Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 21 Finał WOŚP  (Przeczytany 55870 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 14 Styczeń, 2013, 22:36:14 pm »

@freeboy1988

Ci przestępcy to osoby, które zabiły z premedytacją inne osoby, czyli zabrali im życie wbrew ich woli i są nadal niebezpieczni, w związku z tym znowu mogą zrobić to samo,  czyli pozbawić nawet Ciebie życia wbrew Twojej woli.

To, że Owsiak,  jak mówisz zrobił tyle by ratować życie innym nie upoważnia go do tego by w związku z tym mógł zabierać innym życie. Tak na zasadzie wagi więcej dobra niż zła więc jest usprawiedliwiony, bo jednak dobra więcej. Jak to mawia Firefoks



MAGENTA wszystko u Ciebie jest w porządku ? Tak tylko pytam. Bo tak.Dla zasady.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 14 Styczeń, 2013, 22:39:51 pm »

MAGENTA  darzę Ciebie ogromną sympatią. Piotra również.
Frasyniuk: Jarek, pier...sz, wersja bez cenzury
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 14 Styczeń, 2013, 22:40:39 pm »


Słowo "myślozbrodnia" pochodzi z nowomowy i jest efektem połączenia słów "myśli" i "zbrodnia". W praktyce oznacza ono przestępstwo polegające na myśleniu przeciwko Partii oraz Wielkiemu Bratu. Myślozbrodnię wykrywa Policja Myśli, która pełni rolę tajnej policji, łapiącej ludzi nie mających takich poglądów, jakie odpowiadają Partii. Człowiek, który został ogłoszony przez Policję Myśli myślozbrodniarzem, zostaje poddany ewaporacji, tzn. wymazuje się jego wszystkie dane z ksiąg oraz zaciera się po nim wszelki ślad. Wtedy jest przetrzymywany w siedzibie Ministerstwa Miłości.

http://pl.wikipedia.org


Kurcze! To ministerstwo miłości z czymś mi się kojarzy  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 14 Styczeń, 2013, 22:42:23 pm »

Firefoks

Znowu sieczka. Trzymaj się tematu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 14 Styczeń, 2013, 22:48:39 pm »

Firefoks

Znowu sieczka. Trzymaj się tematu.

Pomidor.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #35 : 14 Styczeń, 2013, 23:04:45 pm »

 
O Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-
Fundacji Pożytku Publicznego



Cel Fundacji: Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

 

Cel ten realizujemy poprzez zbiórki Finałowe, zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także przez prowadzenie sześciu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego.

Fundacja najczęściej kojarzy się ze styczniową publiczną zbiórką pieniędzy zwaną Finałem WOŚP. Pośród śniegów i mrozów na ulicę wychodzą tysiące wolontariuszy i miliony Polaków, by wspólnie zbierać pieniędzy na konkretny, wcześniej wytyczony przez Fundację medyczny cel. Do tej pory zbieraliśmy między innymi dla:

    Kardiochirurgii dziecięcej
    Ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach
    Ratowania życie niemowląt i dzieci młodszych
    Ratowanie życia dzieci z chorobami nerek
    Ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi
    Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii

 

 

Prowadzimy sześć ogólnopolskich programów medycznych. Kliknij na program, o którym chcesz przeczytać więcej:

    Narodowy Program Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej Dzieci,
    Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków,
    Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaków,
    Program Nieinwazyjnego Wspomagania Oddychania u Noworodków Infant Flow,
    Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą
    Program Leczenia Dzieci Osobistymi Pompami Insulinowymi,

 

Uczymy Pierwszej Pomocy w szkołach podstawowych

Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"

 

Organizujemy największy otwarty europejski festiwal muzyczny Przystanek Woodstock.
Przystanek Woodstock

 Zarząd Fundacji

 

Najważniejszym organem Fundacji do podejmowania decyzji jest Konwent Fundatorów, w skład którego wchodzą wszyscy Fundatorzy (założyciele Fundacji). Konwentowi przewodniczy Prezes Fundacji. W 2002 roku postanowiono, iż funkcja Prezesa Fundacji może być pełniona przez dwie kolejne dwuletnie kadencje. Ponowny wybór Prezesa Fundacji może nastąpić po przerwie trwającej jedną kadencję. Uprawnienia Konwentu określa statut Fundacji.

 

Obecnie Prezesem Fundacji jest prof. Bohdan Maruszewski.

W Zarządzie Fundacji zasiadają trzy osoby:

Jerzy Owsiak – Prezes Zarządu Fundacji WOŚP
Piotr Burczyński – Wiceprezes Zarządu
Lidia Niedźwiedzka-Owsiak – Członek Zarządu

 

Zarząd sprawuje „władzę wykonawczą” w  naszej organizacji i odpowiada przed Konwentem Fundatorów.

Jako organizacja pożytku publicznego Fundacja WOŚP ma również organ kontrolny pod nazwą Komisja Rewizyjna, która sprawuje nadzór nad całą działalnością Fundacji.

W jej skład wchodzą:

Prof. Bogumiła Milewska-Bobula
Prof. Andrzej Budaj
Prof. Michał Matysiak

(To tak wracając do tematu- źródło http://www.wosp.org.pl/fundacja/o_nas  )
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 14 Styczeń, 2013, 23:06:47 pm »

Czyli zabić przestępce dobrze, zabić Piotra żeby nie siedział na wewnętrzym w Lubaniu na JEGO życzenie żle. Piotrze jedyna twoja nadzieja na eutanazję to rządy Pana Kaczyńskiego i no niestety zabicie kogoś za 2 pln, wtedy jak najbardziej w majestacie cywilizacji życia pójdziesz do piachu za pomocą tego samego środka, którego nie dadzą Ci jak poprosisz na wewnętrzym
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 14 Styczeń, 2013, 23:14:04 pm »

 @freeboy1988

Wszystko u Ciebie jest w porządku ? Tak tylko pytam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 14 Styczeń, 2013, 23:15:22 pm »

Fundacja Akogo - spot

Piosenka "Budzik"

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #39 : 14 Styczeń, 2013, 23:19:17 pm »

Lubań tańczy:

http://www.facebook.com/photo.php?v=138477896311347&set=vb.100004474124544&type=2&theater
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2013, 23:23:17 pm wysłane przez ZUZA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #40 : 14 Styczeń, 2013, 23:20:32 pm »

Tak tak, niech każdy mówi za siebie ale też niech każdy ma prawo decydować o sobie ale czy to możliwe w kraju, gdzie o wszystkich chcą decydować Ci, którzy myślą, że są wszechwiedzącymi prorokami.
Nikomu nie życzę śmierci i szanuję życie zarówno swoje jak i drugiego człowieka ale jeśli ktoś ma ciężką nieuleczalną chorobę, powodująca, że każdy dzień, prawie każda chwila jest jednym wielkim pasmem bólu i cierpienia a perspektywa przeżycia kolejnego dnia jest dla tej osoby koszmarem wywołującym rozpacz i nieustająca depresję, to pozbawienie takiej osoby wyboru czy chce dalej żyć czy też nie jest po prostu świństwem. Oczywiście to tylko moje zdanie więc mówię za siebie.
Oglądałam niedawno reportaż o pewnej kobiecie cierpiącej właśnie tak jak to opisałam powyżej, choć to tylko moje wyobrażenie o jej cierpieniu bo żeby coś takiego do końca zrozumieć, to trzeba to przeżyć. Dziękuję Bogu, że nie muszę tak cierpieć i dlatego staram się doceniać każdy dzień mojego życia. I jeszcze jedno tak sobie myślę, że aby zrozumieć choć odrobinę bliźniego w cierpieniu trzeba mieć odrobinę wyobraźni i zdolność do empatii.
Jeśli chodzi o Owsiaka to i znów mówię za siebie, a więc to mądry człowiek z wyobraźnią i empatią jak widać a Kler go nie popiera ze względu na te miliony zbierane co roku przez Orkiestrę, a które nie wylądują na kościelnych tacach.  
 
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2013, 23:26:05 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 14 Styczeń, 2013, 23:22:04 pm »

@freeboy1988, odwracasz moje słowa, a ja nie mam zwyczaju dyskutować, przepychając się. Napiszę to wyraźniej: nigdy nie wejdziemy, bez uczucia osobistego przeżywania, w skórę człowieka pozbawionego najbliżej osoby, tych, którzy nie mogą mieć dzieci naturalnie (in-vitro), ludzi, którzy nie mogą znieść cierpienia fizycznego i chcą umrzeć. NIGDY. - O ile tego nie doświadczymy sami. Więc dyskusja na ten temat, w moim odczuciu jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.
Pozdrawiam i nikomu nie życzę przezywania opisanych wyżej sytuacji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #42 : 14 Styczeń, 2013, 23:34:46 pm »

Tańczymy dla dzieci i seniorów:

http://www.facebook.com/photo.php?v=138477896311347&set=vb.100004474124544&type=2&theater
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 15 Styczeń, 2013, 13:28:54 pm »

poZWOLICIE...tak jak napisał Piotr..oczywiście można dyskutować i to jest ze wszech miar
przydatne,, mi się wydaje , że zaprzątanie sobie"wyobrażenia"-czymś co jest w Naszym pojęciu krystalicznym obowiązkiem wychowania od ..powiedzmy 1-roku, jako ,że w tym czasie kształtuje się iloraz.. i pojęcie rozpoznawania Taty od Mamy, ulega  to --już się pogubiłem-niepotrzebnym waluacjom dobrodziejstw postępowych...jak% kolwiek nie uciekniemy od tegoż, to wcale nie znaczy, iż tak ma być..Byłem kiedyś w Austrii w klasztorze.
 przejazdem. bom turysta buł w tedy..1985..zasiadłem do obiadu i..podali.cholera jakie to postne Chichot nagle idzie Babinka z.. moze 87 lat prowadzona przez młodą damę około 60 lat
.. spokojnie siadła na tronie wyznaczonym i czekała na ozanajmienie ..że można jeść..
i co ..ku mojemu słowiańskiemu zdziwieniu ..babinka nie je!!! a czemuż to  pomyslał ja..
okami ruszają w lewo i w tył .nieporadnie posiłkując , widzę ,że babinka nie je...
Końcąc posiłek podobny do wizerunku dowiedziałem się ,że ...

Babinka ma sama sobie zupę nalać.. ma sama sobie drugie przyprawić .. ma sama sie powycierać..po tej wiedzy uświadomił sobie ja -że tak! to tak ma być! mu jako chodzący
musimy walczyć o to ,aby na rowerze jeździć w wieku 80 -lat!
Nikt za Nas tego nie zrobi a dostając przykład od  dających życie to tylko pachnieć dostatkiem..
Naród się starzeje..naród nie podoła..to błąd Indonezja do Nas zawitała..
tu jest przyimek do rzeczownika..
Państwo nie będzie siebie okradać- od wielu lat  to czyni a My pieprzymy filozofie
na temat dobrodziejstw z reform..co to jest reforma?
czego reforma? czy urzędnik będzie decydował o Twojej ..mojej kondycji ..bo
dyrektywy? siadamy na rower i i będzie mniej klauzur co do dyscypliny zdrowia..!
To pies ma większe przywileje ale tylko dlatego ,że psy nie decydują..

Nie potrzebnie dyskusja w kraju na temat zdrowia nabiera kurczowego rozporka,
Jak ma się mercedesa to się o niego nie  dba ,bo stac na drugiego- ale jak nie stać
to...dbajmy  siebie...w tedy za lat ..powiedzmy 80 ..młodzież zacznie myśleć...

mark...

mark...




Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 15 Styczeń, 2013, 14:39:27 pm »

http://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/283960,Obudzmy-sie-na-milosc





Pytanie na śniadanie - Wybudzony ze śpiączki

Fundacja Akogo - Swiety Piotr



*  (62.84 KB, 674x510 - powiększony/pobrany 622 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 16678 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48 pm
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 7079 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33 pm
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54702 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4052 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59 am
wysłane przez OSS SG
Zaproszenie na Finał Kalendarz wydarzeń Lubańskie Morsy 2 4746 Ostatnia wiadomość 06 Styczeń, 2012, 19:42:51 pm
wysłane przez Tony
Finał strefy jeleniogórskiej w mini siatkówce chłopców kl. V Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 1 3433 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2012, 01:11:31 am
wysłane przez wolly
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3577 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19 am
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3270 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52 am
wysłane przez Miejski Dom Kultury