Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 491138 razy)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715

Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

Pragmatyk

« Odpowiedź #45 : 08 Kwiecień, 2013, 22:23:44 »

mi to lotto Uśmiech za chwile będę miał ich więcej niż postów Uśmiech
                 w klikaniu mają wprawę Uśmiech
                      ale co nie którzy mają straszne ciśnienie
                   aby być na plusie Uśmiech
                        wzięli sobie do serca Uśmiech sondaże Uśmiech
                      ale czym zawinił Firefoks, kaspr albo Ty ?!
                             to choroba ? Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #46 : 09 Kwiecień, 2013, 00:44:28 »

Widelcu nieprzeciętny, ciekawi mnie troszunia, jakiego dopalacza potęgującego wenę używasz, czy aby nie jakowejś chińszczyzny marnej. Wiem, że swoją ekscentryką się szczycisz ale mi to raczej nijakością trąci ale spoko pisz co chcesz i jak chcesz masz do tego święte prawo. Wyraziłam jedynie swój podziw chwilami wątpliwy.  Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #47 : 09 Kwiecień, 2013, 08:09:13 »

Tak to jest Mark artysta nieprzeciętny esejo-elegie o stawiających minusy pisze a gdy jego próżność podrażnienia miast połechtana  zostanie, sam minusami obdarowuje. Przewidywalność eliminatorem jest ekscentryzmu a małostkowość artyzm wymiata.  Uśmiech

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #48 : 09 Kwiecień, 2013, 08:33:47 »

bo jak to się mówi miedzy wódkę a zakąskę się...
                            a o plusach brak informacji ?
                                       równowaga przecież musi być Mrugnięcie

Punkty: +70/-167

Wpisy: 5

« Odpowiedź #49 : 09 Kwiecień, 2013, 09:55:54 »

A propos minusów, Tony dzięki za wszystkie!Nie wiem czym sobie zapracowałam na nie(jeden wpis był do twojej osoby, łącznie mam ich 5).Ale dziękuję!
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #50 : 09 Kwiecień, 2013, 10:42:24 »

proszę bardzo i na zdrowie !
                            ja sam sobie także natrzaskałem minusów Uśmiech
               się bawimy to się bawimy Uśmiech
 (spójrz na kaspra wyraził tylko jedną krytyczna opinię a ja go tylko plusuję )
                         pozdrawiam Uśmiech

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #51 : 09 Kwiecień, 2013, 14:07:59 »

Ode mnie Kasper również otrzymał plusa, bo po części zgadzam się z jego opinią,(pisałam o tym), a jego krytyka była konstruktywna. Po to jest to Forum aby każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć.
Pisuję na Forum już ponad dwa lata i postawiłam tylko dwa minusy, było to na samym początku mojej bytności tutaj. Wolę zostawiać plusiki tu i tam.  Uśmiech 

*

Punkty: +463/-184

Wpisy: 439
Znajomi: 1

« Odpowiedź #52 : 11 Kwiecień, 2013, 11:36:33 »

Zamiast swojego komentarza podsyłam zainteresowanym link:

http://www.rp.pl/artykul/19,998817-Reforma-przedszkoli-wyrzucona-do-kosza.html

http://www.rp.pl/artykul/9158,998815-Falstart-roku-rodziny.html

To już naprawdę nie są żarty!
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień, 2013, 11:43:26 wysłane przez Arkadiusz Słowiński » Zgłoś do moderatora   Zapisane

*

Punkty: +214/-137

Wpisy: 590

« Odpowiedź #53 : 12 Kwiecień, 2013, 00:19:27 »

Jak tu odpowiedzieć?
Z jednej strony powaga sprawowanego urzędu, z drugiej dyskusja na forum i mniej oficjalna forma...
Jakoś to muszę połączyć Mrugnięcie
Panie Arkadiuszu,
To już naprawdę nie są żarty!
Tak, to nie są już naprawdę żarty, bo to są objawy.
Objawy zapaści gospodarki i efekty nieudolnych rządów. Dlatego, ciągle od 1989 r. słyszymy, że nie ma pieniędzy, bo...
Ta nieudolność nie obarcza jedynie obecnych polityków ale i poprzednie ekipy. Jest to efekt braku ciągłości rozwoju i chaotycznych zmian "kapitanów" tej rozregulowanej łajby. Łajby, która miała potencjał krążownika a dryfuje jak tratwa w kierunku mielizny albo bezludnej wyspy. W tym jednym Tusk miał rację. Stajemy się wyspą, niestety nie wyspą zieloną a coraz bardziej bezludną.
Taka sytuacja sprzyja korupcji, nepotyzmowi i pozostałym kryminogennym działaniom w kręgach sprawujących władzę i w jej otoczeniu.
Sprawiedliwie trzeba stwierdzić, że wina leży po obu stronach, chociaż nie rozkłada się równo. "ONI" jednak, w mojej ocenie, ponoszą większą odpowiedzialność ale "MY" też nie jesteśmy bez winy. Jesteśmy bierni i obojętni, nie reagujemy właściwie i szybko, uważamy, że nic się nie da z tym zrobić i nic nie robimy, chociaż jednostki próbują.
Po stronie "MY" stawiam też większość samorządów gminnych i miejskich. Im większe miasto, aglomeracja tym większe jest przesunięcie władzy w stronę "ONI" i mniejszy kontakt z lokalną społecznością, mniejszy wpływ społeczności na poczynania tych, którzy zostali przecież przez to społeczeństwo wybrani.
Cytat: Reforma przedszkoli wyrzucona do kosza
Dziwi, że przez miesiąc ani resort, ani Kancelaria Premiera nie poinformowały o tym ani społeczeństwa, ani nawet partnerów tego projektu, czyli samorządów.
Dziwi?
Mnie nie dziwi.
Dwa miesiące temu, napisałem do jednego z ministerstw pismo z prośbą o spotkanie na 10 - 15 minut z ministrem w dowolnym, dogodnym dla ministra terminie.
Nie dostałem nawet odpowiedzi, chociaż napisałem bardzo grzecznie, według wszelkich reguł zwracania się do... no właśnie, do kogo ja się zwróciłem, skoro nie otrzymałem nawet odpowiedzi?
Napisałem sobie po prostu "na Berdyczów" do jakiegoś aroganckiego i nieprzystępnego tworu, chociaż wydawało mi się, że piszę do poważnego urzędu Duży uśmiech
Jak widać "ONI" traktują przynajmniej sprawiedliwie i równo, wszystkich co są niżej, poczynając od samorządów na społeczeństwie kończąc.
Polecam Pana uwadze ten wątek.
Historia pokazana w filmie "Układ zamknięty" to nie jest wyjątkowy przypadek. Takie rzeczy dzieją się wokół nas.
Blisko.
Nie można siedzieć cicho i udawać, że się tego nie widzi.
We wcześniejszych wpisach, w tym wątku, uchyliłem trochę rąbek zasłony. Powoli, kurtyna pójdzie w górę.

Po przeczytaniu artykułów, z podanych przez Pana linków, odebrałem jasny i brutalny przekaz od "NICH": nie potrzebujemy was, a jak się nie podoba to wynocha z kraju.
Mam się spakować i wyjechać z rodziną aby nie wprawiać "ICH" w zakłopotanie swoją obecnością w Polsce?

Czy żart staje się rzeczywistością powszechną:
Reporterka na lotnisku pyta losowego Polaka:
- Jak widać Polacy wracają do kraju, posłowie realizują założone plany. Dlaczego pan wrócił do Polski?
- Po rodzinę i psa.

Pozdrawiam

tsetse

Aequitas et Veritas

*

Punkty: +214/-137

Wpisy: 590

« Odpowiedź #54 : 23 Kwiecień, 2013, 22:32:02 »

W gminie emocje ostatniej niedzieli mamy za sobą.
Radostów Dolny i Radostów Średni nie dały się nabrać na plewy
Matematykę w zakresie podstawowym dyskusji o plusach i minusach, mam nadzieję, też mamy już za sobą.
Czas wrócić do sztućców czyli "widelcowego" meritum.

Nazbierało mi się już, jak w worku świętego Mikołaja, różniastych paczek.
Worek trzeszczy w szwach.
Jak sierotka Marysia, prawie jak sierotka, wsadziłem owłosioną łapę do wora i wyciągnąłem...
...
...zieloną paczuszkę!

PSL!
Mój faworyt w zbliżających się wyborach Duży uśmiech
Co tam u nich słychać?
W zasadzie to nie ma niespodzianki.
PSL jako podobno partia chłopska, podobno reprezentująca rolników, robi to co czasem robią rolnicy Duży uśmiech
Otóż PSL grabi. Grabi co się da i ile wlezie i póki jeszcze się da Duży uśmiech
Niestety, to grabienie z rolnictwem nie ma nic wspólnego Płacz
Grabią według znanego nam, z naszego podwórka, wzorca. Chyba musieli to ustalić na jakimś swoim "zjeździe grabarzy" Duży uśmiech
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/zatrzymano-marszalka-wojewodztwa-podkarpackiego-mi,1,5474235,region-wiadomosc.html
Nie o takie grabienie nam chodziło. Nie dość, że PSL grabi do siebie, to grzebie nasze nadzieje na normalność Płacz
Kolejny przykład, że moje "poparcie" dla PSL i apel o działania na rzecz PSL są warte zachodu:

Pomożecie!?

Pomóżmy PSL, nie głosując na nich w najbliższych wyborach!

Pozdrawiam

tsetse

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67

Wpisy: 1953
Znajomi: 14

« Odpowiedź #55 : 05 Maj, 2013, 08:12:30 »

dzień flagi.JPG

"Biało-czerwony pochód, liczący ok. 8 000 Polaków, przeszedł ulicami Wilna"
[ Załącznik nie ma prawidłowego formatu lub nie istnieje ]

http://wpolityce.pl/wydarzenia/52849-bialo-czerwony-pochod-liczacy-ok-8-000-polakow-przeszedl-ulicami-wilna

1ea66cb820bb82979b187973c47b5dbd.jpg

"Jak radośnie i godnie obchodzić narodowe święta? Towarzystwo Patriotyczne trafiło w dziesiątkę. Zatańczyliśmy Poloneza na pl. Zamkowym. NASZA FOTOGALERIA"

http://wpolityce.pl/galerie/52823-jak-radosnie-i-godnie-obchodzic-narodowe-swieta-towarzystwo-patriotyczne-trafilo-w-dziesiatke-zatanczylismy-poloneza-na-pl-zamkowym-nasza-fotogaleria

dzień flagi2.JPG

9971162b348da25c66aaf423860b261c.jpg

T. Nałęcz: Ludzi trzeba przyciągnąć elementem ludycznym, radosnym. Ja tu profanacji nie widzę. Kawałek orła był tu dowodem słodyczy suwerenności"

UFF..ciężki był ten łikend..oreły flagi, mydło...naczytać się można o ...

"Sluchaj stary komunisto Nalencz, gdzie jest orzel .. czyli 105 kg czekolady. Blaszczykowski potraktowal cie dzisiaj w TV bardzo lagodnie i wyrozumiale, mam Mu to za zle. Wiemy, ze robisz z siebie idiote za pieniadze, ale nie rób z nas idiotów bo na to nie pozwolimy. Nastepnym razem jak bedziesz przemawial publicznie zalóz Pickelhaube, bedziesz bardziej wiarygodny - stary durniu."

"Pan Nałęcz ze swoimi "teoriami" jest żałosny.Tak jak żąłosne są te obchody; radujmy się na zawołanie? Kto ma się cieszyć i z czego? Z pracy do 67 lat i nędznej emerytury jeśli dożyje? A pracy nie ma dla tych po 50-tce/dla młodych również/. Gdzie pieniądze ze składek ludzi? Gdzie zasiłek pogrzebowy zabrany? Gdzie ta "zielona wyspa"? Kiedy wreszcie większość katolicka w Polsce dostanie miejsce na multipleksie? Odmieńcy wszelkiej maści domagają się jakiś urojonych praw a Polacy od wieków chrześcijanie gdzie mają swoje prawa? Dlaczego sprowadzacie do Polski jakieś "dzikie"ideologie jak gender i psujecie rolnictwo wprowadzając tylnymi drzwiami GMO? Wokół same afery i trudne do zrozumienia wyroki sądów? "Smieszno i straszno" wszędzie,ale uśmiech obowiązkowy! /chyba po dopalaczach?/ "

http://wpolityce.pl/wydarzenia/52835-t-nalecz-ludzi-trzeba-przyciagnac-elementem-ludycznym-radosnym-ja-tu-profanacji-nie-widze-kawalek-orla-byl-tu-dowodem-slodyczy-suwerennosci

U nas w każdym oknie też były flagi...takie trochę skromniejsze- nie dziwić bo nie wiadomo co My są... Duży uśmiech POliczylem na jednej z ulic..na 300 okien 4-yyy flagi...

mark...

* 1ea66cb820bb82979b187973c47b5dbd.jpg (133.27 KB, 630x354 - powiększony/pobrany 312 razy.)
dzień flagi.JPG

* dzień flagi.JPG (95.53 KB, 568x678 - powiększony/pobrany 875 razy.)
dzień flagi2.JPG

* dzień flagi2.JPG (47.51 KB, 517x440 - powiększony/pobrany 917 razy.)
9971162b348da25c66aaf423860b261c.jpg

* 9971162b348da25c66aaf423860b261c.jpg (68.02 KB, 630x394 - powiększony/pobrany 870 razy.)

* 1ea66cb820bb82979b187973c47b5dbd.jpg (133.27 KB, 630x354 - powiększony/pobrany 853 razy.)
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2013, 08:29:36 wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...

Punkty: +82/-42

Wpisy: 281

Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"

« Odpowiedź #56 : 05 Maj, 2013, 18:32:51 »

U nas w każdym oknie też były flagi...takie trochę skromniejsze- nie dziwić bo nie wiadomo co My są... Duży uśmiech POliczylem na jednej z ulic..na 300 okien 4-yyy flagi...

Oj tam! Oj tam! Defetyzm siejesz.
Bo to były 4 kamienice. Każda z kamienic ma właściciela. Każdy właściciel wywiesił na swojej kamienicy flagę. Stąd te 4 flagi.  Mrugnięcie  Uśmiech

Punkty: +8/-29

Wpisy: 116

« Odpowiedź #57 : 06 Maj, 2013, 10:09:33 »

http://www.lubański.eu/?p=8299

Punkty: +347/-227

Wpisy: 473

« Odpowiedź #58 : 06 Maj, 2013, 21:43:43 »

Uffff. Kolejny sukces ministra od infrastruktury. Prawdziwy!

http://dzikikraj.interia.pl/news-minister-nowak-na-tropie-lwa,nId,963959
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #59 : 06 Maj, 2013, 22:52:11 »

Brawo! Rzeczywiście pan Minister zasłużył sobie na uznanie. W związku z powyższym dedykuję mu piosenkę.

Jestem wesoły Romek

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5450 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7421 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3687 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8325 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 15280 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7169 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 33170 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 3908 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 45436 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33
wysłane przez x