Strony: [1] 2 3 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To już nie są żarty  (Przeczytany 523869 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« : 27 Luty, 2013, 11:30:28 am »

2,5 miliona Polaków "zniknie". "Państwo się temu biernie przygląda"   


"Od 2006 do 2008 mieszkałem w GB. Do dziś pozostali tam znajomi, którzy ściagnęli tam swoje rodziny, dzieci... ZOstali wykształceni w tym kraju, jednak ten kraj nie był im w stanie zaoferować chociaż liberalizmu gospodarczego jedynie zamordyzm i ucisnienie podatkowe.. Wyjechali w poszukiwaniu pracy na chwilę, dla podreperowania budżetu i wsparcia Rodzin. Teraz są z Rodzinami tami już NIGDY tu nie wrócą. Ja ich rozumiem. Polskie władze są za to winne, zamiast tworzyć klimat do rozwoju duszą w zarodku wszelką przedsiębiorczość i nie zapomną przy tym dać sobie nagród. Rzygać się chce na tą władzę"

 "w Polsce jest ciasno, duszno i nieprzyjemnie - elity polityczne i finansowe mają w nosie potrzeby ludzi, organa władzy są agresywne - ogólnie żyje się mniej przyjemnie niż gdziekolwiek w Unii - zakres wolności obywatelskich też jest najmniejszy a biurokracja największa - jak tu się dziwić, córka moja mieszka w Czechach i mówi że nigdy nie wróci bo różnica jest gigantyczna - nie finansowa tylko w atmosferze społecznej, zakresie wolności, kulturze społeczeństwa itp. przykre to ale prawdziwe "

 "Całkowicie zgadzam sie z komentarzami. Podsumowując, Polska niczym nie różni się od krajów tzw. trzeciego swiata. Klasa urzędniczo biznesowa, święte krowy, bezkarne i szastajace publicznymi pieniędzmi i miliony biedaków ledwie wiążących koniec z końcem. Niesamowite chamstwo w polityce i arogancja władzy. I tak jak w komuniźmie nigdy nie można było rozwiązać problemu braku papieru toaletowego tak teraz nie mozna rozwiązać problemy dziur w drogach. To przerasta ta i każdą inną władzę!!! mało tego, buduje się nowe dziurawe drogi na potegę (Modlin). Mam dwie dorosłe córki, które przed laty wyemigrowały do Irlandii i codziennie sie modlę, zeby przypadkiem nie zachciało im się wracać"

   "od 5 lat żyję we Francji. Strasznie tęsknię za rodziną, przyjaciółmi.. zastanawiam się czy nie przepłacam tego zdrowiem i samopoczuciem, tęsknota zmienila mnie w kogos kim nie jestem. codzinnie zastanawiam sie co moge zrobić, aby wrócić, ale od razu ogarnia mnie potworna złość ,że nie mogę wrócić do rodziny, kraju który kocham, bo nie mialabym za co tam żyć. na to że kraj,w którym sie urodziłam jest prowadzony przez zachłannych, zakłamanych, złodziei, kretynów, którzy ludzi, dzięki którym i dla których zostali wybrani, mają za nic. Za ZUS, KRUS, podatki, urząd pracy, NFZ, wszystko to fasady za którymi nic sie nie dzieje. Statystyczny Polak nie zarabia 3500 zl , jak mowi GUS, Polak, nie ma co jesc, za co sie ubrac, ogrzac mieszkania, nie ma za co miec dzieci. A teoretycznie minimalna pensja powinna przeciez na to wszystko wystarczyc... płakać się chce "


 "Byl taki program francuski Bernarda Pivot Apostrophe.
Otoz Bernard byl w Pradze i zadal pytanie: jak to mozliwe, ze w czasach ucisku komunistycznego byly wspaniale sztuki, wspaniala muzyka, wspaniale ksiazki, kultura kwitla i byla na bardzo wysokim poziomie.
Teraz, kiedy jestescie wolni, to jest samo badziewie.
No dlaczego?
Bo w czasie komuny ludiz byli TWORCZY, a teraz w kapitalizmie sa ODTWORCZY.
robia kalki z najgorszego badziewia amerykanskiego.
I, niestety, ludzie to lykaja z zachwytem.
Teraz liczy sie OGLADALNOSC, a nie jakosc.
Pamietacie Big Brother???
Jaka ten chlam zrobil kariere i dziennikarka Martyna razem z nim?
No comment. "/kanada/

żródło..Axel Springer Polska
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 11 Marzec, 2013, 21:51:25 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/FMY4GsdDh9w?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/FMY4GsdDh9w?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>

Nie wiem czy już płakać czy ciosać na nowy-stary cmentarz..
.Warszawa rusza, czy musi do tego dochodzić? już musi

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #2 : 11 Marzec, 2013, 23:31:42 pm »

@Widelec
 

Tusk jak Neron.jpg



http://www.luban24.pl/index.php?topic=7577.30

Tusk jak Neron.jpg

* Tusk jak Neron.jpg (43.35 KB, 706x513 - powiększony/pobrany 3843 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 11 Marzec, 2013, 23:41:46 pm »

Spokojnie. Niedługo pojawi się szczaw na łąkach. Jakoś damy radę
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #4 : 12 Marzec, 2013, 00:05:55 am »

Tiaaa…

Lebioda i mniszek lekarski też niczego sobie. Mniszek dodatkowo dla zdrowotności, a pokrzywa mniam, mniam... no i też ma działanie zdrowotne.
 
A jesienią będziemy zbierać żołędzie i kasztany. Winniczki też są smaczne, a co najważniejsze można je też opylić do Francji.

Tylko należy pamiętać, żeby kraść chleb, a nie napoje Zbyszko. Ten co kradnie ups. zabiera ze stołu chleb jest głodny, a ten co kradnie napoje …  to już nie, chyba pić mu się chce po zjedzeniu chleba. W zasadzie napoje też można kraść, bo nie przekraczają 1000 zł więc mała szkodliwość społeczna.

Bezrobotnemu można ukraść zasiłek w całości i też mała szkodliwość. Jak kraść to tyle, żeby na adwokata starczyło, w innym przypadku tylko śmichy chichy w internecie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 12 Marzec, 2013, 19:04:14 pm »

To już nie są żarty Gdy ZZS próbuje uprawiać politykę.



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #6 : 12 Marzec, 2013, 19:51:18 pm »

To już nie są żarty Gdy ZZS próbuje uprawiać politykę.


To nie polityka to naga rzeczywistość , niestety jest jak jest,  każdy widzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #7 : 24 Marzec, 2013, 20:17:38 pm »

http://pressmix.eu/index.php/2013/03/23/mlodzi-ludzie-wyszli-na-ulice-podejmujac-heroiczna-walke-o-odzyskanie-polski/

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube-nocookie.com/embed/5yATxuJKEVQ?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

http://niewygodne.info.pl/artykul/00340.htm


marsz.JPG



W  mediach cicho..nic się stało a przecież sld , euro plus  ,po -zagłosowało w parlamencie europejskim na szkodę Polski?Kukiz może iść do paki a kabarety grają ŻYŁE!! Szok


marsz.JPG

* marsz.JPG (41.71 KB, 428x301 - powiększony/pobrany 3266 razy.)
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2013, 20:25:51 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 24 Marzec, 2013, 21:59:38 pm »

Jaja że hej, jak powiedziałby ktoś na Wielkanoc
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #9 : 25 Marzec, 2013, 12:00:53 pm »

Tak, to już nie są żarty.
Trzeba działać.
Od czego zacząć?
Od wsparcia dla Pawła Kukiza.
Jeśli spróbujemy zmienić ordynację wyborczą i to się uda, będziemy mieli większy wpływ na to kogo chcemy wybrać, zamiast przyglądać się na kombinacje z listami wyborczymi.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno.
Wybraliśmy ich, z nadzieją na... "lepsze jutro"?
Okazało się, że zamiast lepszego jutra, "wybraliśmy" coraz większą korupcję i nepotyzm, bezkarność coraz większej rzeszy urzędników itp. itd.
Jeszcze trochę takich "rządów" to Polska będzie musiała ogłosić bankructwo.
To tylko jeden z wielu przykładów głupoty rządzących:
http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Za-wysokie-ceny-papierosow-rujnuja-budzet,wid,15434300,wiadomosc.html?ticaid=1104ac

Bałwanki?
To już nie są żarty!
To są bałwany.
Kandydatury można zgłaszać tu:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=7981.0
Oczywiście lokalni kandydaci też są mile widziani nie możemy być przecież "gorsi" od reszty kraju (a mamy czym się pochwalić!).

W przeciwnym razie zostanie taka alternatywa:
Reporterka na lotnisku pyta losowego Polaka:
- Jak widać Polacy wracają do kraju, posłowie realizują założone plany. Dlaczego pan wrócił do Polski?
- Po rodzinę i psa.


Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 25 Marzec, 2013, 16:01:21 pm »

W Polsce doszło do dziwnej reakcji myślowej, nie ważne kto i jak rządzi, ważne że rządzi ten na kogo głosowałem. Choć w ostatnich latach chodzi szczególnie o to by nie wygrał PIS, co przejawia się medialnym poklaskiem dla rządu, przy oczywistej socjotechnice. Nie będę się rozpisywał na ten temat, bo był już maglowany wielokrotnie, chciałbym jednak zwrócić uwagę na jeden fakt a raczej pytanie-zagadnienie, czy chcesz by rząd rządził dobrze? niech każdy zada sobie tak proste pytanie i spróbuje sobie odpowiedzieć, HA HA!! sądzicie, że to jest proste pytanie??? nie!!. Gdyby tak myślał każdy kto szedł do urny, to logiczną rzeczą byłaby przegrana w wyborach Platformy Obywatelskiej w drugiej kadencji, stało się inaczej, a więc albo w Polsce był dobry rząd albo kogoś nabito w butelkę albo, co gorsze, Polacy nie głosowali za jakąś partią, tylko przeciwko innej, inaczej jako  "społeczna zawiść polityczna" spowodowała, że poróżnienie narodowe przekształciło się w wojenkę wewnętrzną, co było niektórym na rękę i jest nadal, bo wojenka trwa w najlepsze. Zaznaczę na koniec, że ja mam w czterech L. kto mną rządzi, ważne by efekty były dodatnie, a na razie to od lat jedno słyszę " kryzys" czy ktoś jeszcze w to wierzy??? pisze się o kryzysie w finansach i bankowości, tam kuźwa brakuje pieniędzy?Co?? to tak jak Pawlak mówił," byś ty chodził po wodzie i pić prosił?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #11 : 26 Marzec, 2013, 02:17:03 am »

...czy chcesz by rząd rządził dobrze?

Zdawać by się mogło, że wszyscy by chcieli aby rząd rządził dobrze.
Samo chcenie jednak nie wystarczy. Trzeba dobrze i mądrze głosować ale to też nie wystarczy dopóki nie zmieni się ordynacji wyborczej.
Jest jeszcze jeden warunek aby chcenie zamieniło się w rzeczywistość: trzeba brać udział w wyborach i głosować a po głosowaniu, patrzeć na ręce naszych wybrańców i pilnować a nawet interweniować w razie potrzeby. Społeczeństwo w państwie demokratycznym ma do dyspozycji narzędzia służące do dyscyplinowania władzy, tylko to wymaga wspólnego, solidarnego zaangażowania i działania.
Podobnie jak oaza, też mi jest obojętne kto rządzi, byle by były to mądre rządy, dające wzrost gospodarczy i zapewniające normalne warunki do życia, niech to będą nawet komuniści czy nacjonaliści - chcę spokojnie żyć i pracować, rozwijać się i nie martwić się o przyszłość swojej rodziny. Nie chcę być milionerem, chcę tylko mieć normalne warunki do pracy czy działalności gospodarczej, przyzwoitą i pewną emeryturę, normalną opiekę lekarską za płacone składki a nie NFZ-Pavulon, chcę urlop spędzić w fajnym miejscu (nawet w Polsce, w Bieszczadach choćby), chcę abym mógł pójść do teatru czy mógł kupić ciekawą książkę bez wyrzutów sumienia, że dla dziecka na chleb albo buty nie starczy...
Ile już lat minęło od "Okrągłego Stołu"?
Ile już wyborów mieliśmy i obietnic słyszeliśmy?
Może za bierni jesteśmy, może nam się już nie chce... i powoli zbliża się koniec Rzeczpospolitej, Ostatni Rozbiór a w zasadzie striptiz, bo sami się rozbieramy
Nie wierzę. Nie można tego tak zostawić i czekać na nie wiadomo co!
Jak pisze oaza, ciągle jest jakaś wymówka, ONI się starają, chcą ale... Kiedyś winę zwalano na komunę, później na post-komunistów, później na Unię, następnie na kryzys. Zawsze jest coś co niby stoi na drodze do normalności.
Tymczasem, za tą zasłoną chowają się coraz bardziej skorumpowani urzędnicy i politycy. W zasadzie, to już nawet nie próbują się chować, ostatnie wydarzenia pokazują skalę korupcji, arogancji, pewności siebie i bezczelności.
Nawet tu:
http://polska.newsweek.pl/cba-weszlo-do-komendy-glownej-policji--kontroluje-przetargi,91891,1,1.html

Wróćmy do jakości rządzenia i zagrożeń dla nas z tego wynikających.
Ciekawe informacje:
http://podatki.wp.pl/kat,70476,title,Dlaczego-Polacy-nie-chca-placic-podatkow-w-Polsce,wid,15426847,wiadomosc.html
Z powyższej wiadomości, streszczenie - najciekawsze informacje:
Cytuj
Kiedy Milton Friedman odwiedził nasz kraj w 1989, powiedział podczas wykładu "Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska."

Większość Polaków pracuje dla prywatnych przedsiębiorców - w tym ponad 2/3 pracuje w sektorze MSP. To prywaciarze są kołem napędowym naszej gospodarki, oni odpowiadają za większość wpływów do budżetu. To oni inwestują swoje pieniądze w rozwój firm i starają się tworzyć nowe miejsca pracy. Rząd zdaje się tego nie dostrzegać.

Jakie zmiany najczęściej proponuje Ministerstwo Finansów? - Zwiększenie rygorystyczności systemu podatkowego, zwiększenie liczby sytuacji, w których powstaje obowiązek podatkowy, zwiększenie liczby kontroli podatkowych. Takie zmiany najczęściej wprowadzano w Polsce w ostatnich latach - wylicza Kamiński.

Ekspert zwraca uwagę, że Ministerstwo Finansów pozostaje właściwie głuche na propozycje przedsiębiorców, organizacji pracodawców, doradców podatkowych i niezależnych think tanków. Wszyscy oni nawołują do uproszczenia systemu podatkowego i zmniejszenie obciążeń do poziomu akceptowalnego dla większości podatników.

Takie działania to nie jest tylko obecnego rządu. Nasze władze nie dość, że od dawna nie interesują się głosem obywateli, to na dodatek sprawiają wrażenie, jakby miały poważny problem ze zrozumieniem podstaw ekonomii.

Studentów uczy się podstaw ekonomii, z których wprost wynika, że zbyt duże podatki duszą gospodarkę. Istnieje pewna granica, po przekroczeniu której wpływy nie będą wyższe, tylko zaczną spadać. Jeśli wiedzą to studenci i właściwie każdy ekonomista w naszym kraju, to dlaczego fiskus o tym nie wie?


Czym będzie Polska, jeśli się tego nie powstrzyma?
A będzie tym co nam obiecywał i pokazywał Tusk: będzie Zieloną Wyspą!
Zieloną, bo zarośniętą przez bory lub porośniętą szczawiem, którego nie będzie już komu wyjadać.

Na koniec, apel o samokształcenie i obronę szkół.
Nie bądźmy bierni umysłowo. Czytajmy, dyskutujmy, uczmy nasze dzieci i wspierajmy je, zachęcajmy do samodzielnego poznawania świata, indywidualizmu i własnego zdania.
Sami nauczyciele, chociaż jak by się nie starali to nie dadzą rady.
Nasi "wybrańcy" po wyborach, chcąc się wykazać, że zasłużyli na nasz wybór, nie tylko rozkładają gospodarkę, służbę zdrowia ale pogmerali też w oświacie.
Fajnie to ilustruje dowcip w ostatniej Angorze:
Cytuj
Postępy edukacji w Polsce.

Zadanie z matematyki:

Rok 1950
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty.
Ile zarobił drwal?

Rok 1980
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł.
Ile zarobił drwal?

Rok 2000
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł.
Drwal zarobił 20 zł.
Zakreśl liczbę 20.

Rok 2013
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Pokoloruj drwala.



 

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #12 : 26 Marzec, 2013, 10:19:19 am »

"Wizje chodźcie do mnie
Blisko najbliżej
Zostańcie w mojej głowie
Najdziksze sny..."

Na konferencji prasowej “nowy” premier D. T. odpowiada na pytania dziennikarzy:
- Panie Premierze, ceny rosną a wynagrodzenia raczej nie, jak naród daje sobie z tym radę?
- Naród żyje, daje sobie radę.
- A co Pan powie o kryzysie w służbie zdrowia? Leki drogie, mało miejsc w szpitalach…
- Ludzie żyją i sobie radzą, wszystko w porządku!
- Kwestia niskich emerytur, praca do emerytury dłuższa o kilka lat, kryzys finansów publicznych…co na to społeczeństwo?
- Społeczeństwo żyje i ma się dobrze. Ostatnie pytanie proszę.
Wstaje jegomość dziennikarz.
- Panie premierze, a cyjankiem Pan próbował?

D.T. prawie jak DDT. Ma jednak ulepszoną formułę, przez co jest skuteczniejszy, w porównaniu do wycofanego DDT.
 

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #13 : 26 Marzec, 2013, 18:21:49 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 02:17:03 Wysłany przez: tsetse

Postępy edukacji w Polsce.

Zadanie z matematyki:

Rok 1950
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty.
Ile zarobił drwal?

Rok 1980
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł.
Ile zarobił drwal?

Rok 2000
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł.
Drwal zarobił 20 zł.
Zakreśl liczbę 20.

Rok 2013
Drwal sprzedał drewno za 100 zł.
Pokoloruj drwala.


Wszystko na ten temat. Tsetse! Jesteś wielki!  
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2013, 18:23:57 pm wysłane przez Związek Zaw. Solidarność » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #14 : 26 Marzec, 2013, 21:51:25 pm »

Tsetse! Jesteś wielki!  

 
Oj tam, zaraz wielki.
Raptem około 12 milimetrów!

The tsetse fly. Small but deadly..JPG


The tsetse fly. Small but deadly.

Taki malutki, czuję jednak, że wielkie rzeczy koło mnie się dzieją.
Czy wstąpię na działo i spojrzę na pole?


"Bój to jest mój ostatni,
krwawy skończy się trud..."

Jeśli Redakcja (Piotrek) pozwoli, to w swoim czasie, w swoim wątku coś Wam pokażę.
"POgromcy Mitów" na swoim Discovery Science zbledną przy tym jak nasze Słońce przy wybuchu Super Nowej - może być nawet potrzebna konsultacja Bero, aby zapobiec panice
Może to nie będzie aż tak wielkie, że tsetse odmieni oblicze tej gminy, ale... wystarczy nawet kaganek lampy naftowej aby pewne rzeczy zobaczyć z zupełnie innej perspektywy.
Nawet sam nie mogę się doczekać tej Apokalipsy

"Wyklęty powstań, ludu ziemi!
Powstańcie, których dręczy głód!
Myśl nowa blaski promiennymi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj PeSeL drży!
Ruszymy z posad Tuska Kata,
Dziś - niczym, jutro wszystkim my!"



Pozdrawiam

tsetse

The tsetse fly. Small but deadly..JPG

* The tsetse fly. Small but deadly..JPG (19.63 KB, 360x270 - powiększony/pobrany 3111 razy.)
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2013, 21:57:35 pm wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Strony: [1] 2 3 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5728 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie będzie już piwa we Lwówku Śląskim Hydepark generali00 3 7827 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2008, 22:38:50 pm
wysłane przez x
Nie płacimy już za wydanie dowodu osobistego Bieżące wiadomości Leo 0 3865 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2010, 21:05:35 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8682 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16006 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
A w górach nie ma już nikogo... Bieżące wiadomości PTSM LUBAŃ 1 7599 Ostatnia wiadomość 18 Październik, 2011, 23:01:32 pm
wysłane przez ZUZA
To już 27 lat minęło Hydepark « 1 2 » Ewa Gutek 27 34904 Ostatnia wiadomość 24 Październik, 2011, 23:45:22 pm
wysłane przez x
Nie musisz czekać do września - nauka rozpoczyna się już w lutym!!! Ogłoszenia drobne CNiB Żak 0 4110 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2012, 11:14:32 am
wysłane przez CNiB Żak
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47856 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x