Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 21 Finał WOŚP  (Przeczytany 55862 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #15 : 14 Styczeń, 2013, 19:37:39 pm »

Kle@ duży plus za zdrowy rozsądek . Fire, również duży plus za rozsądek i jaja.  
A w kierunku Wolontariuszy przesyłam głęboki ukłon, jesteście wspaniali. 
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2013, 19:40:34 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #16 : 14 Styczeń, 2013, 19:55:47 pm »

Każdy kij ma dwa końce, a medal dwie strony. O "drugiej stronie medalu" Orkiestry, czy też działalności Jurka Owsiaka i jego fundacji naczytałem się dzisiaj dużo, bardzo dużo. Skłoniło mnie to do podkreślenia mojego stosunku do tego przedsięwzięcia powtórzeniem (proszę nie potraktować tego za spam) wczorajszego postu:



   Dziś rano do sklepiku po chleb drepczę sobie,
Bo wczoraj nie kupiłem. (Zresztą - ruch to zdrowie).
Pod sklepem wolontariusz z milutką dziewuszką
Uśmiechają się do mnie potrząsając puszką.

   Nie wiem, o co im chodzi. Wtem olśnienie: Racja,
Przecież po raz kolejny trwa Orkiestry akcja.
Odwzajemniam więc uśmiech i jakieś tam grosze
Wrzucam i się upewniam: "To dla dzieci? Proszę".

   A na to, nie skrywając wcale rozbawienia,
Młodzi ludzie tak mówią: "Dziadku, świat się zmienia
I dzisiaj wielu takich jak pan jest w potrzebie;
Te grosze, co pan wrzucił, wrzucił pan dla siebie".

Hubert Horbowski
13 stycznia 2013


(podkr. moje - HH)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 14 Styczeń, 2013, 20:06:00 pm »

Cytuj
Te grosze, co pan wrzucił, wrzucił pan dla siebie"

Hubert tak chyba jest. Wygląda na to że Ci co są przeciw są dużo młodsi. A może nie? A może słuchają jedynego słusznego radia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 14 Styczeń, 2013, 20:09:04 pm »

Prosto21 widzę że jesteś. Chętnie poznałbym Twoje zdanie w tym temacie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #19 : 14 Styczeń, 2013, 20:22:14 pm »

WOŚP to organizacja pożytku publicznego- można przekazać 1% podatku na jej rzecz
wpisując w rozliczeniu podatkowym nr KRS 0000030897  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 14 Styczeń, 2013, 21:32:17 pm »

Owsiak  twierdzi, że jest „przeciw” eutanazji tylko trzeba nad eutanazją dyskutować. Po co wywołuje burzę jeśli jest przeciw ? ? ?
Piotrek (+)


Dla mnie pozbawienie życia jest morderstwem i nie będę na ten temat dyskutować.

MÓWIĘ O TYM GŁOŚNO WIĘC NIE MILCZĘ CZYLI NIE CHOWAM GŁOWY W PIASEK.


Zacznij więc dyskusję, najlepiej o eutanazji nie tylko starszych ludzi (bo niby dlaczego tylko tych) ale wszystkich bez względu na wiek schorowanych, po co ich utrzymywać. To jest takie obciążenie dla budżetu. Przecież wszyscy tylko pędzą za pieniądzem, a to niepotrzebny wydatek.


„Fundacja „AKOGO” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza twórcę programu „Ziarno” w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim.
(…)
Prowadzimy działalność społeczno-edukacyjną, popularyzując wiedzę, sygnalizując skalę problemu, a także propagujemy nowe rozwiązania medyczne i rehabilitacyjne oraz walczymy o nowe procedury medyczne. Staramy się jednoczyć różne środowiska, firmy i ludzi, którzy zwykle ze sobą konkurują, ale dla spełnienia tego celu łączą się ze sobą.
Działając razem, w jednej sprawie, chcemy zamanifestować naszą postawę, opowiadającą się po stronie cywilizacji życia, a nie śmierci.

http://www.akogo.pl/nowa/fundacja.php

Aktorka Ewa Błaszczyk tłumaczyła kiedyś w programie TV skąd ta nazwa fundacji. Nazwa pochodzi od wniosku jaki wyciągnęła po tym jak jej córeczka zapadła w śpiączkę. Wniosek był taki: „a kogo to obchodzi”.

Parę miesięcy temu słuchałam audycji radiowej, w której wypowiadała się na temat swojego życia i dlaczego tak walczy o to by jej córka żyła. Zdaje Ona sobie sprawę z tego, że córka nie „przebudzi” się, ale jaka Ona (Ewa Błaszczyk) jest szczęśliwa, gdy może trzymać córeczkę w ramionach, słuchać jak oddycha.

Polecam od17:00, 17:40, 21:39
Prawdę mówiąc - Walcząc o zdrowie dzieci

I tu o tą miłość chodzi. Miłość do bliskich i do innych ludzi. O to, że my dla nich jesteśmy potrzebni a oni nam.

Proszę o wsparcie Fundacji „AKOGO”.



Zamieściłam to jeszcze raz. Firefoksowi się nie dziwię, bo zawsze jest przeciwko mnie, z założenia bo tak. Pani Kle@ dziwię się. Pisze Pani wiersze ale to co ktoś napisał prozą nie umie Pani przeczytać. Gdzie w tych wypowiedziach są słowa potępiajace WOŚP. Ja ustosunkowałam się do tego co powiedział Owsiak. Owsiak to nie WOŚP. WOŚP to wszyscy którzy biorą udział w WOŚP.

Jeszcze raz podkreślam, jestem przeciwko eutanazji. Jeśli ktoś jest przeciwko eutanazji to według Was jest przeciwko WOŚP. Jeśli tak, to ja jestem przeciwko WOŚP.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 14 Styczeń, 2013, 21:42:52 pm »

Tu nie chodzi o nic Magneta. Popełniłaś klasyczną myślozbrodnię  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 14 Styczeń, 2013, 21:46:25 pm »

Proszę o wpłaty na organizację pożytku publicznego:





Dlaczego ta fundacja, bo jej założycielka ma te słowa napisane na  stronie swojej fundacji:

"Działając razem, w jednej sprawie, chcemy zamanifestować naszą postawę, opowiadającą się po stronie cywilizacji życia, a nie śmierci."


*  (61.92 KB, 1000x256 - powiększony/pobrany 603 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2013, 21:50:14 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 14 Styczeń, 2013, 21:52:02 pm »

Popełniłaś klasyczną myślozbrodnię  

Zamordowałam kogoś?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 14 Styczeń, 2013, 22:01:01 pm »

Prawie tak. Jak mnie pamięć nie myli, jeszcze niedawno samo pomyślenie, że Lech mógłby być Bolkiem było podobną zbrodnią. Na szczęście kropla drążyła skałę. Podobnie będzie i z drugim bohaterem 3RP

Do rzeczy:
Myślozbrodnia - przestępstwo możliwe do popełnienia w Oceanii, fikcyjnym państwie stworzonym przez George'a Orwella w powieści pt. Rok 1984.

Słowo "myślozbrodnia" pochodzi z nowomowy i jest efektem połączenia słów "myśli" i "zbrodnia". W praktyce oznacza ono przestępstwo polegające na myśleniu przeciwko Partii oraz Wielkiemu Bratu. Myślozbrodnię wykrywa Policja Myśli, która pełni rolę tajnej policji, łapiącej ludzi nie mających takich poglądów, jakie odpowiadają Partii. Człowiek, który został ogłoszony przez Policję Myśli myślozbrodniarzem, zostaje poddany ewaporacji, tzn. wymazuje się jego wszystkie dane z ksiąg oraz zaciera się po nim wszelki ślad. Wtedy jest przetrzymywany w siedzibie Ministerstwa Miłości.

http://pl.wikipedia.org
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 14 Styczeń, 2013, 22:09:49 pm »

Idźmy dalej- WOJNA TO POKÓJ, WOLNOŚĆ TO NIEWOLA, IGNORANCJA TO SIŁA
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 14 Styczeń, 2013, 22:10:51 pm »

Jaka jest różnica między Panem Owsiakiem - którego działania uratowały pewnie tysiace istnień, który mówi że osobom nieuleczalnie chorym należy się prawo wyboru i pomiędzy Panem Kaczyńskim, który mówi że należy wprowadzić w Polsce kare śmierci i zabijać przestępców mimo ich woli?

Wytłumaczcie mi bo ja tego nie moge zrozumieć, który z tych Panów reprezentuje którą cywilizację?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 14 Styczeń, 2013, 22:17:08 pm »

Tego się nie da prosto wytłumaczyć. Należałoby się znaleźć w określonej sytuacji, np. rodzica, któremu zamordowano na ulicy dziecko za 2 zł. Itp. Ten przykład, podany z Holandii jest dobry. Dla przykładu innego. Jeżeli dożyję podeszłego wieku, nie dam się nigdy zamknąć na wewnętrznym w Lubaniu. NIGDY. Nawet, jeżeli eutanazja będzie zabroniona prawem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 14 Styczeń, 2013, 22:29:13 pm »

@freeboy1988

Ci przestępcy to osoby, które zabiły z premedytacją inne osoby, czyli zabrali im życie wbrew ich woli i są nadal niebezpieczni, w związku z tym znowu mogą zrobić to samo,  czyli pozbawić nawet Ciebie życia wbrew Twojej woli.

To, że Owsiak,  jak mówisz zrobił tyle by ratować życie innym nie upoważnia go do tego by w związku z tym mógł zabierać innym życie. Tak na zasadzie wagi więcej dobra niż zła więc jest usprawiedliwiony, bo jednak dobra więcej. Jak to mawia Firefoks
Do wszystkiego można dorobić ideologię.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 14 Styczeń, 2013, 22:32:40 pm »

(...) Panem Owsiakiem - którego działania uratowały pewnie tysiace istnień, który mówi że osobom nieuleczalnie chorym należy się prawo wyboru (...)


Czy Pan Owsiak jest nieuleczalnie chory, że tak mówi? Wyglądał jeszcze dzisiaj na tryskającego zdrowiem. Może niech każdy mówi za siebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 16675 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48 pm
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 7078 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33 pm
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3650 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10 pm
wysłane przez Leo
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54690 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12202 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 4052 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59 am
wysłane przez OSS SG
Zaproszenie na Finał Kalendarz wydarzeń Lubańskie Morsy 2 4744 Ostatnia wiadomość 06 Styczeń, 2012, 19:42:51 pm
wysłane przez Tony
Finał strefy jeleniogórskiej w mini siatkówce chłopców kl. V Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 1 3432 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2012, 01:11:31 am
wysłane przez wolly
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3577 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19 am
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3270 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52 am
wysłane przez Miejski Dom Kultury