Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786691 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #210 : 13 Styczeń, 2014, 21:19:27 pm »

W przyrodzie nic nie ginie 


008.jpg


008.jpg

* 008.jpg (19.13 KB, 335x315 - powiększony/pobrany 603 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +28/-53
Offline Offline

Wpisy: 155
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #211 : 13 Styczeń, 2014, 21:36:54 pm »

żałosne jak ten cały wątek
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #212 : 13 Styczeń, 2014, 21:37:19 pm »

Dobrze daje, dobrze

<a href="http:////www.youtube.com/v/4j-cGp0C7hA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/4j-cGp0C7hA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #213 : 13 Styczeń, 2014, 22:03:04 pm »

Bo jak nie my, to to? Żałosne skomlenie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #214 : 14 Styczeń, 2014, 18:05:55 pm »

Na PiS głosowałam i pewnie nadal glosować będę, choć zawsze podkreślam, że robię to z powodu braku alternatywy. Wczoraj rozmawiałam z pewnym mężczyzną. On również głosuje na PIS ale, to tzw żelazny elektorat, zgadza się z wieloma założeniami PiS, ma dość konserwatywne poglądy, przez co często się spieramy ale do skarbonki Owsiaka wrzucał , wrzuca i zadeklarował, że wrzucał będzie.
Spytałam go wczoraj co myśli o krytyce Owsiaka, o wypowiedziach panów Kurskiego i Hofmana.
Odpowiedział mi, iż taka postawa, to zwyczajna zazdrość i mówiąc to co ukazują swoją ułomność i małostkowość. I tu się z nim zgadzam.     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #215 : 14 Styczeń, 2014, 18:42:40 pm »


 (... )do skarbonki Owsiaka wrzucał , wrzuca i zadeklarował, że wrzucał będzie. (...)



A powinien wrzucić do skarbonki WOŚP

Jesteśmy świadkami historycznej chwili. Oto powstał nowy podział ponad podziałami: na tych którzy wrzucają do skarbonki Owsiaka i na tych którzy wrzucali do skarbonki WOŚP a teraz nie wrzucają do skarbonki Owsiaka,  bo są małostkowi i zawistni. Ja tam Jolu wierzę w Ciebie. Jestem pewna Twojej uczciwości i wiem, że nie jesteś małostkowa i zawistna. Mówię to całkowicie poważnie. Humor będzie później.

A oto dawka dobrego humoru:

Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu


Kabaret Młodych Panów - Wielka Orkiestra Budżetowej Pomocy (Dzięki Bogu Już Weekend)


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #216 : 14 Styczeń, 2014, 19:04:28 pm »

Tereso kochanie, nie bierz tego do siebie a ta osoba o której napisałam jest tą, która głosowała na Twojego męża w pierwszej turze wyborów na Burmistrza Lubania. Nie napisałam tego złośliwie tylko po prostu podałam taki przykład, zacytowałam. Przecież po to mamy to nasze Forum aby wyrażać różne oponie a nie wyłącznie przytakiwać jeden drugiemu. Czasem irytują mnie osoby mające odmienne poglądy, bo przecież jestem tylko człowiekiem ale nie oznacza to, iż nie szanuję tych ludzi.

Z Poważaniem .
Jolka Samozło  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #217 : 14 Styczeń, 2014, 19:51:25 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 18:05:55
Wysłany przez: Jola


Cytuj
Na PiS głosowałam i pewnie nadal glosować będę, choć zawsze podkreślam, że robię to z powodu braku alternatywy.


 Jolu alternatywę mamy. Poglądy polaków zbieżne są z poglądami T
wojego Ruchu. Wielu Polaków dla jasności. Musimy tylko przełamać fałszywy stereotyp . Palikota atakuje i lewica i prawica. Zastanawiałaś się dlaczego ? Jest on zagrożeniem dla jednych jak i drugich.

 Jakoś dziwnie się czuję w kraju w którym zdarzają się takie perełki.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/caritas-dostal-dom-i-odsprzedal-za-bezcen-wiceszfowej,124854.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ewangelisci-z-rady-miejskiej-na-witrazu,116480.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #218 : 14 Styczeń, 2014, 20:02:27 pm »

Zgadzam się Tobą Fire, parę razy nawet wspominałam o tym na Forum, że moje myśli od czasu do czasu zbliżają się do tego ugrupowania. Jestem i zawsze byłam otwarta na nowe, jeśli tylko jest mądre i można mu zaufać. W Twoim Ruchu podoba mi się różnorodność właśnie, w szeregu tego ugrupowania zauważam wiele mądrych jednostek ale jakoś tak nie potrafię się przełamać i zaufać Palikotowi. Nie wiem, pewnie to efekt jego wcześniejszych poczynań. Co będzie dalej, czas po karze. Życie nauczyło mnie, że z polityką i politykami różnie bywa.     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #219 : 14 Styczeń, 2014, 20:09:21 pm »

  Jolu ,poczekam aż Ania Grodzka wyparuje z tego ugrupowania i zagłosuję na Palikota. W.g. mnie nie zrobił on nic co mogłoby go dyskwalifikować. Czy pokazanie sztucznego penisa jest wykroczeniem poza pewne kanony. Uważam że nie. Wielu wielebnych polityków posiada podwójną moralność. To jest to co mnie oburza. Ale decyzja należy indywidualnie do każdego z nas.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #220 : 14 Styczeń, 2014, 20:28:45 pm »

Fire jesteś bystry i wiesz, że to nie o tego sztucznego penisa chodzi, bo ja poczucie humoru mam. Mam na myśli całokształt, może się mylę ale zazwyczaj słucham swojej podświadomości a ona mi mówi, że coś z nim jest nie tak. Oczywiście mam na myśli Palikota a nie penisa.  
Co do Posłanki Grodzkiej, mój drogi, to powiem Ci, że nie tyle przeszkadza mi Pani Grodzka w TR, co pani Pawłowicz w PiS.
PS. Pysiu-Mysiu, wstąpmy do TR, uplećmy tęcze przed Urzędem Miasta i napiszmy list otwarty do naszego zajefajnego Burmistrza, niech nam zostawi na końcu tęczy garnek złota. I co Ty na to? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #221 : 14 Styczeń, 2014, 20:32:24 pm »

ale wy pieprzycie, aż miło!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #222 : 14 Styczeń, 2014, 20:42:00 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:32:24
Wysłany przez: Samozapłon


Cześć ZORZ.Cześć Oaza ,Cześć jak czapka Zdzichu...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #223 : 14 Styczeń, 2014, 20:48:07 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:28:45
Wysłany przez: Jola


Cytuj
uplećmy tęcze przed Urzędem Miasta

 Jolu a po co ? ja nie jestem kochający inaczej. Ale,ale jestem w stanie zaakceptować Biedronia . A Ani ani odrobinę.  Chichot

Cytuj
niech nam zostawi na końcu tęczy garnek złota. I co Ty na to?

  Jestem realistą. Nasz Burmistrz również jest realistą. Ale bajka fajna jest...chyba o Midasie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #224 : 14 Styczeń, 2014, 20:50:42 pm »

Odpowiedź do:" Jolu a po co?
Nie wiem pewnie dlatego, że :



 
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2014, 20:53:51 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5957 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA