Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524052 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #120 : 29 Czerwiec, 2013, 22:04:49 pm »

To w końcu po czym bił- w łeb, czy w łep ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #121 : 29 Czerwiec, 2013, 22:22:11 pm »


                 w łep Edek wie najlepiej 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #122 : 29 Czerwiec, 2013, 22:24:00 pm »

To w końcu po czym bił- w łeb, czy w łep ?

Ewa, bił po mordzie chyba
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #123 : 29 Czerwiec, 2013, 22:38:18 pm »

Ewa? Ale to miłe, że mnie mylicie z Ewą, bo ona mi imponuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #124 : 29 Czerwiec, 2013, 23:08:01 pm »

w łepetynę lał, w łepetynę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #125 : 30 Czerwiec, 2013, 06:18:22 am »

Ewa? Ale to miłe, że mnie mylicie z Ewą, bo ona mi imponuje


             wiesz co rozczarowałeś mnie...
                            a myślałem że ja
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #126 : 30 Czerwiec, 2013, 09:09:57 am »

Pan jest moim guru Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #127 : 30 Czerwiec, 2013, 09:24:14 am »




               guru powiadasz jak guru to tylko guru josh 

                       90 rok to było bum na electronic music

<a href="http:////www.youtube.com/v/z2CIiES_xxk?hl=pl_PL&amp;amp;version=3" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/z2CIiES_xxk?hl=pl_PL&amp;amp;version=3</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #128 : 30 Czerwiec, 2013, 09:41:53 am »




                        Piter OMD w Hoyeswerdzie !

                                  <a href="http:////www.youtube.com/v/tHY-W3s6j2c?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/tHY-W3s6j2c?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>


               i Die Fantastischen Vier ! nie wspomnę już o David Guetta

         <a href="http:////www.youtube.com/v/uFX_ZQCPerk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/uFX_ZQCPerk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2013, 09:47:07 am wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #129 : 30 Czerwiec, 2013, 10:36:11 am »

"Ostatecznie Tusk nie wypowiedział wojny rządowi, który nie dba o przemysł, atakuje rodzinę, lekceważy energetykę i wyklucza ze wspólnoty. Ale był bardzo blisko"


048b12ef9984125bc33fe53ea7f482cb.jpg




z nitu...
"Przemówienie Donalda Tuska na konwencji Platformy w Chorzowie mogło oszołomić. Oto bowiem człowiek, który od niemal 6 lat rządzi Polską, nie czuł wstydu wygłaszając mowę czysto opozycyjną. Mowę, w której opisywał swoją politykę dokładnie odwrotnie niż wygląda ona w praktyce.

Przemysł! Produkcja! Energetyka! - wykrzykiwał co chwilę premier, podnosząc ku górze zaciśniętą pięść. On, który pozwolił upaść przemysłowi stoczniowemu! On, który nie podjął żadnej poważnej akcji na rzecz uprzemysłowienia kraju. On, który pozwolił wyjechać 2 milionom młodych pracowników! Można też zapytać - skoro taki prorozwojowy, to czemu jeden prosty i relatywnie tani pomysł przekopania Mierzei Wiślanej okazuje się być poza jego wyobraźnią? Bez odwagi i wyobraźni Polska nie pójdzie naprzód, choćby Tusk wygłosił 100 przemówień w miastach, w których akurat gości Kaczyński.

Rodzina! Jak na Śląsku - silna! - grzmiał z trybuny. On, który szczerze chciał przepchnąć związki partnerskie, i który ledwie tydzień temu zapowiadał uczenie Polaków "maksymalnej tolerancji", co przecież w języku lewicy (co premier rozumie) oznacza rozwalanie wszystkich w miarę jeszcze stabilnych struktur społecznych, z rodziną na czele. Wspomnijmy także o obfitym finansowaniu lewackich wręcz środowisk w stylu "Krytyki Politycznej" i wpychaniu lewackiej ideologii do szkół.

Dla Polski! - wskazywał kierunek. On, który oddał RAŚ-owi na Śląsku edukację i kulturę, wiedząc, że to ugrupowanie występujące przeciwko wszystkiemu, co z Polską może się dobrze kojarzyć (a lider RAŚ głosi, że "Polska nie jest jego ojczyzną"). Przy okazji, między wierszami, Tusk uznał gwarę śląską za "język", zapewniając, że w różnorodności siła. Tak, w różnorodności jest siła, ale nigdy przeciw Polsce! RAŚ chce Polsce Śląsk wyrwać! Być może dla Niemiec.

Nowoczesność zakorzenia w tradycji i wierze! - deklarował z mocą. On, który degraduje nauczanie religii (usunięcie z ramowego programu nauczania), Kościół nazywa "lobby" i podszczuwa na księży jako na bogaczy. On, którego rząd wypycha nauczanie polskiej historii z polskich szkół!

Niemal wszystko w tym przemówieniu było nieprawdziwe. Zadłużanie kraju na potęgę i wyjątkowo głupio (bo na konsumpcję, a nie inwestycje) Tusk opisywał jako dbanie o rozwój gospodarczy. Chwalił się troską o "polskie złoto", czyli węgiel, choć w codziennej praktyce jego rząd zawiesił budowę przynajmniej 2 elektrowni (Rybnik i Ostrołęka, Opole może powstanie). Do tego budowanie atmosfery zagrożenia, bo młodzi narodowcy obrzucili prof. Baumana niecenzuralnymi słowami. Premier nie powinien tą sprawą się tak bardzo przejmować - jako apologeta postnowoczesności prof. Bauman nie uważa, by coś mogło kogoś realnie urazić. A zagrożeni to są dziś w Polsce ludzie sympatyzujący z opozycją, o czym premier wie równie dobrze jak my.

"Dla każdego z Polaków musi być miejsce w tej wielkiej, cywilizacyjnej przygodzie" - mówi Tusk. Jak na człowieka, który przeciwników politycznych próbował wykluczyć ze wspólnoty politycznej wyzywając ich od "moherów" i przyzwalając co najmniej na przemysł pogardy to wyjątkowo cyniczna deklaracja."


"Pani Maria, którą spotkałem niedawno w Biedronce, powiedziała mi: "wie pan, panie Donaldzie, nawet nie ta bieda jest najgorsza, ale to, że oni tacy z siebie ciągle zadowoleni. To jest najgorsze. To boli, bo my mamy wrażenie, że oni z nas kpią. W żywe oczy. I prosiła mnie, żebym powiedział to jak będzie okazja. Teraz jest okazja, i dlatego mówię to tej złej, bardzo złej władzy: nie kpijcie z Polaków! Już dość! I nie mówię tego dlatego, że - jak pewnie powiedzą nieżyczliwi mi komentatorzy, a wiecie państwo, że nie jestem pieszczochem mediów  - że się jakoś szczególnie rwę do władzy. Nie, mówię to po to, żeby przestrzec. Bo jak dalej będą kpili, to skończy się wielkim wybuchem, który zniszczy na długo tę wielką, cywilizacyjną polską szansę, na którą tyle pokoleń czekało!"

"10/10! Sprawiał wrażenie jakby się naćpał i kompletnie odleciał w opary absurdu. Przy tym agresywny. Tusk z zaciśniętą szczęką, wilczym wzrokiem, wymachujący pięściami wyglądał odrażająco. I ten podniesiony, nerwowy ton głosu... Miał być elegancki Europejczyk. Wyszła znerwicowana POstkolonialna kukła spanikowana perspektywą utraty władzy.'

źródłó...http://wpolityce.pl/artykuly/56936-ostatecznie-tusk-nie-wypowiedzial-wojny-rzadowi-ktory-nie-dba-o-przemysl-atakuje-rodzine-lekcewazy-energetyke-i-wyklucza-ze-wspolnoty-ale-byl-b


aCHA  JESZCZE JEDNO...EMERYCI! 10 zł podwyżki...

zła energia .. to bardzo  zła energia..bierzemy herbatkę i wciągamy..wciągamy..

mark...

048b12ef9984125bc33fe53ea7f482cb.jpg

* 048b12ef9984125bc33fe53ea7f482cb.jpg (55.5 KB, 530x400 - powiększony/pobrany 595 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #130 : 30 Czerwiec, 2013, 11:30:36 am »

Znakomity tekst. Widelec plus za umieszczenie go na forum.
Piszesz Ewa (harcerz) że sama sobie imponujesz. To i tak skromnie. Mogłabyś np. uwielbiać się

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #131 : 30 Czerwiec, 2013, 12:34:42 pm »

Po prostu Premier musi wszystko teraz rzucić na front walki z PISem, gdyż ma świadomość ewentualnej przegranej co dla  niego oznacza kłopoty natury prokuratorskiej więc się nie ma co dziwić jego zachowaniu, gdyby mógł podpisałby pakt z diabłem byle by zostać na miejscu a to już go eliminuje z tej funkcji. Osobiście mam nadzieję, że polegnie na tym polu walki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #132 : 30 Czerwiec, 2013, 12:59:54 pm »

Niech ci będzie.Jak chcesz niech będzie Ewa
Pan Grodzka też.
 Zawstydzony
Przebieraniec z Pana Edwarda jest pewniejszy
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #133 : 30 Czerwiec, 2013, 14:07:10 pm »

Wybaczcie, że trochę zmienię temat, ale nie mogę założyć swoje wątku bo "nie jestem przyjacielem L24"... Ale sprawa jak najbardziej w temacie przewodnim tego wątku, a mianowicie:

W czasie piatkowego zakończenia roku szkolnego w LO im A. Mickiewicza w Lubaniu została ogłoszona na apelu lista nauczycieli, którzy ZOSTAJĄ ZWOLNIENI , nie odchodzą na emeryturę tylko bezczelnie wyrzuceni. Są to osoby, które były fundamentem i ikoną tej szkoły, ludzie którzy tworzyli jej historię, a tu nagle bez żadnego oficjalnego porzegnania zostali zwolnieni. Do
takich nauczycieli należą m.in. Pani Szczepańska nauczyciel geografii, który uczył kilka pokoleń tej szkoły i wszyscy wspominją ją jako wspaniąłą i ciepłą nauczcielkę, Pana Zdzisława Marianiuka znanego w całym powiecie (jak nie w województwie) nauczyciela chemii, który był wieloletnim dyrektorem tej szkoły oraz najlepszym nauczycielem chemii chyba w całej Polsce. O zwolnienieniu dowiedział się na apelu, gdyż wg wcześniejszych ustaleń miał zostać dalej na stanowisku i doprowadzić jedną z klas
którą uczył do matury. Niestety Pani dyrektor (koleżanka burmistrza) oraz Panujący Burmistrz nie dali takie możliwości o czym poinformowali Pana Marianiuka na apelu, gdzie cała szkoła jak o ON byli zaskoczeni. Rodzice i uczniowie płakali. Na pomysł zorganizowania pożegnania oficjalnego Pana Marianiuka dyrektorka, stwierdziła że taka opcja nie wchodzi w rachubę, gdyż nie zasłyżli sobie na to bo jak podkreśliła ZOSTALI ZWOLNIENI. Kolejni zwolnieni to Pani Urszula Marianiuk i Pani Furtak kolejne ikony tej szkoły. Ta szkoła już nigdy nie będzie tym samym elitarnym LO co kiedyś. Jej fundamenty zostały uszkodzone i grozi jej "zawalenie"...

i co Wy na to ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #134 : 30 Czerwiec, 2013, 15:01:46 pm »

Ano pomyliło się coś Pani melioracjo
Burmistrz nie ma nic do LO bo podlega ono starostwu a ściśle rzecz biorąc nadzór nad szkolnictwem powiatowym sprawuje jak się nie mylę wicestarosta Konrad Rowiński.

A zatem to pytanie do niego.

Nauczyciele Ci jak wiem to raczej naprawdę już zasłużone pokolenie i chyba czas był pomału na emeryturę.
Z tymi zdolnościami Pana Marianiuka tez bym nie przesadzał. Choć ma Pani prawo do subiektywnej oceny.

Moja młoda znajoma, uczennica tej szkoły, o tym, że Ci nauczyciele odchodzą na emeryturę mówiła mi już parenaście dni temu.
Skąd wiedziała ona i jej cała klasa?
Zatem coś się chyba Pani poplątało z tym zaskoczeniem.
Syn znajomej (też uczeń tej szkoły) tez mi o tym mówił w jakiś czas temu i nikt tym faktem nie był przejęty.
Może to Pani jest bardzo wrażliwa.

Czy to nowa gra jakaś?

W każdym razie może ustosunkuje się do Pani wypowiedzi Pani dyrektor szkoły i Pan wicestarosta
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec, 2013, 15:09:20 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5731 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8683 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34914 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47873 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x