Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 491150 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #240 : 25 Wrzesień, 2013, 23:00:25 »

Zamiast komentarza do ostatnich kilku wpisów:

maciej stuhr - stanisław soyka


To, o co mi najbardziej chodzi (jeśli mam się odnieść do ostatniego wpisu Joli) jest na 5:19  Uśmiech Mrugnięcie

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy ZnajomychWWW
« Odpowiedź #241 : 26 Wrzesień, 2013, 21:25:49 »

...miałem zamknąć ..ale jest tsetse,/ pozdrawiam/,który daje nam trochę radości i tak trzymać.


Tsetse rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się z tym, że w PSL występuje miażdżąca przewaga tych pierwszych o których wspomniałam ale mam nadzieję, że jakiś szlachetny się znajdzie, no przynajmniej jeden...


...zaistniały stan świadczy o głupocie wyborców. Mam na myśli tych, którzy oddawali swoje głosy na kandydatów, członków PSL.

Obecne poparcie dla organizacji zwanej PSL a w zasadzie dramatyczny spadek poparcia jest odzwierciedleniem "dokonań" tejże organizacji.
Według mnie, obecne poparcie (oscylujące na granicy wejścia do Sejmu) wynika z tego, że PSL popiera sam siebie Duży uśmiech Poparcie dla PSL deklarują też osoby z kręgu okołokorytowego, trzymające się PSL jak rzepy psiego ogona.
Problemem jest to, że nie ma kogo wybierać. Ludzie inteligentni, wykształceni i odporni na korupcję, przeciwni układom i kolesiom, odsuwają się na bok, widząc co się dzieje w "polityce".
W ministerstwach, urzędach, firmach "państwowych" coraz mniej liczą sę kompetencje a coraz bardziej układy i kto do jakiej partii należy. Tam, aby zachować stanowisko i niemałą pensję, nie można mówić tego co się wie i tego co się myśli, tylko to co przełożony chce usłyszeć. Nie liczy się wzrost wydajności i sprawności (firmy czy państwa) tylko układ, w którym się jest i dzięki któremu można jak najwięcej i najszybciej wyrwać coś dla siebie i kolesiów, zanim kolejne wybory nie zmienią sceny i dyrygentów oraz ich podwykonawców.
Nie ma ciągłości zarządzania, spójnej i niezmiennej linii rozwoju, tylko ciągła szarpanina.
Gospodarka, zamiast się rozwijać, zwija żagle, nawet mundury dla naszej armii szyje się gdzieś w Bangladesz Płacz
Przedsiębiorcom zamiast ułatwiać działalność rzuca się kłody pod nogi a urzędy skarbowe wykańczają kolejne firmy.
To jest przyjane państwo?
Częstokroć pod zaborami łatwiej było prowadzić działalność gospodarczą niż teraz.
Stan PKP dość dobrze odzwierciedla stan obecnej gospodarki i kierunek jej upadku.
W 1918 roku, po odzyskaniu niepodległości infrastruktura kolejowa była w opłakanym stanie. Zniszczone tory i tabor, trzy różne systemy kolejowe po zaborach.
Wystarczyło 20 lat aby zaprowadzić porządek, rozwinąć sieć połączeń i unowocześnić tabor.
Według rozkładów jazdy można było regulować zegarki a polskiej konstrukcji lokomotywy, zdobywały medale na targach przemysłowych (i zamówienia eksportowe).
Teraz, kupujemy "Pendolino" do jeżdżenia po kocich łbach a na niektórych trasach, przejazd trwa dłużej niż przed wojną.
Podobnie lotnictwo: przed wojną, założony w 1929 r LOT rozwijał się dynamicznie w oparciu o trafne zakupy samolotów pasażerskich. Nie spoczywano jednak na laurach opracowując polskie konstrukcje dla lotnictwa cywilnego (PWS-24) jak i wojskowego (PZL-37 Łoś). Bombowiec Łoś, był tak nowoczesny, że fabryki w Warszawie i Mielcu miały zamówienia eksportowe na całą produkcję, oczywiście po uwzględnieniu potrzeb naszej armii.
Teraz mamy bankrutujący LOT, który sobie kupił Dreamlinery-nieloty.
Banki - jeszcze trochę to i NBP przestanie być polskim bankiem.

A teraz, dla zrównoważenia Duży uśmiech naciskam w Google Maps przycisk powiększenia.
Zobaczmy co tu, w powiecie lubańskim słychać? Duży uśmiech
Znalazłem coś ciekawego:
http://psl-luban.blogspot.com/2013/09/blog-post_2031.html#more
Cytat z tej strony:
Cytuj
Na terenie naszego powiatu jest więcej takich doskonale radzących sobie gospodarstw..., ciekawe, że najlepsi to członkowie PSL - często dwa pokolenia.

Jakie to proste!
Że też na to nie wpadłem wcześniej Płacz
Zapisałbym się do PSL i byłbym najlepszym rolnikiem Duży uśmiech
Mogłbym robić co chcę i co mi się podoba Duży uśmiech
Mógłbym zalegać latami z czynszem dzierżawnym dla ANR, mógłbym do woli dewastować budynki dzierżawione od ANR, mogliby mi umażać za to  Duży uśmiech zaległe czynsze i odsetki od nich, rozkładać zaległości na raty itp. itd. - a ja, pomimo tego i tak mógłbym być najlepszy Duży uśmiech a w razie potrzeby, kolesie pomogliby kredyty szybko załatwić aby ziemi dokupić tak aby na waciki też nie zabrakło Duży uśmiech
Pod "parasolem" PSL i ANR po prostu nie może być inaczej Duży uśmiech
Cokolwiek taki rolnik by nie zrobił i tak nie ma wyjścia - będzie najlepszy Duży uśmiech
Przykłady, jak być "najlepszym" podawałem już wcześniej.
http://www.luban24.pl/index.php?topic=7957.msg40442#msg40442
Dla przypomnienia:
Z wystąpienia pokontrolnego NIK, dotyczącego kontroli AGRO-FARM w Pisarzowicach:
Cytuj
...zadłużenie wobec ANR OT we Wrocławiu wzrosło z poziomu 1.521,5 tys. zł w 2004 r. do 1.734,8 tys. zł (o 14%) w 2006 r., w tym z tytułu zaległości w czynszu dzierżawnym odpowiednio z 740,9 tys. zł do 995,1 tys. zł (o 34,3%).
...Wniosek AGRO-FARM o umorzenie tych odsetek pozostawał w rozpatrzeniu Prezesa ANR. W przypadku pozostałej kwoty zadłułenia w wysokości 646,8 tys. zł (w tym 482,0 tys. zł z tytułu czynszu dzierżawnego i 164,8 tys. zł za mienie okołodzierżawne) uzyskano od ANR OT we Wrocławiu, ulgi w spłacie w formie rozłożenia na raty i prolongaty terminu płatności z najodleglejszym terminem do 31 grudnia 2009 r.
...Kontrola wykazała nieprawidłowości w gospodarowaniu częścią budynków i budowli dzierżawionych przez AGRO-FARM z Zasobu WRSP. Dotyczyło to w szczególności obiektów po byłej owczarni i bukaciarni w Godzieszowie, budynku obory w Pisarzowicach oraz budynków gospodarczych i budynku pałacowo-mieszkalnego w Pisarzowicach Dolnych.
Budynki i budowle zlokalizowane w tych kompleksach uległy bowiem całkowitej degradacji, a ich stan techniczny wskazuje na konieczność ich rozbiórki. Sytuacja taka powstała w związku z kilkuletnim brakiem należytego ich zabezpieczenia i utrzymania po zaprzestaniu ich wykorzystywania w bieżącej działalności rolniczej. Brak dozoru spowodował nieograniczony dostęp osób trzecich dewastujących te obiekty, dla pozyskania materiałów budowlanych m.in. w postaci cegły wykuwanej z istniejących ścian budynków lub złomu kolorowego z instalacji elektrycznej. Z kolei na skutek ubytków pokryć dachowych (często na znacznych powierzchniach) doszło do zalania i zniszczenia części stropów i ścian zewnętrznych. W ocenie NIK, stan techniczny części opisywanych obiektów stwarzał zagrożenie zawalenia i niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia dla osób mających swobodny i nieograniczony do nich dostęp, w tym dla dzieci z położonych w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Dodać należy, iż teren, na którym położone były te obiekty nie posiadał żadnego oznakowania o występujących zagrożeniach, w tym o zakazie wstępu osób niepowołanych, w związku z możliwością wystąpienia katastrofy budowlanej.
Dodatkowo na terenie byłej owczarni w Godzieszowie ujawniono zaleganie bez żadnego zabezpieczenia i oznakowania, resztek połamanych płyt eternitowych z pokryć dachowych, zawierających odpad niebezpieczny w postaci azbestu. Stwierdzony w czasie oględzin stan wokół zawalonego budynku po byłej owczarni, w tym przystawiony zsyp celem sprowadzenia demontowanych materiałów budowlanych z wysokości stropu na powierzchnię terenu, wskazywał na dokonywanie rozbiórki obiektu z naruszeniem wymogów usuwania wyrobów azbestowych...

Podobnie "docenione" przez NIK zostało Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Ziębice” sp. z o.o. w Ziębicach (OT we Wrocławiu):
Cytuj
...u dzierżawcy: Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Ziębice” sp. z o.o. w Ziębicach (OT we Wrocławiu) m.in. stwierdzono, że w latach 2004-2006 w 42 obiektach budowlanych (spośród 47 dzierżawionych obiektów dzierżawionych) nie przeprowadzono rocznych kontroli stanu technicznego elementów budynków i instalacji, czym naruszono przepisy art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca
1994 r. - Prawo budowlane. Ponadto 26 obiektów znajdowało się w złym stanie technicznym, nosiło ślady dewastacji, brakowało bram oraz drzwi, dachy były pozbawione dachówek. Obiekty nie były dozorowane, ogrodzone i zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. W ocenie NIK, niektóre obiekty mogły stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi.

Powyższe przykłady dotyczą ANR OT Wrocław. W pozostałych oddziałach terenowych ANR też nie jest lepiej.
Skupmy się na naszym, dolnośląskim podwórku.
Po stwierdzeniu takich uchybień w wykonywaniu umów dzierżawy, ANR OT Wrocław powinna nie tylko rozwiązać te umowy dzierżawy ale też podjąć inne działania zmierzające do naprawienia wyrządzonych szkód w obiektach należących do Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i ukarania osób odpowiedzialnych za to.
Jak myślicie?
Czy tak się stało?
Z informacji uzyskanej od ANR OT Wrocław, wynika że w latach 2007 - 2013, ANR OT Wrocław nie wypowiedziała umów dzierżawy w tych, powyżej opisanych przypadkach.
Parasol PSL?  Duży uśmiech
Jakoś mnie to nie dziwi.
Jeśli dalej będzie się tak działo, to zdewastują nam cały kraj a później się okaże, że nikt za to nie ponosi odpowiedzialności.
Inni rolnicy, nie mogą liczyć na taką ochronę.
http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rolne/walka-o-dzierzawe/10914566
Cytat z powyższego linku:
Cytuj
Dyrektor ANR poinformował nas, że jego celem nie jest pozbawienie rolników ziemi, ale chodzi tu wyłącznie o poprawę stanu zabudowań. Podejrzewamy, że chcą to komuś sprzedać, żeby powstały CPN, hotel - mówi Wasilewska.

Fajny ten dyrektor. A jaki troskliwy o poprawę stanu zabudowań Duży uśmiech Wybrańcy mogą dewastować do woli ale im nic się nie stanie. Pozostali, nie znają dnia ani godziny, kiedy mogą stracić wszystko, pomimo, że nie dewastowali.
I kolejny fragment:
Cytuj
Sytuacja w Kopaczowie zmieniła się jednak dosłownie z minuty na minutę. Urzędnicy Agencji Nieruchomości Rolnych zmienili zdanie - pozostawiając służbową notatkę. „Na telefoniczne polecenie A. Jamrozika z powodu nowych okoliczności zaistniałych w przedmiotowej sprawie, komisja odstępuje od przejęcia nieruchomości”.

Jakież to nowe okoliczności zaistniały?
Po prostu, zaczął się szum wokół tego robić i media się tym zainteresowały.
Można o tym przeczytać w Gazecie Wrocławskiej, wydanie z 06 sierpnia 2013 r. - rozmawiałem z autorem tego artykułu. Dopiero jak Gazeta Wrocławska zaczęła się interesować sprawą Bronisława Spyry, ANR zmieniła front i obiecała negocjować z rolnikiem, jako że to jego jedyne żródło utrzymania. Wcześniej jakoś tego nie widzieli.
I tak próbują, to tu to tam. Może się uda, jak nie z tym to z innym dzierżawcą. Spieszą się bo czas się kończy.
W najbliższych wyborach, dla dobra rolników, PSL nie powinien wogóle wejść do Sejmu, nawet z jednym posłem - oczywiście dla dobra pozostałych rolników a nie tych najlepszych, którzy to, co ciekawe należą do PSL Duży uśmiech
Jakoś nie żałuję, że nigdy mi do głowy nie przyszło aby się zapisywać do PSL.
Od 2007 r. zacząłem dokładniej przygądać się temu co robi PSL i jego członkowie.
Na przestrzeni tych lat, wyrobiłem sobie o nich opinię:

PSL to nie partia, to kryminogenne zgrupowanie kolesiów.

Co ciekawe, podobnie na ich temat wypowiada się sam Tusk:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pisior-w-msw-gowin-odpowiada-tuskowi-to-pogarda/gjj3k

Cytuj
...ludowcy myślą jedynie o obsadzaniu stanowisk swoimi ludźmi. "Oni w koalicji mają z reguły upatrzone cele i to nie są zawsze cele związane z dobrem czy interesem publicznym"


Nie znaczy to wcale, że Tusk jest lepszy od nich Duży uśmiech
PSL jako doświadczony koalicjant różnych partii i opcji, do perfekcji opanowało czerpanie korzyści z bycia u koryta, a w tym Tusk im do pięt nawet nie dorasta Duży uśmiech

Ktoś jeszcze ma wątpliwości jak głosować w najbliższych wyborach?

Pomóżmy PSL, nie głosując na nich w najbliższych wyborach!

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień, 2013, 21:28:55 wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #242 : 26 Wrzesień, 2013, 21:53:23 »

Od pewnego czasu czytam Twoje posty, nie tylko te na luzie. Tacy ludzie jak Ty pozwalają mieć nadzieję w szerokim tego słowa znaczeniu. Na lekcji przedsiębiorczości zapytałam uczniów „jakie cechy powinna posiadać osoba przedsiębiorcza?” . Usłyszałam: „powinna być bezwzględna”.


Pozdrawiam serdecznie

« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień, 2013, 21:55:41 wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #243 : 26 Wrzesień, 2013, 22:09:16 »

Tereso moja droga ale Twoi uczniowie nie ukształtowali się sami, to my dorośli przyłożyliśmy rękę do ich cyniczno-egoistycznego nastawienia.
TseTse ja już dawno doszłam do wniosku, że PSL to taka "pani", która da d..y każdemu, żeby tylko nie spaść z wozu zwanego władzą. No i oczywiście plus za mądre spojrzenie i konkretne słowa.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #244 : 26 Wrzesień, 2013, 22:23:59 »

Tereso moja droga ale Twoi uczniowie nie ukształtowali się sami, to my dorośli przyłożyliśmy rękę do ich cyniczno-egoistycznego nastawienia.
(...)


Tak to prawda. Na szczęście widziałam zgorszenie na twarzach pozostałych, gdy usłyszeli taką odpowiedź. Tych drugich też ukształtowaliśmy my dorośli.

quote author=Black link=topic=3062.msg7740#msg7740 date=1279089324]
"Idea i myśl Lecha Kaczyńskiego" - plik do pobrania

"(...)"


Plik do pobrania
[/quote]

„(…) Państwo w ujęciu prezydenta Kaczyńskiego, nie zastępując aktywności obywatela, nie powinno go też pozostawiać bez pomocy. Państwo nie może uciekać od odpowiedzialności. Ale by móc być sprawnym i skutecznym podmiotem polityki, państwo nie powinno należeć do niektórych ani do wielu, lecz do wszystkich obywateli. Prezydent niestrudzenie powtarzał, że prywatne interesy, najbardziej nawet wpływowe i najbardziej nawet pożyteczne, muszą być odróżnione i odseparowane od instytucji państwa i procesu stanowienia prawa. Lech Kaczyński był niezwykle wyczulony na zagrożenia dla demokracji i dla państwa, jakie płyną z nieuzasad¬nionych przywilejów i towarzyszącego im często poczucia bezkarności. Tylko państwo, które swego najsłabszego obywatela traktuje tak samo, jak najmożniejszego, jest państwem godnym akceptacji wszystkich i zdolnym zarazem do służenia całemu społeczeństwu. (…)”

http://www.luban24.pl/index.php?topic=3062.0
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #245 : 26 Wrzesień, 2013, 22:37:56 »

Tak to prawda. Na szczęście widziałam zgorszenie na twarzach pozostałych, gdy usłyszeli taką odpowiedź. Tych drugich też ukształtowaliśmy my dorośli.

I bardzo dobrze bo takie wiadomości radują moje serce.  Uśmiech
Jeśli chodzi o Kaczyńskiego, to nie jest on moim idolem ale wybierając przysłowiowe mniejsze zło w najbliższych wyborach do Parlamentu najprawdopodobniej będę optować za PiS. Choć jeszcze mocno się waham. Niestety nie ma sensownej alternatywy a zdaję sobie sprawę, iż niepójście na wybory mogłoby być najgorszą z opcji.
 
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień, 2013, 22:41:22 wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #246 : 27 Wrzesień, 2013, 14:35:03 »


Pomóżmy PSL, nie głosując na nich w najbliższych wyborach!


wystarczy, że tacy dożynkowi gospodarze, ich rodziny i goście, słowem aktyw partyjny, sami na siebie zagłosują w każdym powiecie to te 5% uciułają
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #247 : 28 Wrzesień, 2013, 09:34:09 »

Według danych, które oszacował Instytut Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, każdego roku z powodu błędów lekarskich umiera od 7 do 23 tys. osób

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-z-powodu-bledow-lekarskich-umiera-tysiace-osob/2m4jt
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1953
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #248 : 30 Wrzesień, 2013, 14:56:12 »

"Mamy 3 biliony długu ukrytego"

"To zobowiązania wobec przyszłych emerytów. Licznik długu Leszka Balcerowicza, umieszczony w centrum Warszawy, od dzisiaj będzie pokazywał także to ukryte zadłużenie.

Obecnie dług ukryty to 3070 mld zł, czyli 190,6 proc. PKB – wynika z analizy Forum Obywatelskiego Rozwoju. W przeliczeniu na jednego mieszkańca – aż  82,6 tys. zł. Dla porównania, dług jawny to ok. ok. 936 mld zł (57,3 proc. PKB) czyli ok. 25,2 tys. zł na mieszkańca."

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/705501,1052814-Mamy-3-biliony-dlugu-ukrytego.html

z natu...

"Cały ten artykuł to czysta manipulacja, wymierzona w istocie w ZUS w odwecie za OFE. Niezłomni obrońcy OFE, Balcerowicz, Mordasewicz, Petru i inni, nie dość, że swoją reformą zmniejszyli bezpieczeństwo wypłat bieżących emerytur i rent zabierając część bieżących składek z ZUS do OFE, to jeszcze straszą, jakie to niby "nieszczęścia" spadną na nas, za to, że wyciągnięto na światło dzienne, poroniony pomysł jakim jest OFE. Ukryty dług publiczny nie jest niczym nowym i tajemniczym!. Tendencyjne pokazywanie go na jakichś "licznikach" jest odwetem twórców OFE. Taki dług ma charakter "wirtualny". On może dopiero powstać!, albo się trwale zmniejszać!. OFE ma tu marginalne znaczenie!. Państwo MA DZISIAJ wprawdzie skromne, ale WYSTARCZAJĄCE ŚRODKI, aby stymulować gospodarkę prorozwojowo!, tzn. innowacyjnie w każdej liczacej się dziedzinie. Panie Balcerowicz, Mordasewicz, to nie OFE powinno być przyczyną Waszych "Strachów" związanych z "ukrytym długiem publicznym", ale TOTALNA NIEUDOLNOŚĆ RZĄDZENIA dzisiejszej "ekipy" rządowej. Umiejętnie zainwestowane środki, będące obecnie w dyspozycji Rządu, powinny przynosić ZYSK, a nie nieustające straty. Zysk powinien być natychmiast lokowany w nowoczesne, innowacyjne przedsięwzięcia, które mają prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzoną ocenę RYZYKA!. Chciałoby się wam przypopmnieć: "...gospodarka, głupcze, najpierw gospodarka...". W Polsce marnuje się ogromny kapitał jakim jest doświadczenie ludzi starszych oraz przebojowość i wiedza ludzi młodych!!. Nikt nie potrafi tego potencjału połączyć i wykorzystać do harmonijnego współdziałania dla dobra nas wszystkich, dla tworzenia rzeczy nowych i konkurencyjnych!."


brrrr..prl...no ekonomiści ..do dzieła..tłumaczyć ludziom co to -3 biliony długu ukrytego..

aa...nie wiemy? Szok....a konsumpcja ? to wiemy?...

mark...


« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień, 2013, 15:05:33 wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #249 : 01 Październik, 2013, 17:47:13 »

Duchowni to podobno Słudzy Boży, no i Ci dwaj na Dominikanie są Polakami, więc za granicą reprezentują nie tylko Kościół ale i nasz kraj. Nie wiem jak inni ale mi za nich wstyd przed światem.
Podoba mi się postawa obecnego Papieża, on nie lubi zamiatania brudów pod dywan.

www.youtube.com/watch?v=02nVumYoiiE
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2013, 17:49:40 wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #250 : 01 Październik, 2013, 18:31:14 »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Ks-Wojciech-Lipka-ws-ksiedza-oskarzonego-o-pedofilie-nie-ma-prawomocnego-wyroku-sadu,wid,16027696,wiadomosc.html

 Jolu podobno !

A to jeden z komentarzy.Wybrałem taki łagodny "Po tych wszystkich doniesieniach prasowych dotyczących chorej aktywności seksualnej księży, zakłamaniu i odwracaniu kota ogonem ich przełożonych, to mam wrażenie że w tym wielowiekowym przedsiębiorstwie nie ma człowieka uczciwego, prawego i normalnego."
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #251 : 01 Październik, 2013, 18:44:45 »

"Prezenty, pieniądze, szkolenia w luksusowych ośrodkach a nawet usługi seksualne to sposoby na motywowanie lekarzy do przepisywania większej liczby recept. – Czasami nie ma już znaczenia czy pacjent potrzebuje tego leku czy też nie. Pacjent nie jest ważny. Ma tylko za to zapłacić"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-z-lekami-pacjent-nie-jest-wazny-ma-tylko-za-to-zaplacic/0y1ps
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #252 : 01 Październik, 2013, 19:23:14 »

Chciałoby się rzec: nic co ludzkie nie jest nam obce. Tylko czy molestowanie i gwałcenie niewinnych dzieci i wypisywanie recept na drogie i niekoniecznie potrzebne pacjentowi leki, który i tak przeżywa traumę z powodu problemów ze zdrowiem jest rzeczą ludzką ?

www.youtube.com/watch?v=8VN9cxGtUjA
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #253 : 01 Październik, 2013, 20:22:50 »

dobro i zło zawsze były obecne na świecie.
Ale zarówno dobro, jak i zło zawsze czyni konkretny człowiek.
Ani jego środowisko, ani grupa zawodowa, ani społeczeństwo tylko człowiek. I tylko on osobiście jest odpowiedzialny za dobro lub zło które uczynił...
Tak mi się wydaje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #254 : 01 Październik, 2013, 21:00:11 »

Wysłane: Dzisiaj o 20:22:50
Wysłany przez: Lider


Cytuj
Tak mi się wydaje

Zgadzam się z Tobą.Tak Ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5450 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7421 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3687 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8325 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 15280 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7169 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 33170 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3908 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 45436 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33
wysłane przez x