Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524090 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #330 : 10 Listopad, 2013, 18:59:04 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 13:55:50
Wysłany przez: MAGENTA


Cytuj
Pamiętasz zapewne, gdy PIS doszedł do władzy to PO nie chciało się dogadać i współpracować.

 Teresko a kiedy to PiS doszedł do władzy  Szok To chyba raczej LPR i Samoobrona doszli do władzy. Nie jestem fanatycznym zwolennikiem PO. Ale ,o ironio posłużę się cytatem Joli.
Cytuj
Ja dyskutuję wówczas, gdy jest choćby maleńka nadzieja na dialog a jak wiesz nie z każdym można dialog prowadzić. Niektórzy myślą, że posiadają monopol na wszystkie mądrości tego świata.
   Buziak
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #331 : 10 Listopad, 2013, 22:37:03 pm »

Odpowiem słowami Joli...


To jest jakaś nadzieja!? Nie sfiksowałem do końca?

Pamiętasz zapewne, gdy PIS doszedł do władzy to PO nie chciało się dogadać i współpracować.

Pamiętam... przerabialiśmy to w różnych "aranżacjach", a jak to było z tym dojściem do władzy, trafnie skomentował Firefox 
A to PO nie chciało się dogadać, a to PiS nie chciał się dogadać...
Jak wypowiada się ktoś z PO to całą winę zwala na PiS, który nie chce się dogadać, jak wypowiada się ktoś z PiS to całą winę zwala na PO, które nie chce się dogadać,
I tak w kółko i niezmiennie, a czas płynie i Polaków ubywa coraz szybciej. Wyjeżdżają, bo chcą normalnie i stabilnie żyć, w krajach
Cytuj
...where people aren't punished for ideas and an independent spirit.

Powyższy cytat pochodzi z filmu "Układ zamknięty". Oglądając ten film, zwróciłem uwagę, że to zdanie, wypowiedziane po angielsku, nie zostało przetłumaczone na polski.
Można zaraz snuć teorie spiskowe. Może to przypadek, a może cenzura?
(tłumaczenie: gdzie ludzie nie są karani za idee i niepodległego ducha.)
Może piszesz prawdę popartą faktami, którą to prawdę trudno obalić jakimś jednym czy dwoma wpisami?...

Niestety. Piszę prawdę i nie da się jej obalić nawet tysiącami wpisów. Kiedyś, były wójt, i jego zwolennicy, "krzyczeli" o tym co pisaliśmy, że to oszczerstwa i kłamstwa, gotowi byli nawet podważać autentyczność dokumentów Regionalnej Izby Obrachunkowej.
Teraz jakoś już nikt nie podważa opublikowanych dokumentów np. NIK (wystąpienie pokontrolne + Informacja o wynikach kontroli), nikt nie pisze, że to kłamstwa i oszczerstwa... Siedzą cicho, ale swoje robią bo czasu im coraz mniej zostaje.

...powtarzasz banały za innymi.

Niech będzie i tak, skoro tak uwarzasz.
Dorzucę więc kolejne banały.
Poparcie dla PO spada bo ludzie mają już dość Donka, haratania w gałę  i ciągle pogarszającej się sytuacji materialnej, rosnącego bezrobocia itd.
Poparcie dla PSL spadło do minimum, bo już prawie nikt ich nie popiera, po prostu popierają sami siebie
Poparcie dla PiS rośnie, bo maleje poparcie dla PO - ludzie wybierają PiS bo nie chcą już PO. Podobnie było wcześniej, głosowano na PO byleby nie na PiS.
Prowincjusz, jak sam widzisz atakujesz PSL, bo osobiście Cię dotknęli, a nie widzisz zależności przyczynowo skutkowej pomiędzy Twoją postawą a tym co Cię spotkało ze strony członków tej partii. Nic się nie dzieje bez przyczyny.

Kurcze... teraz widzę!

To przecież moja wina!
To ja zgrzeszyłem i lgnąc w tym grzechu, wciągnąłem drugiego człowieka.
Oj, przepraszam człowieków, wymksło mi się. "Ludowców" wciągnąłem, na grzeszną drogę ku zatraceniu wciągnąłem, tak jak te dzieci zdeprawowane, z rozbitych albo niepełnych rodzin i z in vitro, lgnąc i wchodząc, wciągały niewinnego przecież kapłana, na drogę grzechu i ciągnęły bidulka ku zatraceniu.
Zdaje się, że nawet mam bruzdę... również na głowie

Gdyby to tylko chodziło o mnie... można by powiedzieć "O! Jakiś wariat coś sobie wkręcił, coś albo kogoś chce załatwić!" i po prostu "olać" to...
Problem jest w tym, że nie jestem sam. Nie jestem jedyny, którego jak piszesz, "dotknęło" PSL i nie były to ręce, które leczą...

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #332 : 11 Listopad, 2013, 15:21:00 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 13:55:50
Wysłany przez: MAGENTA


 Teresko a kiedy to PiS doszedł do władzy  Szok To chyba raczej LPR i Samoobrona doszli do władzy. Nie jestem fanatycznym zwolennikiem PO. Ale ,o ironio posłużę się cytatem Joli.   Buziak
 

Masz rację! PiS wygrał wybory a LPR i Samoobrona doszli do władzy.

Pamiętam... przerabialiśmy to w różnych "aranżacjach", a jak to było z tym dojściem do władzy, trafnie skomentował Firefox 
A to PO nie chciało się dogadać, a to PiS nie chciał się dogadać...
Jak wypowiada się ktoś z PO to całą winę zwala na PiS, który nie chce się dogadać, jak wypowiada się ktoś z PiS to całą winę zwala na PO, które nie chce się dogadać,
 


Dla przypomnienia: wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że PO wygra wybory. Stało się inaczej to dla PiS-u przypadła wygrana. Dodatkowo zwycięstwo kandydata PiS w wyborach prezydenckich przekreśliło definitywnie możliwość zawarcia koalicji rządowej z PO z powodu frustracji Donalda Tuska i innych działaczy PO. W trakcie rozmów  PiS zakładała przyznanie PO połowy z szesnastu planowanych ministerstw. PO nie przystało na tę ofertę ponieważ nie było wśród nich żadnego związanego z tzw. resortami siłowymi (spraw wewnętrznych, sprawiedliwości oraz ministra koordynatora służb specjalnych). PiS nie chciał zgodzić się by  stanowisko wicemarszałka Senatu objął Stefan Niesiołowski i wcale się temu nie dziwię.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #333 : 11 Listopad, 2013, 17:04:16 pm »

Tereska mogliście Stefciowi zaproponować min.rolnictwa;-) ale faktycznie co Pis miał do gadania. Nawiasem mówiąc żona szefa Pis-u ładną laurkę wystawia :-) Czy wygracie, czy przegracie i tak nie porządzicie:-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #334 : 11 Listopad, 2013, 17:29:40 pm »

Nie wiem czy tak będzie. Nikt nie wie. PanPOandropauzie jest złośliwy. Jest już coraz mniej osób, które cieszą się że PiS nie rządzi.
A dla Stefcia trzeba stworzyć nowe ministerstwo do spraw uprawy szczawiu i mirabelek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #335 : 11 Listopad, 2013, 18:48:32 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 15:21:00
Wysłany przez: MAGENTA


Cytuj
Dla przypomnienia: wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że PO wygra wybory. Stało się inaczej to dla PiS-u przypadła wygrana.

 Teresko a może Wiesz kiedy my ,Polacy wygramy ?

Wysłane: Dzisiaj o 17:04:16
Wysłany przez: PanPoAndropauzie

Cytuj
Czy wygracie, czy przegracie i tak nie porządzicie:-)

A kto powiedział o rządzeniu. Oni chcą wygrać dla "wygrania". Z tym że "ONI" to cytat PiSu.
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #336 : 11 Listopad, 2013, 18:50:46 pm »

Nie wiem czy tak będzie. Nikt nie wie. PanPOandropauzie jest złośliwy. Jest już coraz mniej osób, które cieszą się że PiS nie rządzi.
A dla Stefcia trzeba stworzyć nowe ministerstwo do spraw uprawy szczawiu i mirabelek.


  Jest już coraz mniej osób zadowolonych z rządzenia PO. Teresko taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #337 : 11 Listopad, 2013, 18:57:13 pm »

Teresko a może Wiesz kiedy my ,Polacy wygramy ?

To Ty tego nie wiesz? Przecież Ty wiesz wszystko!


« Ostatnia zmiana: 11 Listopad, 2013, 18:59:35 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #338 : 11 Listopad, 2013, 19:22:00 pm »

To Ty tego nie wiesz? Przecież Ty wiesz wszystko!




 Oj tam,oj tam nie zawstydzaj mnie. Tak sobie dywaguję   Kiedy będzie Wszystkich Świętych ?  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #339 : 12 Listopad, 2013, 09:06:07 am »


71d22fccd0e6aee99bc30ab104c749e2.jpg



"Prezydent B. Komorowski w dniu Święta Niepodległości szczególną troską obdarzył tych, którzy podobno nie umieją się cieszyć z naszych sukcesów i śnić o potędze gospodarczej naszego kraju, choćby była ona nawet z Matriksa."

http://wpolityce.pl/artykuly/66806-janusz-szewczak-bez-suwerennosci-ekonomicznej-nie-ma-prawdziwej-niepodleglosci-a-te-polska-w-ostatnich-20-latach-w-znacznym-stopniu-utracila


Jakieś refleksje? PO-11...?widać ,każdemu smutno.

mark... Smutny




71d22fccd0e6aee99bc30ab104c749e2.jpg

* 71d22fccd0e6aee99bc30ab104c749e2.jpg (45.13 KB, 400x243 - powiększony/pobrany 596 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #340 : 12 Listopad, 2013, 13:17:25 pm »










*  (109.01 KB, 740x534 - powiększony/pobrany 543 razy.)

*  (73.28 KB, 661x720 - powiększony/pobrany 573 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #341 : 12 Listopad, 2013, 18:06:00 pm »

.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #342 : 12 Listopad, 2013, 19:52:14 pm »

ANATOL SAWICKI-TABLICA PAMIĄTKOWA



A.S..jpg




mark...

A.S..jpg

* A.S..jpg (58.68 KB, 400x300 - powiększony/pobrany 513 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #343 : 14 Listopad, 2013, 18:35:48 pm »

<a href="http:////www.youtube.com/v/8ZPAGGW1aP4?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/8ZPAGGW1aP4?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>

Idzie zima...Podobno ma być sroga-dla psów. kotów, bezdomnej karmy specjalistycznej ...
klimat mamy gorący a to już wystarczy aby nie myśleć o węglu.Za to można się wtopić w
romantyczność...-wania  -zakuri? da..!

mark...



Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #344 : 15 Listopad, 2013, 10:46:31 am »

Nawet nie chce mi się tego komentować.

Prawdziwy Polak na Marszu Niepodległości 2013
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5731 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8683 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34915 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47874 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x