Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 524145 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #285 : 05 Listopad, 2013, 11:31:53 am »

No i właśnie to miałam na myśli wypowiadając się na wątku dotyczącym ulicy Żymierskiego.
Bardziej razi nas niewłaściwa nazwa ulicy( jeszcze raz powtórzę, że nie jestem przeciwko ale w tej chili są ważniejsze sprawy)  niż jawny wyzysk człowieka w jego ojczyźnie. Dla nas symbole ważniejsze są od tego co ma miejsce tu i teraz. Dla współczesnego Polaka najważniejsze są sprawy materialne i gdy chodzi o pieniądze, patriotyzm chowa się gdzieś głęboko, bo czy prawdziwy patriota wyzyskiwałby i krzywdził swojego rodaka ?  
Niedawno oglądałam dokument dotyczący Piotra Ikonowicza. Kiedyś myślałam, że ten pan jest populistą i uprawia demagogię, dziś wiem, że to dobry i mądry człowiek. Bardzo mi zaimponował swoją postawą.  
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2013, 11:34:29 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #286 : 05 Listopad, 2013, 12:09:52 pm »

Ustrój komunistyczny, którego skutki również materialne odczuwamy do dzisiaj, krwawo i zapałem wprowadzał i utrwalał niejaki Rola Żymierski.
Jako przedstawiciel systemu który człowieka miał za nic, jak ulał pasuje jako patron wszystkich którzy dzisiaj wykorzystują innych.

Nie rozumiem w czym przeszkadza zajmowanie się zmianą nazwy ulicy z walczeniem z niesprawiedliwością społeczną?
 
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2013, 12:12:47 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #287 : 05 Listopad, 2013, 12:17:24 pm »

A czy ktoś walczy z tymi nieprawidłowościami? Poza tym to obowiązujące przepisy pozwalają na owe nieprawidłowości. Brak w nas zapału do walki o takie, przecież ważne dla nas rzeczy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #288 : 05 Listopad, 2013, 16:41:11 pm »

Ustrój komunistyczny, którego skutki również materialne odczuwamy do dzisiaj, krwawo i zapałem wprowadzał i utrwalał niejaki Rola Żymierski.
Jako przedstawiciel systemu który człowieka miał za nic, jak ulał pasuje jako patron wszystkich którzy dzisiaj wykorzystują innych.

Nie rozumiem w czym przeszkadza zajmowanie się zmianą nazwy ulicy z walczeniem z niesprawiedliwością społeczną?
 


 Lider nie wiem ile Ty masz lat i kto uczył Ciebie historii. Zastanawiam się który z nas manipuluje.  Jeżeli "skutki materialne odczuwamy do teraz" . Nawet jeżeli się z Tobą zgodzę to i tak nic z tego nie wynika. Ponieważ poza skutkami ubocznymi są również te pozytywne. Że wspomnę o likwidacji analfabetyzmu. To tylko jeden z przykładów. Nie wiem w jakiej dzielnicy Lubania mieszkasz. Jeżeli na Osiedlu ...to Wiesz co rzuć to w cholerę i rób na Rumuńską Pandę. A... zaczyna Cię ponosić.
Cytuj
Jako przedstawiciel systemu który człowieka miał za nic, jak ulał pasuje jako patron wszystkich którzy dzisiaj wykorzystują innych.


Kabaret LIMO - zmiana nazwiska
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #289 : 05 Listopad, 2013, 21:03:55 pm »

...zapałem wprowadzał i utrwalał niejaki Rola Żymierski.
Jako przedstawiciel systemu który człowieka miał za nic, jak ulał pasuje jako patron wszystkich którzy dzisiaj wykorzystują innych.


Żymierski na patrona PSL!
 
Nie rozumiem w czym przeszkadza zajmowanie się zmianą nazwy ulicy z walczeniem z niesprawiedliwością społeczną?


W niczym to nie przeszkadza...

Precz z PSL i Żymierskim!

Czarne chmury nadciągają... Dowgird konia siodła...

Czas Apokalipsy...



Ja czy PSL? 

Dawid czy Goliat? 

Szanse, chociaż malutkie, są...



Pomożecie!?

Pomóżmy PSL, nie głosując na nich w najbliższych wyborach!


Nawet SLD już szykuje sobie miejsce na kanapie po PSL
http://biznes.onet.pl/sld-stawia-warunki-poparcia-rzadowej-reformy-ofe,18493,5586359,3790557,251,1,news-detal

Nie dziwi, że PSL będzie teraz robił wszystko by wygiąć kota za ogon...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,opage,2,title,Rz-PSL-che-odtajnienia-raportu-NIK-dot-negocjacji-kontraktow-gazowych,wid,16137963,wiadomosc.html

...nie zważając, że:
http://www.naszdziennik.pl/ekonomia-gospodarka/10201,jamalska-umowa-pograza-pgnig.html
Cytuj
Trzeba przypomnieć, że w imię politycznych interesów administracja Donalda Tuska w październiku 2010 r. podpisała arcyniekorzystną umowę gazową z Kremlem, której fatalne skutki odbijają się na kieszeniach zwykłych Polaków i polskich przedsiębiorców. W wyniku blisko dwuletnich negocjacji gazowych w latach 2009-2010, prowadzonych w sposób urągający żywotnym interesom gospodarczym Rzeczypospolitej i finansowym interesom grupy kapitałowej PGNiG, zwiększono o blisko 2 mld m sześc. roczny import gazu z Rosji aż do 2022 roku. Największym skandalem było nierenegocjonowanie przez rząd PO - PSL, w czasie tych dwuletnich negocjacji, formuły gazowej, na której oparty jest od 2006 r. kontrakt jamalski.


No cóż, PSL uważa, że polski wyborca jest głupi
http://politykier.pl/kat,1025817,wid,16112439,wiadomosc.html?ticaid=5119cd

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #290 : 05 Listopad, 2013, 21:38:23 pm »

Och, nie zdążyłem ze wszystkim...
A to najważniejsze

Jest sposób na nich, jak ICH wszystkich rozłożyć.
Może, nie tak jak to planował zrobić profesor Jacek Rońda:
http://newsweek.onet.pl/jacek-ronda-profesor-od-blefu,artykuly,273316,1.html
Cytuj
Czasy łatwe jednak nie były, dlatego po studiach na Politechnice Warszawskiej zapisał się do partii. Zrobił to tylko po to – zapewnia dziś – żeby rozsadzić ją od środka.
...
Dziś profesor Rońda przyznaje, że nie zdołał rozsadzić partii od środka. Niestety.


Sposób jest lepszy, przyjemniejszy i, co najważniejsze, skuteczny

Żyjmy zdrowo:

http://kuchnia.wp.pl/zyj-zdrowo/health/1779/1/1/jedz-natke-pietruszki-.html

Im dłużej będziemy żyli, tym szybciej zawali się system emerytalny i... reszta.
Zaczniemy wszystko od nowa, jeśli jeszcze wszyscy młodzi nie wyjadą z Polski.
Ja, na początek przestałem palić i jem kiszonki
Polecam Kim Chi - w porównaniu do tradycyjnej polskiej kapusty kiszonej, jest o wiele mniej pracochłonna w wykonaniu, szybciej jest gotowa do spożycia (ja jem już w trakcie przygotowywania) i można do niej użyć wszystkie warzywa jakie są pod ręką, jest więc dużo bardziej zasobna w różne witaminy i inne takie te składniki, co nam wydłużą i umilą (np. imbir) .
Z takiej "kimciowej" kiszonki można też zrobić oryginalny (i pyszny) "kimciowy" kapuśniak, dodając do niego, w trakcie gotowania, polskiego akcentu w postaci pokrojonej w paski golonki.
Oczywiście, po spożyciu takiej zupy, można (a nawet należy) zakąsić kieliszkiem czystej wódki (50 gram, nie więcej), co też ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie oraz dobry humor, który też dla zdrowia jest bezcenny.

Żyjmy więc zdrowo.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #291 : 06 Listopad, 2013, 19:29:19 pm »

"Za rządów Tuska rośnie w Polsce nienawiść. Seremet: „Od 2009 r. liczba przestępstw z nienawiści przekroczyła 100, a w zeszłym roku były to 362 sprawy”

"I to ma być osławiona przez Donalda Tuska „polityka miłości”!? Dane ujawnione przez prokuratora generalnego świadczą o tym, że za rządów Platformy rośnie w Polsce nienawiść."

z natu...
"wszystko,to bierze się z KŁAMSTWA o Polakach i tym co dzieje się w związku z minionym i obecnym ZWIĄZKIEM naszych rządzących z Rosjanami.W każdym mieście Polskim,gdzie było więzienie za czasów PZPR,dziś znajdowane są "często zbezczeszczone ciała naszych bliskich".Rząd nie finansuje tych przedsięwzięć należycie,lekceważąc problem ,a tym samym ustawia się po jednej ze stron . Dziś PSL-Piechociński biegał po sejmie obwieszczając,że czeka na rozmowę z premierem,a premier go zlekceważył.Dał mu w ten sposób sygnał,że jak będzie domagał się" stanowisk',to go "zamieni na lepszy model".Do spotkania nie doszło,a PSL teraz mówi,że "odłożyli rozmowy,aby nie myślano,że chodzi im o stanowiska".PSL-dzisiejsze,potulnie podniesie "paluch'za wszystkim cokolwiek premier im każe,bo "stołki"są ważniejsze.Polacy ich za to rozliczą-mają to jak w banku.Prywata tej partii,powoduje tak długie męczarnie z tym złym rządem-tyle w temacie."

http://wpolityce.pl/wydarzenia/66412-za-rzadow-tuska-rosnie-w-polsce-nienawisc-seremet-od-2009-r-liczba-przestepstw-z-nienawisci-przekroczyla-100-a-w-zeszlym-roku-byly-to-362-sprawy

bez komentarza..albo ..jedno słowo-męczarnia...

mark...

« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2013, 19:31:24 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #292 : 06 Listopad, 2013, 20:18:45 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 19:29:19
Wysłany przez: widelec


No comment.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #293 : 06 Listopad, 2013, 20:26:42 pm »

Widelec! "Muszem" Ci postawić (+)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #294 : 06 Listopad, 2013, 20:36:13 pm »

opis zdarzenia
- w pewnym mieście pracująca w sklepie pani, złapała "za rękę" złodzieja, oczywiście prezes, policja itd. złodziej mógł dokonać szkody na kwotę 2500,-
Następnego dnia owa sprzedawczyni zostaje zwolniona bez podania przyczyny. Okazało się, że złodziej to syn dygnitarza z PO. po kilku dniach przez przypadek inna osoba słyszała rozmowę dygnitarza z prezesem padły następujące słowa " nie będzie gówniara smrodzić mi w rodzinie"

dodać coś od siebie? nie widzę potrzeb
zaznaczam, że miało to miejsce miesiąc temu

ps tylko nie komentujcie, żeby pani poszkodowana udała się do sądu bo znając relacje, dostałaby jeszcze z kilka lat odsiadki
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #295 : 06 Listopad, 2013, 20:41:34 pm »

Nienawiść w ludziach wynika z frustracji a frustracja z biedy i braku perspektyw czyli beznadziei. Młody człowiek, jeśli nawet skończy studia a nikt z jego krewnych czy dobrych znajomych nie tkwi w układzie, to przyjdzie mu albo zapierniczać na umowie śmieciowej za najniższą krajową albo musi spierniczać za granicę za chlebem. Średnie pokolenie, wiele z tych osób modli się aby przed emeryturą nie zdechnąć z głodu a żeby do tego nie doszło ludzie pakują się w kredyty konsumpcyjne. Banki chętnie nimi kupczą, następstwem czego pożyczone od banków pieniądze rosną do gigantycznych sum, co z pewnością cieszy zerujących na tym komorników i firmy windykacyjne.
Politycy swoimi skrajnymi poglądami pogłębiają podziały między narodem a ignorancją i tumiwisizmem przyczyniają się do narastania frustracji.    
Wszyscy jesteśmy winni nie tylko Tusk. To my wybraliśmy naszych reprezentantów na Wiejskiej a ignorancję w naszym kochanym kraju można zaobserwować na wszystkich szczeblach władzy od Samorządu (choć Lubań uważam w tym względzie za pozytywny wyjątek), po władze wojewódzkie i na Wiejskiej skończywszy.
Brak nam uczciwego podejścia w życiu codziennym, wolimy kogoś wykorzystać niż mu pomóc.
Nie bronie komuny bo nie mam sentymentu do tego ustroju ale kiedyś ludzie się wspierali, dziś wolą kablować, podlizywać się szefowi i podkładać świnie, kiedyś pomagali sobie, dziś wolą się wykorzystywać nawzajem a miejsce współczucia zajęła zawiść. Nie można wszystkiego zwalać na Tuska. On jest taki jak my tylko jego koryto jest gigantycznych rozmiarów.

Piotr Ikonowicz, kiedyś był Posłem, dziś jest społecznikiem, założył Stowarzyszenie i pomaga innym.

http://www.polskatimes.pl/artykul/1030595,piotr-ikonowicz-w-wiezieniu-ulaskawienia-nie-bedzie-zdjecia-z-aresztu-video,id,t.html
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #296 : 06 Listopad, 2013, 20:41:58 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:36:13
Wysłany przez: ŻORŻ


 Ludzie trzymajcie mnie. A wiecie co ! Jedna baba drugiej babie wsadziła do ....  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #297 : 06 Listopad, 2013, 20:44:19 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:41:34
Wysłany przez: Jola


 Jolu bardzo Ciebie szanuję. Nienawiść jak prostytucja.Stara jak świat.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #298 : 06 Listopad, 2013, 20:46:16 pm »

Jola (+) Teresa (-) 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #299 : 06 Listopad, 2013, 20:48:20 pm »

Fire tym razem  Buziak zamiast plusa
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5731 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7829 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8684 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7601 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34916 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47878 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x