Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786628 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #90 : 20 Kwiecień, 2013, 10:09:09 am »

W kraju, gdzie kradnie się duże pieniądze i nic złodziejom za to nie grozi normalnym złodziejom też ułatwiono proceder. Ujdzie im na sucho, gdy ukradną mniej niż 1000zł np. cały zasiłek dla bezrobotnego. Zasiłek jest oczywiście mniejszy. Prawo jasno w tym przypadku nawet zachęca do przestępstwa. Przestępstwo to jest, ale w naszym odczuciu, a zgodnie z prawem nie bo mała szkodliwość społeczna. Jak widać bezrobotny, biedny nie należy do społeczeństwa można ich okradać. Chyba, że będą to porządni złodzieje i będą najpierw sprawdzać PIT przyszłej ofiary i okradać tylko bogatych. Apelujmy do złodziei nie okradajcie biednych na kwoty poniżej 1000 zł, można 999 zł. Jeśli po rabunku policzycie, że jest 1000, złotówkę należy położyć na parapecie. 
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2013, 10:12:36 am wysłane przez Związek Zaw. Solidarność » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #91 : 21 Kwiecień, 2013, 21:07:49 pm »

Niestety poniższy tekst nie jest lekturą do poduszki:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/51895-szok-jaroslaw-gowin-sugeruje-ze-zamrozone-w-polsce-ludzkie-embriony-trafialy-do-niemiec-gdzie-poddawano-je-eksperymentom
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 22 Kwiecień, 2013, 08:54:14 am »

Piecha (PiS) wygrywa w Rybniku. Daleko w tyle RAŚ i Platforma. Platfusy - katastrofa coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #93 : 23 Kwiecień, 2013, 21:13:38 pm »

Warto przeczytać. Dotychczasowe analizy sprawdzały się. A zatem...

http://wpolityce.pl/artykuly/51975-janusz-szewczak-oglaszam-poczatek-kryzysu-gospodarczego-i-zalamania-sie-finansow-publicznych-w-polsce
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #94 : 25 Kwiecień, 2013, 00:04:46 am »

„Teraz czeka nas optymalizacja kosztów”


ALT-man.jpg


ALT-man.jpg

* ALT-man.jpg (68.3 KB, 516x674 - powiększony/pobrany 1147 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #95 : 25 Kwiecień, 2013, 22:00:39 pm »

Piecha (PiS) wygrywa w Rybniku. Daleko w tyle RAŚ i Platforma. Platfusy - katastrofa coraz bliżej.

 Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #96 : 25 Kwiecień, 2013, 22:16:58 pm »

Fire. Przed Rybnikiem były wybory uzupełniające w trzech gminach gdzie dotychczas wygrywało PO lub PSL. Z tym samym skutkiem. A zatem jest to raczej potwierdzenie pewnego trendu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #97 : 26 Kwiecień, 2013, 14:18:17 pm »

 "Matki pierwszego kwartału" będą mogły korzystać z urlopu macierzyńskiego w wymiarze jednego roku. Tak jak matki, które urodziły dzieci po 17 marca 2013 roku. Taką decyzję podjął premier Donald Tusk po spotkaniu z kobietami.

Przed chwilą przeczytałam to w wiadomościach na Interii i za to Tusk ma u mnie plusa. To jedna z nielicznych mądrych decyzji naszego pana Premiera.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #98 : 28 Kwiecień, 2013, 01:31:56 am »

Tak!  Nic się nie dzieje….
Pragnę opisać co mi się przytrafiło parę minut temu. Pod nickiem Teresa chciałam odpisać użytkownikowi o nicku RYBA na portalu Przegląd Lubański. Jest tam taki artykuł „Burmistrz Lubania prawie jak prezydent Wrocławia” . Podane są zarobki obecnego Burmistrza Arkadiusza Słowińskiego. Autor Sławomir Piguła porównuje zarobki naszego Burmistrza do zarobków innych włodarzy większych miast. Komentarze są  bardzo zaczepliwe i na niskim poziomie. Właściwie Burmistrz Lubania powinien,  według nich, zarabiać  średnią krajową. Jest tam wspomniany post użytkownika Ryba:

PL2.jpg

Podałam  w odpowiednim miejscu swój adres mailowy w którym zawarte jest moje imię i nazwisko, czyli wiadomo kto pisze. Niech wiedzą nie mam nic do ukrycia. Wpis był taki:

„Ryba możesz zerknąć tu:
http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=703&str=126
Mam pytanie do autora artykułu i wypowiadających się. W jakim to jest celu robione?”  

Jak widać nie obraża nikogo, zawiera dostępne wszystkim informacje. Oczywiście mój post nie ukazał się. Pomyślałam, że coś źle zrobiłam. Wysłałam jeszcze raz już z komentarzem, że poprzedni się nie ukazał. Też nic. Wysłałam inny komentarz pod innym Nickiem bez podania mojego adresu mailowego: „bzdury piszecie (próba)”.  Jak myślicie? Ukazał się…… ale po chwili zniknął. Zapewne moderator porównał IP….ha, ha, ha. Wolne niezależne media. Dobre sobie. Tu  zamieszczam wypowiedź  użytkownika z w/w portalu pod opisywanym artykułem

RokitaPL.jpg


Ciekawe co na te niezamieszczone i znikające moje posty Rzecznik Praw Obywatelskich? Czyżbym została zbanowana zanim cokolwiek napisałam? A może cenzura?...  A może ACTA?... A może po prostu po takim wydarzeniu nie warto tam wchodzić i czytać bo wszystko jest tendencyjne. A użytkownicy tegoż portalu twierdzą, że wreszcie jest miejsce gdzie można swobodnie się wypowiadać. Napisałambym to wszystko na łamach opisywanego portalu, ale niestety chyba się nie pojawi.

@Ryba z PL podaję ci wycinek z oświadczenia poprzedniego Burmistrza z roku 2009 za rok 2008 (skopiowane z oświadczenia które widnieje pod linkiem podanym wyżej).




Cytat z art. W PL : „Burmistrz Lubania Arkadiusz Słowiński zarabia rocznie 152 tys. Zł”

I tu chciałabym podziękować L24 za możliwość swobodnego wypowiadania się.

                                                                                         Teresa Zembik




PL2.jpg

* PL2.jpg (6.65 KB, 593x82 - powiększony/pobrany 1019 razy.)
RokitaPL.jpg

* RokitaPL.jpg (9.57 KB, 603x103 - powiększony/pobrany 1038 razy.)

*  (25.97 KB, 451x246 - powiększony/pobrany 1034 razy.)
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2013, 01:40:34 am wysłane przez Związek Zaw. Solidarność » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #99 : 28 Kwiecień, 2013, 02:12:48 am »

O przepraszam, to miał być mój drugi wpis na PL. Pierwszy był taki (ja wypowiadam się pod Nickiem Teresa). 

PL problem z poczuciem humoru.jpg


Został  on zamieszczony, ale po kilku godzinach. Jest  to pod art. „Burmistrz Słowiński obraził się na dyrektorkę biblioteki”.


PL problem z poczuciem humoru.jpg

* PL problem z poczuciem humoru.jpg (54.46 KB, 609x528 - powiększony/pobrany 1033 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #100 : 28 Kwiecień, 2013, 15:50:42 pm »

Teresa, masz u mnie duży plus a właściwie to zasłużyłaś na 3. Jeśli chodzi o Portal PL to zajrzałam tam parę razy ale dałam sobie z tym spokój. Tam nie szanuje się ludzi, którzy mają inne poglądy od panów administratorów. Cenzura jak za Gomułki, tam prym wiodą stare układy. Oni nie kasują chamskich i obraźliwych postów, tylko te, które im nie leżą.

Pozdrawiam.  

Lady Pank - 7-me niebo nienawisci
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2013, 15:56:42 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #101 : 28 Kwiecień, 2013, 18:12:20 pm »

„Tenkjuję wery much” dobra kobieto. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #102 : 07 Maj, 2013, 23:41:01 pm »

Sawicka winna „i”… „lub”  Sawicka niewinna…

Ex posłanka PO, Beata Sawicka - Winna korupcji, nieuwiedziona

Po tym wyroku wypowiedzi były takie:

Dlaczego wyrok ws. Beaty Sawickiej jest bardzo ważny?


ale to już historia, dawno i nieprawda.

Teraz jest wyrok uniewinniający. W uzasadnieniu pojawiła się teza, że to walka polityczna, bo cała sprawa wyszła przed wyborami. Jeśli tak to wszystkie sprawy korupcyjne z tego okresu powinny mieć taki sam finał, czyli uniewinniające, a  w tym czasie było ich dużo.

Największą liczbę przestępstw korupcyjnych w Polsce, według statystyk, odnotowano w roku 2007.
 
http://prawo-karne.wieszjak.pl/przestepstwa-gospodarcze/306291,Korupcja-w-swietle-badan-i-statystyk.html

Dziwnie kojarzy mi się to z przejęciem władzy w 2007 przez PO. Czyżby osoby dopuszczające się tego procederu poczuli luz po tym jak PIS nie miał już możliwości walki z takim postępowaniem?

W uzasadnieniu wyroku uniewinniającego Sawicką sąd nic nie wspomniał a propos ważnego interesu społecznego. W chwili przyjmowania łapówki ważny interes społeczny, czyli uczciwość osób, które zarządzają publicznymi pieniędzmi został naruszony. Pamiętam stenogramy z  rozmów Sawickiej z agentem Tomkiem oraz innymi nawet z PO, jestem ciekawa dlaczego służy zainteresowały się akurat Sawicką a nie kimś innym. Jak taka osoba może teraz spojrzeć w oczy swoim wyborcom. Wychodzi na to, że może.

Sawicka (PO) złapana na korupcji


Można  sobie jeszcze wyszukać na YOU TUBE stenogramy rozmów Sawickiej z agentami a nawet z partyjnymi kolegami .
Po tych nagraniach widać jak ją służby zaskoczyły, nie zdążyła się biedna zorientować jak ktoś podstępnie zostawił łapówkę na parapecie...

A takie wypowiedzi, w odpowiedzi , słyszą ci co z korupcją walczą:

Stefan Niesiołowski - studium nienawiści


Normalnie wstyd.

Ale czego można się spodziewać po rządach PO, wystarczy posłuchać tego nagrania i porównać z tym co zrobili z naszymi pieniędzmi, które odkładaliśmy na emerytury.

Obłuda Donalda Tuska


A te ich działania w temacie naszych emerytur  to nie wszystko. Przeczytajcie to:

http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Pieniadze-z-OFE-trafia-do-ZUS-Jesli-tak-to-beda-stracone,wid,15544971,wiadomosc.html?ticaid=11089c

Pieniądze z OFE trafią do ZUS? Jeśli tak, to będą stracone

Resort finansów forsuje rozwiązanie, które zaneguje sens reformy emerytalnej. Przeniesienie składek z OFE do ZUS oznacza utratę pieniędzy i zablokowanie powstania systemu wypłat emerytur kapitałowych - piszą w "Rzeczpospolitej" prof. Wojciech Otto i prof. Marian Wiśniewski.
 - Środki przesuwane z OFE do ZUS będą wydawane natychmiast na wypłatę świadczeń dla aktualnych emerytów. Kiedy my sami na emeryturę przejdziemy, żadnych emerytur kapitałowych nie otrzymamy - bo nie będzie już żadnego kapitału - piszą profesorowie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
 Eksperci w artykule podkreślają, że w takim przypadku jedyną nadzieję na wypłatę emerytur będziemy mogli pokładać w wierze w zdolność państwa do ściągania danin od tych, którzy będą wówczas pracować i odprowadzać składki.
 Autorzy przypominają, że będzie o to szczególnie trudno. W ciągu najbliższych 20 lat liczba emerytów będzie gwałtownie rosnąć, zaś liczba osób pracujących - kurczyć. Reforma służyła temu, by zależność wypłat od demografii znacząco osłabić.
 Zdaniem profesorów tych samych argumentów o rosnącym deficycie w dyskusji o OFE, użyto dwa lata temu, kiedy radykalnie zredukowano składki kierowane do OFE. Przez ten czas nie zrobiono nic, by nie powtarzać doraźnych działań nastawionych na szybkie efekty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #103 : 17 Maj, 2013, 22:31:25 pm »

Ten artykuł pozwolę sobie zamieścić w całości. Mam nadzieję, że autor nie poda mnie do sądu:

http://pressview.de/info/poza-obiegiem/szykuje-sie-skok-stulecia-na-nasze-pieniadze.html
(warto śledzić tę stronę)

„Szykuje się skok stulecia na nasze pieniądze! Okradną Cię w biały dzień...
Trochę bez znaczącego nagłośnienia w mediach przebiega kolejna sprawa, która już na pierwszy rzut oka wygląda jak ostateczny zamach na resztki polskiej gospodarki, zwłaszcza produkcje przemysłową.

 Nie dość, ze od 4 miesięcy produkcja spada, co powoduje masowe zwolnienia i zwiększenie bezrobocia (oficjalnie już 14,4 % za luty) to dodatkowo wzmaga coraz większe zagrożenie deflacją (inflacja spadła do 1,3 %) i klasycznego kryzysu, jaki zdarzył się w 1929 roku, to jeszcze dodatkowo rząd na czele z mgr Rostowskim i historykiem Tuskiem chcą gospodarkę zniszczyć do końca.

 Chodzi o działanie mające na celu kradzież pieniędzy obywateli z OFE. Instytucję OFE można oceniać różnie, ale ona po prostu istnieje i OBYWATELE zgromadzili w niej ok. 260 MILIARDÓW złotych. Wielka pokusa dla tych nieudaczników. Kradnąc te środki mogą uzupełnić budżet wzięty z sufitu i przetrwać kolejny rok, a może nawet okres do następnych wyborów.

Cel (czyli kolejne lata pasożytowania i życia na koszt obywateli gigantycznej rzeszy urzędników) uświęca środki (czyli kradzież). Agencja ratingowa Moody's już zapowiedziała, że w takim wypadku obniży rating Polski. Działalność agencji ratingowych jest swoistym kuriozum, ponieważ prywatne firmy mają olbrzymi wpływ na światową gospodarkę, ale trudno one istnieją i jest jak jest, dlatego należy się z tym liczyć.

Obniżenie ratingu spowoduje gwałtowny wzrost oprocentowania obligacji rządowych i prowadzi do scenariusza Europy południowej. Ale to jeszcze nie wszystko, "wyprowadzenie" NASZYCH pieniędzy z OFE spowoduje, że w najlepszym wypadku zostanie wycofanych z giełdy ok. 130 MILIARDÓW złotych. A co to spowoduje? Oczywiście ogromny krach, załamanie rynku i gwałtowne obniżenie wartości spółek notowanych na giełdzie.

Najbardziej dotknie to produkcji a zwłaszcza spółek skarbu państwa, np. KGHM, Grupa Azoty, Orlen itd. I co się wtedy stanie? Za bezcen będzie można wykupić akcje, a że nie mamy kapitału polskiego zrobi to ktoś inny. Czy o to chodzi tym panom?”

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Moody-s-zmiany-w-OFE-groza-obnizeniem-ratingu-Polski-2802254.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #104 : 27 Maj, 2013, 21:52:47 pm »

Niestety Lech Kaczyński nie żyje, czy teraz Tusk lub Komorowski kiwną przysłowiowym palcem w bucie, żeby im pomóc?

http://konflikty.wp.pl/kat,132916,title,Gruzja-alarmuje-rosyjscy-zolnierze-przesuwaja-slupy-graniczne,wid,15685350,wiadomosc.html

Gruzja alarmuje: rosyjscy żołnierze przesuwają słupy graniczne

Rosyjscy żołnierze weszli na 300 metrów w głąb Gruzji. Informują o tym zarówno gruzińskie, jak i rosyjskie agencje prasowe. Według władz w Tbilisi - Rosjanie prowadzący prace demarkacyjne na granicy gruzińsko-południowoosetyjskiej przesunęli linię graniczną o 300 metrów w głąb Gruzji. (…)”
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5902 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA