Strony: 1 ... 75 76 [77] 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786347 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1140 : 12 Luty, 2015, 07:13:45 am »

Ciekawe komu tak zależy żebym tu nie pisała, że tyle czasu i energii poświęca na obrażaniu mnie, podchodzeniu pod dom i sprawdzaniu czy jeszcze nie śpię... podjudzaniu... czy komuś zabraniałam tu pisać, że Szczepcio uważa, że zawłaszczyłam sobie forum? To z kolanem jest poniżej krytyki.
A co w powiedzeniu strzelić sobie w kolano jest poniżej krytyki?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1141 : 12 Luty, 2015, 09:39:39 am »

Ja nawet nie piszę tylko wklejam linki do artykułów.

ja tylko się zastanawiam czy ty masz forumowiczów za idiotów wklejając te linki??? każdy jak będzie miał ochotę to poczyta to na necie, po co to kopiuj wklej?Czemu maja słuzyć te wklejanki?  zresztą na szanującym sie forum wklejanie linków jest zabronione...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1142 : 12 Luty, 2015, 10:21:57 am »

Ja czytam, a raczej czytałem ten wątek. Ktoś tu napisał, że zasr... to forum jak krowy na pastwisku, ja powiem że te kupy wielkie jak od dinozaurów. Tak zachowują się dorośli poważni ludzie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1143 : 12 Luty, 2015, 10:37:43 am »

Właśnie czuję to na swojej skórze jak tutaj postępuje się z użytkownikami, Którzy mają inne zdanie. Oczywiście już mam minus. Trzeba od razu zniszczyć, a to właśnie zarzucacie Magencie. Każdy sądzi po sobie. Szczepcio, czytałem twoje wpisy w stosunku do pani Teresy i jej męża. Niektóre jeszcze można przeczytać. Wcale się nie dziwię, że nazwała cię chamem i że nie masz honoru. To jest naga prawda. Anonimowo pisać o kimś kłamstwa każdy głupi potrafi. Oczywiście nie podasz jej do sądu bo wydałoby się kto jesteś. To jest właśnie brak honoru. Ja nazwałbym cię  inaczej nie tak delikatnie jak pani Teresa. Podobnie ma się do MMM, jakoś tak dziwnie parami chodzicie. Zawsze będę stawać w obronie pani Teresy. Wiem kto to jest i bardzo mi przykro, że takie coś dzieje się na tym forum. Zero reakcji ze strony moderatora. Myślę, a mogę mieć swoje zdanie, że to też coś znaczy. Komuś jest to na rękę.

I kto wie kim jest szczepcio i MMM może też osobami znanymi...
A Ty w jakim celu się zarejestrowałeś? Na Twoje 4 wpisy tutaj wszystkie są w tonie ja wyżej. To nie "kupa" nic nie wnoszących słów? A co ma niby zrobić moderator kiedy wszystko jest w granicach prawa? Łamać je dla czyjegoś dobrego samopoczucia?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1144 : 12 Luty, 2015, 11:51:20 am »

Bo każdy może tu się wypowiadać i nie muszę tobie odpowiadać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1145 : 12 Luty, 2015, 13:39:36 pm »

To samo spytam ciebie, w jakim celu się zarejestrowałeś i co takiego wniosłeś do tego forum. Wiesz co to netykieta?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1146 : 12 Luty, 2015, 13:55:19 pm »

Super Ka-rol że jesteś, jeszcze Berci i Karaoke tu brakuje :-).
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1147 : 12 Luty, 2015, 14:03:32 pm »

Ja czytam, a raczej czytałem ten wątek. Ktoś tu napisał, że zasr... to forum jak krowy na pastwisku, ja powiem że te kupy wielkie jak od dinozaurów. Tak zachowują się dorośli poważni ludzie?

A Ty te kupy to posprzątać przyszedłeś??? Może jakieś paragrafy zaraz przytoczysz, wiesz bo tu też mam wrażenie...?

ŻENADA!!!
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2015, 14:05:49 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1148 : 12 Luty, 2015, 16:14:29 pm »

A Ty te kupy to posprzątać przyszedłeś??? Może jakieś paragrafy zaraz przytoczysz, wiesz bo tu też mam wrażenie...?

ŻENADA!!!

Cześć MMM! Co słychać?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1149 : 12 Luty, 2015, 20:04:36 pm »

Dziewczyny  jesteście uparte, konsekewentne w działaniu i nieustępliwe. Oj gdyby politycy mieli w sobie tyle zapału i uporu do działania, co Wy macie do sprzeczek, to mielibyśmy w Polsce drugie Eldorado.

www.youtube.com/watch?v=f-sXAW1R6hU
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1150 : 22 Luty, 2015, 20:54:49 pm »

Dziewczyny   jesteście uparte, konsekewentne w działaniu i nieustępliwe. Oj gdyby politycy mieli w sobie tyle zapału i uporu do działania, co Wy macie do sprzeczek, to mielibyśmy w Polsce drugie Eldorado.

Oj nie wiem - z tyloma minusami daleko nie zajdziemy 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1151 : 23 Luty, 2015, 20:49:11 pm »

Magenta dziękuję serdecznie za minusy , jak dotąd otrzymałaś ode mnie jeden plus za wytrwałość w stawianiu minusów, a dzisiaj daję Ci następny plusik za to że tyle czasu i zapału poświęcasz stawianiu minusów .

Ja wolę stawiać tylko plusy
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1152 : 26 Luty, 2015, 17:40:56 pm »

Magenta, nie rozumiem czemu służy to minusowanie Co?, przecież wystarczy poczytać wątki na forum, żeby znać Twoje nastawienie do mnie( i nie tylko). Atakujesz minusami tylko po co, co chcesz udowodnić?
W tym czasie mogłabyś zrobić coś użytecznego, np. pogadać z pewnymi osobami na temat protokołów w BIP, bo masz taką możliwość, no i wtedy potwierdzisz, że jednak chodzi Ci o zmiany na lepsze. Czy to nie byłoby bardziej konstruktywne?
W Twoim wątku setki wpisów to wytykanie błędów rządzącym, a na" własnym podwórku", tam gdzie zobowiązywałaś się do działań i tak szeroko promowałaś PiS "nic się nie dzieje"!
Przykre to jest.

(Ja miałam nadzieję, że jednak one się tam pojawią, po tej dyskusji na forum)
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2015, 17:43:01 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1153 : 26 Luty, 2015, 20:45:15 pm »

El-ka tu jak będzie  wątpliwość to Magenta odezwie się wtedy, kiedy w tej wątpliwości nie będzie brał udziału PiS. My mamy stanowić narzędzie, a że się nie poddajemy jej ślepo to stawia nam oceny. Droga Magento dla mnie Twoje minusy to nobilitacja. Chcę więcej, klikaj do następnych wyborów. Na pół roku przed spasujesz, zrobisz sobie sweet focię, napiszesz "zmiany na lepsze" i znów nas będziesz prosić o poparcie. Tylko raz na 4 lata jesteśmy dla Ciebie warci uwagi?
Ktoś coś napisał o szpitalu na innym wątku. Pomimo, że możesz zapytać i odpowiedzieć to wolisz nam oceny stawiać.
Klasyk prawicy powiedział :"jedziemy w to, bo ciemny lud wszystko kupi".
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1154 : 26 Luty, 2015, 22:54:49 pm »

Szczepcio, ja teraz rozumiem skąd nazwa wątku  .
Gdy powinno się coś dziać, to nic się nie dzieje - cisza, a gdy ktoś ośmieli się na krytykę, czy zwrócenie uwagi na to co mu przeszkadza i z czym się nie zgadza, to cała armia się wyłania Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 75 76 [77] 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7281 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4408 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16006 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4281 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52263 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6905 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5896 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA