Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524047 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #210 : 07 Wrzesień, 2013, 18:47:16 pm »

tsetse dobrze się czuję pomiędzy stonką kukurydzianą a osadami ściekowymi. Teraz nie Masz wyjścia. Na watrze widzę Ciebie z tym co wytworzyłeś w kosmicznej stodole. Dzięki...

 Jolu pan Sułek nie jest aż tak wredny dla Elizy jak ta zołza dla Dziubaska.





  PS

  Piotr to już nie są żarty   Chichot

c544c3a8853d36ad78d122f50f66a9fd_original (876 x 600).jpg


c544c3a8853d36ad78d122f50f66a9fd_original (876 x 600).jpg

* c544c3a8853d36ad78d122f50f66a9fd_original (876 x 600).jpg (49.52 KB, 876x600 - powiększony/pobrany 612 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #211 : 07 Wrzesień, 2013, 21:34:08 pm »

A ja myślę, że obojętność pana Sułka jest wredniejsza od "troskliwości" jędzy Dziubasowej.
Ważne by on zrobił dla niej coś miłego tak zwyczajnie bez zobowiązań, przynajmniej raz na jakiś czas.

PS. Fire mam do Ciebie pytanie poza tematem. Co oznacza skrót PKP?

www.youtube.com/watch?v=ZQlg5hPUVeY

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #212 : 07 Wrzesień, 2013, 22:06:09 pm »

A połowa z 2000 była skierowana do mnie lub przeciwko mnie, zgryźliwe , wredne, uszczypliwe, idt. itp. ale nie dałam się 

Jet Li VS Wu Shu Master

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #213 : 07 Wrzesień, 2013, 22:59:15 pm »

Cytuj
PS. Fire mam do Ciebie pytanie poza tematem. Co oznacza skrót PKP?

 Jolu już nic nie oznacza. To tylko symbol. Chyba że Płać Koleżanko Płać. Ad.pana Sułka to jest to najsłodszy facet na ziemi. Ok.Może był.  Buziak

 Teresko a nigdy w życiu. To taki swoisty sposób uwielbienia Ciebie i Twoich poglądów.  Lovam Ciebie że ojeju  Ale żeby nie było za słodko to z tą połową chyba przesadziłaś. Żaden mój post nie był przeciwko Tobie.  Był raczej wyrażeniem moich poglądów.  Buziak

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #214 : 07 Wrzesień, 2013, 23:18:32 pm »

Co do pana Sułka nie będę się spierać, Ty jako facet znasz się lepiej na mechanizmie działania męskiego gatunku a jeśli chodzi o PKP, to syn niedawno uświadomił mnie w tym temacie, więc pozwolę  sobie na objaśnienie powyższego skrótu, które brzmi: poczekasz, ku..a, poczekasz. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #215 : 07 Wrzesień, 2013, 23:28:53 pm »

Jolunia tak zapewne jest. Wiem że teraz nasze linie obsługują Koleje Dolnośląskie. A to niestety nie ma nic wspólnego z byłym PKP. Joluś ale to bardzo złożony temat. Porozmawiamy kiedyś na fonie. Ok ? Padam na klawiaturę. Do usłyszenia. Do zobaczenia. Arek obiecał nam kawę  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #216 : 08 Wrzesień, 2013, 08:08:08 am »


33.jpg



Od paru lat od czasu do czasu o tym przypominam.. /Słowackiego/ale jak dotąd ,jakakolwiek reakcja
pozostaje w nadludzkim wymiarze...zaraz za zakrętem jest przejście dla pieszych. po godz.15. ruch powracających z pracy... korek w tym miejscu momentami przypomina
 Tokio..gdyby tam był zakaz ,/15-30 min.. dla towaru/, to auta mogłyby się swobodnie mijać a i piesi wszystko by widzieli..stoją nie raz nocami .dniami ,jeśli nikt się tym nie zaopiekuje to nadejdzie dzień ,że
w jednym miejscu będziemy wszystkie lokalne media...relacjonujące rozbitą czaszkę na  murze...

przy okazji  ciąg trawników wygląda apetycznie. nie dość ,że wykwintnie obsrane to fryzjersko polane olejami z 'mercedesów'../ustawa środ../..
Tam musi być weryfikator karny.. inaczej /choć zwracam na to uwagę/.. do świadomości nie wbije..

mark...



33.jpg

* 33.jpg (46.61 KB, 300x225 - powiększony/pobrany 528 razy.)
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień, 2013, 08:26:32 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #217 : 08 Wrzesień, 2013, 21:01:14 pm »

To już nie są żarty

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Picie-i-Swawole,wid,15965888,wiadomosc.html?ticaid=11145c
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #218 : 08 Wrzesień, 2013, 21:50:21 pm »

To też nie żarty:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-w-polsce-tworzy-sie-prawo/yseyv

Może, politycy, posłowie i senatorzy są zupełnie zbędni.
Może lepiej rozwiązać ten cały dwu-cyrk i wynająć firmę, która będzie rządzić, przygotowywać ustawy i je wprowadzać w życie.
Może będzie lepiej, może tak samo ale z pewnością będzie o wiele taniej.
Wybieramy posłów, senatorów, prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych, nie zastanawiając się czy mają oni jakiekolwiek kwalifikacje do stanowienia prawa i "grzebania" w gospodarce, oświacie i kulturze.
Z prawdziwych baranów, mamy realne pożytki takie jak wełna, mięso, mleko...
Dzięki baranom, których sami wybieramy, mamy to co mamy ale też faktem jest, że zbyt wielkiego wyboru nie mamy, z tego co pojawia się na listach wyborczych.
Wybrane barany obsadzają (z klucza partyjnego) stanowiska w ministerstwach i spółkach państwowych kolejnymi baranami a kryterium obsadzania tego nie są kwalifikacje tylko przynależność do partii, która/które akurat są przy żłobie.
W ten sposób, tworzy się efekt kuli śniegowej i baranizacja Polski rozwija się lawinowo.
Efekty działań baranów widać gołym okiem, ale aby nie przynudzać, w wielkim skrócie:
Od pierwszego kwartału tego roku mamy w Polsce ujemny przyrost naturalny.
Jeśli nic nie zrobimy aby sytuacja wróciła do normy i barany można było ujrzeć tylko pasące się na halach to można łatwo obliczyć kiedy Polska przestanie istnieć.
Barany o tym wiedzą, ale oni patrzą przez perymetr wyborczych kadencji i ich to zupełnie nie obchodzi co będzie za 20, 50 czy 100 lat.

Pozdrawiam

tsetse

Ach, jeszcze słówko w sprawie baranów:

Pomożecie!?

Pomóżmy PSL, nie głosując na nich w najbliższych wyborach!
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień, 2013, 21:52:49 pm wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #219 : 08 Wrzesień, 2013, 23:30:00 pm »

@Firefoks
Byliśmy dzisiaj u znajomych,  wywiązała się dyskusja na temat dobrych notowań PIS. Mąż stwierdził „ciekawe co w mediach wymyślą, żeby kompromitować PIS”. Przyszliśmy do domu i proszę Firefoks już zamieścił link.
Fire  może zajmij się konkretnymi sprawami, a nie tym kto był w saunie. Może wiesz jak to możliwe, że w suwerennym kraju ministrem finansów został Brytyjczyk, nie posiadający nawet dowodu tożsamości kraju, którego finansami zarządza? Czy możliwe byłoby to w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii? Jacek Rostowski – ( Jan Vincent Rothfeld, jego dziadek Jakub Rotfeld po przybyciu do Wielkiej Brytanii zmienił nazwisko na Rostowski). Może wypowiesz się na temat  potajemnych spotkań "księgowego" z Grupą Bilderberg, jaki jest skutek tych spotkań dla Polski? Kogo reprezentuje minister Rostowski? Może odpowiesz na pytanie – czym kierował się premier Tusk mianując Rostowskiego na tak ważny urząd obcego obywatela, który będzie miał decydujący wpływ na bilans polskich długów, wewnętrzną stabilność finansową państwa i strategię gospodarczą. Czy Rostowski płaci w Polsce podatki?

(http://niezalezna.pl/42109-ujawniamy-rostowski-znowu-spiskuje-na-spotkaniu-grupy-bilderberg
„(…)
Grupa Bilderberg to nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi wywodzących się ze świata wielkiego biznesu, globalnych korporacji i polityki. Jej spotkania odbywają się raz do roku, począwszy od 1954 r. Podczas nich omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki. Uczestnicy spotkań są zobowiązani do całkowitej dyskrecji.
Niejawność spotkań i ogromne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rządu światowego, a w konsekwencji zamiar wprowadzania rozwiązań ekonomiczno-politycznych sprzecznych z wolą społeczeństwa.”

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #220 : 09 Wrzesień, 2013, 09:53:01 am »

Mocne słowa o Po z ust RADNEJ PO.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/62108-platformo-bujaj-sie-slaska-radna-po-odchodzi-z-partii-i-nie-zostawia-suchej-nitki-na-platformie-potraktowali-polske-jak-wojenny-lup-jak-dziwke
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #221 : 09 Wrzesień, 2013, 10:00:23 am »

Wysłane: Wczoraj o 23:30:00
Wysłany przez: MAGENTA


Cytuj
Byliśmy dzisiaj u znajomych,  wywiązała się dyskusja na temat dobrych notowań PIS. Mąż stwierdził „ciekawe co w mediach wymyślą, żeby kompromitować PIS”.

 Media nic nie muszą wymyślać. PiS sam się podkłada.  Taka podwójna moralność. Notabene jest to cecha wielu opcji politycznych.  Podeprę się cytatem tsetse:
Cytuj
Może, politycy, posłowie i senatorzy są zupełnie zbędni.
Może lepiej rozwiązać ten cały dwu-cyrk i wynająć firmę, która będzie rządzić, przygotowywać ustawy i je wprowadzać w życie.

Piszesz Tereso
Cytuj
Grupa Bilderberg to nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi wywodzących się ze świata wielkiego biznesu, globalnych korporacji i polityki. Jej spotkania odbywają się raz do roku, począwszy od 1954 r. Podczas nich omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki. Uczestnicy spotkań są zobowiązani do całkowitej dyskrecji.
Niejawność spotkań i ogromne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rządu światowego

Cytuj
Czy możliwe byłoby to w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii?

 A czy wymienione przez Ciebie kraje są z innego świata ? Świata poza zasięgiem Grupy Bilderberg ?

 A tak na marginesie to późno wracacie do domu  Buziak

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #222 : 09 Wrzesień, 2013, 18:52:20 pm »

Piszesz coś o podwójnej moralności, podwójną moralność mają wszyscy faceci, jak sam doskonale wiesz. Na tym nagraniu nie ma nic nowego. Każdy facet prędzej czy później chwali się „tym czy owym”.
Chodzi o to by być mądrzejszym i nie zawracać sobie i innym głowy sprawami mało istotnymi.

Jeśli chodzi o to:


tz001.jpg



to zrobiłeś tu niezłe pomieszanie z poplątaniem, nie wiem tylko czy specjalnie czy nie rozumiesz o co mi chodziło. Znając Ciebie zrobiłeś to specjalnie.

Zadałam pytanie:

Może wiesz jak to możliwe, że w suwerennym kraju ministrem finansów został Brytyjczyk, nie posiadający nawet dowodu tożsamości kraju, którego finansami zarządza? Czy możliwe byłoby to w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii? Jacek Rostowski – ( Jan Vincent Rothfeld, jego dziadek Jakub Rotfeld po przybyciu do Wielkiej Brytanii zmienił nazwisko na Rostowski). Może wypowiesz się na temat  potajemnych spotkań "księgowego" z Grupą Bilderberg, jaki jest skutek tych spotkań dla Polski? Kogo reprezentuje minister Rostowski? Może odpowiesz na pytanie – czym kierował się premier Tusk mianując Rostowskiego na tak ważny urząd obcego obywatela, który będzie miał decydujący wpływ na bilans polskich długów, wewnętrzną stabilność finansową państwa i strategię gospodarczą. Czy Rostowski płaci w Polsce podatki?

Jeśli nie umiesz na nie odpowiedzieć lub nie chcesz Twoja sprawa.


A tak na marginesie to późno wracacie do domu  Buziak


A ten wpis to już totalnie nie na miejscu. Możemy wrócić nad ranem i nikomu nic do tego.  Buziak

tz001.jpg

* tz001.jpg (32.83 KB, 593x227 - powiększony/pobrany 466 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #223 : 09 Wrzesień, 2013, 19:04:00 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 18:52:20
Wysłany przez: MAGENTA


 
Cytuj
Jeśli nie umiesz na nie odpowiedzieć lub nie chcesz Twoja sprawa.

Umiem Tereso umiem. Sama zresztą sobie odpowiedziałaś. "Chodzi o to by być mądrzejszym i nie zawracać sobie i innym głowy sprawami mało istotnymi."

Cytuj
A ten wpis to już totalnie nie na miejscu. Możemy wrócić nad ranem i nikomu nic do tego.

 Tak to absolutna porażka. Przepraszam. Nic mi do tego. Tylko że:" nie wiem tylko czy specjalnie czy nie rozumiesz o co mi chodziło. Znając Ciebie zrobiłaś to specjalnie.  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #224 : 09 Wrzesień, 2013, 21:33:06 pm »

Wy tutaj gadu gadu, a Donald wam po kieszeniach grzebie Spoko

Coś dla odmiany:

75 lat razem -

<a href="http:////www.youtube.com/v/KDi4hBWsvkY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/KDi4hBWsvkY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5730 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8683 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34914 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47873 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x