Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: JUTRO KONIEC ŚWIATA !!!  (Przeczytany 16786 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Punkty: +38/-27

Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« : 20 Grudzień, 2012, 15:57:37 »

Boicie się?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715

Wpisy: 1232

Pragmatyk

« Odpowiedź #1 : 20 Grudzień, 2012, 16:46:28 »

no ba !

niektórzy nie trzymają ciśnienia:

http://www.zinfo.pl/artykuly/10604

a tu foto felieton :
                                                http://bigpicture.ru/?p=357556
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2012, 16:53:22 wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #2 : 20 Grudzień, 2012, 19:31:19 »

Żebym się bała, to nie ale mała iskierka strachu chyba tkwi w każdym z nas. Świat był długo długo wcześniej zanim ktokolwiek z nas Forumowiczów przyszedł na świat, jest teraz i będzie jeszcze trwał długo długo po tym jak nas już nie będzie. Mimo, że nie zw tą nagłą apokalipsę, to jednak powyższy temat jest dla mnie przyczynkiem do pewnych refleksji. a mianowicie, że nie jestem nieomylna, że moje zdanie na taki czy inny temat nie musi być koniecznie tym właściwym. Popełniałam błędy będąc małym brzdącem(pewnie niektórzy z Was kiwają teraz głowami z powątpiewaniem, zadając sobie przy tym pytanie: czy to możliwe, że ta stara zrzęda mogła kiedyś być małym brzdącem Co?)popełniałam je będąc dzieckiem, dorastającą panną, młodą kobietą i popełniam je teraz będąc osobą w średnim wieku. Bo jak wiadomo, wiek nie jest wyznacznikiem mądrości ani gwarantem dającym nam monopol na mądrość. Inteligentni albo się rodzimy albo nie a z wiekiem nabieramy jedynie doświadczenia.
Im dłużej żyję, im więcej widzę, czytam, doświadczam, tym częściej w mojej głowie brzmi następujące zdanie: "wiem, ze nic nie wiem". Poza tym aby dojść do powyższego wniosku trzeba zwyczajnie od czasu do czasu sobie odpuścić lub jak ktoś woli dać na powstrzymanie, co uczyniłam.
Dlatego też, jeśli pisząc na Forum uraziłam czyjeś uczucia, byłam zbyt natarczywa lub sprawiłam komuś przykrość, to zwyczajnie przepraszam. Nawet, jeśli miałam słuszność w tej czy tamtej sprawie, to czy warto się pieklić, żreć z innymi i zniżać poniżej pewnego poziomu. Przecież lubię ludzi, kocham świat, więc po co się pieklić i wypełniać jadem od środka. Wolę rozpocząć ten nadchodzący Nowy Roczek 2013 z uśmiechem i pogodnym serduchem.  
Wierzę, że końca świata nie będzie i życzę wszystkim tym, którzy chcieli by przyjąć moje życzenia pogodnych, radosnych, dostatnich Świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym Nowym Roku dużo, dużo zdrowia, życia wolnego od trosk oraz spełnienia marzeń tych wielkich oraz i zupełnie maleńkich.  Uśmiech Uśmiech Uśmiech

PS. Oświadczam, że nic nie piłam, nic nie brałam a powyższy post napisałam w stu procentach z własnej woli, czyli bez użycia jakiegokolwiek przymusu.   Mrugnięcie Duży uśmiech

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #3 : 21 Grudzień, 2012, 07:13:27 »

pić i brać nic nie musisz....

a na marginesie zwróćcie uwagę jak L24 spełnia
                          polityczno propagandową funkcję
       w naszym mieście jest pięknie i wspaniale,piszemy wiersze spotykamy się tu i tam

większość Medii napomniała o wczorajszym morderstwie w Lubaniu
                         co statystycznie się zdarza raz na rok
                     wczorajsze zdarzenie było o tyle niebezpieczne dla społeczeństwa
                                 że wydarzyło się w biały dzień w bardzo uczęszczanym miejscu
                                  i tu trzeba było by się pochylić nad ciemną stroną miasta o której
              w ogóle się nie pisze a proszę się jedynie zastanowić kochani rodzice co
                        byście czuli jakby w tym miejscu znajdywały się wasze pociechy
                        nagle wczoraj wieczorem się po fakcie namnożyło się patroli itd...

Hipokryzja naszą cechą narodową.....

Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #4 : 21 Grudzień, 2012, 09:42:41 »

Zmień portal.
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #5 : 21 Grudzień, 2012, 12:23:08 »

spoko

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #6 : 21 Grudzień, 2012, 12:26:52 »

@Tony

Policja nie jest od pilnowania porządku. Najnowsza polityka rządu ma nowe zadania dla policji (czytaj:  link).
Gdyby zamiast na te urządzenia rząd przeznaczył pieniądze na zatrudnienie większej ilości policjantów do pilnowania ładu,  może nie byłoby tego zdarzenia na dworcu w Lubaniu.
Pieniądze do budżetu państwa powinny spływać dzięki rozwijaniu gospodarki a nie łupieniu obywateli. U nas niszczy się nieliczne osoby które prowadzą działalność gospodarczą. Polecam program telewizyjny „Państwo w państwie”.
Oto link:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,135274,title,Lukasz-Warzecha-obrabuja-cie-w-majestacie-prawa,wid,15198243,wiadomosc.html?ticaid=1fbd1

„(…) Policja, straże miejskie, a przede wszystkim Główna Inspekcja Transportu Drogowego, o której ostatnio najgłośniej, przestają być organami porządku publicznego, a stają się współczesnymi korsarzami. Przypomnijmy: korsarze byli szczególnym rodzajem piratów. Od władcy danego kraju dostawali koncesję na rabunek statków obcych bander, przy czym część łupów musieli oddawać skarbowi. W zamian dostawali bezpieczeństwo i ochronę władcy. (…)”.

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164

Wpisy: 1670
Znajomi: 8

« Odpowiedź #7 : 21 Grudzień, 2012, 13:01:40 »

A koniec świata, to dzieje się w naszym kraju, nie przez jedno totalne BUUUMM – i nic nie ma, tylko powoli i systematycznie. Ja niestety BOJĘ SIĘ takiego końca  i to bardzo!

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #8 : 21 Grudzień, 2012, 22:02:42 »

droga MAGENTA to widać,słychać i czuć
                     z miesiąc temu zawrzało w necie o specjalistycznych pojazdach
                      dla inspekcji drogowej do karania kierowców
                                   ostania wiadomość to taka ze już się spłaciły
             to wycinek z naszego regionu:

WE574CW     Ford Mondeo     granatowy     Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław
WE583CW     Ford Focus     srebrny     Delegatura Południowo-zachodnia, Wrocław

już wyjazdy nad morze lepiej się opłacają drogą przez Niemcy
                          bo przez Polskę można po takim wywczasie stracić prawo jazdy

i jeszcze jedno Piotrek
                 czy czasem nie pisałeś że się pożegnasz z tym portalem
               po załatwieniu sprawy z wiatrakami ?

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11

« Odpowiedź #9 : 22 Grudzień, 2012, 19:42:15 »

A koniec świata, to dzieje się w naszym kraju, nie przez jedno totalne BUUUMM – i nic nie ma, tylko powoli i systematycznie. Ja niestety BOJĘ SIĘ takiego końca  i to bardzo!

MAGENTA  Ty się nie bojaj. Chichot Przeżyliśmy koalicję PiSuarów z LPR i Samoobroną. Przeżyjemy również pomyłkę Majów.

50d41f1a3c8fa_o (625 x 600).jpg

50d41f1a3c8fa_o (625 x 600).jpg

* 50d41f1a3c8fa_o (625 x 600).jpg (58.63 KB, 625x600 - powiększony/pobrany 619 razy.)

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #10 : 22 Grudzień, 2012, 20:45:55 »

koniec świata już za nami
                  ponoć w/g kalendarza grudniów koniec świata będzie w maju...

a tym czasem święta !  Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2012, 20:48:47 wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #11 : 22 Grudzień, 2012, 21:17:20 »

Tony Ty jesteś gorszy ode mnie  Chichot Musimy przestać. Pod moim blokiem już spalono kosz na śmieci. To zły znak.Doigramy się ,zobaczysz. Nie będzie już łatania żadnej dziury .W jezdni ma się rozumieć.  Mrugnięcie

Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #12 : 22 Grudzień, 2012, 21:26:55 »

he he a to вы знаете ?  Duży uśmiech

Przyjaciel forum
*

« Odpowiedź #13 : 22 Grudzień, 2012, 21:31:38 »

Ten "koszykarz" jakoś tak z marszu. Spodnie,buty.Wpadł tylko po kasę i zmyka na imprezę.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2012, 21:34:05 wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Pragmatyk

« Odpowiedź #14 : 22 Grudzień, 2012, 23:26:14 »

jest !!! nowa gwiazda w necie  Duży uśmiech

Królowa Radomia jest tylko jedna

‎Królowa Radomia jest tylko jedna (Wigilia w Radomiu)

i na fejsie  Duży uśmiech

http://www.facebook.com/KrolowaRadomia?ref=stream

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jutro Starostwo Powiatowe w Lubaniu nie pracuje Bieżące wiadomości Leo 0 3016 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2009, 18:03:23
wysłane przez Leo
Sesja budżetowa Rady Miejskiej Lubania już jutro. Bieżące wiadomości Leo 0 2625 Ostatnia wiadomość 28 Grudzień, 2009, 12:34:07
wysłane przez Leo
Jutro TVN 24 w Świeradowie Zdroju Bieżące wiadomości Leo 0 3420 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2010, 19:22:52
wysłane przez Leo
Folkart już jutro na lubańskim Rynku Bieżące wiadomości Leo 0 2728 Ostatnia wiadomość 22 Lipiec, 2010, 10:15:25
wysłane przez Leo
Lubanianin Wicemistrzem Świata Karate Bieżące wiadomości Leo 1 4495 Ostatnia wiadomość 13 Październik, 2010, 19:44:03
wysłane przez naja
VII Zlot Samochodów Amerykańskich jutro na Rynku w Lubaniu Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » x 33 28426 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 11:50:33
wysłane przez Samozapłon
Jesteśmy świata męką..." Kultura i sztuka widelec 5 8661 Ostatnia wiadomość 26 Sierpień, 2012, 23:49:22
wysłane przez Firefoks
Koniec z wiatrakami pod domem! Polecane - Strona główna x 9 10455 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2012, 20:29:31
wysłane przez Prowincjusz
Jutro radni zdecydują o wiatrakach Polecane - Strona główna x 12 12755 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2013, 12:36:52
wysłane przez Prowincjusz
Koniec z marnotrawstwem i skrytoobijactwem! Hydepark « 1 2 » janus58144 18 13437 Ostatnia wiadomość 21 Listopad, 2013, 13:37:28
wysłane przez Jola