Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kastracja z ambicji  (Przeczytany 8121 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« : 10 Luty, 2013, 10:13:16 am »

Coś nie mogę zasnąć ostatnio, jakby jaki filozof natchniony płynął pod sufitem i zabijał moje komary..po-wtarzam -moje..wymyślanie sukcesów narodowych ..no..jak można zasnąć.
35- milionowy kKraj przegrywa z 2- milionowym a zabijanie potęgi ducha jest już czystością samą w sobie...Definicja cudu jak na lemingów propagujących "kolanowość"przystało ,jest już
w ich mniemaniu fazą doskonałości...
-cebula -potem glizda, szczur  i znowu cebula, to obiad ,który Nas czaka po sukcesie
jakby nie było listopadowych rozwiązań.       Było jes.jess- jest - jawol!
bo tak chce "drugi garnitur"
Wysunięci na czoło niby żądzący, przyjmując od 'bogów"  żródło wyssania /bo ujęte w budżecie/,klepią Narodowi panteon  fundamentalnych zasad moralnych...
Zalecenia odgórne- to  warunek pomacania pieniędzy/jak zwał tak zwał/ na live ,nie przez szybę unijnego sejfu..a co tu mamy?pantoflarze nawet nie potrafią wydać tego co dostają!/nie działa odpowiedzialność indywidualna -socializm/
Asfalt w wysokich górach Alp jest tańszy,propaganda o  jednym z najbiedniejszych krajów w unii jest już skowytem jak dwulitrowy smirnow..

Jak można uwikłać Naród własny w 'miłościwy" szantaż ekonomiczny?!!
to nie ten krąg kulturowy! a jesli już- to potrzeba doedukować lemingi z frakcji
brodatych, że 66 jest mniejsze od  78!bez inflacji- według ślepych ekonomistów -doradców,
jest odwrotnie...jeśli mamy czcić idiotów na nieheblowanej desce to trza porozmawiać z Putinem co  by dla malwersantów na dalekim wschodzie  otworzył obozy darmowej roboty,

Jeden z prezydentów miasta powiedział:ale teraz kasy na łapie! a ciemny lud wszystko łyknie... Co?to są koncepcje :męża doskonałego". .co upoważnia do takiego cichomyslenia?
polityczny odpad..to jest polityka prorodzinna?
Wszytko przenosi się na dół..na gminy .miasteczka .wsie... na małych dworach ludzie się znają a to jest przyczynek do konfrontacji z prawością góry,..tu nie może być mowy o trzeciej zasadzie-unicestwić cierpienie przez tłumienie pragnienia..

Kastracja z ambicji,słaba złotówka to i cud sukcesu,kształcenie inwalidów zarządzania,
sekciarska ciemnota w samouwielbieniu,pontyfikat swoistego antidotum na Nasze istnienie,
gospodarka planowana we krwi,- tak jest teraz, a jak będzie?

-Przez cały tydzień uciułałem 476 zł.Jakaś babinka dała nawet 100 zł! ale na drugi dzień dostałem wezwanie do skarbówki co by zapłacić 500 zł.kary za nielegalne żebranie...to gdzieś w Moim Kraju..

mark...


Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 10 Luty, 2013, 10:45:07 am »

ja napiszę prosto, po kimś powtórzę," igrzyska muszą trwać dalej, bo chleba coraz mniej" tak to się ma do sukcesu Polski w europejskim budżecie, im więcej dostajemy, tym więcej mamy długu, czyli lichwa w wydaniu prawości państwa, chciałem napisać,,, "śmiech na sali" lecz nie napiszę, gdyż śmieje się tylko ten co nic nie rozumie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 10 Luty, 2013, 11:57:12 am »

warto na temat "brukselskiego sukcesu" przeczytać tą oto analizę

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/brukselska-porazka-tuska,6665368028
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 10 Luty, 2013, 21:06:22 pm »

Co wy tam tak zrzędzicie, przecież jest tak świetnie, że lepiej już nie może i aż chce się płakać. Płakać się chce ze szczęścia, oczywiście Zresztą, posłuchajcie sami!

Na co wydać unijne pieniądze wywalczone w Brukseli? Premier zapowiada szerokie konsultacje społeczne. - Zamierzam się w nie osobiście zaangażować. W najbliższych miesiącach ruszam w Polskę. Do zobaczenia! - mówi Donald Tusk w specjalnym wystąpieniu. Wideo: KPRM.

<a href="http://www.youtube.com/v/HiZOtdrhJKA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/HiZOtdrhJKA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Cytuj
Polska jest krajem w budowie; musimy sprawić, by rzeczywistość stała się w pełni europejska, żeby europejski standard dotarł do każdej, nawet najbiedniejszej gminy. Mamy już na to pieniądze. (...) Nawet jeśli czasem popełniamy błędy i potknięcia, to idziemy do przodu i każdy to widzi. (...) Historia przez wiele wieków rzucała nam kłody pod nogi - dzisiaj podaje nam rękę. Musimy ten wyjątkowy moment wykorzystać, zdecydować, co jest nam najpilniej potrzebne.

Będziemy budować. Dokończymy sieć dróg, unowocześnimy koleje i komunikację miejską, zainwestujemy w opiekę zdrowotną i edukację. Znajdą się pieniądze dla małych i średnich przedsiębiorstw. Szczególne wsparcie zapewnimy polskim rolnikom. (...)

http://wpolityce.pl

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 15 Luty, 2013, 11:57:37 am »

Chwalą się środkami z Unii. Chwalili się również pomocą dla TYCH. A wyszło z tego, przeczytajcie:

http://www.wspolnota.org.pl/index.php?id=10&tx_news_pi1[controller]=News&tx_news_pi1[action]=detail&tx_news_pi1[news]=26113&cHash=e48c7266e310dc4ad114d6c86a30e93b
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 26
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 27 Luty, 2013, 11:50:41 am »

No, banda złodziei i POpaprańców z POwalonej partii rusza w Polskę mamić już otumanione społeczeństwo/będzie łatwiej/ oszukiwać żeby sobie coś ukraść bo taka okazja może się już nie powtórzyć gdyż wiedzą złodzieje z PO i PSL że ich czas się kończy, jedno w tym jest najgorsze że naród tak długo się budzi i daje się okradać tym pasożytom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #6 : 27 Luty, 2013, 12:05:50 pm »

Ci co rzadza to kradna, a ci co nie rzadza zamierzaja krasc jak tylko usuna tych co rzadza aktualnie Rozumiem ze was to boli, ale takie juz nasze zadanie zeby byc owcami pedzonymi przez wilki i jedynie mozemy pobeczec nieco ;P
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 27 Luty, 2013, 14:41:06 pm »

No, banda złodziei i POpaprańców z POwalonej partii rusza w Polskę mamić już otumanione społeczeństwo/będzie łatwiej/ oszukiwać żeby sobie coś ukraść bo taka okazja może się już nie powtórzyć gdyż wiedzą złodzieje z PO i PSL że ich czas się kończy, jedno w tym jest najgorsze że naród tak długo się budzi i daje się okradać tym pasożytom.

już otumanione społeczeństwo

Zgadzam się z Tobą. Jak czytam Twoje posty dochodzę do tego samego wniosku. Ja jednak nie czuję się otumaniony,a społeczeństwem jestem. Dlatego na przyszłość proszę w swoim imieniu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 27 Luty, 2013, 22:26:04 pm »

Ja uważam, że warto i należy wiedzieć więcej. Z pomocą przychodzą rożnego rodzaju relacje. Oto jedna z nich:

Spotkanie lubańskiego koła PO

<a href="http://www.youtube.com/v/nPBUErMJdbU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/nPBUErMJdbU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Szczególnie ostatnie pytanie, zadane przez senatora, mnie intryguje...Co dobrego powinno się tutaj zdarzyć w przyszłości?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19971 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12841 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
Humor Hydepark « 1 2 3 4 » TK159 55 64745 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2012, 20:43:44 pm
wysłane przez Hubert
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87975 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem