Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786660 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #180 : 08 Styczeń, 2014, 22:31:00 pm »

Ja też aplikuję
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #181 : 08 Styczeń, 2014, 23:38:00 pm »

2 członków i dwie członkinie ; ) Mam nadzieję, że Fajer przełamie remis i dołączy do NAS.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #182 : 09 Styczeń, 2014, 17:54:16 pm »

2 członków i dwie członkinie ; ) Mam nadzieję, że Fajer przełamie remis i dołączy do NAS.

 ha,ha chyba jako ten którego obejmiecie swoją opieką 

A tak na serio to i owszem.Tylko kogo do pary ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #183 : 09 Styczeń, 2014, 20:04:01 pm »

Chyba nie zrobisz przykrości dla Joli. Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #184 : 09 Styczeń, 2014, 20:34:22 pm »

Chyba nie zrobisz przykrości dla Joli. Co?

 A nigdy w życiu. Moją niezłomną wolą jest aby to właśnie Jola objęła mnie swoją opieką. Joluniu czy tak ? Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #185 : 09 Styczeń, 2014, 22:14:48 pm »

Fajer niejedno stowarzyszenie zawiązało się na L24. Taka jego rola, o czym niewiele osób tak naprawdę wie. Jestem przekonany, że spełnisz się w nowej rzeczywistości ... no, chyba, że Jola nas powyrzuca Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #186 : 10 Styczeń, 2014, 23:14:07 pm »

„(…) Prosze nam nie mącić w głowie Panie Kolonko (…)”

Putin Człowiekiem Roku MaxTV - Max Kolonko Mówi Jak Jest

Putin Człowiekiem Roku MaxTV - Max Kolonko Mówi Jak Jest


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #187 : 11 Styczeń, 2014, 00:44:29 am »

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 357: Podatek Owsiaka

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 357: Podatek Owsiaka


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #188 : 11 Styczeń, 2014, 10:57:00 am »

Jeśli chodzi o Putina to naprawdę rasowy polityk i bardzo inteligentna jednostka, co bardzo pomaga mu w realizacji planów politycznych. Jest jedno ale, nie widzę ani jednej przesłanki ku temu aby nazwać go dobrym człowiekiem. W moich oczach jest on uosobieniem zła, dyktatorem, egoistą dbającym przede wszystkim o własny interes. Jedyna dobra rzecz, która mu wychodzi, to budowa własnego wizerunku. Hitler też nie był głupi, umiał poruszyć ludzi, wzbudzić ich posłuszeństwo a nawet fascynację ale z perspektywy czasu wiemy przecież, że był to diabeł w ludzkiej postaci.
Co do Maxa Kolonko, czasem oglądam jego filmiki, facet jest błyskotliwy, ma dużo ciekawych spostrzeżeń ale ironią jest dla mnie to, że rozprawia o ekspansji Unii Europejskiej wobec Polski, o jej rozbiorze, obcym kapitale a sam mieszka USA, gdzie rdzenni mieszkańcy to Indianie a przodkowie tych, którzy zamieszkują USA, to przecież w stu procentach emigranci, którzy kilka wieków temu osiedlając się tam wymordowali i stłamsili rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. 
I trzecia sprawa Owsiak. Jak widzę krytykę Owsiaka, to od razu przypomina mi się mój były mąż alkoholik. On zawsze bardzo źle wypowiadał się na temat Jurka Owsiaka, ale to mogłam jeszcze zrozumieć, gdyż ma on osobowość nieco zawistną. Zawsze jak ktoś z rodziny lub znajomych dokonywał jakiegoś zakupu np. nowego sprzętu AGD , auta czy tym podobnej rzeczy, to niestety zgrzytał zębami ze złości, bo niektórzy po prostu mają zawiść w genach ale gdy ktoś mądry i fajny krytykuje Owsiaka, wówczas zawsze zadaję sobie pytanie. Skąd to się bierze ?
Co do Kościoła, sprawa jest oczywista. Wielka Orkiestra organizowana jest zaraz po Nowym Roku, mniej więcej wtedy, kiedy Księża odbywają coroczne Kolędowanie. Wiadomo Polacy w większości są narodem ludzi biednych i średniozamożnych, więc aby wrzucić grosz do skarbonki Wielkiej Orkiestry, muszą zrezygnować z innego datku a więc dadzą mniej Kolędującemu Księdzu lub przez jakiś czas będą mniej wrzucać na tacę.
Jedno z mądrych powiedzeń mówi:" jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Zawsze wrzucałam trochę grosza do skarbonki Wielkiej Orkiestry i dopóki takie akcje będą trwać, dopóty ja będę to robić. Powiem więcej, od jakiegoś czasu nie daję koperty z pieniędzmi, kolędującemu Księdzu, bo nie zamierzam sponsorować zakupu nowych opon do wypasionej bryki ani jakiegokolwiek innego zakupu. Jest tylu potrzebujących, domy dziecka, ciężko chorzy, czy ludzie żyjący w ubóstwie, więc wolę od czasu do czasu wspomóc takie akcje.
Oczywiście, to tylko moja subiektywna opinia i każdy ma prawo do własnego zdania. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #189 : 11 Styczeń, 2014, 11:42:27 am »


1526234_268582199960658_1606251330_n.jpg



Jolka bo Nam Tereska i Piotr focha strzelą 

1526234_268582199960658_1606251330_n.jpg

* 1526234_268582199960658_1606251330_n.jpg (72.62 KB, 960x754 - powiększony/pobrany 473 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #190 : 11 Styczeń, 2014, 13:45:17 pm »

Jeśli chodzi przemyślenia Maxa Kolonko to najbardziej podobają mi się fragmenty od 7:12-13:14 oraz 13:50-16:40. Mówi , że musimy myśleć przestrzennie jak Putin, stąd o Putinie.

Jeśli chodzi o WOSP:

Jako, że nie każdy „grosz” wrzucony do puszki WOŚP idzie na odpowiedni cel, a może iść np. na opony do Land Rovera, oraz po przeczytaniu i obejrzeniu wielu materiałów dotyczących WOŚP , spółki „Złoty Melon”,  firmy „Mrówka Cała” oraz Przystanku Woodstok od pewnego czasu nie wrzucam pieniędzy do puszki Owsiaka. Naszemu Księdzu (nazywa się Marek Kurzawa) wrzucamy na tacę i gdy chodzi po kolędzie, bo jest dobrym księdzem. Dzięki niemu w Naszej Parafii dużo się dzieje, dba o Parafię i o nas, jest naszym (parafian) przyjacielem, dzięki niemu chętnie przychodzimy do Kościoła (bo Kościół to my wierni, a ksiądz jest naszym Pasterzem). Do naszego kościoła na msze  św. przychodzą wierni nawet z innych parafii. W lutym (15) nasza Parafia organizuje bal charytatywny, na który serdecznie zapraszam. Jolu, każdy może przeznaczyć swoje pieniądze na co chce. To, że wrzucam tu informacje o Owsiaku to po to by ktoś przeczytał, nie po to by wszystko potępiać. Chodzi o dostęp do informacji.

Borisem, jesteś bardzo niesprawiedliwy. Nigdy nie wolno generaliwować.

 „(…) Zgodnie z dostępymi dokumentami kilka lat temu WOŚP kupiła firmę Złoty Melon. Firmę, której prezesem też jest Jerzy Owsiak. Fundacja zapłaciła ponad 1,5 mln złotych za zakup niewielkiego biznesu, który handluje gadżetami WOŚP i organizacją zaplecza Przystanku Woodstock. Jak ustaliła Telewizja Republika, firma czerpie także zyski z ogranizowania szkoleń i wynajmowania, kupionej za pieniądze orkiestry, siedziby w Szadowie. W sprawozdaniu finansowym orkiestry nie ma żadnej wzmianki o dochodach z tytułu wynajmu powierzchni ośrodka.(…)”


http://telewizjarepublika.pl/dokad-ida-pieniadze-ktore-wrzucamy-do-puszki-wosp,2863.html#.UtEvR-XkGMN

„(…) Dyrektorem firmy jest żona Owsiaka - Lidia, natomiast on pełni funkcję jej prezesa. Jak sam mówi, w Złotym Melonie starają się inwestować w sprzęt "najlepszy, a nie najtańszy" stąd wspomniany w artykule Land Rover i inne markowe samochody, a także nowoczesny sprzęt, z którego korzysta Złoty Melon.(…)”

http://muzyka.onet.pl/newsy/owsiak-odnosi-sie-do-artykulu-wprost-na-temat-zlotego-melona/y9mhv

×


« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń, 2014, 13:57:19 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #191 : 11 Styczeń, 2014, 14:10:27 pm »

Jola napisała, że nie daje już księdzu przy kolędzie "koperty" bo nie chce dokładać do nowych opon samochodu, mam problem ze zrozumieniem owej postawy, gdybym miał takie podejście, po prostu nie zapraszałbym księdza do domu, poza tym ksiądz, jak do tej pory, żyje z datków, więc wpuszczając księdza po " po kolędzie" nie dając nic w zamian, jest pewnego rodzaju wykorzystaniem, wszak ksiądz wykonuje swoją pracę, za którą oczekuje zapłaty, abstrahując od poglądów na temat kościoła, ciekawe, jak czuje się ktoś, kto wykonując swoje zadanie nie dostaje za to wynagrodzenia, porównam to do wykorzystywanych sprzedawczyń w supermarketach, Jolu, nie chcę wywoływać jakiegoś konfliktu, bo to też jest mój pogląd na temat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #192 : 11 Styczeń, 2014, 14:25:49 pm »

Dokładnie o to chodzi. Jeśli ktoś należy do Kościoła (jakiegokolwiek) to jest sprawa tego kogoś. Jeśli ktoś nie chce do niego należeć, bo mu się nie podoba, to też jest to jego sprawa. Jeśli ktoś nie chce chodzić i wrzucać na tacę to nie chodzi. Nie chce przyjąć księdza po kolędzie to nie przyjmuje i już. Przed księdzem chodzą ministranci i pytają czy przyjmuje się księdza w danym domu. Jeśli odpowie się że nie, to ksiądz nie przyjdzie. My zapraszamy naszego księdza nawet na kawę czy przy innych okazjach np. na kolację czy na ognisko. To jest (tak jak inni księża) normalny człowiek. Tak jak z każdym z nas, jedni nas lubią a inni nie. Jedni patrzą na NAS a inni patrzą na NAS ale przez jakiś pryzmat np. przynależności do jakiejś partii czy organizacji. To by było na tyle. Mówiła Teresa Zembik, mówię jak jest  .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #193 : 11 Styczeń, 2014, 14:44:49 pm »

Spoko Samozaplon, mój drogi, nie ma żadnego konfliktu, każdy z nas ma prawo do własnego poglądu. Nietrafione  jest tylko według mnie porównanie ciężko pracującej ekspedientki z marketu za często marny grosz do duchownego.
Tereso, wiem, że kościół to wierni czyli my wszyscy ale ja nie krytykowałam wiernych, jeśli już to od czasu do czasu mam zastrzeżenia do Pasterzy, jak ich nazwałaś. Gdyby owi Pasterze byli nieskazitelni a powinni tacy być pełniąc taką funkcję, to czy obecna głowa Kościoła, Papież Franciszek kierowałby krytykę pod ich adresem?    
Tereso odnośnie tego, co napisałaś w poście powyżej, to odpowiem tak szczerze od serca. Ty i Twój mąż jesteście fajnymi ludźmi ale muszę dodać, iż Twój małżonek pełnił i pełni obecnie ważną funkcję w naszym mieście, więc nie jesteście takimi zwykłymi szarymi obywatelami a duchowni, to często osoby interesowne i niestety inaczej traktują i odnoszą się do szaraczków a inaczej do tzw. VIP-ów. I naprawdę nie piszę tego złośliwie, bo cenię i szanuję Ciebie i Twojego męża  ale równie mocno cenię sobie szczerość.
Nigdy nie zapomnę mojej nieżyjącej już sąsiadki, starszej pani, bardzo pobożnej , umierała a ksiądz odmówił ostatniej posługi, bo jak twierdził miał zepsute auto, tylko, że to było na ulicy Rybackiej czyli parę kroków od Kościoła.
PS. Być może nasze nastawienie zależy od naszych doświadczeń .
Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #194 : 11 Styczeń, 2014, 14:55:23 pm »


Borisem, jesteś bardzo niesprawiedliwy. Nigdy nie wolno generaliwować.


..w którym miejscu?

a księdza to faktycznie mogą Wam pozazdrościć.

Dla wszystkich którzy są przeciwni WOŚP jeśli macie honor nie korzystajcie ze sprzętu zakupionego przez tą organizację.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA