Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786663 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #30 : 12 Kwiecień, 2013, 21:58:51 pm »

Śmiech Waldka *ORYGINAŁ*

100_100_503644086_Facet_z_jajami_przez_pol_neo_middle.jpg

* 100_100_503644086_Facet_z_jajami_przez_pol_neo_middle.jpg (132.14 KB, 450x348 - powiększony/pobrany 506 razy.)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2013, 22:05:54 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #31 : 12 Kwiecień, 2013, 22:12:52 pm »

Dziękuję Ci  zlubania, że stajesz w mojej obronie  Buziak

Ja  mam inną fryzurę, mniej zaciętą minę, krótszy nos i na wycieczki zabieram większe dzieci. Wniosek: załączona kobieta to nie ja. Tu już jeden taki użytkownik przedstawiał mnie jako obrzydliwą czarownicę z wielką chochlą. Odpisałam mu, że potrafię tym narzędziem kuchennym nieźle przyłożyć (choć nigdy w praktyce tego nie próbowałam) ale torebką już tak   

Trzeba docenić to, że stracił trochę czasu żeby  tym obrazkiem  mnie podsumować. Jednak przyznam, że dawniejszy Tony bardziej mi się podobał. Myślę sobie,  że tak po koleżeńsku zastąpił Firefoksa. Fire też mnie ko…, ale nogą    ści…, ale drzwiami! Taka miłość między nami… 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #32 : 12 Kwiecień, 2013, 22:20:25 pm »

 A ja stanę w obronie Firego, bo moja droga mylisz się co do niego. Co prawda bywa zaczepny jak granat i prowokujący chyba bardziej od Dody ale to bystry zwierz .  

« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2013, 22:22:28 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #33 : 12 Kwiecień, 2013, 22:33:54 pm »

No!  Pogadaliśmy sobie. Teraz wróćmy do tematu:

Dzisiaj w TV usłyszałam jak ktoś reprezentujący „Europa Plus” powiedział , że jest to ruch proeuropejski. Może ktoś mi wytłumaczy co to oznacza?

A w Europie to:

http://andrzejdebkowski.bloog.pl/id,333910444,title,Nasze-matki-nasi-ojcowie,index.html?ticaid=610661

W USA to:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ambasada-rp-w-usa-sprzeciwia-sie-dystrybucji-filmu,1,5465745,wiadomosc.html

Jednym słowem w polityce nie ma sentymentów.

Niedawno byłam na szkoleniu „kierowników wycieczek szkolnych”. Pani prowadząca rozłożyła materiały z których czerpaliśmy informację jak dobrze zorganizować wycieczkę szkolną. W jednym biuletynie wycieczka dla młodszych dzieci do Goerlitz (Görlitz). Nauczyciel opowiada dzieciom o Unii Europejskiej: „……bo dobrze mieć przyjaciela……” Tak, zgadzam się, tylko gdzie on jest?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #34 : 12 Kwiecień, 2013, 22:38:21 pm »

                



                     aż strach cokolwiek wrzucić lub napisać tak osobiście odbierane jest
                               to nie jest normalne
                   ani nie znam Pani ani nie wiem kim Pani jest

             
                       
                    
                 posty z linkami miały być usuwane
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2013, 22:49:27 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #35 : 12 Kwiecień, 2013, 22:48:18 pm »

Wcale tego obrazka nie odebrałam do siebie. Już go kiedyś widziałam i bardzo mnie rozbawił.

                   
                 posty z linkami miały być usuwane

Miała być także zachowana kultura osobista i to, że nie obrażamy się nawzajem oraz zachowujemy granice dobrego smaku.

Tony plusik  i uśmiechnij się! Jutro będzie lepiej!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #36 : 12 Kwiecień, 2013, 22:51:34 pm »

No!  Pogadaliśmy sobie. Teraz wróćmy do tematu:

Dzisiaj w TV usłyszałam jak ktoś reprezentujący „Europa Plus” powiedział , że jest to ruch proeuropejski. Może ktoś mi wytłumaczy co to oznacza?

A w Europie to:

http://andrzejdebkowski.bloog.pl/id,333910444,title,Nasze-matki-nasi-ojcowie,index.html?ticaid=610661

W USA to:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ambasada-rp-w-usa-sprzeciwia-sie-dystrybucji-filmu,1,5465745,wiadomosc.html

Jednym słowem w polityce nie ma sentymentów.

Niedawno byłam na szkoleniu „kierowników wycieczek szkolnych”. Pani prowadząca rozłożyła materiały z których czerpaliśmy informację jak dobrze zorganizować wycieczkę szkolną. W jednym biuletynie wycieczka dla młodszych dzieci do Goerlitz (Görlitz). Nauczyciel opowiada dzieciom o Unii Europejskiej: „……bo dobrze mieć przyjaciela……” Tak, zgadzam się, tylko gdzie on jest?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #37 : 12 Kwiecień, 2013, 22:53:13 pm »


 
                      dokładnie kultura osobista
                            zlubania czy prosto21 aż od niej kipią
                          na innych forach to nie do pomyślenia aby takie epitety leciały
                         zaraz reakcja moda a jak się powtarza do ban i kop z fora

                                 ja nigdy nie zaczynam pierwszy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #38 : 12 Kwiecień, 2013, 22:56:58 pm »

Bo w Twoich tekstach Tony jest taka głębia, poezja i mają tyle mądrości życiowej.  Szok Każda głoska, sylaba, każdy wers, zmuszają do refleksji   Spoko a co wrażliwsze jednostki natychmiast utożsamiają się z tekstem.  

PS. Przestań być taki romantyczny, to może nie będziesz budził takich emocji wśród odbiorców swojej twórczości.  
 Ja nie odbieram osobiście Twojej poezji słów.
Ode mnie też mas plusa dla dla równowagi do tych minusów i dlatego, że mam dobry humor.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #39 : 12 Kwiecień, 2013, 23:04:31 pm »

Tony! Wiedziałam, że chcesz porozmawiać. Trzeba tak było od razu 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #40 : 14 Kwiecień, 2013, 21:57:33 pm »

„(…) Okazuje się, że kiedy polski rząd ustami kolejnych ministrów uspokajał, że nie ma mowy o budowie nowej rosyjskiej rury przez Polskę – w Petersburgu prezes jednej z gazowych spółek kontrolowanych przez Skarb Państwa podpisuje w tej sprawie „techniczne” porozumienie z Gazpromem. Negocjowane przez wiele miesięcy.
(…)
Co na to premier? Tradycyjnie wpadł we wściekłość i zarządził wielkie rządowe śledztwo. Szef MSW ma nam za kilka dni powiedzieć, jak mogło do tego dojść.
(…)
Służby również są zajęte zmianami, jakie się dzieją u nich, obstawianiem, kto zostanie szefem, a nie monitorowaniem działalności kluczowych spółek skarbu. Co jeszcze? Okaże się, że minister spraw zagranicznych jest bardziej zajęty twittowaniem niż pilnowaniem swoich urzędników. Stwierdzą, że wicepremier Piechociński nie dorósł do swojej roli.(…)”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Rosjanie-rozegrali-Polske-ws-memorandum,wid,15493317,wiadomosc.html?ticaid=110695
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 17 Kwiecień, 2013, 22:20:56 pm »


                      dokładnie kultura osobista
                            zlubania czy prosto21 aż od niej kipią
                          na innych forach to nie do pomyślenia aby takie epitety leciały
                         zaraz reakcja moda a jak się powtarza do ban i kop z fora

                                 ja nigdy nie zaczynam pierwszy....
Nie mam pytań... chociaż byś nie kłamał bo przed chwilą epitety to leciały z twojej strony... ale ty nigdy nie zaczynasz pierwszy heh kultura.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #42 : 17 Kwiecień, 2013, 22:23:29 pm »




               pomidor idioto !
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 17 Kwiecień, 2013, 22:28:54 pm »

trochę kultury wieśniaku!Sam jej wymagasz a posiadasz mniej niż 0 Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #44 : 17 Kwiecień, 2013, 22:32:19 pm »




                    zero to cię zrobiło

                           pomidor idioto !
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5957 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA