Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524149 razy)
0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #255 : 01 Październik, 2013, 22:06:47 pm »

...mam wrażenie że w tym wielowiekowym przedsiębiorstwie nie ma człowieka uczciwego, prawego i normalnego."

To oni wszyscy też są z PSL!?

Właśnie odkrywamy kolejne "Tajemnice na przestrzeni XX wieków".
Nie powinno to jednak dziwić, wszak i "czarni" i "zieloni" twierdzą, że pragną dobra swego ludu.
Tylko dlaczego, im bardziej pragną tego naszego dobra, tym mniej go mamy.
Jedni ograbiają nas w sferze duchowej, dopuszczając się karygodnych czynów. Za to, powinni bezwzględnie trafiać do więzienia z informacją dla współosadzonych za co tam trafili
Drudzy, ograbiają nas bardziej w sferze materialnej, lecz też z nie mniejszym uszczerbkiem dla sfery duchowej i wiary w zasady demokratycznego i sprawiedliwego państwa, dewastując i grabiąc przy tym, ile wlezie, nasze wspólne dobro jakim jest państwo.
Jedni i drudzy, opływają w przywileje i luksusy, wykorzystują zajmowane stanowiska i pełnione funkcje oraz układy do realizacji swoich celów.
My liczymy się tylko jako płatnik, który ma dać na tacę, zapłacić PIT i VAT i zagłosować na to co nam podsuną.
Ciekawy jestem czy Franciszek da radę, zrobić porządek wśród "czarnych". Czy starczy mu sił i determinacji, czy też "czarny układ zamknięty" poradzi sobie z nim, bo wszystko jest możliwe jeśli chodzi o kasę, dużą kasę.

A co u nas słychać, na naszym podwórku?
Gazeta Wojewódzka, wydanie nr 39, 01.10.2013 r. - 07.10.2013 r. str. 2.
 
Cytuj
Co wtorek sięgam po "Gazetę Wojewódzką", ponieważ to kopalnia wiedzy o naszym regionie. W największym tygodniku w naszym regionie szczególną uwagę poświęcam informacjom o problemach rolników i mieszkańców wsi. Śledzę także doniesienia z życia samorządów.

Ja też, ja też
Chyba razem poświęcamy tę szczególną uwagę, szukając informacji o złożonej przez prokuraturę kasacji wyroku uniewinniającego
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/983610,leszek-grala-uniewinniony-ale-prokuratura-sie-z-tym-nie-zgadza-napisala-kasacje,id,t.html

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #256 : 01 Październik, 2013, 22:22:15 pm »

"Dubito ergo sum"
"Wątpię więc jestem"
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #257 : 01 Październik, 2013, 22:47:45 pm »

"Cogito ergo sum"
Myślę więc jestem!

"Non puto ego non"
Nie myślę więc mnie nie będzie!

Czyżby? To już nie jest takie jednoznaczne
Nie myślę, więc:
- mnie nie będzie, bo np. wejdę na czerwonym świetle wprost pod ciężarówkę...
Nie myślę, więc:
- zajdę daleko i wysoko, bo zrobię wszystko co mi każą... kolesie 

Jestem więc, ale czasem w to wątpię.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #258 : 01 Październik, 2013, 22:52:22 pm »


Nie myślę, więc:
- zajdę daleko i wysoko, bo zrobię wszystko co mi każą... kolesie  

bo "Pecunia non olet" - pieniądz nie śmierdzi

a żyć trzeba
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #259 : 02 Październik, 2013, 07:49:42 am »

Od czasu do czasu ,też wysyłam informacje o tym ,że myślę.. ale z szacunku dla
okularów staram się myśleć obok...zbiorowe myślenie jest o tyle łagodniejsze ,że
jakoś się wplecie w wytłumaczenia..a twórczość zostanie nagrodzona kolejnym Mojżeszowatym Rostowskim i Arka płynie dalej...natomiast ,samodzielne myślenie -oo.to.. to
wymaga już odwagi akrobacji ,co by nie wylecieć z powszechności..
Graj na fortepianie i zmuś Bogumiła aby śpiewał razem z Tobą?!! Szok
Ale jak zmusić Bogumiła ..jak ten fauuszuje..! Łańcuch nie może być ani za krótki ..ani za długi, taki ..

http://wyborcza.pl/1,75478,14702133,Poslowie_chca_zakazac_trzymania_psow_na_lancuchach_.html

Czy kto się kiedy zastanawiał się ..czemu psy nie strzegą ''DOMÓW ŚWIĘTYCH"?
Myślę ,że hegemon w kwestii duchowej nie pozwoliłby , aby kto mu szczekał..
Choć można się dziwić.. gdyby te mądrale/Papieże/ popierali Powstanie Styczniowe /Niepodległościowe/a nie byli wierni carowi ..to świat mógłby wyglądać inaczej..

A u NAS?..spotkanie lokalnych PO, na którym rozpoczęto przygotowania do wyborów samorz...coś nie widział Schetyny..chyba był w Szczecinie, ale to nie przeszkadza podpierać się znakiem wyższym..mocne wejście.. Chichot.. jak to było?..-"Brzoskwinie z naszego ogrodu'

a tu chleb z mojego chlebaka..



i w słoiczki..



myślę ,że humor dopisuje..

Miłego dnia..

mark..



1.jpg

* 1.jpg (91.89 KB, 400x300 - powiększony/pobrany 367 razy.)
2.jpg

* 2.jpg (70.48 KB, 500x375 - powiększony/pobrany 352 razy.)
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2013, 07:59:40 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #260 : 05 Październik, 2013, 17:42:26 pm »

"Po scenie szaleć będą grupy transfobów, „złych ludzi” zaślepionych nienawiścią"

:Być może w listopadzie 2014 roku zamierzamy pokazać operę, która powstaje specjalnie dla Warszawskiej Opery Kameralnej. Libretto pisze Piotr Pacewicz, muzykę komponuje Antoni Komasa-Łazarkiewicz, a reżyserować będzie Michał Znaniecki. Ja sobie bardzo dużo obiecuje po tym tytule i myślę, że to też zbuduje nowy wizerunek Warszawskiej Opery Kameralnej. Będzie to opera mówiąca o tożsamości seksualnej."

http://wnas.pl/artykuly/2983-po-scenie-szalec-beda-grupy-transfobow-zlych-ludzi-zaslepionych-nienawiscia


-Można by zaryzykować przekaz...Mutanty wszystkich oper -łączcie się"..
Tragedia..choć wystawki Eurypidesa tez monologowały tożsamość.  no..ale nie było wyboru co do ubioru..albo blacha ..albo prześcieradło..


ann.jpg



Tak drogą swoją, jak nie ma za co utrzymać oper.. teatrów, a nazwanie  chodzących do oper
,przez  rząd- pętakami..zasługuje na dofinansowanie z funduszu bractwa transu..co by projekt bądzie im łatwo napisać...

Przy najbliższych wyborach trza będzie wszystkich sprawdzać..a nuż się kultura rozwinie.. Szok

mark..




ann.jpg

* ann.jpg (20.02 KB, 305x267 - powiększony/pobrany 714 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #261 : 06 Październik, 2013, 20:44:01 pm »

Czyżby to piosenka o  Firefoksie? 

www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #262 : 07 Październik, 2013, 21:32:10 pm »

Czas stanął w miejscu czy to ludzie przestali od wczoraj pisać na Forum ? A może wszyscy siedzą na YouTube i oglądają wczorajszy filmik  z Policjantami 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #263 : 07 Październik, 2013, 21:48:33 pm »

A ja podejrzewam, że leczą kaca
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #264 : 07 Październik, 2013, 22:51:32 pm »

a moim zdaniem to chyba chwila pewnej zadumy po lekturze Tonego i Lidera o Powstaniu Warszawskim. W imieniu swoim dziękuję wszystkim za 'minutę ciszy' i taki symboliczny hołd dla Powstańców. Podziękowania też dla autorow postu
« Ostatnia zmiana: 07 Październik, 2013, 22:56:56 pm wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #265 : 08 Październik, 2013, 22:54:58 pm »

Czas stanął w miejscu czy to ludzie przestali od wczoraj pisać na Forum ? A może wszyscy siedzą na YouTube i oglądają wczorajszy filmik  z Policjantami 



A to już nie są żarty 

A ja podejrzewam, że leczą kaca

Kac Wielgus...

 Tyle się dzieje że nie ma czasu cokolwiek skrobnąć... Jolu ,popatrz  przebojowy Firefoks  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #266 : 09 Październik, 2013, 20:04:02 pm »

"Obywatelu! Podatniku! 0,5 mln zł z Twoich podatków na szkolenia gender!"

"O kwocie prawie pół milionie złotych jakie wyłoży polski podatnik za kolejną transzę „szkoleń równościowych” dla urzędników administracji rządowej napisał dzisiejszy „Nasz Dziennik”."

" Projekt „Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia na szczeblu regionalnym” służy zwiększaniu potencjału urzędników służby cywilnej w zakresie opracowywania i wdrażania krajowej strategii w dziedzinie niedyskryminacji na szczeblu regionalnym, przyczyniając się tym samym do włączania kwestii związanych z niedyskryminacją w główny nurt strategii realizowanych na szczeblu regionalnym. "

http://prawy.pl/z-kraju/3919-obywatelu-podatniku-0-5-mln-zl-z-twoich-podatkow-na-szkolenia-gender


46285-516601379828166.jpg




...można się zastanowić..kogo to równo traktować?..wygięcie banana..siłę sprężynki w długopisie..przyszłych urzędników "wyrównanych" już do lewackich aberracji genderrrr...
..kogo tu wybrać..skoro -kobieta to nie kobieta, men to  NIE men ...
Czekać aż w przedszkolu zaczną pracować ..przeszkoleni-pedofile- po wykształtowaniu w sobie unijnych kulminacji moralnych.. POSTĘPOWYCH.

ALE nikt nie pyta w tej ekstazie postępu..czy stołki też są gender?..

mark...









46285-516601379828166.jpg

* 46285-516601379828166.jpg (22.09 KB, 300x180 - powiększony/pobrany 603 razy.)
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2013, 20:11:21 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #267 : 10 Październik, 2013, 02:53:20 am »

Najgorszą wadą człowieka jest ograniczenie.
A co do pedofilii, to jej ofiarami najczęściej padają chyba ministranci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #268 : 10 Październik, 2013, 08:44:58 am »

"Sekretarze zbrodniczej PZPR, funkcjonariusze SB i konfidenci SB/WSI z czasów PRL pełnią w nowej Polsce stanowiska profesorów wyższych uczelni, ministrów, prezesów centralnych urzędów."

"... w nowej Polsce coraz częściej dochodzi do usprawiedliwiania zbrodni komunistycznych, a nawet do chwalenia takich zbrodni, jakiej dokonali komuniści w Katyniu."

http://wpolityce.pl/artykuly/64255-zbrodnie-nieukarane-odzywaja-nowa-polska-nie-rozlicza-sie-z-komunistycznych-zbrodni-pokazuje-ze-nie-jest-panstwem-prawa-i-porzadku-moralnego
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #269 : 19 Październik, 2013, 21:06:02 pm »

Wyszukane w internecie. Złota myśl kolejnego ministra:
http://praca.wp.pl/title,Ministrze-wez-moja-prace-za-1200-zl,wid,16086021,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5731 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8684 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34916 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47879 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x