Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786750 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #135 : 26 Czerwiec, 2013, 15:46:36 pm »

dzięki LIDER, bo zrobiło się gorąco oj gorąco a to że PIS wywołał kryzys to normalka.................................że tak mówią w TV
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #136 : 01 Lipiec, 2013, 01:14:06 am »

Właśnie przeglądnąłem część często (za często) odwiedzanych portali internetowych - wp.pl, interia.pl i onet. Odnośnie odbytych konwencji. Dramat! Tusk cacy...
Na szczęście na wpolityce.pl znalazłem ten tekst. Na prawdę polecam jego lekturę!!!
http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/56941-ten-krol-jest-nagi-donald-tusk-nie-ma-polakom-juz-nic-autentycznego-waznego-czy-chocby-prawdziwego-do-powiedzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #137 : 05 Lipiec, 2013, 19:28:16 pm »

Za granicą wśród polonii ten link robi furorę ze względu na ładny uśmiech pana w samochodzie (pierwsze zdjęcie od prawej).

http://en.wikipedia.org/wiki/Sicherheitsdienst

Znalazłam polski odpowiednik. Tu też jest to zdjęcie (chociaż ponoć jeszcze niedawno go tam nie było):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sicherheitsdienst

Zagadka:

O którym panu uwiecznionym na zdjęciu mowa?

Za dobrą odp. - plusik. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #138 : 06 Lipiec, 2013, 00:19:40 am »

Co z Wami ?  ?  ?   Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #139 : 06 Lipiec, 2013, 01:56:25 am »

To Donald Zysk!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 06 Lipiec, 2013, 10:53:20 am »

Nie pytałam o nazwisko! 
To ten z pierwszego planu ma taki ładny uśmiech 
Plus  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #141 : 06 Lipiec, 2013, 14:59:22 pm »

Proszę o usunięcie tego posta, niechcący go zdublowałam 
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2013, 15:02:56 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #142 : 06 Lipiec, 2013, 15:00:06 pm »

Tereso droga, według mnie żaden z nich nie ma miłego uśmiechu. Być może tak to odbieram że względu na ich mundury. Mimo, że wojnę znam tylko z opowiadań najstarszego pokolenia oraz z lekcji historii, to jednak faszyzm mnie przeraża i nie mogę pojąć skąd taki rozkwit neofaszyzmu w krajach byłego bloku wschodniego. Mam tu na myśli Rosję, Węgry, Słowację. Jeśli chodzi o Polskę to nacjonalizm rozkwita ostatnio niczym grzyby po deszczu a przecież od nacjonalizmu do faszyzmu naprawdę niedaleka droga. Oczywiście, wiem, ze sprzyja temu ogólne niezadowolenie i pogłębiająca się bieda.

www.youtube.com/watch?v=t0FqLI3fXrA


Gdy oglądam takie rzeczy to dopada mnie bezradność i smutek. Skąd w ludziach tyle nienawiści ? Dlaczego politycy bagatelizują owe zjawiska a niektórzy z nich sprawiają wrażenie być sprzymierzeńcami takowych poczynań. Niby świat idzie do przodu ale ludzkość jakby się cofała.     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #143 : 06 Lipiec, 2013, 15:55:43 pm »

Faszyzm do narodowy socjalizm i słusznie, że on przeraża i jest potępiony
Niemniej przerażający jest internacjonalistyczny socjalizm w skrajnej formie znany jako komunizm.
Nie trzeba dużo tropić socjalistów różnej maści w innych krajach bo mamy ich bez liku u siebie
Przypominam, że od 2002 roku istnieje w Polsce legalnie partia komunistyczna, a inna podobna partia jako spadkobierca PZPR partii komunistycznej PRL jest dziś legalną siłą polityczną pod nazwą SLD (nie wiem dlaczego nazywają akurat siebie postkomunstami, bo np nie słyszałem o postfaszystach - ale to już tak na marginesie)

pozdrawiam
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #144 : 06 Lipiec, 2013, 16:08:43 pm »

Jolka...!! słuch tylko pozostal w tyle ..reszta idzie naturalnym torem..aby zaklinać przysięgi
wtórnych ,trza by było spytać Rzymu!...Magenta wytatuowała ślad , który ew .w kurtuazji
ponieść może Nas w świat ..nie stety przyszłości..o co chodzi?... wszak w kalkulowanie Nas jako Narodu w kfalifikacię  bezbronnego .bo ..żyd żyda mordował, a mormoni  udawali biednych ...wypędzonych.../stąd naiwność usa.../jest  chyba ewolucyjnym strikte. bo choć broniąc się od różnych niedociągnięć ..chylymy czoła nad bieżącym...
Trudno  się w tym połapać ..ale myslę, że jest wyjście ...chociaż lokalnie...

mark...

Lider..pozdro, sld to  taki marketing narracyjny..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #145 : 06 Lipiec, 2013, 16:24:39 pm »

Piotrek był najbliżej. Chodziło oczywiście o podobieństwo do Donalda Pluska. Piotrek pomylił nazwiska.
Ciekawa jestem jak  nazywał się ten oficer. Podobieństwo jest uderzające. Może w jakiś archiwach są zachowane personalia owych osób.


Piotrek otrzymał pluska …ups  plusa.

A jeśli chodzi o ten „miły uśmiech” to złośliwi twierdzą, że to przez  „ten uśmiech”  tego zdjęcia na odpowiedniku polskojęzycznym nie było, pojawiło się stosunkowo niedawno i bynajmniej nie chodziło o uśmiech tylko o pewne podobieństwo.
Podaję to jako ciekawostkę, a nie ze względów innych mi przypisywanych.

Polecam:

http://www.papilot.pl/gwiazdy/7347/Sobowtory-gwiazd-Zobacz-NIESAMOWITE-zdjecia.html

« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2013, 16:38:43 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #146 : 06 Lipiec, 2013, 16:38:30 pm »

pewnie "post" komuniści bo czekają, żeby im ten niezręczny przedrostek w końcu ktoś usunął  

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/43090,norymberga-dla-komuny.html

bystrzachy z Was (chodzi o zdjęcie) mi jakoś dłużej zeszło
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2013, 16:43:10 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #147 : 06 Lipiec, 2013, 17:21:47 pm »

Znalazłam na Kwejku naprawdę ciekawe zdjęcia.

http://kwejk.pl/galeria/1842071/0/zatrzymani-w-kadrze.html#gallerypic
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #148 : 06 Lipiec, 2013, 17:29:34 pm »

a je jeszcze coś o generale
http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/57408-dekret-o-kanonizacji-generala-wydany-wbrew-pozorom-to-wazne-zdarzenie-nawet-jesli-tylko-konczy-wieloletni-proces

ps
zdjęcia naprawdę ciekawe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #149 : 07 Lipiec, 2013, 00:59:50 am »

Znalazłam na Kwejku naprawdę ciekawe zdjęcia.

http://kwejk.pl/galeria/1842071/0/zatrzymani-w-kadrze.html#gallerypic


Pierwsze zdjęcie to uroczystość  żałobna ( nie pogrzebowa) po śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego – 18 maja 1935, katedra św. Jadwigi w Berlinie.
Niemcy na pogrzebie reprezentował premier Prus Hermann Göring.
Dodam, że pogrzeb marszałka i  uroczystości z nim związane trwały sześć dni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7283 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5959 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA