Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 296 lodowiskiem  (Przeczytany 3458 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Punkty: +347/-227

Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« : 14 Marzec, 2013, 09:08:43 »

Droga z Lubania do Godzieszowa to istna droga przez mękę. O tym, że leży na niej asfalt wiem z letnio-jesiennych doświadczeń. Teraz jego nie widać. Śnieg i lód. Dziękuję odpowiednim służbą (PZD w Lubaniu) za dbałość o konfort jazdy kierowców.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +220/-180

Wpisy: 253

« Odpowiedź #1 : 14 Marzec, 2013, 20:04:38 »

Przyszło słonko i śnieg i lód rozpuściło Uśmiech Język ale fakt że jedzie się ciężko

Punkty: +139/-42

Wpisy: 432

« Odpowiedź #2 : 14 Marzec, 2013, 20:30:53 »

Jechałem wczoraj około godziny 14 , groza. Dzisiaj około 10. strach. Szkoda że włodarze Powiatu nic nie załatwiali we Wrocławiu w ostatnich dniach ale cóż na łyżwach tam by nie dotarli.

*

Punkty: +463/-184

Wpisy: 439
Znajomi: 1

« Odpowiedź #3 : 15 Marzec, 2013, 22:57:15 »

Jechałem dziś do Lubomierza na posiedzenie Związku Miast Kwisa. Od Chmielenia do Lubomierza lód, śnieg i dziury. Tragedia. To co u nas to "lodzio miodzio" ( cyt. za Pingwinami z Madagaskaru) w porównaniu z tym co mają na lwóweckich drogach powiatowych.
Na szczęście wszystko wskazuje na to, że to ostatnie podrygi zimy. Może wreszcie się ociepli (na stałe) i zazieleni.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #4 : 15 Marzec, 2013, 23:12:04 »

Na drogach jest jak jest. Ale na naszych to mi osobiście brakowało w tym roku śniegu. Lód się nie bardzo sprawdza na trasie Mrugnięcie To jest kłopot, bo jeszcze nie opracowano dobrych opon dla lodu. W mieście było w miarę, ale gmina momentami leżała. Karambol 6 aut pod szkołą w Pisarzowicach. Spadali jeden na drugiego. W zimie pojawiają się czerwone punkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę.   
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: