Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Policja - Działania  (Przeczytany 6574 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« : 22 Luty, 2013, 16:15:33 pm »



Wbrew ogólnej (nie najlepszej) opinii o policji chciałbym pochwalić dzisiejsze kontrolująco-prewencyjne działanie Lubańskiej Policji. Otóż,  dzisiaj rano jadąc do pracy około godz. 6:40 na skrzyżowaniu między Netto a Biedronką byłem kontrolowany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jestem pozytywnie zaskoczony jak cała akcja policji przebiegała bardzo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.
Dodam jednocześnie, że w listopadzie 2012 roku o podobnej godzinie na Podwalu również byłem kontrolowany i wtedy również była bardzo miła atmosfera.

Mój wynik za pierwszym i drugim razem to oczywiście 0,00
I jak każdy trzeźwy, normalny kierowca popieram takie akcje, które mają na celu wyeliminować z naszych dróg pijaków i sprawców przyszłych wypadków.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 22 Luty, 2013, 17:09:04 pm »

a może to nie przypadek, że w ciągu kilku miesięcy zostałeś skontrolowany przez policję? ja po lubaniu poruszam się samochodem kilkadziesiąt lat i jeszcze ani razu nie byłem kontrolowany. Swoją drogą, ciekawe co byś napisał, gdyby wykazało w wydychanym powietrzu np, 0,23 promila, a możliwe to jest bez spożywania alkoholu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 22 Luty, 2013, 17:22:44 pm »

a może to nie przypadek, że w ciągu kilku miesięcy zostałeś skontrolowany przez policję? ja po lubaniu poruszam się samochodem kilkadziesiąt lat i jeszcze ani razu nie byłem kontrolowany. Swoją drogą, ciekawe co byś napisał, gdyby wykazało w wydychanym powietrzu np, 0,23 promila, a możliwe to jest bez spożywania alkoholu.

oaza nie kombinuj. W kwestii pijanych jak i naćpanych kierowców nie ma żadnych kompromisów. Proponowałbym przy okazji takich kontroli dla kierowców w stanie wskazującym "Radomską ścieżkę zdrowia "  Inaczej mówiąc,guma i wąskie drzwi. Dlaczego wąskie. Ano dlatego aby za szybko nie uciekł.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 22 Luty, 2013, 18:34:44 pm »

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, pijany kierowca jest chyba bardziej niebezpieczny niż trzeźwy polityk
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 22 Luty, 2013, 22:36:17 pm »

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, pijany kierowca jest chyba bardziej niebezpieczny niż trzeźwy polityk

W tej kwestii zgadzam się z Tobą. Niejednemu z polityków przydałaby sie Radomska ścieżka... Chichot


9c5de1096e (801 x 600).jpg


9c5de1096e (801 x 600).jpg

* 9c5de1096e (801 x 600).jpg (60.32 KB, 801x600 - powiększony/pobrany 823 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 45
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 25 Luty, 2013, 08:17:25 am »

Najwyższy czas aby Policja wreszcie zadbała o zaufanie swoich miejscowych obywateli i abyśmy mogli na nich liczyć. Powinni o nas dbać i eliminować pijaków za kierownicą. Od mandatów za złe np; parkownie jest Straż miejska tylko tutaj nie wiem? jesli nie widzą jak źle zaparkowane są samochody przed skrzyżowaniem np; na mickiewicza i tp; to Co?? Ale ogólnie wszystko jest na dobrej drodze i ok!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 26 Luty, 2013, 12:46:30 pm »

Ale co wy chcecie od naszej Policji? Przecież to porządna jednostka. Dla przykładu przytoczę takie zdarzenie z przed jakichś 10 lat wstecz, które opowiedział mi znajomy: otóż, swego czasu "coś tam" się paliło wraz z kumplami i idąc wieczorową porą ulicą nagle zajechał radiowóz, więc na szybkiego kieszenie zostały opróżnione, żeby nie było przypału. A gdy chłopaki podjechali bliżej okazało się, że to koledzy z lat szkolnych. Atmosfera się nieco rozluźniła i gadka szmatka z chłopakami. Więc zaczęli zbierać zawartość kieszeni z trawnika. A żeby było weselej to koledzy uruchomili światła w aucie żeby poświecić bo akurat latarnia się nie paliła w tym miejscu. Wnioskując, nasza policja wcale nie jest zła i nie ma co narzekać na nich.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Działania prewencyjne " BUS " Kronika Kryminalna Antoś 0 3049 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2008, 21:14:27 pm
wysłane przez Antoś
Policja zatrzymała nieletnich sprawców włamania i podpalenia kaplicy w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 2 5170 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 20:37:27 pm
wysłane przez agatam
Pieniądze na lokalne działania młodzieży już dostępne Bieżące wiadomości Leo 1 4284 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 09:30:23 am
wysłane przez malgorzata
Policja zatrzymała podejrzanych o kradzieże samochodów w Niemczech Bieżące wiadomości Leo 0 3840 Ostatnia wiadomość 13 Wrzesień, 2009, 11:10:51 am
wysłane przez Leo
Policja opublikowała nowe zdjęcie dziecka znalezionego w stawie Kronika Kryminalna Black 0 4792 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2010, 22:50:24 pm
wysłane przez Black
Policyjne działania „Boże Narodzenie” Kronika Kryminalna Iza 0 4959 Ostatnia wiadomość 22 Grudzień, 2010, 19:46:39 pm
wysłane przez Iza
Policja dla dzieci Bieżące wiadomości Leo 0 4109 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2011, 20:06:15 pm
wysłane przez Leo
100 tys. na działania społeczne Bieżące wiadomości x 1 5385 Ostatnia wiadomość 26 Lipiec, 2011, 19:12:51 pm
wysłane przez Tony
Za dynamiczny rozwój i efektywne działania Polecane - Strona główna Urząd Miasta 1 4708 Ostatnia wiadomość 20 Listopad, 2013, 15:49:14 pm
wysłane przez Jola