Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Dni coraz krótsze  (Przeczytany 105028 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Open Your Eyes


« Odpowiedź #135 : 08 Grudzień, 2012, 14:19:17 pm »

Tu przytoczę tylko cytat mojego przedmówcy... "Bardzo przydał byś się Tuskowi, on lubi ludzi, którzy wmawiali by innym, że mają dobrze.".

Po przeczytaniu postu Piotra innego wrażenia nie da rady odnieść. PO ma identyczne sposoby na radzenie sobie z hołotą, która ma czelność czegoś żądać od władz.
@Piotrek - dostajesz coś od urzędu miasta, że tak zaciekle ich bronisz?
Społeczne udzielanie się jest społecznym kiedy RAZEM widzimy te same problemy a nie próbujemy na siłę odciągnąć czyjąś uwagę aby czasem nie przeciążyć budżetu miasta. W jednym mieście żyjemy i jedno miasto rozwijamy.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby jakieś studzienki kanalizacyjne podczas intensywnych opadów się zapchały i zalewało by Ci podwórko itd a inni mieszkańcy z uporem maniaka próbowali by Ci wmówić, że nie masz tak źle... że są miejsca gorsze na które trzeba wydać pieniądze.

Zero zrozumienia dla innych ludzi. Krótkowzroczność już przytoczyłem w moim poprzednim poście. Ten okulista na brackiej to jednak dla Ciebie. Być może to własnie Ty masz oprawki dobrane do szkieł a nie odwrotnie.

"Z powodu kryzysu głodni muszą zjeść bezrobotnych." I wszyscy będą szczęśliwi i statystycznie budżet nie zostanie ruszony.
To tyle.


PS. ten obrazek "REDAKCJA" pasuje do Ciebie jak "DZIENNIKARZ" do Lisa.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2012, 14:22:34 pm wysłane przez Gicu » Zgłoś do moderatora   Zapisane

W W W . S T O P - B E Z P R A W I U . P L
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #136 : 08 Grudzień, 2012, 19:21:30 pm »

Widzę że argumenty się wyczerpały. Kończę z wami dyskusję.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #137 : 09 Grudzień, 2012, 13:14:26 pm »

@ Piotrek zapomniałeś tylko dodać, że to Tobie się wyczerpały argumenty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #138 : 22 Grudzień, 2012, 18:39:24 pm »

Kilka słów o tym, co w rejonie ul. Rzemieślniczej ostatnio zrobiono. Po "gospodarskiej wizycie" na miejscu  i rozmowie z Panem Tomaszem Ottonem (którego serdecznie pozdrawiam):
1. przycięto posusz na drzewach przy ul. Rzemieślniczej i Młynarskiej;
2. wywieziono kilka taczek piasku, który zalegał pod tunelem i zatykał studzienki odpływowe;
3. wystąpiono do PKP z wnioskiem o wycięcie samosiejek wokół tunelu, który wspomniany niszczą korzeniami (jeżeli PKP nie zareaguje odpowiednio szybko - samosiejki wytną służby miejskie);
4. postanowiono doświetlić ul. Rzemieślnicza jednym punktem świetlnym korzystając ze słupa oświetleniowego zlokalizowanego przy stacji trafo na terenie PSS (dziękuję Prezesowi PSS Panu Zenonowi Piwoniemu za zgodę i zrozumienie potrzeb mieszkańców);
5. ustalono, że w okresie wiosennym pomalowany zostanie mostek na Młynówce;
Nadto pragnę poinformować, że na wniosek jednej z mieszkanek miasta, zgłoszonej w ramach aplikacji ZAPYTAJ BURMISTRZA (szczegóły na www.luban.pl) oczyszczono z zakrzaczeń rejon ulicy Cmentarnej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #139 : 22 Grudzień, 2012, 19:38:42 pm »

Dlaczego mnie to nie dziwi  
wiedziałam, że tak będzie, bo słowińsko-słowiańska dusza to dobra dusza  

Grzegorz Halama - Ja wiedziałem że tak będzie
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2012, 19:43:29 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 22 Grudzień, 2012, 21:18:36 pm »

Jolu ja wiedziałem że tak będzie  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #141 : 23 Grudzień, 2012, 17:05:34 pm »

4. postanowiono doświetlić ul. Rzemieślnicza jednym punktem świetlnym korzystając ze słupa oświetleniowego zlokalizowanego przy stacji trafo na terenie PSS (dziękuję Prezesowi PSS Panu Zenonowi Piwoniemu za zgodę i zrozumienie potrzeb mieszkańców);

W tym miejscu chcę szczerze i bardzo serdecznie Panu podziękować, w imieniu swoim i  moich bliskich. Pozdrawiam, elfka
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #142 : 24 Grudzień, 2012, 15:05:20 pm »

Drodzy, a czy wiecie że dni coraz dłuższe Pozdrowienia dla Wszystkich i Wesołych Świąt
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Coraz bliżej wiosny Męskie Sprawy Iza 0 4014 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2008, 23:00:34 pm
wysłane przez Iza
Rewitalizacja P0DKOWY w Lubaniu coraz bliżej Bieżące wiadomości Leo 1 6436 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 13:13:48 pm
wysłane przez edward osman
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27718 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
[VIDEO] Coraz mniej dla niepełnosprawnych Bieżące wiadomości x 0 4034 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2011, 14:00:32 pm
wysłane przez x
Pijemy coraz więcej ! Bieżące wiadomości « 1 2 » x 25 19359 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 16:31:18 pm
wysłane przez Jola
Coraz bliżej święta... Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3641 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2011, 09:07:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
3 dni z patriotyzmem [podsumowanie] Polecane - Strona główna red. 10 12606 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 01:07:47 am
wysłane przez brutus
Jest Was coraz więcej! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3634 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 08:03:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
Coraz więcej potrzeb Polecane - Strona główna Marszałek 3 5040 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 17:29:35 pm
wysłane przez Spartan
Coraz bliżej święta Miasto Lubań Urząd Miasta 0 19276 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2015, 09:33:39 am
wysłane przez Urząd Miasta