzeczyć mojemu wpisowi o cenach paliwa. Niestety nie można. I nie potrzeba tu wiedzy o moim wieku itd, wystarczy mój wpis, potwierdzający iż w tamtym okresie już pracowałem i zarabiałem, byłem tez kierowcą. Żyłem jako dorosły człowiek i tak się dziwnie składa że obecnie nie wiele się w tej kwestii zmieniło. Podobnie jak z cenami paliwa, jak i wtedy tak i teraz były za drogie.

"Będę zamieszczać to co uważam i co mi zrobicie? Tkwić będę tam, gdzie będę uważać za słuszne i tak długo jak mi się to spodoba." - ok, ja nie mam nic przeciwko i nie zabraniam, ale proszę nie liczyć, że zamieszczając takie obrazki, przeinaczające rzeczywistość, jakiś myślący człowiek skłoni się dzięki nim ku pisowi (a do PO - oby niedługo po - nie trzeba wiele by zniechęcić).

Pozdrawiam i dobrej nocki - wszystkim oczywiście
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #299 : 26 Luty, 2014, 01:04:19 am »

Lubaniaq to może nie chowaj się za NICKIEM. Miej odwagę i przedstaw się.
Jeśli chodzi o Twoją wypowiedź co do benzyny to może najpierw to:

„Koszyk dóbr i usług – kombinacja wszystkich dóbr i usług nabywanych przez konsumenta w danym czasie.
W skład koszyka dóbr i usług wchodzą wydatki na:
żywność,
eksploatację oraz wyposażenie mieszkania,
oświatę i wychowanie,
kulturę,
naprawy,
odzież i obuwie,
leki,
higienę,
sport i wypoczynek,
transport,
inne.
Statystyczny koszyk zakupów – dobra i usługi oraz ich ilość kupowane przez „uśrednione” gospodarstwo domowe (typową rodzinę). Tworzony przez GUS na podstawie badań budżetów gospodarstw domowych. Służy do wyliczania Indeksu cen dóbr konsumpcyjnych (CPI).”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Koszyk_dóbr_i_usług
To tylko niektóre fakty:
Jeśli idzie o rok 2012 wynagrodzenia Polaków urosły o 3,4 %. Żywność podrożała aż o 4,3 %, blisko 100 % wzrosła cena benzyny od 2007 roku, kilkunastoprocentowe podwyżki cen energii.
Za przeciętną pensję w roku 2009 można było kupić 1769 bochenków chleba a w 2012 roku zaledwie 1657 chlebów (112 bochenków chleba mniej). Hmm … pensja minimalna rośnie nam rok do roku.
Coraz mniej możemy też kupić m.in. jajek, kiełbasy, cukru, ryb, owoców, wołowiny, mąki, kasz.
Na żywność wydajemy blisko 25 % naszych pensji, podczas gdy Niemcy, Austriacy, Anglicy zaledwie od 9 do 11 % (Tak dużo jemy? Nie, u nas są niższe pensje więc udział % wydatków na żywność jest większy – MMM wiesz o czym piszę?)
W 2013 było jeszcze gorzej. Nasze pensje nie wyrównują się z pensją w Niemczech, w Anglii czy Francji, zrównujemy się tylko cenami produktów spożywczych z krajami Zachodu, a nasze pensje coraz bardziej zbliżają się do biedniejszych krajów ze Wschodu.

JEŚLI JEST TAK DOBRZE (BENZYNY MOŻESZ KUPIĆ ILE CHCESZ ZA CAŁĄ SWOJĄ PENSJĘ) TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE?

Obrazek z benzyną to tylko przenośnia. Ale ...  szkoda mojego czasu.



« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2014, 01:08:04 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6906 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5902 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA