Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 21 Finał WOŚP  (Przeczytany 52656 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11

Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

Krystyna Sławińska

« : 08 Styczeń, 2013, 22:35:02 »

Uśmiech

tn_WOSP_3.jpg

tn_WOSP_3.jpg

* tn_WOSP_3.jpg (66.81 KB, 500x351 - powiększony/pobrany 945 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Krystyna Sławińska

« Odpowiedź #1 : 08 Styczeń, 2013, 22:37:06 »

Uśmiech

Pinokio gra na WOŚP.jpg

Pinokio gra na WOŚP.jpg

* Pinokio gra na WOŚP.jpg (42.78 KB, 403x403 - powiększony/pobrany 925 razy.)

Punkty: +0/-0

Wpisy: 5
Znajomi: brak

« Odpowiedź #2 : 12 Styczeń, 2013, 21:57:35 »

Spoko łoł się nasz SZtandar  tutaj znalazł ,tak świeżo namalowany na WOODSTOCK 2011 na warsztatach u Darka Milińskiego .
Dzieki ZUZA , niech moc bedzie z Tobą !

Punkty: +0/-0

Wpisy: 5
Znajomi: brak

« Odpowiedź #3 : 12 Styczeń, 2013, 22:06:03 »

Jutro jeden z najpiękniejszych dni w całym roku ,Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy .
Tak wiele dobra zrobiła do tej pory ,nie ma miejsca opieki medycznej w Polsce w którym nie Lsniło by Serce Orkiestry.
Z tym większym wzruszeniem z zespołem PINOKIO alternative zagramy w kolejnej WOŚP !
Jest to dla nas też sentymentalny koncert z tego względu że PINOKIO zagrało w lubańskim
"MDK Osadnik " na PIerwszej WOŚP swój ostatni koncert ...... Płacz jesteśmy wzruszeni !

2012-05-12 13;10;23.JPG

* 2012-05-12 13;10;23.JPG (84.13 KB, 800x662 - powiększony/pobrany 477 razy.)

Punkty: +61/-3

Wpisy: 936

Hubert Horbowski

« Odpowiedź #4 : 13 Styczeń, 2013, 13:05:51 »

Moje poranne spotkanie z Orkiestrą:

Dziś rano do sklepiku po chleb drepczę sobie,
Bo wczoraj nie kupiłem. (Zresztą - ruch to zdrowie).
Pod sklepem wolontariusz z milutką dziewuszką
Uśmiechają się do mnie potrząsając puszką.

Nie wiem, o co im chodzi. Wtem olśnienie: Racja,
Przecież po raz kolejny trwa Orkiestry akcja.
Odwzajemniam więc uśmiech i jakieś tam grosze
Wrzucam i się upewniam: "To dla dzieci? Proszę".

A na to, nie skrywając wcale rozbawienia,
Młodzi ludzie tak mówią: "Dziadku, świat się zmienia
I dzisiaj wielu takich jak pan jest w potrzebie;
Te grosze, co pan wrzucił, wrzucił pan dla siebie".

Hubert Horbowski
13 stycznia 2013
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #5 : 13 Styczeń, 2013, 23:09:49 »

Warto przeczytać, w kontekście wywołanego przez Owsiaka tematu mordowania starszych ludzi.

EUTANAZJA... Tak, stosunkowo niewiele mówi się na jej temat…
http://legionista.nowyekran.pl/post/85203,eutanazja-smieciowy-final-orkiestry-zycia
Przyjaciel forum
*

Krystyna Sławińska

« Odpowiedź #6 : 13 Styczeń, 2013, 23:48:09 »

Duży uśmiech Tak pełnej  sali w Domu Kultury dawno nie widziałam. Stojących miejsc brakowało, a "Ona tańczy dla mnie" tańczyli wszyscy  Duży uśmiech i młodzi, i starzy Duży uśmiech
Kiedy wychodziłam w kasie było ok. 16000 zł, a jeszcze do przeliczenia czekała duża skarbonka i jedna puszka, młodzież na blok rockowy dopiero nadciągała. Losy na loterii skończyły się już koło 19-tej, wszystkie fanty zostały zlicytowane i to w zaciekłych licytacjach  Duży uśmiech
Gram z orkiestrą od wielu lat, kiedy i jak mogę...i będę grać do końca świata i jeszcze dzień dłużej  Buziak

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #7 : 14 Styczeń, 2013, 13:58:24 »

Owsiak  twierdzi, że jest „przeciw” eutanazji tylko trzeba nad eutanazją dyskutować. Po co wywołuje burzę jeśli jest przeciw ? ? ?
Piotrek (+)

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #8 : 14 Styczeń, 2013, 14:59:18 »

A ja uważam, że trzeba dyskutować na wszystkie tematy, te trudne również. Milczenie( chowanie głowy w piasek) nigdy nie było i nie będzie dobrym sposobem na rozwiązanie problemu. Owsiak to wspaniały gość, którego podziwiam za całokształt.

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #9 : 14 Styczeń, 2013, 17:11:13 »

Dla mnie pozbawienie życia jest morderstwem i nie będę na ten temat dyskutować.

MÓWIĘ O TYM GŁOŚNO WIĘC NIE MILCZĘ CZYLI NIE CHOWAM GŁOWY W PIASEK.

Zacznij więc dyskusję, najlepiej o eutanazji nie tylko starszych ludzi (bo niby dlaczego tylko tych) ale wszystkich bez względu na wiek schorowanych, po co ich utrzymywać. To jest takie obciążenie dla budżetu. Przecież wszyscy tylko pędzą za pieniądzem, a to niepotrzebny wydatek.

Aktywny użytkownik
*

« Odpowiedź #10 : 14 Styczeń, 2013, 18:40:37 »

„Fundacja „AKOGO” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza twórcę programu „Ziarno” w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim.
(…)
Prowadzimy działalność społeczno-edukacyjną, popularyzując wiedzę, sygnalizując skalę problemu, a także propagujemy nowe rozwiązania medyczne i rehabilitacyjne oraz walczymy o nowe procedury medyczne. Staramy się jednoczyć różne środowiska, firmy i ludzi, którzy zwykle ze sobą konkurują, ale dla spełnienia tego celu łączą się ze sobą.
Działając razem, w jednej sprawie, chcemy zamanifestować naszą postawę, opowiadającą się po stronie cywilizacji życia, a nie śmierci.

http://www.akogo.pl/nowa/fundacja.php

Aktorka Ewa Błaszczyk tłumaczyła kiedyś w programie TV skąd ta nazwa fundacji. Nazwa pochodzi od wniosku jaki wyciągnęła po tym jak jej córeczka zapadła w śpiączkę. Wniosek był taki: „a kogo to obchodzi”.

Parę miesięcy temu słuchałam audycji radiowej, w której wypowiadała się na temat swojego życia i dlaczego tak walczy o to by jej córka żyła. Zdaje Ona sobie sprawę z tego, że córka nie „przebudzi” się, ale jaka Ona (Ewa Błaszczyk) jest szczęśliwa, gdy może trzymać córeczkę w ramionach, słuchać jak oddycha.

Polecam od17:00, 17:40, 21:39
Prawdę mówiąc - Walcząc o zdrowie dzieci

I tu o tą miłość chodzi. Miłość do bliskich i do innych ludzi. O to, że my dla nich jesteśmy potrzebni a oni nam.

Proszę o wsparcie Fundacji „AKOGO”.

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11

« Odpowiedź #11 : 14 Styczeń, 2013, 18:59:27 »

Dla mnie pozbawienie życia jest morderstwem i nie będę na ten temat dyskutować.

MÓWIĘ O TYM GŁOŚNO WIĘC NIE MILCZĘ CZYLI NIE CHOWAM GŁOWY W PIASEK.

Zacznij więc dyskusję, najlepiej o eutanazji nie tylko starszych ludzi (bo niby dlaczego tylko tych) ale wszystkich bez względu na wiek schorowanych, po co ich utrzymywać. To jest takie obciążenie dla budżetu. Przecież wszyscy tylko pędzą za pieniądzem, a to niepotrzebny wydatek.

Ok MAGENTA nie przeklinam . Ale jakże trudno mi się powstrzymać. Dlaczego wszystko co dobre Ty i Tobie podobni chcecie spier***ć? I nie myślę o eutanazji. Ty i Tobie podobni podważacie sens istnienia WOŚP.

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...

Punkty: +4/-0

Wpisy: 62
Znajomi: 3

Ja

« Odpowiedź #12 : 14 Styczeń, 2013, 19:03:11 »

Warto przeczytać, w kontekście wywołanego przez Owsiaka tematu mordowania starszych ludzi.

EUTANAZJA... Tak, stosunkowo niewiele mówi się na jej temat…
http://legionista.nowyekran.pl/post/85203,eutanazja-smieciowy-final-orkiestry-zycia

Przeczytałam i stwierdzam, że ten pseudo artykuł  jest to wierutna bzdura i robienie ludziom wody z mózgu.
Są to wyssane z palca bzdury jakiegoś nawiedzonego oszołoma próbującego się przebić medialnie w nawale zalewających nas informacji.
Nie podaje żadnych konkretów, dowodów tylko snuje swoje fantastyczne urojenia bez żadnej wartości.
Niestety paru się na to nabrało, chociaż w Holandii nie ma czegoś takiego jak eutanazja na wypowiedzenie zdania doktorze pomóż. Do tego są rygorystyczne procedury i zgodę wydaje sąd, gdy są ku temu niezbite dowody, na to że chory człowiek nie jest zdolny do samodzielnego życia, gdy zdany jest na łaskę innych osób i gdy trwa to długie lata i nie ma widoków na polepszenie się jego stanu zdrowia, a on cierpi. Ale czasami i to nie skutkuje bo sąd odmawia wydania zgody, nie raz a kilka razy mimo błagań chorego.
Więc takie bzdury, że do domu przychodzi lekarz i daje zastrzyk są wyssane z palca ! I nie dajmy się wkręcać !

Punkty: +4/-0

Wpisy: 62
Znajomi: 3

Ja

« Odpowiedź #13 : 14 Styczeń, 2013, 19:10:58 »

Ok MAGENTA nie przeklinam . Ale jakże trudno mi się powstrzymać. Dlaczego wszystko co dobre Ty i Tobie podobni chcecie spier***ć? I nie myślę o eutanazji. Ty i Tobie podobni podważacie sens istnienia WOŚP.

Przyłączam się !!!
Niektórzy nie potrafią docenić tego co dobre, tylko ciągle starają się zmieszać z błotem WOŚP i wkurza mnie to !!!

Niech sami wezmą się za coś pożytecznego, niech pomogą bezinteresownie, a później niech dyskutują i oceniają !!
Przyjaciel forum
*

Krystyna Sławińska

« Odpowiedź #14 : 14 Styczeń, 2013, 19:35:41 »

Za chwilę cała sala zatańczy Ona tańczy dla mnie.jpg

(zdjęcia Viola Ossowska)

42 młodych wolontariuszy zbierało pieniądze do puszek, setki(!) wykonawców dało z siebie wszystko, setki widzów przyszło, żeby być razem. Ktoś sprzedawał losy, licytował, dał grosik, kupił los, dał fant na loterię, liczył grosze itp, itd Tego się nie da zepsuć jednym babskim gadaniem  Duży uśmiech

Za chwilę cała sala zatańczy Ona tańczy dla mnie.jpg

* Za chwilę cała sala zatańczy Ona tańczy dla mnie.jpg (162 KB, 960x720 - powiększony/pobrany 701 razy.)

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
WOŚP w Lubaniu nie zagra :( Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 15784 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2009, 19:03:48
wysłane przez Sara Kmieć
FINAŁ WOŚP Kalendarz wydarzeń ZUZA 5 6754 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 20:40:33
wysłane przez Shakin
Ponad 20 tyś zł zebrała WOŚP podczas finału w Lubaniu Bieżące wiadomości Leo 0 3459 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 21:19:10
wysłane przez Leo
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 52277 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31
wysłane przez Samozapłon
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 11701 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23
wysłane przez ZUZA
Gość specjalny – zwycięzca aukcji WOŚP z wizytą w OSS SG w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji OSS SG 0 3888 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2011, 08:21:59
wysłane przez OSS SG
Zaproszenie na Finał Kalendarz wydarzeń Lubańskie Morsy 2 4501 Ostatnia wiadomość 06 Styczeń, 2012, 19:42:51
wysłane przez Tony
Finał strefy jeleniogórskiej w mini siatkówce chłopców kl. V Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 1 3230 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2012, 01:11:31
wysłane przez wolly
Sukces lubańskiej WOŚP Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3390 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 08:43:19
wysłane przez Urząd Miasta
WOŚP już stroi instrumenty! Kultura i sztuka Miejski Dom Kultury 0 3056 Ostatnia wiadomość 04 Listopad, 2013, 09:37:52
wysłane przez Miejski Dom Kultury