Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 21 Finał WOŚP  (Przeczytany 55865 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 15 Styczeń, 2013, 16:49:02 pm »

Tak tak, niech każdy mówi za siebie ale też niech każdy ma prawo decydować o sobie ale czy to możliwe w kraju, gdzie o wszystkich chcą decydować Ci, którzy myślą, że są wszechwiedzącymi prorokami.
 


Nie wiem Jolu jakich proroków miałaś na myśli. Ja znam takich w rządzie. Co byśmy nie mówili i nad czym nie dyskutowali to ci prorocy i tak zrobią swoje:

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/obrady-targowicy-na-wiejskiej-tym-razem-pos%C5%82owie-sprzedali-najm%C5%82odszych

„(…)Podobnie oprotestowano w Sejmie nowelizację ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W piśmie Obywatelskim skierowanym do Sejmu O. powołuje się na wypowiedź  ks. dr. hab. Piotra Kieniewicza MIC z Katedry Teologii Życia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, który "... również krytykuje przymusowe szczepienia i danie sanepidowi prawa do ich egzekwowania bez wyroku sądu czy nakazu prokuratorskiego.
Ks. Kieniewicz w artykule opublikowanym w ND napisał: – "To skandal, bo te przepisy ograniczają prawa konstytucyjne obywateli. Ustawa odbiera podmiotowość obywatelom. Przecież w szpitalu musimy wyrazić zgodę na każdy zabieg medyczny i pacjent ma prawo takiej zgody nie wyrazić. Jeśli chory nie zgodzi się na zastosowanie procedury ratującej życie, to lekarz nie może tego zrobić – tłumaczy ks. Kieniewicz. Tymczasem ustawy o epidemiach i inspekcji sanitarnej odbierają nam prawo do takiej odmowy. – Jest to więc zapis w swej istocie totalitarny, jako że odbiera obywatelom-pacjentom ich fundamentalne prawo do wyrażenia zgody lub odmowy poddania się leczeniu. Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.”

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/3619,szczepienia-pod-przymusem.html

Protestujący O. zwraca uwagę podobnie jak ks. Piotr Kieniewicz, iż ustawa odbiera podmiotowość obywatelom. A jeśli tak, to taka "ustawa „z definicji” jest nieważna, bo człowiek – osoba jest na mocy swej godności osobowej podmiotem prawa, a nie jego przedmiotem, bo po prostu nie jest rzeczą." - Trudno nie zgodzić się z tą konkluzją. Ale czy w Sejmie liczą się ze zdaniem Obywatela? Skoro pomimo tak licznych protestów  ze strony społeczeństwa - przeciwko nowelizacjom obydwu ustaw - zostały one uchwalone.
W liście skierowanym na ręce wielu posłów (poniżej ujawniamy listę posłów do których ów protest został skierowany) - czytamy:
"Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe szczepienie wszystkich Polaków!
Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe profilaktyczne przyjmowanie leków przez wszystkich Polaków!
Nie będziesz bezpieczny nawet we własnym domu! Sanepid dał sobie prawo wejścia do mieszkania!
Nie będziesz mógł odmówić – Sanepid dał sobie prawo do zaszczepienia Cię siłą!
Nie będziesz mógł się ukryć – Sanepid dał sobie prawo do uzyskania wszystkich informacji o Tobie, łącznie ze znajomymi, podróżami, numerami telefonów i pocztą mailową.
Służba sanitarna będzie sprawdzać, czy każdy zdrowy Polak przyjmuje profilaktyczne obowiązkowe leki i szczepienia! Zapłacimy za to z naszych podatków!
Jeśli te leki albo szczepienia Ci zaszkodzą, będziesz musiał sam zaskarżyć firmę farmaceutyczną na drodze cywilnej. Rząd nie przewiduje żadnych odszkodowań!
Inspekcja Sanitarna będzie mogła przeprowadzać kontrole bez ochrony słusznych interesów podmiotów kontrolowanych!
To wprowadzanie ACTA tylnymi drzwiami!
To jest niezgodne z Konstytucją, Prawami Pacjenta, Prawami Człowieka, Traktatem Lizbońskim i ZDROWYM ROZSĄDKIEM!."
Należy zwrócić uwagę, że ustawa o obowiązkowych szczepieniach została uchwalona wtedy, gdy toczy się wielka społeczna dyskusja na temat szkodliwości niektórych szczepionek. "Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny"- pod takim tytułem opublikowała list otwarty prof. dr Maria Dorota Majewska.
           http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny
Rodzice są przerażeni. Matki zrozpaczone. Coraz więcej słychać głosów, że dzieci chorują na autyzm po podaniu niektórych szczepionek. Czy uchwalenie ustawy w tak niepewnej rzeczywistości co do negatywnych skutków szczepionek nie jest zdradą najmłodszych?
Nie jestem neurologiem - pisze matka dziecka
-  nie mam środków ani czasu żeby prowadzić nawet pobieżne badania na ten temat ale mogę podać trzy przykłady z najbliższego otoczenia potwierdzające prawdziwość powyższego art [dop. red. artykuł prof. Majewskiej].. Mieszkamy w USA gdzie autyzm jest niezmiernie powszechny a HDADD to prawie codzienność. W naszym przypadku doświadczyliśmy kompletnej zmiany osobowości naszej córki zaraz po podaniu jej szczepionek. Dziecko przestało spać spokojnie i pojawiły się "night terrors". Wiele innych niekontrolowanych zachowań.
Rodzi się pytanie. Do jakich form protestu powinien sięgnąć Obywatel, by władze i posłowie chcieli go wysłuchać i uwzględnić jego racje? By, chcieli dostrzec interes polskiego społeczeństwa i polską rację stanu. Pamiętamy wszyscy, przed czym cofnęły się rządy państw, gdy sprawa dotyczyła  ACTA. Czy trzeba być hakerem, by politycy wsłuchiwali się w głos skierowany do nich?
 
 (…)”



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 15 Styczeń, 2013, 17:08:32 pm »

A Potem te dzieci trzeba leczyć lub poddać eutanazji (bo eutanazja nie jest zarezerwowana tylko dla osób starszych). Leczenie i zajmowanie się nimi spada na rodzinę. Kto pomaga rodzinie? Nikt, bo „a kogo to obchodzi”. Państwo umywa ręce. Poprzez zbiórki nie załatwi się zmian systemowych tylko doraźne potrzeby i to nie wszystkie. Kto na tym zarabia? (na szczepionkach) Może inaczej: kto na nas zarabia? Kto robi z nas poligon doświadczalny?  Kto na to pozwala? Kto ma nas głęboko „w poważaniu”? Odpowiedzmy sobie sami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 15 Styczeń, 2013, 17:16:33 pm »

Cytuj
Ustawa odbiera podmiotowość obywatelom. Przecież w szpitalu musimy wyrazić zgodę na każdy zabieg medyczny i pacjent ma prawo takiej zgody nie wyrazić. Jeśli chory nie zgodzi się na zastosowanie procedury ratującej życie, to lekarz nie może tego zrobić – tłumaczy ks. Kieniewicz. Tymczasem ustawy o epidemiach i inspekcji sanitarnej odbierają nam prawo do takiej odmowy. – Jest to więc zapis w swej istocie totalitarny, jako że odbiera obywatelom-pacjentom ich fundamentalne prawo do wyrażenia zgody lub odmowy poddania się leczeniu. Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.”

MAGENTA u Ciebie wszystko jest w porządku. Tak tylko pytam. Bo wiesz .... nie,nie ja niczego nie sugeruje.Wszak to tylko cytat. Nie widzisz różnicy pomiędzy pojedynczym obywatelem w tym przypadku pacjentem a zagrożeniem epidemią czy pandemią .

Cytuj
Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.”

Ale to że dzieci zostają pozbawione prawa do wyboru wyznania to już mu nie przeszkadza.

A czy odebranie nieuleczalnie choremu prawa do eutanazji to nie jest odebranie podmiotowości obywatelowi ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 15 Styczeń, 2013, 17:26:39 pm »

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/obrady-targowicy-na-wiejskiej-tym-razem-pos%C5%82owie-sprzedali-najm%C5%82odszych

„(…) Przecież w szpitalu musimy wyrazić zgodę na każdy zabieg medyczny i pacjent ma prawo takiej zgody nie wyrazić. Jeśli chory nie zgodzi się na zastosowanie procedury ratującej życie, to lekarz nie może tego zrobić – tłumaczy ks. Kieniewicz. Tymczasem ustawy o epidemiach i inspekcji sanitarnej odbierają nam prawo do takiej odmowy. – Jest to więc zapis w swej istocie totalitarny, jako że odbiera obywatelom-pacjentom ich fundamentalne prawo do wyrażenia zgody lub odmowy poddania się leczeniu. Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.(…)”
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 15 Styczeń, 2013, 17:29:36 pm »

Ale to że dzieci zostają pozbawione prawa do wyboru wyznania to już mu nie przeszkadza.

Przytocz na poparcie tego konkretny przepis w konkretnym akcie prawnym to postaram się odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 15 Styczeń, 2013, 17:35:45 pm »

Wtrącę swoje 3 grosze, przeraża mnie pogląd na temat eutanazji, już sama propozycja rozmowy na ten temat jest okropna, jak w ogóle można się zastanawiać nad istotą życia chorego człowieka, uważam, że człowiek to nie samochód do złomowania po odpowiednim przebiegu, jak sobie pomyślę o lekarzu, który za podpisem pacjenta, odłącza aparaturę ratującą życie, co myśli lekarz wiedząc, że za 5 min, człowieka nie będzie wśród żywych, jak się to ma do przysięgi lekarskiej??? czy mnożna powiedzieć, że wtedy lekarz jest mordercą, to tylko cząsteczka zagadnień, która eliminuje eutanazję ze świata ludzi cywilizowanych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #51 : 15 Styczeń, 2013, 18:12:04 pm »

Przytocz na poparcie tego konkretny przepis w konkretnym akcie prawnym to postaram się odpowiedzieć.

MAGENTA  już nie oczekuję na Twoją odpowiedź. Odniosłem sie do wypowiedzi  ks. dr hab. Piotr Kieniewicza. Czy Ty pozwoliłaś swoim dzieciom na dokonanie samodzielnego wyboru. Czy może ochrzciłaś je zanim one mogłyby same zdecydować jaką pójść drogą. Jak mam to napisać jaśniej.Mam Ci to narysować ?



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 15 Styczeń, 2013, 18:21:57 pm »

A jak Ty postąpiłeś?

Bo ja postąpiłam tak jak uważałam za słuszne. Moje dzieci nie mają do mnie pretensji. Jestem zadowolona z ich postaw życiowych. To jest moje i ich życie i nie będę o tym pisać na forum bo to jest nasza osobista sprawa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #53 : 15 Styczeń, 2013, 18:53:26 pm »

Firefoks
Mam wrażenie, że dokonałeś posty, ale nie przeczytałeś artykułów do których linki podałam. Szczepienia małych dzieci w Polsce SĄ OBOWIĄZKOWE! Nie odnosi się to tylko do epidemii lub pandemii !  !  !
Jeśli nie przeczytałeś, to polecam. A tu urywki:

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny

„(…)W Polsce umieralność niemowląt (obecnie około 6-7 na 1000 żywych urodzeń) jest ok. 2 razy większa niż w krajach skandynawskich, gdzie wynosi ona około 3/1000. Co więcej, w r. 2007 umieralność polskich niemowląt wzrosła w stosunku do roku poprzedniego (“Rozwój Demograficzny Polski” , dane statystyczne GUS: (http://www.egospodarka.pl/27871,Rozwoj-demograficzny-Polski-2007,1,39 (…).
…………………………………………………….
Podobnie w ostatnich latach wzrosła umieralność niemowląt w USA. Nie da się wykluczyć, że może to wynikać z wprowadzenia w Polsce w 2007 r. obowiązkowej szczepionki Hib podawanej w drugim miesiącu życia. Według amerykańskiej bazy danych VAERS, szczepionka ta powoduje najwięcej ciężkich powikłań i zgonów niemowląt (http://wonder.cdc.gov/controller/datarequest/D8). Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom: gruźlicy, żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce, i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, Hermes virus varicellae, i hepatitis A virus, co może stanowić razem liczbę 26 szczepień w pierwszych 24 miesiącach życia. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień i zostały trwale okaleczone chorobą autoimmunologiczną zwaną Syndromem Wojny Zatokowej (Hotopf M et al. BMJ. 2000, 320:1363-1367; raport komisji ekspertów Kongresu USA z 17 listopada 2008http://sph.bu.edu/insider/images/stories/resources/annual_reports/GWI…6W%20Veterans_RAC-GWVI%20Report_2008.pdf) konkluduje, że syndrom ten jest realną chorobą i jest skutkiem wystawienia żołnierzy na działanie czynników chemicznych i szczepień przeciw gazom porażającym system nerwowy) (…)
…………………………………………….
Jedne dzieci zatrute rtęcią od pierwszych godzin życia będą w mniejszym lub większym stopniu opóźnione w rozwoju lub upośledzone umysłowo, inne będą cierpieć na autyzm, ADHD, padaczkę, astmę, cukrzycę, głuchotę i wiele innych trwale okaleczających chorób. Kalectwo tych dzieci będzie ich osobistą oraz ich rodzin tragedią. Osoby te przez całe życie będą ogromnym obciążeniem dla swych rodzin i społeczeństwa. Trudno sobie nawet wyobrazić przyszłość narodu, w którym całe pokolenie jest w jakiś sposób neurologicznie uszkodzone.
Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii pokazuje, że tak właśnie jest, i że dzisiejsze dzieci są znacząco cofnięte w rozwoju umysłowym w porównaniu z równolatkami z przed 30 lat (Shayer M et al., Br J Educ Psychol. 2007, 77:25-41). Podejrzewam, że jest to w istotnej mierze populacyjny efekt zatrucia dzieci toksycznymi szczepionkami. Większość krajów zachodnich wycofała szczepionki z thimerosalem, z powodu ich szkodliwości, w 2000 r, a kraje skandynawskie ok. r. 1990. Dopuszczenie na polski rynek szczepionek z tym związkiem w obecnym czasie, gdy powszechnie znana jest toksyczność thimerosalu, jest nie do przyjęcia. (…)
………………………………………………………..
Modele racjonalnego i bezpieczniejszego kalendarza szczepień istnieją od dawna. Dziwne, że Polska wzoruje się w tym względzie na USA, które stosują absurdalnie dużą liczbę szczepień i mają niewydolną, marnotrawną i skorumpowaną służbę zdrowia, czego odzwierciedleniem jest wysoka i wzrastająca śmiertelność niemowląt (około 7 na 1000 zdrowych urodzeń). W europejskich krajach zachodnich na ogół nie szczepi się noworodków. (…)
…………………………………………………………….
W krajach skandynawskich, które od lat cieszą się najlepszymi wskaźnikami zdrowotności społeczeństwa oraz najmniejszą umieralnością niemowląt, szczepienia są dobrowolne i niemowlęta otrzymują pierwsze szczepienia w 3 miesiącu życia lub później;http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/sweden.html.(…)
………………………………………….
Widziałam ciężko okaleczone szczepionkami dzieci (i dorosłych), rozmawiałam z ich rodzicami i żadne zaklęcia nie przekonają mnie, że szczepionki są dla wszystkich bezpieczne. Jako doświadczony naukowiec świadomie odrzucam publikacje, o których wiadomo, że zostały napisane na zamówienie szczepionkowych grup interesu.(…)
……………………………………………..
Rzetelne informowanie rodziców o korzyściach, ale i potencjalnych zagrożeniach dla dzieci ze strony szczepień jest obowiązkiem każdego, kto dysponuje wiedzą na ten temat. Wielu rodziców posiada tę wiedzę niezależnie, gdyż jest ona dostępna w Internecie. Rodzice, których dzieci zmarły lub zostały okaleczone przez szczepienia “wiedzą swoje”  i komunikują się ze sobą. Wielu boi się szczepień, gdyż wie, iż w razie tragedii zostaną pozostawieni sami sobie. Ukrywanie prawdy o szczepieniach sprawia, że stracili oni zaufanie do polskiego establiszmentu szczepionkowego, o czym świadczą liczne wypowiedzi na forach dla rodziców. (…)
……………………………..
Jako obywatelka demokratycznego kraju i niezależny naukowiec nie powiązany z żadnymi grupami interesu, mam pełne prawo do wyrażania własnych poglądów naukowych. Próby dezawuowania mnie przez lobby szczepionkowe przypominają mobbing tegoż lobby wobec niezależnych naukowców z USA czy UE, którzy odważyli się podjąć badania nad bezpieczeństwem szczepionek. Obowiązkiem naukowców jest dociekanie prawdy – jakkolwiek byłaby ona dla niektórych niewygodna – i działanie na rzecz dobra społeczeństwa. Primum non nocere nadal obowiązuje w medycynie. Ponieważ szczepionki są podawane zdrowym niemowlętom, muszą być one maksymalnie bezpieczne i nie mogą być zagrożeniem dla ich zdrowia i życia.
Jestem zdumiona, że Zarząd PTW zamiast włączyć się do poważnej dyskusji nad szczepieniami, która od lat toczy się na świecie, bezkrytycznie podpisuje się pod propagandą producentów szczepionek, którzy zalecają szczepić na wszystko – wszystko co się rusza, i których jedynym interesem jest zysk. Polska nie jest już zaściankiem za żelazną kurtyną, więc liczenie, że polscy rodzice są nadal naiwni w sprawie szczepień jest w najlepszym razie arogancją. Trwałe okaleczenia i ciężkie choroby będące następstwem toksycznych szczepień, wydają się dziś większym problemem i nieszczepionych pokazują, że nieszczepione są na ogół zdrowsze, znacznie rzadziej chorują na choroby psychoneurologiczne, astmę, alergie oraz inne choroby typu autoimmunologicznego, i lepiej radzą sobie z chorobami zakaźnymi (Epidemiology. 1997 Nov;8(6):678-80; Arerugi. 2000 Jul;49(7):585-92;http://www.generationrescue.org/survey.html).
Nie ma też przekonujących dowodów na to, że w krajach rozwiniętych masowe szczepienia zmniejszają współcześnie śmiertelność dzieci, a jeśli uwzględni się liczby zgonów poszczepiennych (VAERS), to wydaje się, że może być raczej odwrotnie. Zatem twierdzenie, że w obecnym czasie w krajach rozwiniętych szczepionki ratują życie i zdrowie wydaje się bezpodstawne.
Nawet CDC stał się dziś otwarty na takie badania, więc ataki na naukowców, którzy badają bezpieczeństwo szczepionek wydają się być obarczone konfliktem interesów. Eliminacja zbędnych lub szkodliwych szczepień nie tylko może uchronić wiele dzieci od chronicznych chorób i okaleczeń, ale i zaoszczędzi wydatków na ich długotrwałą opiekę. Nie jest dziś tajemnicą, że firmy farmaceutyczne na wielką skalę defraudują systemy opieki zdrowotnej na całym świecie. Agresywne promowanie coraz większej liczby szczepionek u dzieci i młodzieży wpisuje się w ten właśnie modus operandi.
prof. dr Maria Dorota Majewska
Kierownik Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej
Zakład Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytut Psychiatrii i Neurologii.
2008-11-28



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 15 Styczeń, 2013, 19:03:16 pm »

A jak Ty postąpiłeś?

Bo ja postąpiłam tak jak uważałam za słuszne. Moje dzieci nie mają do mnie pretensji. Jestem zadowolona z ich postaw życiowych. To jest moje i ich życie i nie będę o tym pisać na forum bo to jest nasza osobista sprawa.

Oczywiście że osobista. Nie zamierzam wchodzić z buciorami w Twoje rodzinne sprawy. Ja postąpiłem tak jak wielu z nas. Chrzciny,komunie,bierzmowania i oczywiście śluby. Tylko ja dorosłem do tego że jednak pozbawiłem swoje dzieci prawa o samostanowieniu.Bynajmniej w kwestii wiary.

Ad. Szczepionek oczywiście że nie czytałem tego co Ty podrzucasz. Jesteś tak przewidywalna że ja wiem co Ty możesz nam tutaj serwować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 15 Styczeń, 2013, 19:13:27 pm »

Ja niczego nie sugeruję. Fakty mówią same za siebie. Jeśli nie chcesz to nie czytaj, jeśli ktoś chce to przeczyta.  Nikogo do niczego nie zmuszam.
Jeśli chcesz dyskutować, to do dyskusji trzeba się przygotować. Jeśli chcesz wrzucać kwestie wiary i czy ktoś ochrzcił dzieci czy nie w szczepionki to Twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 15 Styczeń, 2013, 19:14:09 pm »

Janku, piszesz to tak, jakby Twoje dzieci miały do Ciebie pretensje, może droga, którą wybrałeś dla swoich dzieci była tą samą drogą, którą oni sami też by wybrali gdyby mogli decydować?? tak tylko dywaguję!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #57 : 15 Styczeń, 2013, 21:16:12 pm »

Cytuj
Jeśli chcesz wrzucać kwestie wiary i czy ktoś ochrzcił dzieci czy nie w szczepionki to Twoja sprawa.

Wykorzystaj czas na doskonalenie się poprzez czytanie dzieł innych ludzi, aby łatwo osiągnąć to, na co oni ciężko pracowali."
- Sokrates
Nie podejmę się dyskusji z Tobą. Nie dlatego że jestem nie przygotowany. Dlatego że nie. Porozmawiamy kiedy opadną Ci klapki z oczu.

Janku, piszesz to tak, jakby Twoje dzieci miały do Ciebie pretensje, może droga, którą wybrałeś dla swoich dzieci była tą samą drogą, którą oni sami też by wybrali gdyby mogli decydować?? tak tylko dywaguję!!!

Nie pisałem nic o wyborach moich,tak mi sie wydaje Chichot,dzieci. Napisałem że nie dałem im wyboru.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 15 Styczeń, 2013, 21:28:19 pm »

Jeśli komuś brakuje argumentów to zaczyna obrażać.
Nie wiem czy kiedykolwiek będziemy rozmawiać. Wymiana  na tym forum  rozmową nie da się nazwać i to za Twoją sprawą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 15 Styczeń, 2013, 21:33:54 pm »

Jeśli komuś brakuje argumentów to zaczyna obrażać.
Nie wiem czy kiedykolwiek będziemy rozmawiać. Wymiana  na tym forum  rozmową nie da się nazwać i to za Twoją sprawą.

Jakich argumentów ? Myślisz że są potrzebne. Ustępuję Ci pola. Szalej. Zauważ tylko że być może nieudolnie ale tylko ja jeszcze nie straciłem cierpliwości. Ach jeszcze Jola. Wiesz co MAGENTA masz pole do popisu. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 16675 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48 pm
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 7078 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33 pm
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54696 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12203 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4052 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59 am
wysłane przez OSS SG
Zaproszenie na Finał Kalendarz wydarzeń Lubańskie Morsy 2 4744 Ostatnia wiadomość 06 Styczeń, 2012, 19:42:51 pm
wysłane przez Tony
Finał strefy jeleniogórskiej w mini siatkówce chłopców kl. V Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 1 3432 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2012, 01:11:31 am
wysłane przez wolly
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3577 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19 am
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3270 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52 am
wysłane przez Miejski Dom Kultury