Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524082 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #435 : 20 Marzec, 2014, 23:22:52 pm »

Nie unoś się tak.

No nie mów, że przeszłaś do PSL albo do PO

OK.
Zejdę na ziemię.

Znowu z Onetu:

Libicki: to Solidarna Polska zaprosiła rodziców osób niepełnosprawnych, by blokowali Sejm?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/libicki-to-solidarna-polska-zaprosila-rodzicow-osob-niepelnosprawnych-by-blokowali/tsclg

Cytuj
Polityk Platformy Obywatelskiej dopuszcza możliwość, że blokada była inspirowana przez Solidarną Polskę. "Jeśli ta specyficzna blokada sejmowa (dokonana przez rodziców osób niepełnosprawnych - przy.red.) to jest – od początku do końca – pomysł posła Mularczyka i jego kolegów? Nooo... Gdyby to była prawda to mielibyśmy do czynienia ze skrajną podłością" - komentuje dzisiejsze wydarzenia w Sejmie senator Libicki.
Jego zdaniem, być może mamy do czynienia "z sytuacją, w której – dla kilku dziesiątek procenta w wyborczym sondażu – ściąga się do blokady Sejmu rodziców i dzieci bez dwóch zdań potrzebujących. Gdyby to była prawda, to mielibyśmy do czynienia z politycznym wykorzystaniem naiwności tych ludzi. To byłoby odrażające..." - czytamy we wpisie Jana Filipa Libickiego.


Z komentarzy internautów, pod tym artykułem:
Cytuj
akogoto : Posłuchajcie towarzyszu Libicki!Podłością, to było wzbudzenie oczekiwań, nadziei rodziców dzieci niepełnosprawnych na poprawę ich doli pod rządami PO w celu uzyskania głosów tych ludzi w wyborach, a następnie wypięcie się na nich.To dopiero podłość!

Cytuj
~wilipedia do akogoto: Jan Filip Libicki urodzony w 1971. Od 1989 należał do Zjednoczenia Chrześcijańsko - Narodowego, w 2001 przystąpił do Przymierza Prawicy, następnie w 2002 do Prawa i Sprawiedliwości. 9 kwietnia 2009 zrezygnował z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości, 21 października 2009 został członkiem utworzonego tego dnia koła parlamentarnego Polska Plus, a 9 stycznia 2010 pełnomocnikiem nowej partii o tej samej nazwie na województwo wielkopolskie. Po samorozwiązaniu partii (z której wówczas wystąpił) 24 września tego samego roku został posłem niezrzeszonym, a 23 listopada 2010 został członkiem nowo utworzonego klubu parlamentarnego Polska Jest Najważniejsza. Nie przystąpił do zarejestrowanej w marcu 2011 partii PJN, a 9 czerwca tego samego roku zrezygnował z zasiadania w klubie parlamentarnym, 12 lipca tego samego roku został przyjęty do klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, po czym został z jej ramienia wybrany do Senatu w wyborach parlamentarnych w 2011 w okręgu nr 89.Obecnie pracuje nad projektem ustawy antyzwiązkowej. ...


I wypowiedź jednego z rodziców:
Cytuj
~andrea : "Ponadto żądają, aby rząd uzależnił wysokość zasiłków od stopnia niepełnosprawności."
Że co???
Co za bzdura drogi Onecie!!!
My właśnie domagamy się,by Tusk z resztą bandy wycofał się z haniebnego pomysłu,by wysokość świadczenia uzależnić od stanu niepełnosprawności!!!
A to dlatego,że świadczenie-bez względu na jego wysokość jest " z tytułu rezygnacji z pracy zarobkowej na rzecz wychowania dziecka niepełnosprawnego"-czyli,że jeśli orzecznik zachęcony dyktandem kolejnej bzdurnej ustawy uzna,że dzieci z zespołem Downa lub autystycy są "niewiele niepełnosprawni" i każe im przyznać np 5-ty stopień niepełnosprawności,a będzie się on wiązał z wypłatą świadczenia w wys. załóżmy 200zł m-c,to rodzic ze względu na brak samodzielności swojego dziecka i niemożliwości rozumienia zasad świata otaczającego i zagrożeń z niego płynących chcąc ocalić to dziecko od nieuniknionej utraty zdrowia i życia-i tak nie będzie mógł pójść do pracy,bo dla nas życie naszych dzieci jest najważniejsze!!!
Za to wskutek tak zapisanej ustawy-pomimo otrzymywania tych śmiesznych groszy-nie mamy prawa "dorobienia" do tych żołdów nawet 1 zł pod rygorem utraty świadczeń w całości!!! Nie mamy też prawa wziąć NIC na raty ani na kredyt! Od ponad roku wskutek zaleceń z rządu nasze dzieci stające na komisjach dla niepełnosprawnych po ukończeniu 16 roku życia-zespół Downa i autyzm-pomimo poprzedniego orzeczenia,gdzie nasze dzieci słusznie i zgodnie z prawdą i stanem rzeczywistym-były uznane za dzieci z niepełnosprawnością znaczną od urodzenia,a teraz manipuluje się orzecznictwami i następują cudowne ozdrowienia naszych dzieci-nagle okazuje się,że dziecko z zespołem Downa lub autystyczne jest całkowicie-w opinii orzeczników rzecz jasna-samodzielne i samowystarczalne!!!
My matki z dnia na dzień po takiej komisji z bożej łaski zostajemy bez środków do życia,bez możliwości podjęcia pracy,by nie narazić na nieszczęście naszych dzieci,dostajemy wypowiedzenie z naszej dotychczasowej całodobowej pracy ze skutkami zwolnienia dyscyplinarnego-nie ma dla nas zasiłku dla bezrobotnych po utracie świadczeń,nie ma czasu by zdławić w sobie szok po takim zdarzeniu i szybko znaleźć gdzieś pracę,nie ma dla nas i naszych dzieci wówczas nawet ubezpieczenia zdrowotnego!
Opieka społeczne też w tej sytuacji się wypina,gdyż twierdzi wówczas,że skoro orzecznik uznał,że dziecko cudownie wyzdrowiało i jest samowystarczalne,to my mamy iść do pracy i zarobić na nas i nasze dzieci!!!
Ludzie! Cuda się dzieją! Medycyna potrafi wyleczyć autyzm i zespół Downa!!! Szkoda,że naukowcy o tym nie wiedzą! Co tam cuda JPII!!! W Polsce za Tuska to są dopiero cuda!!! To jest barbarzyństwo na masową skalę!


Byłem przez chwilę na ziemi, ale czuję że znowu mnie coś unosi.
Może jeszcze zdążę, poczytajcie komentarze pod artykułem.
Złapałem w ostatniej chwilikabel od zasilacza... ale dalej mnie unosi.
Za chwi
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #436 : 21 Marzec, 2014, 01:14:39 am »

Prowincjusz.....

puk.....   puk......

jest tam kto?

 Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #437 : 21 Marzec, 2014, 09:30:44 am »

Protest rodziców osób niepełnosprawnych nie jest niczyją inspiracją, choć jak wiadomo w takich sytuacjach co cwańszy polityk próbuje coś ugrać dla siebie. Mam tu na myśli zdobywanie poparcia wyborców określonych grup. W tym wypadku będą to właśnie rodziny osób niepełnosprawnych.
Protest rodziców to tylko i wyłącznie konsekwencja długotrwałej ignorancji polityków wszystkich ugrupowań bez wyjątku. Z tego co mi wiadomo to oprócz partii Palikota( on też był w PO i nie pamiętam aby wówczas coś działał w powyższym temacie),  wszystkie ugrupowania swego czasu były na szczycie czyli u władzy i żadna z nich nie wpłynęła w znaczy sposób na poprawę bytu rodziców opiekujących się niepełnosprawnymi dziećmi. Oni wszyscy bardzo chętnie głosują i uczestniczą w obradach gdy chodzi o kwestię podwyższenia diety poselskiej.  
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2014, 09:33:16 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #438 : 21 Marzec, 2014, 12:22:17 pm »

Prowincjusz.....

puk.....   puk......

Pul, puk i... łup. Gleba.
Już jestem na ziemi
Wkrótce, będę po niej twardo maszerował...

Protest w Sejmie trwa nadal. Media, te "zależne", prawie tego nie zauważają.
Podobnie, zasłona milczenia zakrywa protesty rolników a sprzedaż ziemi obcokrajowcom, przyśpiesza z dnia na dzień.
Kolejny argument aby nie głosować na "zdrowe świnie", nie płacić abonamentu...

    Ojczyzno, ojczyzno daj wreszcie nam znak!

I, Ojczyzna... znak dała.
Dostałem powołanie. Idę do wojska.

Kiedy, gdzie i na jak długo... nie powiem.
Wróg u bram?
Nie, ale licho nie śpi.
Aby nie siać paniki, powiem tak: wojny nie będzie.

Jak by to nie zabrzmiało, nie mam zamiaru kombinować i uchylać się od powszechnego obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, nawet takiej jaką Ona jest pod rządami PO-PSL.

A PSL niech się tak nie cieszy. Ja wrócę. Przeszkolony.
I dokończę to co zacząłem.

Pozdrawiam, a w zasadzie, to...

Czołem!

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #439 : 21 Marzec, 2014, 14:33:19 pm »

http://www.trueactivist.com/poland-announces-complete-ban-on-monsantos-genetically-modified-maize/


Nie taki diabeł straszny
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #440 : 21 Marzec, 2014, 22:13:52 pm »

Diabeł zawsze jest straszny...

Monsanto to olbrzymi koncern o globalnym zasięgu i takich samych wpływach.
Będą próbować różnych sposobów, sprawdzą każdą furtkę...

W Holandii, jakiś czas temu, w końcu zauważyli problem coraz większej liczby dzieci niepełnosprawnych, upośledzonych.

Gdy zaczęto robić, zakrojone na szeroką skalę badania, okazało się że winne temu jest rolnictwo, stosujące coraz większe dawki różnorodnych pestycydów.
Dalsze badania potwierdziły dużą szkodliwość środka o nazwie Roundup, w którym substancją czynną jest glifosat.
Według firmy Monanto, glifosat miał być substancją całkowicie bezpieczną i w 100% degradowalną.
Okazało się to całkowitym oszustwem.
Nie będę się rozpisywał. Brat od bardzo dawna mieszka w Holandii i mam informacje z pierwszej ręki.
Holendrzy są przerażeni, skalą zatrucia ich środowiska naturalnego. Wiele informacji jest blokowanych i nie dociera do szerokiej opinii publicznej.

My, jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że Polska jest krajem biednym i nie stać nas na stosowanie środków ochrony roślin, na taką skalę jak w starej Unii a szczególnie w Holandii.
Dochód z hektara uprawy tulipanów, hiacyntów itp. jest nieporównywalny do dochodu z jakiejkolwiek uprawy zbóż czy roślin oleistych w Polsce.

Działalność Monasanto w Indiach czy Pakistanie doprowadziła do masowych samobójstw rolników, których koncern uzależnił od siebie, namawiając do uprawy genetycznie zmodyfikowanej bawełny, a następnie doprowadził do bankructwa.

Informacja, że nie taki diabeł straszny, bo... to tylko usypianie czujności.

Podobnie jest z pytaniem czy w efekcie obecnego kryzysu/konfliktu ukraińsko-rosyjskiego, będzie wojna w Europie czy nie.
Jeśli "układ", globalny układ trzymający władzę, stwierdzi, że na wojnie zwielokrotni swój majątek (dostawy broni, amunicji, żywności, umundurowania, transport itp.) a po wojnie to jeszcze powtórzy na odbudowie zniszczonych działaniami obszarów, to wojna będzie.
Czynnik ludzki nie ma tu najmniejszego znaczenia.
PSL, PO nawet razem wzięte jako twór PO-PSL, to nawet mniej niż zygota w porównaniu do tego prawdziwego układu.

Analogię możemy zobaczyć na przykładzie Afganistanu.
ZSRR, mocarstwo militarne nie poradziło sobie z malutkim Afganistanem.
Teraz USA, razem z NATO, nie dają rady.
Wcześniej Wietnam, Korea...

Po prostu, tak jak wcześniej Korea czy Wietnam, Afganistan to obecnie najlepszy poligon jaki można sobie wymarzyć.
W realnych warunkach pola walki, można testować nowe rodzaje broni, doskonalić zarówno technikę jak i sztukę wojenną (sztuka operacyjna, strategia, taktyka...).

Czołem!

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #441 : 21 Marzec, 2014, 23:22:01 pm »

Czołem, czołem...

Ty to umiesz pocieszyć i uspokoić....

A pisałeś, że wojny nie będzie  Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +28/-53
Offline Offline

Wpisy: 155
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #442 : 21 Marzec, 2014, 23:23:39 pm »

przewijam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #443 : 21 Marzec, 2014, 23:41:20 pm »

tatajulki to ty?


*  (21.84 KB, 550x300 - powiększony/pobrany 339 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #444 : 22 Marzec, 2014, 11:28:08 am »

Bzyku wojna już jest giną ludzie ale jak to napisałeś czynnik ludzki nie ma tu najmniejszego znaczenia, wiadomo że szefową zamieszania jest Angela a Putin to tylko chłopiec na posyłki, no ale cóż morze czarne jest zbyt cenne 

Może i to usypianie, może lans wyborczy ale fakt jest faktem jako jedynie odważyliśmy się walczyć z GMO, do tego inteligentna polityka energetyczna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #445 : 23 Marzec, 2014, 01:27:35 am »

Walczymy z GMO tak jak ARiMR z młodymi rolnikami.
ARiMR - po wykryciu nieprawidłowości związanych z utylizacją padłych zwierząt hodowlanych, ARiMR powinno odzyskać od firm zajmujących się urylizacją, ponad 88 milionów złotych. Tymczasem ARiMR odzyskała 126 tyś. zł i sprawę zamieciono pod dywan.

GMO, mimo tej walki, wchodzi do Polsk, bocznymi furtkami, po cichu.

Inteligentna polityka energetyczna, bez sprawnych i wydajnych sieci energetycznych to żart.
Sieć energetyczna, od lat nieremontowana i niemodernizowana, po prostu "sypie się".
Już w tej chwili nie jest w stanie przyjmować nowych mocy.
Wiem co mówię, bo mój ojciec był konstruktorem w Zakładach Wytwórczych Aparatury Wysokiego Napięcia w Warszawie (dawny Szpotański & S-ka) i już w latach 70-tych mówił, że sieć się rozpada.

Współspalanie biomasy w elektrowniach, w piecach do tego nie przystosowanych nie miało nic wspólnego z ekologią.

Na razie, jesteśmy skazani na węgiel, ale nie potrafimy (lub nie chcemy) tego umiejętnie wykorzystać.

Równocześnie tracimy miliardy złotych w szarej strefie (paliwa, tytoń, alkohol itp.), w korupcji i ustawianych przetargach i wszelkiego rodzaju przekrętach za którymi stoi PSL.

Według mnie, zabójstwo generała Papały, to nie był przypadek. Nie było to również wymierzone bezpośrednio w generała i w Policję.
Było to ostrzeżenie. Ostrzeżenie dla rządu.
Widać z tego, jak słabe jest Państwo a jak silna jest "Grupa Trzymająca Władzę".

Lecimy jak Tupolew. kosząc brzozy, jedna za drugą. Każda kolejna jest coraz grubsza.
Nie damy rady...

A tymczasem, czym zajmuje się PSL?

http://jerzydulnik.blogspot.com/

Cytuj
  Pić,  tańcować nie  żałować - bida  musi  pofolgować


Cytuj
Kulturalny cham z Krakowa ( cham mieszka obok Teatru Starego )


Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #446 : 23 Marzec, 2014, 23:27:10 pm »

...do tego inteligentna polityka energetyczna.
Chyba przeoczyłem coś

Mając na uwadze zawarty przez PO-PSL pakt z Gazpromem, określenie inteligentna w odniesieniu do polityki energetycznej powinno być w cudzysłowiu.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #447 : 24 Marzec, 2014, 13:27:43 pm »

Jeśli kto .przez chociaż przypadek ogląda judeotv-wizje- to mógł już zauważyć miłosną zmianę retoryki... taką przedszkolną ,oczywiście bo jak inaczej...
Z reguły jest tak,że patrząc na wizję uruchamia się prawa półkula z falami Beta a to znaczy ni mniej ni więcej jak fascynacja dezinformacją i manipulowaniem podświadomości i jest łatwo strawne.. gdy zaczniemy czytać  mądre książki- to uruchamia się lewa półkula,  z falami Alfa która odbiera rzeczywistość w prawdzie...Manipulowaniem  ośrodka  "rozumnego" zajmują się agenci szkoleni..Chcąc inspirującej - żetelnej- informacji szukamy i jakąś znajdujemy ale..bardzo szybko mózg reaguje,,że to nie to..! więc dajemy mózgowi pożywkę w postaci transportu szybkiego w teren przyswajalny,,to znaczy w gówno ,które jest ciepłe i jest mózgowi dobrze..Na tej fali kojarzymy fakty i forsujemy przynależność do baranów...

Gdy okazuje się ,że edukacja opiera się na powolnym obniżeniu ilości faktów logicznych ..
a multimedialność zajęć kreuje świat fałszywego autorytetu opartego na medialnym nakazie autorytatywnym, wówczas wewnętrzny głos mówi Nam , że to tylko cyfryzacja..,tu nie ma wroga..to zabawa.. Co?
POtęga tkwi w wiedzy o "dobrej duszy" Słowian..Skoro coś Nas odrzuca przez ponad 50-lat..to ta nie przyswajalność kultury, boć przecie ruskie to nie kultura łacińska ino jakiś szczep bizntyjsko-azjatycki co by im 'rozlegle pola" w łbach.. .no.. akademicko chwytliwe..lecz
chyba starczy tego medialnego uniwersytetu..

Czas na odnośnik..
http://wpolityce.pl/wydarzenia/77178-hucpa-pitery-znow-straszenie-wojna-jesli-wygra-pis-i-belkot-ws-kandydowania-do-pe

z natu..
""Głodne, polskie dzieci - hańba rządów PO-PSL. Będziecie za to zdychać w męczarniach. Pamiętamy, rozliczymy, ukarzemy.. Rozliczymy z obietnic, z bezkarności, z hipokryzji, z kłamstw, z antypraw, z arogancji, z pogardy, z antypolskości, z pychy, z bezczelności... Co dziesiąte dziecko w Polsce je ciepły posiłek tylko w szkole. – Skala zjawiska szokuje – mówi ekspert. Najbardziej niedożywione są dzieci między 6. a 12. rokiem życia. To może oznaczać, że w całym kraju głoduje aż 800 tys. dzieci – wynika z raportu „Głód i niedożywienie dzieci w Polsce” opracowanego przez Dom Badawczy Maison. Badanie zleciła Polska Fundacja Pomocy Dzieciom „Maciuś”. Zdaniem ekspertów nieletni głodują, bo w rodzinach pogłębia się bieda, wynika to również z nieporadności rodziców i braku programów pomocowych w wielu gminach." "





Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #448 : 24 Marzec, 2014, 22:59:05 pm »

Chyba przeoczyłem coś

Mając na uwadze zawarty przez PO-PSL pakt z Gazpromem, określenie inteligentna w odniesieniu do polityki energetycznej powinno być w cudzysłowiu.

Pozdrawiam

tsetse

Niedawno był lament lokalny nad przyszłością elektrowni Turów, w tym samym czasie piłem kawę i rozmawiałem nad kolorem kafelek w nowym bloku energetycznym. Bzyku spokojnie nic nie dzieje się bez potrzeby, a aby stołek był ciepły należy mieć zawsze Asa w rękawie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #449 : 25 Marzec, 2014, 08:17:15 am »

Och, Asów w rękawie to ja mam nawet kilka, włącznie z poniemiecką wirówką do mleka, dzięki której można zapewnić sobie całkowitą niezależność energetyczną, wręcz mocarstwowość
Coraz bardziej zaawansowane są prace nad podziemnym zgazowaniem węgla (kopalnia Wieczorek). Jest przy tym o wiele mniej szumu medialnego, ale w razie powodzenia, pożytki mogą być z tego większe niż z gazu łupkowego.
Lubań też ma swojego Asa, ale chyba nie o tego Tobie chodziło.

PKP sprzedaje stary tabor.
Jest wyjątkowa okazja do zakupu lokomotyw parowych do lubańskiej parowozowni, ale nie wiem kogo do tego przekonać.
http://biznes.onet.pl/kup-sobie-pociag-pkp-wyprzedaje-zabytkowy-tabor,18860,5610188,16248630,fotoreportaze-detal-galeria

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5731 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8683 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34915 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47873 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x