Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 491141 razy)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« Odpowiedź #480 : 24 Kwiecień, 2014, 20:09:23 »

Jak Kuba Bogu.....
tak Bóg Kubańczykom  Buziak (+)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #481 : 24 Kwiecień, 2014, 22:47:41 »

Za miesiąc wybory do Europarlamentu. Ciągle zastanawiam się komu można zaufać.

www.rmf.fm/movies/show,1727,do-brukseli-9-stycznia-2014.html

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV

*

Punkty: +214/-137

Wpisy: 590
Znajomi: 1

« Odpowiedź #482 : 24 Kwiecień, 2014, 23:49:50 »

Komu zaufać?
Hmm...
W ciemno... mogę powiedzieć: Nie ufaj nikomu z PSL czyli Polskiej Sitwy Ludowej.

Ludowy charakter tej organizacji przejawia się wyłącznie w ich niezwykłej zdolności do grabienia... grabienia ku sobie.

To właśnie "dzięki" PSL, spekulacyjne działania Agencji Nieruchomości Rolnych doprowadziły do takiej sytuacji, że indywidualnego rolnika nie stać na zakup gruntów rolnych.

W państwach "starej Unii" grunty rolne są dużo lepiej chronione przed obcym kapitałem.
Co ja piszę? Duży uśmiech
U nas grunty rolne nie mają żadnej ochrony a po 2016 roku to dopiero się zacznie... kolejny rozbiór Polski. Może nawet nie kolejny a ostatni.

Już tylko orła cień....jpg

Pozdrawiam

tsetse

Już tylko orła cień....jpg

* Już tylko orła cień....jpg (73.28 KB, 661x720 - powiększony/pobrany 713 razy.)

Aequitas et Veritas

Punkty: +139/-42

Wpisy: 432
Znajomi: brak

« Odpowiedź #483 : 24 Kwiecień, 2014, 23:53:38 »

Komu zaufać? Jak to komu!?

muppetshow.jpg

muppetshow.jpg

* muppetshow.jpg (59.44 KB, 598x500 - powiększony/pobrany 654 razy.)
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #484 : 25 Kwiecień, 2014, 01:01:44 »

"Człowiek zawsze ma przesadne wyobrażenie o tym, czego nie zna." -  Albert Camus

Bywa, że sami padamy ofiarami własnych uprzedzeń

« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień, 2014, 01:09:42 wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #485 : 25 Kwiecień, 2014, 11:15:36 »

"Człowiek zawsze ma przesadne wyobrażenie o tym, czego nie zna." -  Albert Camus

Bywa, że sami padamy ofiarami własnych uprzedzeń

Sama sobie odpowiedziałaś. Skąd wiesz np. dlaczego bezdzietna, może to jej życiowy dramat? Może to, że Ty masz dzieci to jest Twoje największe szczęście jakie Cię w życiu spotkało?

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #486 : 25 Kwiecień, 2014, 11:50:10 »

Sama sobie odpowiedziałaś. Skąd wiesz np. dlaczego bezdzietna, może to jej życiowy dramat? Może to, że Ty masz dzieci to jest Twoje największe szczęście jakie Cię w życiu spotkało?
Teresa, nie wsadzaj mi znów w usta słów, których nie wypowiedziałam czy też nie napisałam, to Pani Pawłowicz sama ukręciła na siebie bicz swoimi wypowiedziami a każdy myślący człowiek umie wyciągać wnioski. Moje dzieci są moim szczęściem ale nie jedynym. Dla mnie nie ma różnicy czy ktoś jest singlem czy żyje w związku lub też czy ma dzieci czy jest bezdzietny. Wszystkim należy się szacunek. I to wszystko z mojej strony w powyższym temacie. Pozdrawiam   Uśmiech

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #487 : 25 Kwiecień, 2014, 12:05:26 »

Jola, nie wypowiedziałaś, ale zamieściłaś. O ile janus58144 zamieścił śmieszny mem, to ten zamieszczony przez Ciebie nie jest śmieszny. To tylko kwestia poczucia humoru. Tyle. Musisz się liczyć z tym, że jeśli coś zamieścisz to ktoś odpowie. Tylko tyle chciałam powiedzieć.

Ale nie o tym ….

My tu gadu… gadu… a tymczasem Ławrow się zastanawia…

Obronią nas…

„Ławrow: Obecność wojsk amerykańskich w Polsce to inwazja. Będziemy bronić Polaków
(…)
– Oceniamy obecność wojsk amerykańskich w Polsce jako agresję – stwierdził na antenie Rossija24 szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. – Nasz sztab właśnie analizuje, jakie siły możemy zaangażować do obrony Polaków.
(…)”

http://aszdziennik.wordpress.com/2014/04/23/lawrow-obecnosc-wojsk-amerykanskich-w-polsce-to-inwazja-bedziemy-bronic-polakow/

« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień, 2014, 12:08:30 wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #488 : 25 Kwiecień, 2014, 12:26:22 »

Władimir Władimirowicz i jego ekipa to ludzie oderwani od rzeczywistości, którzy interpretują to co się dzieje po swojemu, tak im im pasuje w danym momencie. Typowe dla polityków, choć ekipie Putina nikt nie dorówna pod tym względem.
Zagrożenie zawsze jakieś jest, tyle krajów ma broń nuklearną, ciągle wybuchają jakieś konflikty. Teresa masz prawo się obawiać, skoro takie są Twoje odczucia, ja zarazie nie panikuję. Sytuacja nasza i Ukrainy nieco się różnią. No chyba, że rosyjski przywódca szuka tylko pretekstu do inwazji na Europę. Czas pokaże, bo ani Ty ani ja nie zmienimy biegu historii. Uśmiech

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #489 : 25 Kwiecień, 2014, 12:55:09 »

Pewna osoba zamieściła to na FB. Podoba mi się.  Uśmiech

"Jeżeli myślisz, że jesteś zbyt mały, by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem."
 - Dalajlama

" Poglądy są jak pupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."
 -Andrzej Sapkowski

A Władimir nie jest oderwany od rzeczywistości. To inni byli i są oderwani, powoli jednak wracają. Jeśli myślisz, że z satysfakcją mówię „ a nie mówiłam?” to się mylisz. Brak satysfakcji, ponieważ miałam nadzieję, że Rosja się zmieniła. Mawiają, że nadzieja matką głupich. Takie gadanie, że  to tylko władza jest zła, a zwykli obywatele tego kraju są wspaniali. Dzięki tym obywatelom władza jest taka a nie inna. Zwykli obywatele są owszem fajni, na ogródkach działkowych u cioci na imieninach, ale Rasija ma być wielka i to jest najważniejsze. Nie liczą się tu przyjaźnie i sentymenty.

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #490 : 25 Kwiecień, 2014, 13:08:54 »

Te dwa cytaty to dwie sprzeczności, w kontekście reszty tekstu, który zamieściłam na FB.
Jeden jest o wytrwałości, uporze i odwadze a drugi raczej o zdrowym rozsądku.
Co do Rosji ja nigdy nie miałam złudzeń co do tego,że Rosja się zmieniła. Czy to wina ludzi. My jesteśmy bliżej zachodu, po rozpadzie ZSRR liznęliśmy trochę wolności, namiastkę demokracji. Rosja jest bardziej reżimowa. Moja droga w Rosji nie mogłybyśmy tak swobodnie bez obaw pisywać sobie na FB czy na różnych Forach. Polacy mają o wiele więcej do powiedzenia niż Rosjanie w kwestii tego, co dzieje się z ojczyźnie każdego z nich. Jesteśmy krajem biurokratycznym, skorumpowanym, itd ale w porównaniu z Rosją zawsze wypadamy na plus. I to już naprawdę ostatnia moja wypowiedź, bo postanowiłam dać sobie spokój z politykowaniem. Uśmiech  
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień, 2014, 13:10:58 wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #491 : 25 Kwiecień, 2014, 13:29:38 »

Zastanawiam się, czy to co nas żywo dotyczy lub "nieżywo" nas dotknie to jest polityka w tego słowa znaczeniu. Tak się zastanawiam od pewnego czasu nad moimi wyborami życiowymi. Jednak trzeba było wyjechać. Tusku Śpiewający nie zagwarantował nam bezpieczeństwa trzeba wołać USA a przed inwazją USA obroni nas Rasija…

Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67

Wpisy: 1953
Znajomi: 14

« Odpowiedź #492 : 27 Kwiecień, 2014, 09:31:07 »

Dziś dzień powagi..stąd poważne potraktowanie sprawy...to dla uzupełnienia wiedzy..

Fundusze z UE

"Ciężko sobie wyobrazić większą podłość i manipulację niż dotacje unijne. Dla przeciętnego Kowalskiego UE jawi się jako bogaty wujek rozdający prezenty. To nic, że w rzeczywistości to zwyczajny Sknerus McKwacz, który zwietrzył świetny biznes."

http://www.zapiski-spod-lasu.mpolska24.pl/6220/fundusze-zue

"W zdecydowanej większości programów unijnych suma dotacji nie przekracza 50% inwestycji. "Beneficjent" otrzymuje pieniądze dopiero po zakończeniu inwestycji. Oznacza to, że aby starać się o dotacje trzeba mieć zdolność kredytową na całość planowanego przedsięwzięcia. Piszę o zdolności kredytowej, ponieważ bardzo często wzięcie kredytu pod inwestycję stanowi warunek konieczny dla otrzymania dofinansowania.,,,"

Tani jak Polak

"Ponieważ zbliżają się wybory, z telewizora płynie coraz większy strumień propagandy sukcesu, rówież w postaci jednominutowych filmów za siedem milionów złotych..."

http://www.economy-of-the-xxi-century.mpolska24.pl/6223/tani-jak-polak

rank.jpg

zarobko-urobek...

to dla uzupełnienia wiedzy..

rank.jpg

* rank.jpg (60.92 KB, 642x297 - powiększony/pobrany 583 razy.)
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień, 2014, 09:36:58 wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #493 : 30 Kwiecień, 2014, 07:45:40 »

http://wpolityce.pl/polityka/193469-kolejne-miliony-wrzucone-do-kubla-przez-sikorskiego-czy-ktos-widzial-w-polskich-telewizjach-jakies-francuskie-niemieckie-dunskie-czy-hiszpanskie-bzdety-czczace-date-wstapienia-do-unii

"Czy ktoś w Polsce przypomina sobie durne i bałwochwalcze filmiki, spreparowane ku czci jakiegoś lecia istnienia w Unii? Czy ministrowi Francji, Niemiec, Danii, Irlandii, czy Grecji przyszedłby do głowy głupawy plan wyrzucania pieniędzy w kubeł? Pani Kidawa – Błońska powiada, że taki jest nakaz Brukseli. A jeśli w Brukseli wymyślą, by rzecznicy rządu przestali wygadywać bzdury, to pani Kidawa – Błońska da radę podporządkować się tej wytycznej?"

Nadęte bufony klęczą dalej...a ruda mandzi nie potrafi nawet zupy ugotować..
bardzo mądre programy... takie nobilitujące.. media czerwone do purpury a leming kupuje sprzęt do 3D ..bo przestrzennie ...
kania uniewinniony w tym czasie a samorządy piszą odezwę do płemiła bo groszem nie ....
totalne chamy..ale niedługo ..bo jak twierdzi Piskorski -25 lat te same "ryje" to nie przypadek...
no.. idziemy dalej- jakościowo.. jako istotny członek w europie..

kara.jpg

A na śniadanie proPOnuje- dobrze wychowaną patelnie...

http://wpolityce.pl/gwiazdy/193388-magdalena-gessler-o-sobie-jestem-bardzo-dobrze-wychowana-kobieta-i-nie-robie-awantur

" Gdyby każda restauracja w Polsce miała taką załogę, z jaką ja mam przyjemność współpracować, bylibyśmy kulinarną potęgą."..

Jasne..paskudna babo..

Miłego dnia...

kara.jpg

* kara.jpg (56.1 KB, 400x317 - powiększony/pobrany 521 razy.)
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2014, 07:55:21 wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #494 : 01 Maj, 2014, 21:35:18 »

10 lat w Unii ..to piękny wiek.. przybyło komórek.. samochodów..są szklane budowle,
..zresztą wymieniać by można długo...pamiętam.. a te pochody! 1 maja.co ma jaja..
dziękujemy ,że nami rządzicie!! to przesłanie 1 -majowe..
W Lubaniu do łunii weszliśmy też pochodem..
To był trudny czas..trza było być nie złym psychologiem.. aby machinie uzurpatorów dać do zrozumienia ,że jest się głupim... Chichot czas- jest wyrocznią..

<a href="http:////www.youtube.com/v/gWtBT2WmVHI?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/gWtBT2WmVHI?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>

Jak kto jeszcze nic nie rozumie ..przez te lata- czemu jest tak źle i malkontencko kręci nosem..to do  wyborów samorządowych się dowie... by żyło się lepiej.. Duży uśmiech

Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 42   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5450 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7421 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3687 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8325 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 15280 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7169 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 33170 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3908 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 45436 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33
wysłane przez x