Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 491145 razy)

Punkty: +139/-42

Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« Odpowiedź #75 : 16 Czerwiec, 2013, 22:30:47 »

Edward, nie martw się o Hardzieja, jemu chyba starcza do pierwszego. Dlaczego tak twierdzę, otóż stał się niedawno  szczęśliwym posiadaczem lokalu mieszkalnego / nabył prawo własności /i z ochotą zabrał się za kompleksowy remont. "Chyba wziął chwilówkę". Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Od SKOB-u. " taki żart".
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2013, 22:33:12 wysłane przez janus58144 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #76 : 16 Czerwiec, 2013, 23:36:16 »

Panowie nie plotkujemy. Nieładnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67

Wpisy: 1953
Znajomi: 14

« Odpowiedź #77 : 18 Czerwiec, 2013, 20:14:04 »

<a href="http://www.youtube.com/v/Kr8yydgUPtQ?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Kr8yydgUPtQ?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>

...

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715

Wpisy: 1232

Pragmatyk

« Odpowiedź #78 : 18 Czerwiec, 2013, 23:47:14 »

Ksiądz z Chojnic, który zginął w wypadku samochodowym, był pijany. Miał 2 promile alkoholu we krwi.
http://natemat.pl/65121,ksiadz-z-chojnic-ktory-zginal-w-wypadku-samochodowym-byl-pijany-mial-2-promile-alkoholu-we-krwi

Dziś pożegnano wyjątkowego kapłana

http://jozef.moneta.salon24.pl/515065,dzis-pozegnano-wyjatkowego-kaplana

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11

« Odpowiedź #79 : 19 Czerwiec, 2013, 06:52:28 »

A wszystko to przez "Pęd do Boga"  Szok

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #80 : 19 Czerwiec, 2013, 10:31:30 »

pokusa nie zna granic Mrugnięcie

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #81 : 22 Czerwiec, 2013, 22:28:11 »

"Milion na nagrody dla NFZ"

"Nie ma pieniędzy na służbę zdrowia? Są! Ale zamiast trafiać do pacjentów, płyną do kieszeni urzędników od... służby zdrowia. Na premie i nagrody centrala Narodowego Funduszu Zdrowia od początku roku wydała już ponad 912 tysięcy złotych! Średnio po 3 257 zł zł na głowę! A gdzie tam do grudnia...

Leki są coraz droższe, kolejki do np. kardiologa w niektórych miastach wydłużyły się nawet do kilku lat. W szpitalach brakuje nowoczesnego sprzętu. Pacjentów upycha się na korytarzach, bo na salach brakuje miejsc. Ale to nie tam trafiają pieniądze z NFZ.

Szeroki strumień gotówki płynie prosto do portfeli urzędników. Jak dowiedział się Fakt, tylko przez cztery miesiące tego roku w centrali funduszu wypłacono już ponad 912 tys. zł nagród i premii. Oznacza to, że średnio na jednego pracownika przypadło ponad 3 257 zł zł."

"Liczby nie kłamią. Do kieszeni urzędników NFZ trafią w tym roku prawie 32 mln zł. Tylko do maja wydano na ten cel już 11 mln zł. Kto by się przejmował, że szpitale latami czekają na remont. Tak jak w przypadku szpitala w Krośnie. Szpital długo czekał na nowy blok operacyjny. W końcu udało się uzbierać 35 mln zł, za które przy istniejącym już szpitalu wybudowano zupełnie nowy budynek z sześcioma salami operacyjnymi i jedną przeznaczoną do intensywnej terapii."

Źródło...http://praca.wp.pl/title,Milion-na-nagrody-dla-NFZ,wid,15751683,wiadomosc.html?ticaid=110d0d

z netu...
"Najbardziej wkurzyła mnie bezczelnego wypowiedź Tuska, żona powiedziała mu że jeżeli ma pokazywać się wśród ludzi polityki to musi porządnie się ubrać dlatego wykorzystał kasę partyjną. Jak cię chamie nie stać na ubranie nie pchaj się na salony a nie w bezczelny sposób ludziom plujesz w twarz."

Wprawdzie to tylko liczby ...ale zauważyć można ,że już nie ma zaokrągleń..a-to- krok- do przodu...Niedługo idę na szkolenie z psychologi/w ramach 50+ do dzieła!/..jedno z pytań ,które mnie czeka ..będzie-
-Jak ja widzę swoją przyszłość?!no..w tym akurat przypadku - nie usłyszę pytania... Duży uśmiech

mark...

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #82 : 23 Czerwiec, 2013, 10:03:14 »

Marek, powiedz to przedstawicielom PO z naszego lokalnego podwórka, nie będę wymieniać po nazwisku, bo poco. Jestem pewna, że z pewnością większość z nich uzna taki stan rzeczy jaki opisałeś powyżej za normalny. A wiesz dlaczego? Ano dlatego, że oni postępowali by dokładnie tak samo.
Jeszcze niedawno Lubań był Dojną Krową dla wybranych

www.youtube.com/watch?v=1JeQWCy5J1E

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #83 : 27 Czerwiec, 2013, 12:47:48 »

"Nasz kraj gwałtownie się wyludnia. W tym roku umrze więcej Polaków niż się narodzi. Tak źle nie było od dekady"

"W tym roku więcej Polaków umrze, niż się narodzi. To skutek kryzysu, emigracji młodych i braku polityki rodzinnej.

Jak informuje dziennik "Rzeczpospolita" Polska wyludnia się w zastraszającym tempie. W ciągu czterech pierwszych miesięcy tego roku urodziło się zaledwie 121 tys. dzieci. W tym czasie zmarło 142 tys. Osób – takie dane podaje Główny Urząd Statystyczny.

Jeszcze rok wcześniej było nieco lepiej. W tym samym okresie urodziło się bowiem o blisko 
6 tys. dzieci więcej, a zmarło 
8 tys. osób mniej. W tym roku jednak wszystko wskazuje na to, że odnotujemy ujemny przyrost naturalny, czyli przewagę zgonów nad urodzeniami.

Jak przypomina gazeta ostatni raz z ujemnym przyrostem mieliśmy do czynienia w latach 2002–2005. Wtedy przewaga zgonów nad urodzeniami wynosiła od 3,9 tys. do 14,1 tys. osób rocznie.

Później saldo demograficzne było na plusie, a w 2010 r. doszło nawet do poziomu 35 tys. osób."

z nitu...
"Podziękuj komuchowi śmierdzącemu naftaliną Millerowi-TO ON BYŁ SZCZĘŚLIWY,ŻE ZAŁATWIŁ POLAKOM PRACĘ ZA GRANICĄ-POLACY-JESTEM DUMNY Z TEGO,ŻE BĘDZIUECIE MOGLI BEZ PASZPORTÓW WYJEŻDZAĆ DO PRACY GDZIE TYLKO BĘDZIECIE CHCIELI-i zaczęli wyjeżdżać bo stary komuch zaczął zwijać Polskę-pytam,który z przywódzców europejskich wygania ludzi z kraju za pracą????ten bękart komuszy powinien za to beknąć-Kaczyński za krótko rządził,żeby ten trend zmienić-TUSK KONTYNUUJE OD SAMEGO POCZĄTKU POLITYKĘ POSKOMUSZĄ,A NA DODATEK NIENAWIDZI POLSKI I POLAKÓW-"

"Na Zachodzie wbrew pozorom nie jest super hiper, ale dzieci mają bezpłatną edukację (kredki, farbki książki wszystko mają w szkole rodzice nie musza kupować) lekarstwa dla dzieci za darmo a dla rodziców zniżka. w Polsce każde przeziębienie dziecka wyczyszcza portfel rodziców. W Anglii Ubranka są bardzo tanie, w Primarku na przykład można naprawdę bardzo tanio i ładnie się ubrać. U nas za wszystko się płaci, mało zarabia. Im więcej dzieci tym trudniej. Pomoc państwa? no błagam śmiech na sali."

"PEŁOWCY..TO FAKTYCZNIE  lemingi,żyją gdzieś w infrastrukturze księżycowej.-
widać wyraźnie strach,ale nie jako funkcjonariusze zła ale jako -człowiek, który w momencie perspektywy stryczka objawia  niekontrolowany ruch w kamerach.To koniec
Wałszawa, płagnie łozwoju aby żyło się łepiej"

źrudło. http://wpolityce.pl/wydarzenia/56765-nasz-kraj-gwaltownie-sie-wyludnia-w-tym-roku-umrze-wiecej-polakow-niz-sie-narodzi-tak-zle-nie-bylo-od-dekady

...

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14

Wpisy: 577

« Odpowiedź #84 : 27 Czerwiec, 2013, 14:52:42 »

"Żeby lepiej zrozumieć jak to działa, przypomnę cytat z Nowin Jeleniogórskich:
Wydanie Nowin Jeleniogórskich nr 25 z 23 czerwca 2009 r. str. 3, artykuł redaktora Zbigniewa Rzońcy pod tytułem „Chciał być europosłem PSL, a jest aresztantem. Wielkie kłopoty obszarnika”
W artykule tym, zamieszczona jest rozmowa z byłym Dyrektorem ANR OT Wrocław Januszem Abramowiczem:
„O swoich kontaktach z Leszkiem G. opowiedział nam natomiast Janusz Abramowicz, były dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu (od stycznia 2007 r. do marca 2008 r.):
Miałem z nim pewne problemy – powiedział nam. – Moi poprzednicy umorzyli mu zaległości finansowe w płatnościach za dzierżawę ziemi na około 1 mln zł. Kiedy ja przyszedłem, jego zaległości wynosiły około 300 tys. zł. Prosił mnie, bym mu umorzył i to. Nie zgodziłem się i od tego zaczęły się moje problemy. Leszek G. zasiadał bowiem w radzie nadzorczej kierowanej przeze mnie instytucji. Ostatecznie wylano mnie z niej na zbity pysk.”

I to by było, na razie, na tyle...
Niech spoczywa (PSL), niekoniecznie w pokoju i w proch się obróci, na wieki wieków..."

To cytat z jednego z wcześniejszych wpisów

Czytam i nie wiem, czy śmiać się, czy płakać
Czy straszno, czy śmiesznie

Gościowi ni z gruchy ni z pietruchy umarza się 1 mil zł zaległości i jest ok.
Mało tego on chce jeszcze więcej. A jak nie dostaje do pozbywa się faceta który się na to nie zgodził. To jakiś dom wariatów.

Po pierwsze ktoś umorzył należności nie wobec siebie tylko wobec państw, więc w naszym imieniu i o tyle jest mniej pieniędzy w całym budżecie. Jak bardzo potrzebna jest teraz w państwie każda złotówka chyba nie trzeba przypominać.

Po drugie z jakiej paki umarza się przedsiębiorcy zobowiązania. Jak mają się do tego inni konkurencyjni przedsiębiorcy którzy wszystkie swoje zobowiązania płacą, mają przez to wyższe koszty. Przecież nie mają szans na konkurowanie. Zatem pewnie padną i więcej już nie zapłacą państwu nic. Kolejna strata. W dodatku ludzie u nich zatrudnieni stracą pracę.

Po trzecie, jak ktoś generował takie straty, to nie nie rokuje na przyszłość. Powinno się z nim natychmiast rozwiązać umowę a podpisać z kimś kto będzie placił. Inaczej znow nic nie będzie wpływało do budżetu a tylko czekać o kolejne umorzenia.

Widać bogaty kraj.

... dla niektórych
 Uśmiech
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #85 : 27 Czerwiec, 2013, 15:16:03 »

A ten Pan, który popełnił  samobójstwo na tamie, nie mogli mu umorzyć lub zmniejszyć długi?

http://www.luban24.pl/index.php?topic=8518.msg40868;topicseen#new
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2013, 15:18:25 wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.

Punkty: +347/-227

Wpisy: 473

« Odpowiedź #86 : 27 Czerwiec, 2013, 18:26:58 »

"Nasz kraj gwałtownie się wyludnia. W tym roku umrze więcej Polaków niż się narodzi. Tak źle nie było od dekady"
Widelec co ty za herezje piszesz? Platfusy z lokalnego podwórka zapewne się obruszą. Zapytaj o tę kwestię oazę, tolerancję, meliorację, ton... ONI WIEDZĄ i POWIEDZĄ. A to było tak...
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2013, 18:39:36 wysłane przez edward osman » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #87 : 27 Czerwiec, 2013, 20:34:17 »

nie nie
                                 nie wkręcaj tu
                                   ty wiesz najlepiej !

...edek wiedział nie powiedział a to było tak...

Punkty: +347/-227

Wpisy: 473

« Odpowiedź #88 : 27 Czerwiec, 2013, 20:59:40 »

edek wie i powie gdyż to było tak:
http://wiadomosci.wp.pl/title,Druzgocacy-raport-NIK-o-finansach-publicznych-zmarnowalismy-187-mld-zl,wid,15769043,wiadomosc.html
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #89 : 27 Czerwiec, 2013, 21:44:44 »

to może coś z naszego podwórka:

"WSZYSCY PISZĄ o MOPS , biednych dzieciach ,emerytach , rencistach i innych a o pracownikach stołówki już nic. OSZCZĘDNOŚCI Co?Co? = PAN BURMISTRZ rok temu Stołówki Szkolne i Dom Pobytu Dziennego połączył i stworzył Ośrodek Wsparcia Dziennego . Dnia 01.07.2013r.(równo rok po fuzji ) zlikwidował tylko BLOK ŻYWIENIOWY mieszczący się przy ul.Bankowej ,a Ośrodek Wsparcia Dziennego przy ul.Mickiewicza został dalej , POWÓD?Co?? likwidacja bloku żywienia nie uprawnia zwolnionych pracowników do otrzymania ODPRAW, gdyż nie ma likwidacji zakładu pracy,a jedynie tylko jeden dział. Reasumując - 13 pracowników x średnio trzy miesięczna odprawa , średnio 1500zł. za miesiąc każdy pracownik - 13x3x1500zł= 58500zł. i co?Co??? są oszczędności na zwykłych pracownikach?Co??? SĄ !!!!!!!!!!!! i to nie małe."

brawo ! i jeszcze raz brawo ! mam też zacytować co myślą o tym wyborcy ?

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5450 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7421 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3687 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8325 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 15280 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7169 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 33170 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3908 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 45436 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33
wysłane przez x