Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: "Ustawa śmieciowa" - najczęściej zadawane pytania  (Przeczytany 63748 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 16 Listopad, 2013, 15:19:26 pm »

Cytuj
dlaczego kiedyś opłacała sie segregacja, wtedy decydującego głosu nie miała unia.. wtedy dzieciak przynosil do szkoły makulaturę i wpłacał kase na SKO teraz kompletnie nic się nie opłaca.
A teraz gołębiu/gołębico MMM dzieciak przynosi do szkoły, która CHCE tego, surowce wtórne w ramach akcji "Rady na odpady" i potem taka szkoła OTRZYMUJE cenne nagrody rzeczowe za zwycięstwo lub udział w akcji. I uczy się przy okazji, że działanie proekologiczne opłaca się, Teraz gołębiu/gołębico MMM dzieciak może przynieść garść koreczków plastykowych do szkoły i pomóc tym sposobem osobie potrzebującej (zakup wózka) czy np. Kamilowi Nowosielskiemu. I uczy się przy tej okazji, że takie działanie to mały wolontariat. I że pomoc bliźniemu daje satysfakcję.
Cytuj
uważam ze to jest wina gospodarza, jesli podejmuje się takiego projektu, jesli mobilizuje ludzi, jesli WYDAJE BEZ SENSU  kasę na papier, znaczki  to pytam co on jeszcze robi na stołku??
Głęboka myśl. Tak dalece filozoficzna, że nie łapię o co chodzi. Może ją rozwiniesz, objaśnisz abym pokumał wraz z tobą.
Cytuj
o wiele więcej do zrobienia niż nadawanie imion strumyczkowi niż kolejne bezsensy..
I wszystko jasne! ODLOT.


dr. Strosmayer powiedział "Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani/Pan jak gołębica".
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad, 2013, 15:22:18 pm wysłane przez edward osman » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +21/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 87
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 27 Listopad, 2013, 19:16:02 pm »

Tony:   

"bo np. ponad roku temu dzwoniłem do Straży Miejskiej z prośbą
                   o interwencję wskazując nawet właściciela owych opon
                          jednakże nic się nie wydarzyło"

Nie wiem czemu się nie wydarzyło, nie mi się tłumaczyć. Ale w poczuciu obowiązku pchnąłem sprawę, wiem, że była już na miejscu SM i mam nadzieję, że sprawę szybko zakończą efektywnie. Oczywiście, że sprawca zanieczyszczenia odpowiada za nie, jeśli go brak, niestety właściciel gruntu (użytkownik itp. itd.).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Góry- kolory i przestrzeń" Kultura i sztuka MooseDlb 1 8642 Ostatnia wiadomość 24 Czerwiec, 2008, 16:43:44 pm
wysłane przez ZUZA
"O czym szepczą bazaltowe skały"- rozstrzygnięcie konkursu. Kultura i sztuka ZUZA 7 13100 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2009, 23:13:19 pm
wysłane przez ZUZA
[Niepolecamy] - "warsztat" skuterków itp przy targu! Polecam - Niepolecam Shakin 4 10072 Ostatnia wiadomość 16 Wrzesień, 2009, 22:49:59 pm
wysłane przez Shakin
Zastąpmy godzinę "W" godziną "M". Tylko czy wystarczy nam odwagi? Bieżące wiadomości « 1 2 3 » x 33 47604 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2011, 23:26:25 pm
wysłane przez x
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90712 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
"Kraina marzeń" i "Haiku porannych stokrotek" w "Tęczowej" Kultura i sztuka ZUZA 1 8808 Ostatnia wiadomość 06 Listopad, 2011, 17:26:34 pm
wysłane przez Ewa Gutek
ARCH. - Programy "START", "RÓWNE SZANSE", "AKTYWNI 50 PLUS" - komunikat PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 5958 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2012, 12:23:41 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
"Intrygujące plany Ebhardta"-w "Siódmym niebie" Hydepark ZUZA 1 9860 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2013, 19:24:30 pm
wysłane przez ZUZA
Ustawa śmieciowa a sprawa Lubania. Polityka Tomasz Stroczan 9 33134 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2013, 09:42:40 am
wysłane przez Tony