Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786644 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #195 : 11 Styczeń, 2014, 15:37:15 pm »

Jolu! Księdza Marka poznaliśmy dłuuuuuugo wcześniej. Mój mąż nie zajmował się jeszcze polityką. Ksiądz Marek był proboszczem w innej parafii. Już wtedy widzieliśmy, że to nie jest taki zwykły ksiądz. A na kawę czy kolację jest zapraszany nie tylko przez nas, ale również przez innych parafian którzy nie pełnią żadnej funkcji w mieście czy powiecie. Do parafian mówi Moi Przyjaciele (nie tylko do nas). Oczywiście każdy  z nas ma jakieś doświadczenia z klerem, ja też ale nie będę o tym pisać. Było – minęło. Piszę o dobrych doświadczeniach. Jeśli ktoś ma taką potrzebę by pisać o złych i na księży (Borisem) zapraszam do założenia swojego wątku. Borisem, wyglądasz na inteligentnego, nie rób mi tu hucpy. Jola, Ja nie poruszałam tego tematu tylko Borisem.
Borisem, jeśli chodzi o to czy jestem przeciwna WOŚP…  ani tak ani nie. Nie o WOŚP chodzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #196 : 11 Styczeń, 2014, 16:19:13 pm »


 Nie o WOŚP chodzi.


To dlaczego robisz wszystko by Nam wszystkim obrzydzić jutrzejszy dzień ?
Moja córka nie może się doczekać występu w MDK. synek wyciągnął ostatni grosz ze skarbonki i czeka na sedrucho.


Nie interesuje mnie wasza polityka, bo ani rudy a tym bardziej ten wasz kurdupel nigdy nie zrobiliście dla Polaków choć odrobinę tyle co Jurek.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #197 : 11 Styczeń, 2014, 23:20:11 pm »



A ile warta jest bezinteresowność? Nic, czy może jest bezcenna ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #198 : 12 Styczeń, 2014, 00:10:32 am »

Przeniesione z wątku: "21. Finał WOŚP"


   Dziś rano do sklepiku po chleb drepczę sobie,
Bo wczoraj nie kupiłem. (Zresztą - ruch to zdrowie).
Pod sklepem wolontariusz z milutką dziewuszką
Uśmiechają się do mnie potrząsając puszką.

   Nie wiem, o co im chodzi. Wtem olśnienie: Racja,
Przecież po raz kolejny trwa Orkiestry akcja.
Odwzajemniam więc uśmiech i jakieś tam grosze
Wrzucam i się upewniam: "To dla dzieci? Proszę".

   A na to, nie skrywając wcale rozbawienia,
Młodzi ludzie tak mówią: "Dziadku, świat się zmienia
I dzisiaj wielu takich jak pan jest w potrzebie;
Te grosze, co pan wrzucił, wrzucił pan dla siebie".

Hubert Horbowski
13 stycznia 2013
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #199 : 12 Styczeń, 2014, 01:35:11 am »

A ja się zgadzam z Magentą. - wośp jest tym dokładnie, o czym mówi Max w filmikach. I nie można od tego tematu czmychnąć, bo zawsze wróci. I teraz powraca, mówiąc nam teraz jak jest, od dwudziestu kilku lat.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #200 : 12 Styczeń, 2014, 01:44:09 am »

Dla wszystkich którzy są przeciwni WOŚP jeśli macie honor nie korzystajcie ze sprzętu zakupionego przez tą organizację.

Fakt. Zrobiono na moim dziecku po urodzeniu przesiewowe badanie słuchu z aparatu ofiarowanego przez owsiaka dla ŁCM.

Czy ty sobie wyobrażasz Borisem, że gdyby się okazało, iż dziecko nie słyszy lub niedosłyszy i musi przejść jakiś zabieg, to bym go zostawił w polskim szpitalu? < gromki śmiech >

To paranoja jest Grzesiek!
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2014, 22:05:55 pm wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: Błąd na miarę Przeglądu Lubańskiego
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #201 : 13 Styczeń, 2014, 19:24:37 pm »

Wysłane: 11 Styczeń, 2014, 15:37:15
Wysłany przez: MAGENTA


 
Cytuj
Już wtedy widzieliśmy, że to nie jest taki zwykły ksiądz


 A są tacy zwykli księża. Każdy jest niezwykły.
Oglądałaś ten film ? Tego księdza nigdy nie skrytykuję.
Cały film U Pana Boga za Piecem 1998) - iPtak.pl, Dramat, Komedia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #202 : 13 Styczeń, 2014, 19:33:02 pm »

Nio

Nawet kilka razy 
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2014, 19:36:18 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #203 : 13 Styczeń, 2014, 19:34:26 pm »

„Miażdżący raport NIK ws. poszukiwań gazu łupkowego w Polsce. Przez gigantyczne zaniedbania Polska może stracić wyjątkową szansę gospodarczą”

„Znaczące opóźnienie prac legislacyjnych, brak pełnomocnika koordynującego działania, niekompetencja i stagnacja prac Ministerstwa Środowiska, brak należytych kontroli i dowolność w rozpatrywaniu wniosków koncesyjnych - to tylko niektóre uchybienia, mogące doprowadzić potężną szansę energetyczną Polski do fiaska. NIK przedstawia raport, z którego wynika, że resort środowiska dopuścił się gigantycznych uchybień w przygotowaniu procesu poszukiwania gazu łupkowego.(…)
Odkrycie w Polsce złóż gazu łupkowego było dla nas wyjątkową szansą na zdobycie niezależności energetycznej i zbudowania siły gospodarczej. Co z niej pozostało? ”

http://wpolityce.pl/wydarzenia/71590-miazdzacy-raport-nik-ws-poszukiwan-gazu-lupkowego-w-polsce-przez-gigantyczne-zaniedbania-polska-moze-stracic-wyjatkowa-szanse-gospodarcza
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #204 : 13 Styczeń, 2014, 19:35:17 pm »

„No i już po obietnicach premiera Tuska. Tylko spracowany premier zdążył wyjechać na zasłużony urlop, na narty we włoskie Dolomity, a już jego podwładni wycofują się rakiem z zeszłotygodniowych obietnic”

„ (…) W sprawie likwidacji umów śmieciowych, sprawy też nie pójdą jak z płatka. Według doradcy premiera J. K. Bieleckiego będą one znikać etapami, a ponieważ Polska ma ich najwięcej w Europie, bo aż ok. 27 proc., choć rugana przez polski rząd Wielka Brytania ma ich zaledwie 6 proc. (…)Nie ma też większych szans na pełną realizację obietnicy MF M. Szczurka na wypełnianie PIT-ów za wszystkich polskich podatników. (…)W ramach deklaracji premiera D.Tuska, że rok 2014 będzie rokiem rodziny i marszem po stabilność i bezpieczeństwo ekonomiczne i socjalne polskich rodzin najlepiej posłużą przykłady takich możnych rodzin jak rodzina D. Tuska, A. Grada, J. K. Bieleckiego, J. V. Rostowskiego, J. Burego czy A. Struzika. Widać, że można jednak zadbać o rodzinę w Polsce. Co prawda coraz więcej polskich dzieci z powodu biedy ich rodziców jest odbierane polskim rodzinom, a coraz większa liczba dzieci popełnia samobójstwa. W kwestii obietnicy kontynuowania inwestycji gospodarczych i infrastrukturalnych oraz w ramach dokończenia budowy dróg i autostrad w 2014 r. warta 7 mld zł inwestycja dokończenia Południowej Obwodnicy Warszawy z powodu urzędniczych zaniedbań dotyczących decyzji środowiskowych - obwodnica ta może się urwać w lesie w okolicach Węzła Lubelska, a autostrada A-2 zacząć się w polu bez połączenia z obwodnicą Warszawy i wylotem na Poznań i Berlin. W sprawie zaś inwestycji fundamentalnej dla polskiej przyszłości gospodarczej czyli  wydobycia gazu łupkowego, raport NIK mówi o gigantycznych zaniedbaniach  i wręcz o rządowej kompromitacji. (…)Gdy idzie zaś o jedną jedyną książkę dla 6-latków idących we wrześniu do szkoły to miejmy nadzieję, że nie będą to podstawy ideologii gender, warto też przypomnieć, że w 2010 r. premier D. Tusk obiecywał już każdemu polskiemu uczniowi laptopa, a w 2011 r. wejście do strefy euro oraz, że Polacy "zaczną wracać z emigracji,  bo płaca tu będzie się opłacać".(…)”

http://wpolityce.pl/artykuly/71611-no-i-juz-po-obietnicach-premiera-tuska-tylko-spracowany-premier-zdazyl-wyjechac-na-zasluzony-urlop-na-narty-we-wloskie-dolomity-a-juz-jego-podw

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #205 : 13 Styczeń, 2014, 19:49:08 pm »

Cytuj
Wysłany przez: MAGENTA
Umieść cytat
„No i już po obietnicach premiera Tuska. Tylko spracowany premier zdążył wyjechać na zasłużony urlop, na narty we włoskie Dolomity, a już jego podwładni wycofują się rakiem z zeszłotygodniowych obietnic”

 Ale o co chodzi ? Nie te narty wziął czy pojechał tam gdzie nie powinien  No bo nic nie rozumiem z Tuskiem źle bez niego jeszcze gorzej. a nie powinnaś się cieszyć że sobie pojechał w ....niecenzuralne słowo szewca.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #206 : 13 Styczeń, 2014, 19:56:05 pm »

Ha ha (z przekąsem)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #207 : 13 Styczeń, 2014, 20:03:10 pm »

Tia...


006.jpg




006.jpg

* 006.jpg (38.6 KB, 519x372 - powiększony/pobrany 492 razy.)
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2014, 20:05:34 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #208 : 13 Styczeń, 2014, 20:04:34 pm »

 A plusów nie przybyło  @@@@@@@@@@@@@@@@@ . To ja Tobie żą to że miałaś dobre chęci...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #209 : 13 Styczeń, 2014, 20:07:49 pm »

Fajer! Już jeden otrzymałeś. Teraz czekam by postawić następny. Wiem szubrawco   o co Ci chodzi! Chcesz trzeci!


007.jpg


007.jpg

* 007.jpg (23.63 KB, 674x302 - powiększony/pobrany 492 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA