Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786661 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #75 : 19 Kwiecień, 2013, 15:56:52 pm »

Od czasu gdy dwóch takich zaczęło wyzywać się na moim wątku, a ja starałam się najpierw ich uspokoić  a potem kazałam by wynieśli się na inny, przybyło mi minusów. Pewnie zachodzi zasada:  „gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta”….   Niezdecydowany

Jola! Zapomniałam o plusie dla Ciebie! Już się poprawiam 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #76 : 19 Kwiecień, 2013, 17:22:48 pm »

Jola ja po prostu nie cierpię ludzkiej głupoty!A czy zauważyłaś kto zaczął ja po prostu odpisywałem dokładnie na tym samym poziomie jak Tony.Zobacz do innych potrafię się odnosić z szacunkiem, jeśli tylko na to zasługują!


Paweł nie mam nic przeciwko usunięciu wpisów, zobacz też wpisy w temacie "Basen koszmar Bur-miszcza" gdzie ja Tony oraz Firefoks pisalismy sobie podobne głupoty ponieważ panowie mimo moich wielokrotnych próśb o pisanie w temacie nie robili tego!Dla czego?Bo dostali solidną odpowiedz nie jeden raz a nie potrafili przyjąć z godnością że ktoś ten basen rujnował przez wiele lat.Moje wpisy śmiało proszę usunąć oraz anulować "bana" Posto21 (jak widać ban nie jest problemem żeby znowu się tu pojawić ) Pozdrawiam.



Po pierwsze to żadne tłumaczenie. Z kim byś nie rozmawiał czy z osobą bardzo kulturalną czy z taką, która nie liczy się ze słowami, to Twoje słowa świadczą o Tobie i Twojej kulturze a takie tłumaczenie jest dla mnie dziecinne. Poza tym czy przeczytałeś na Forum jakieś posty w których Tony by mnie obrażał. Chyba raczej nie. Mimo swego temperamentu rozmawia ze mną zupełnie normalnie A Ty mój drogi rozmawiając z Tonym dokręcasz śrubę, zupełnie jakby te waśnie między Wami sprawiały Ci przyjemność. Poza tym tłumacząc się w ten sposób odrobinę obrażasz naszą inteligencję
Po drugie czytaj ze zrozumieniem a nie pobieżnie i nie mieszaj. W wątku dotyczącym basenu poglądy Tonyego i Firego nie pokrywają się. Posty Tonyego świadczą o jego wrogości wobec Burmistrza a Firego wręcz przeciwnie.  
Pozdrawiam  oraz informuję uprzejmie, iż nie będę ciągnąc tej dyskusji, gdyż, to co miałam napisać w tej kwestii już napisałam.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2013, 17:25:31 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 19 Kwiecień, 2013, 17:39:03 pm »

Więc ja się nie tłumaczę ja informuję.Nie ucz mnie proszę "swojej" kultury bo nie jestem tym zainteresowany.To że tony cię nie obrażał nie ma tu nic do znaczenia.Na forum jest kilka kółek wzajemnej adoracji i to widać chociażby po minusach.Śrubki nie dokręcam, to że ktoś nie rozumie że nie ma racji i ucieka w wyzwiska itd świadczy o jego ilorazie inteligencji oraz kulturze.Jedyną przyjemność jaką mi sprawią "rozmowa" z ww osobnikiem to jego wiecznie spinianie się na mnie oraz zwymyślanie mnie- to akurat jest dla mnie zabawne.W wątku dotyczącym basenu nie chodziło mi o to kto jest czyim przeciwnikiem tylko o pisanie w temacie.Firefox bronił Tonego a ten z kolei zabawnie spinał się do mnie.KŁANIA SIĘ czytanie ze ZROZUMIENIEM Jolu!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #78 : 19 Kwiecień, 2013, 17:46:26 pm »

A wracając do założonego wątku. proponuję lekturę:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/51777-wojenka-o-skok-na-ofe-balcerowicz-straznikiem-rostowski-rabusiem-tylko-emeryt-zawsze-stratny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #79 : 19 Kwiecień, 2013, 17:55:38 pm »

Polski system emerytalny to jeden wieki niewypał, zresztą u nas wszystkie reformy kończą się klęską. Ciekawa jestem jak Polakom a szczególnie emerytom będzie się żyło za 20, 30 czy 40 lat.
Kolego Forumowiczu Prosto21 czy też 12, bo ostatnio jakoś tak te liczby mi się mieszają.  też Cie lubię  i pozdrawiam  A za tego minusa którym mnie obdarowałeś masz ode mnie plusa, tak dla równowagi w przyrodzie i na dowód mojej sympatii. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 19 Kwiecień, 2013, 18:29:56 pm »

Apeluję do moderatora by usunął obraźliwe wpisy użytkownika Tony i Prosto21 z tego wątku. Mamy tu zachowywać kulturę. Można mieć odrębne zdanie, ale to co tutaj reprezentuje Tony i  Prosto21 w stosunku do siebie  jest żałosne. Na innych forach moderatorzy usuwają wpisy,  które są  nazwijmy to nie będące tematem wątku.

                                                                      Dziękuję!

 Paweł nie usuwaj.To taki swoisty folklor. Teresa a Prosty to już nie oczko .To już "Prosty12".

Tak sobie nieskromnie myślę że Prosto12 powinien zmienić nick na MacGyver.Tylko on potrafił wydostać się z prezerwatywy którą kura ciągała po podwórku. Tony proszę Cię. Pamiętasz maiłeś takie motto: Nie wdawaj się..... trzymaj się tego. Z braterskim pozdrowieniem. Pomidor.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 19 Kwiecień, 2013, 18:36:12 pm »

Pomidor słuchaj Prosto12 to konto które zrobiłem po banie na Prosto21 takie trudne do ogarnięcia?Braterskie pozdrowienie... hehe zebyścię się nie z.... Nie wiem do czego pijesz z ta prezerwatywą (swoją drogą macie coś z Tonym wspólnego... ) to że tobie w życiu nie poszło Panie B. to nie jest już mój problem, mogłeś to leczyć!Bij sobie z Tonym i proszę cię nie wypowiadaj się do mojej osoby... nie zaczepiaj jak nie jesteś zaczepiany!

Ps.Jolu źle trafiłaś z tym minusem, wielokrotnie byłem posądzany o minusowanie.Niestety mnie to nie kręci mówiąc więcej powinno zostać to usunięte!
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień, 2013, 18:39:18 pm wysłane przez Prosto21 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 19 Kwiecień, 2013, 18:37:38 pm »

Od czasu gdy dwóch takich zaczęło wyzywać się na moim wątku, a ja starałam się najpierw ich uspokoić  a potem kazałam by wynieśli się na inny, przybyło mi minusów. Pewnie zachodzi zasada:  „gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta”….   Niezdecydowany

Jola! Zapomniałam o plusie dla Ciebie! Już się poprawiam  




Ja cie, no nie mogę.Przesilenie wiosenne. Coś z Wami moje panie jest nie tak. Mnie na fejsiku zaprosiła p.M.Machałek.

Sexmisja sfiksowałyście
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 19 Kwiecień, 2013, 18:41:49 pm »

Pomidor słuchaj Prosto12 to konto które zrobiłem po banie na Prosto21 takie trudne do ogarnięcia?Braterskie pozdrowienie... hehe zebyścię się nie z.... Nie wiem do czego pijesz z ta prezerwatywą (swoją drogą macie coś z Tonym wspólnego... ) to że tobie w życiu nie poszło Panie B. to nie jest już mój problem, mogłeś to leczyć!Bij sobie z Tonym u proszę cię nie wypowiadaj się do mojej osoby...

Ps.Jolu źle trafiłaś z tym minusem, wielokrotnie byłem posądzany o minusowanie.Niestety mnie to nie kręci mówiąc więcej powinno zostać to usunięte!

Wiesz co jest najzabawniejsze w Twoich postach. To że poruszasz się po omacku.Nie Masz zielonego pojęcia o mnie i o moich układach rodzinnych. Ale to pikuś przy Twoim łączeniu mnie z Tonym. Oczywiście że się znamy. Wszak mieszkamy w jednej dzielnicy. I co z tego ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 19 Kwiecień, 2013, 18:47:43 pm »

No i nie trafiłeś! To że się znacie i mieszkacie niedaleko siebie wiem, po 1. już o tym wspominałeś po 2. Wiem o tym widuję was przelotem Także mój post nie był zabawny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #85 : 19 Kwiecień, 2013, 18:53:19 pm »

No i nie trafiłeś! To że się znacie i mieszkacie niedaleko siebie wiem, po 1. już o tym wspominałeś po 2. Wiem o tym widuję was przelotem Także mój post nie był zabawny

 Nigdy nie mogłeś widzieć mnie z Tonym. Ale to jeszcze przed Tobą. Nie wykluczam takiej opcji. Jeżeli jednak myślałeś o mnie i mojej pani ,to owszem możesz widywać nas często.Rzeczywiście Twój post nie był zabawny. Twój post był żałosny. Wiesz co nie mam ochoty na bezprzedmiotową dyskusję,czy pyskówkę z Tobą. Żegnaj.Pa,pa...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 19 Kwiecień, 2013, 18:59:36 pm »

Nie wymyślaj sobie czegoś czego nie napisałem.Nie widuję was razem tylko każdego z osobna!Zawsze masz odpowiedź na każdy post ja wiem że na emeryturze człowiek się nudzi ale daj sobie spokój.Dzieli nas pokolenie i całkowicie inne poglądy nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówkę po prostu nie zaczepiaj jak nie jesteś zaczepiany. ORAZ nie bądź adwokatem... pa!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #87 : 19 Kwiecień, 2013, 21:39:42 pm »

Posty Tonyego świadczą o jego wrogości wobec Burmistrza


                     wrogości....hm...
                            raczej nie tylko kto lubi być robiony w tzw "jajo" ?



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #88 : 19 Kwiecień, 2013, 23:33:36 pm »

Po 18 latach od wniesienia aktu oskarżenia zapadł wyrok w sprawie Grudnia '70.(…)

„Sąd okręgowy w Warszawie wydał pierwszy wyrok w sprawie stłumienia strajków w grudniu 1970 roku. Stanisław Kociołek został uniewinniony, a dwóch wojskowych skazano na 2 lata, ale w zawieszeniu na 4. I nie za zabójstwo, a za śmiertelne pobicie. Prokuratura zapowiada apelację.(…)”

http://www.fakt.pl/Wyrok-w-sprawie-Grudnia-70-Ile-dostali-odpowiedzialni-za-masakre-na-wybrzezu,artykuly,208334,1.html

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-skandaliczna-decyzja-sadu-ws-grudnia-70,1,5471685,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 20 Kwiecień, 2013, 08:50:43 am »

Uniewinnienie i zawiasy tylko w Polsce jest to możliwe!Za jazdę rowerem po pijaku dostaniesz 10 miesięcy.A za pobicie ze skutkiem śmiertelnym zawiasy hah
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5956 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA