Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786703 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #240 : 14 Styczeń, 2014, 23:18:56 pm »

Cytuj
Fajerwerku! Ja Cię pocięłam? A Ty mnie wyrzuciłeś i do tej pory twoi przyjaciele mnie na twoim profilu obrażają. To jest w porządku? A DZIĘKUJĘ ZA MINUSA.

 Wyrzuciłem to nie jest właściwe słowo. Tak pokaleczyłaś mnie i moi znajomi stanęli za mną murem. Moi przyjaciele nikogo nie obrażają. Nie pomyślałaś ani przez sekundę że może warto ich przeprosić za wczorajsze szaleństwa.  Jeden post i są gotowi Ciebie polubić.

Aaa minus to nie moja sprawa. Dobrze Wiesz że ja anonsuję oceny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #241 : 14 Styczeń, 2014, 23:30:26 pm »

To może ja ich przeproszę i mnie polubią.  Kurcze jest jedno ale, rzadko bywam na Facebooku, jakoś mnie tam nie ciągnie. Wolę blogować na Interii. 
Fajerku i Tereso, nie kłóćcie się, bo przykro mi czytać Wasze posty i dowiadywać sie o tym, że walczycie ze sobą. Bardzo Was polubiłam.



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #242 : 14 Styczeń, 2014, 23:54:01 pm »

No sorki. Takie gadanie, „że gdyby pani dziecko było chore…” (to było do mnie) uważasz za stosowne i ja mam się do tego nie odnieść? Wybacz, jeśli chcesz ze mną na ten temat porozmawiać to nie na forum publicznym. Jeśli chodzi o Woodstock to nie mam nic przeciwko taplaniu się w błocie, złocie, lub w „innym złocie” itd. itp. To jego sprawa,  ale ja do tego nie będę się dokładać. Tak samo nie będę dokładać się do innych rzeczy o których się dowiedziałam. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Materiał o tych pijanych dziewczynach nie wiem po co zamieściłeś. Chcesz mi coś udowodnić, tylko nie wiem konkretnie co. Jeszcze raz powtarzam. Daję pieniądze tam, gdzie jestem pewna, że zostaną przeznaczone na ten cel, na który są zbierane. W świetle wielu informacji na temat Owsiaka nie jestem pewna czy dawać te pieniądze czy nie. Jeśli Ty lub inni mają inne zdanie to wasza sprawa. Możesz dać ile chcesz,  możesz nawet na to konto zrezygnować z codziennego bursztynowego napoju. Wyjdzie na zdrowie. A o zdrowie przecież tu chodzi, czyż nie? W związku z tym proszę Ciebie i Twoich przyjaciół z FB  o zaprzestanie rzucania inwektywami w moją stronę,  Jeśli to usuniesz to może i ja ich polubię i ponownie Cibie. Ja nie mogę się tam bronić dzięki Tobie gentelmanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #243 : 14 Styczeń, 2014, 23:56:52 pm »

Jolu! Buziaczki! Idę spać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #244 : 15 Styczeń, 2014, 06:58:28 am »

Choć akcja Owsiaka od 20 lat przynosi -praktyczne kożyści /pamietajmy,że NFZ NIE KUPUJE SPRZĘtU../ i ma to przełożenie na faktyczne dobrodziejstwa..to pani Zembik ma trochę racji
w sprawie buntu mentalnego...Żeby zrozumieć zaangażowanie Owsiaka i jego funkcję ..trzeba przeżyć młodość w Prl-u.. lata 60 -te/-Trzeba wiedzieć ,czym była muzyka rockowa, czym słuchanie radia Luksemburg, czym piwnice oklejone plakatami./zakaz.../, czym cukier z Kuby- nie taka fryzura ,czy spodnie jakieś niedopasowane ..były na celowniku itp..Już wtedy narastał bunt
-przecież Państwo Polskie powstało bezprawnie i zagarnięcie Naszej tożsamości przez ZSRR..nie wytrzymywało próby...W tedy właśnie /lata 60-te/pracował w Polsce jakiś szpicel rosyjski, któremu zaczęły się nie podobać "podziemne " tęsknoty i niepokorność młodych Polaków..Dlaczemu w tych właśnie latach zaczęły pojawiać się ..kluby /jawne/ .mnóstwo zespołów rockowych..atrakcji dla spędzania wolnego czasu...Ponieważ się "władza / bała..
i ten o to spicel ruski postanowił iść na współpracę z Polską młodzieżą i dał "wolny luz", że tak to określę../pod cezurą -oczywiście-../W młodzieżówkach pojawiał się już w tedy młody Owsiak- syn milicjanta- a jakże .."MŁODY SZTANDAR' ..JAKIEŚ SŁONIE ..RĘCZNIKI.. o ile pamiętam, czyli postać bardzo .w to mi graj..
Sam w tym okresie zaczęłem uprawiać rock i pomimo ,iż była bieda to Nas młodych to nie raziło bo chcieliśmy tylko grać!..mieć wolność.. i dostaliśmy-Owsiaka.
Powstawały kluby, nowe formacje , impresjonizm plakatowy, włosy długie, i wszystko czego młody zapragną..A po co? żeby nie wyjść na ulicę!
I to mamy w dzisiejszej rzeczywistości, z dodatkiem internetu..gdzie można mulić w głowach młodych ludziom, obywatelom Polskim, że róbta co hceta..
Młodzi  nie słuchają rodziców ,starszych niejednokrotnie bitych i poniewieranych przez socjalizm..Dzisiaj wyznawcy wolności ,narodowej tożsamości,kultury klasycznej, i kuchni babcinej..chcą się tarzać w błocie ,więc to dostają.
Osobiście nie mam nic do akcji Owsiaka i bo jednak mimo wszystko coś tam namacalnego pozostaje,,ale chciałbym trochę refleksji i takiego ruchu w tył..
To co wstawiacie ,jest trochę niesmaczne i pokazuje jedynie możliwości guglowania..
i o to też im chodzi.. myślę ,że wiecie co trza zrobić?

miłego dnia...

mark...

ps..niezależnie od konfabulacji .. pielęgnujmy  w Naszym mieście tę chęć dla dzieciaków

« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2014, 07:04:09 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #245 : 15 Styczeń, 2014, 11:23:20 am »

To nie prawda, że młodzi nie słuchają dorosłych, tylko, problem w tym gdy u dorosłego to co mówi zupełnie odstaje od tego co robi. Nie można moralizować, pouczać, mówić o świętości będąc jednocześnie, cwaniakiem, obłudnikiem, oportunistą itp. Niestety wielu dorosłych tak postępuje a dzieci i młodzież, to nie głupcy. Oni nie tylko słuchają ale i bacznie obserwują nas dorosłych. Ciągle narzekamy na młodzież a przecież młodzi ludzie są lustrzanym odbiciem nas dorosłych. Już to kiedyś mówiłam. Każdy skutek ma swoją przyczynę i nic nie dzieje się samo. My dorośli zamiast moralizować i mówić o lekkomyślności młodzieży, spróbujmy być choć trochę tacy jakimi twierdzimy, że jesteśmy, to i najmłodsze pokolenie będzie lepsze biorąc z nas przykład.   
Gdy była Wolontariuszką Szlachetnej Paczki w Jeleniej i mieliśmy Wielki Finał w siedzibie KSON. W pokoju za ścianą, Panie takie w wieku już emerytalnym miały kurs obsługi komputera. Podczas przerwy przychodziły na salę do nas aby parzyć sobie kawę i herbatę. Jedna z tych Pań zaczęła rozmawiać z młodymi ludźmi, bo większość  Wolontariuszy z Paczki, to byli bardzo bardzo młodzi ludzie. Owa pani powiedziała:"Serce rośnie gdy widzę, że młodzi ludzie są wolontariuszami, bo teraz młodzież jest taka rozwydrzona i niedobra"
Gdy to usłyszałam, to trochę się we mnie zagotowało a owej Pani zebrało się ode mnie.
Powiedziałam jej, że przeważająca większość Wolontariuszy, to właśnie młodzież, że wkurza mnie takie narzekanie na młodych podczas gdy ci dorośli wcale nie są tacy kryształowi. Powiedziałam też, iż tak się składa, że nieraz w życiu ktoś mnie skrzywdził i oszukał i że byli to dorośli a nie młodzież. Wiem, że zdarzają się przypadki chuligaństwa ale czy wśród tych starszych nie ma przestępców, złodziei itp. Czy dorośli nie oszukują, nie poniżają jeden drugiego. Gdybyśmy byli choćby odrobinę lepsi, to i najmłodsze pokolenie byłoby doskonalsze.         
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #246 : 15 Styczeń, 2014, 11:52:43 am »

Nic się nie dzieje...
Nawet "nasz" premier DT pojechał w p...
Słowem, prawie "All Quiet on the Western Front".

Chociaż... jednak coś się dzieje.
Cygaro się pali

http://fakt.onet.pl/premier-donald-tusk-wypoczywa-z-rodzina-na-nartach-w-dolomitach,artykuly,438973,1.html










Czyżby, wkrótce będzie "O dwóch takich co... lubili cygara"?

Pozdrawiam

tsetse


*  (40.47 KB, 343x381 - powiększony/pobrany 872 razy.)

*  (14.16 KB, 233x273 - powiększony/pobrany 822 razy.)
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2014, 11:58:41 am wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #247 : 15 Styczeń, 2014, 19:39:23 pm »

No sorki. Takie gadanie, „że gdyby pani dziecko było chore…” (to było do mnie) uważasz za stosowne i ja mam się do tego nie odnieść? Wybacz, jeśli chcesz ze mną na ten temat porozmawiać to nie na forum publicznym. Jeśli chodzi o Woodstock to nie mam nic przeciwko taplaniu się w błocie, złocie, lub w „innym złocie” itd. itp. To jego sprawa,  ale ja do tego nie będę się dokładać. Tak samo nie będę dokładać się do innych rzeczy o których się dowiedziałam. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Materiał o tych pijanych dziewczynach nie wiem po co zamieściłeś. Chcesz mi coś udowodnić, tylko nie wiem konkretnie co. Jeszcze raz powtarzam. Daję pieniądze tam, gdzie jestem pewna, że zostaną przeznaczone na ten cel, na który są zbierane. W świetle wielu informacji na temat Owsiaka nie jestem pewna czy dawać te pieniądze czy nie. Jeśli Ty lub inni mają inne zdanie to wasza sprawa. Możesz dać ile chcesz,  możesz nawet na to konto zrezygnować z codziennego bursztynowego napoju. Wyjdzie na zdrowie. A o zdrowie przecież tu chodzi, czyż nie? W związku z tym proszę Ciebie i Twoich przyjaciół z FB  o zaprzestanie rzucania inwektywami w moją stronę,  Jeśli to usuniesz to może i ja ich polubię i ponownie Cibie. Ja nie mogę się tam bronić dzięki Tobie gentelmanie.

Teresa nie odniosę się do tego. Musiałoby zaboleć. Nie jesteś zablokowana,A ja mam otwarty profil. Możesz się bronić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #248 : 17 Styczeń, 2014, 23:02:04 pm »

Chcę się ustosunkować do Twojego ostatniego wpisu:


CICHE DNI.jpg


CICHE DNI.jpg

* CICHE DNI.jpg (26.07 KB, 401x306 - powiększony/pobrany 741 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #249 : 17 Styczeń, 2014, 23:03:53 pm »

Z przekazu obrazkowego przejdźmy do wiadomości tekstowekj:






*  (69.09 KB, 565x376 - powiększony/pobrany 740 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #250 : 24 Styczeń, 2014, 17:58:05 pm »

Od podatku nie ma ucieczki 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #251 : 24 Styczeń, 2014, 18:09:26 pm »

Czasem myślę, że nasza Polska jest jak wredna macocha a nie jak dobra Ojczyzna.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #252 : 26 Styczeń, 2014, 23:48:54 pm »

Ciężko im idzie uchwalanie innych ustaw lub zmian w istniejących, ta została uchwalona w 24 godziny, co zapewne jest rekordem, godnym księgi Guinnessa.

„ „Skok na kasę” Lasów Państwowych w 24 godziny. To rekord koalicji Platformy i PSL-u w uchwalaniu ustaw (…) „

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-zbigniewa-kuzmiuka/72640-skok-na-kase-lasow-panstwowych-w-24-godziny?utm_source=apella&utm_medium=dzialania-fb-wsieci&utm_term=wpolityce&utm_content=26-01&utm_campaign=ustawa-lasy


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #253 : 03 Luty, 2014, 18:42:42 pm »

Warto przeczytać:

„(…) Raport Marka Regnerusa dotyczący dorosłych dzieci wychowywanych przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych wywołał prawdziwą burzę nie tylko wśród zadeklarowanych homoseksualistów, ale i w świecie naukowym. Jest on najczęściej pobieranym tekstem z dziedziny nauk społecznych na platformieScienceDirect. Pełna treść przełomowego raportu w języku polskim opublikowana została w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio, wydawanym przy UKSW. (…)”

http://fronda.gliwice.pl/news.php5?id=920
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #254 : 03 Luty, 2014, 19:17:07 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 18:42:42
Wysłany przez: MAGENTA


Cytuj
Warto przeczytać:

 No popatrz przeczytałem. I co ? Doszedłem do wniosku że nie warto. Dlaczego? Ano dlatego że wnioskując z lektury owego rewelacyjnego badania ,wynika że w Polsce duże bezrobocie wskazuje na to iż większość dzieci wychowywana jest w rodzinach homo nie wiadomo. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5957 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA