Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Dni coraz krótsze  (Przeczytany 105033 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #105 : 05 Grudzień, 2012, 14:54:16 pm »

Pała z polskiego!
Nieobcy ma być napisane razem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Open Your Eyes


« Odpowiedź #106 : 05 Grudzień, 2012, 14:58:59 pm »

No i zjawia się taki “obcy” właściwie niby obcy, bo pisze „w Waszym Lubaniu”, ale dodatkowo nie obcy bo dobrze orientuje się w topografii miasta, i ma panaceum na wszystko. Tego już za wiele. Nie będzie mi tu obcy (o zasięgu krajowym) z dziurą w mózgu pouczał mojego burmistrza co ma robić. Wszystko na ten temat.


Tak jak już wspomniałem o tej dziurze w mózgu. Jest to pewna teoria, której niektórzy niestety nie zrozumieją. Ale nie jest mi z tego powodu przykro bo nie przybyłem tu by komuś współczuć.

Pouczał nie będę także nikogo a jedynie może subtelnie drwił. Ponieważ tu przebywam i widzę co się dzieje. Mam z Lubaniem nieco więcej wspólnego niż Ci się wydaje moja droga. Pomimo tego, że tu nie mieszkam.

Peace.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

W W W . S T O P - B E Z P R A W I U . P L
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #107 : 05 Grudzień, 2012, 15:11:14 pm »

Tak jak już wspomniałem o tej dziurze w mózgu. Jest to pewna teoria, której niektórzy niestety nie zrozumieją. Ale nie jest mi z tego powodu przykro bo nie przybyłem tu by komuś współczuć.

Pouczał nie będę także nikogo a jedynie może subtelnie drwił. Ponieważ tu przebywam i widzę co się dzieje. Mam z Lubaniem nieco więcej wspólnego niż Ci się wydaje moja droga. Pomimo tego, że tu nie mieszkam.

Peace.

No tak, nie mam trzeciego oka i czułki z głowy mi nie wyrastają, nie rozumiem też pewnych teorii  bo nie mam zamiaru rozumieć, nie przybyłam też do Lubania, tylko po prostu się urodziłam.  A „WY” tylko przybywacie...?  czy też się rodzicie? Jeśli się nie rodzicie,  to ja współczuję. A możesz mi powiedzieć gdzie dzieje się lepiej? (Odpowiedź proszę zawęzić do terenu Polski) na Marsa nie wyjadę!

Peace.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #108 : 05 Grudzień, 2012, 15:29:14 pm »

Tak jak już wspomniałem o tej dziurze w mózgu. Jest to pewna teoria, której niektórzy niestety nie zrozumieją. Ale nie jest mi z tego powodu przykro bo nie przybyłem tu by komuś współczuć.

Pouczał nie będę także nikogo a jedynie może subtelnie drwił. Ponieważ tu przebywam i widzę co się dzieje. Mam z Lubaniem nieco więcej wspólnego niż Ci się wydaje moja droga. Pomimo tego, że tu nie mieszkam.

Peace.

A jakie interesy trzymają Cię w  Lubaniu, skoro tu przebywasz, ALE NIE MIESZKASZ?

Peace.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Open Your Eyes


« Odpowiedź #109 : 05 Grudzień, 2012, 15:34:03 pm »

A jakie interesy trzymają Cię w  Lubaniu, skoro tu przebywasz, ALE NIE MIESZKASZ?

Peace.

Wystarczy, że płacę tu spore podatki. I tym sposobem nabyłem prawo do narzekania.

PS. jeśli oceniasz ludzi po avatarze to ja już jednak zakończę dialog z Tobą. Po co mam się denerwować.
I filmy science-fiction także czasem trzeba odebrać w nieco inny sposób. Nie muszą nikomu czułki wyrastać, żeby widzieć co jest zagrzebane w ciele a zapierać się, że tego nie ma mimo znikomej wiedzy na ten temat to już czysta prowokacja do wdania się w duskusję nie mającą celu.

I zobacz... 3 oko jednak masz a nawet o tym nie wiesz. Słabiutko.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 15:39:21 pm wysłane przez Gicu » Zgłoś do moderatora   Zapisane

W W W . S T O P - B E Z P R A W I U . P L
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #110 : 05 Grudzień, 2012, 16:02:53 pm »

Wystarczy, że płacę tu spore podatki. I tym sposobem nabyłem prawo do narzekania.

PS. jeśli oceniasz ludzi po avatarze to ja już jednak zakończę dialog z Tobą. Po co mam się denerwować.
I filmy science-fiction także czasem trzeba odebrać w nieco inny sposób. Nie muszą nikomu czułki wyrastać, żeby widzieć co jest zagrzebane w ciele a zapierać się, że tego nie ma mimo znikomej wiedzy na ten temat to już czysta prowokacja do wdania się w duskusję nie mającą celu.

I zobacz... 3 oko jednak masz a nawet o tym nie wiesz. Słabiutko.

Nie oceniam ludzi po avatarze, ale po ich wpisach. Co do avatara, to nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale napisałam , że nie podoba mi się bo nie, a nie dlatego,  że kryje się za nim jakaś osoba, która mi się nie podoba. Napisałam również, żebyś nie przyjmował tego do siebie.

Niektóre Twoje słowa wytłuściłam, jeśli uważasz się za inteligentnego i otwartego,  to powinno do Ciebie dotrzeć o czym mówię i co mi się nie podoba. Twój stosunek do durnych ludzi z Lubania, bo oto Ty przybywasz, masz jasny umysł, nie jak te wieśniaki na czele z ich burmistrzem. Ty zostawiasz tu pieniądze bo płacisz podatki w związku z tym wszyscy mają z tego forum polecieć na inne Twoje forum i tam się udzielać, czyli naparzać na partie tam zamieszczone, bo nie wiecie że inne też istnieją....
Wymijająco odpowiadasz na pytania, a dodatkowo nie umiesz lub nie chcesz powiedzieć kogo reprezentujesz i po co się tu udzielasz, jakie są Twoje intencje ....to ja kończę tę dyskusję a nie Ty.

Jeśli chodzi o moje 3 oko,  ja to inaczej nazywam i nie wiąże się to z żadną teorią. Co do słabiutko i z puszczaniem oka,  to powiem Ci, że nie ze mną takie numery.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #111 : 05 Grudzień, 2012, 16:11:46 pm »

@Gicu

Na tym forum jest coś takiego jak kontakt.

KONTAKT.jpg


A na Twoim....


KONTAKT.jpg

* KONTAKT.jpg (12.62 KB, 499x120 - powiększony/pobrany 642 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #112 : 05 Grudzień, 2012, 18:59:49 pm »

Cytuj
MalkontentˆL24 ! chyba zrobię sobie koszulkę

Tony, tak sobie czytam i czytam i naszła mnie taka refleksja. Będzie potrzebna co najmniej jeszcze jedna koszulka. Damska. Da MAGENTY   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #113 : 05 Grudzień, 2012, 19:19:42 pm »

Jeśli nie będzie tego napisu:

"malkontenci to k***a My"

to jak najbardziej!


--------------------------------------------------------------------------
Coś nie widzę tego z otwartą przyłbicą.... Niezdecydowany  (Gicu)
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 19:22:38 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #114 : 05 Grudzień, 2012, 19:43:11 pm »

Jeśli nie będzie tego napisu:

to jak najbardziej!



Nie wydziwiaj. A TKM  to Ci się podobał ? 

TKM (Teraz, pani, My) to stosowane przez niektórych polityków i dziennikarzy obrazowe określenie stosunków panujących w polskiej polityce i problemów ją trapiących. TKM odnosi się do "mentalności zdobywcy", gdy zwycięska partia polityczna obsadza stanowiska kierując się podziałem na "my" i "oni" (mianowani przez poprzednią rządzącą partię), a nie względami merytorycznymi.Określenia TKM jako pierwszy użył Jarosław Kaczyński w 1997[1], wyjaśniając powody, dla których nie startował w wyborach do Sejmu z listy AWS, mimo że uczestniczył w powoływaniu tej formacji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #115 : 05 Grudzień, 2012, 20:39:23 pm »

Nigdy nie miałam takiej koszulki. Ty zapewne taką masz, bo twoja ulubiona partia przy sterach. Gdzieś w szafie też wala się pewnie koszulka z napisem PKP (pięknie k... pięknie)  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #116 : 05 Grudzień, 2012, 20:58:03 pm »

Nigdy nie miałam takiej koszulki. Ty zapewne taką masz, bo twoja ulubiona partia przy sterach. Gdzieś w szafie też wala się pewnie koszulka z napisem PKP (pięknie k... pięknie)   

Tak myślałem. Źle byś się czuła gdyby ktoś np.ja odczytał to jako Teraz ****** Magenta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #117 : 05 Grudzień, 2012, 21:44:33 pm »

To odp. do ostatniego Twojego wpisu Firefoksie na wątku Poeci miłośnicy poezji.

Ja nie mam problemu i w tym jest problem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #118 : 05 Grudzień, 2012, 22:05:25 pm »

To odp. do ostatniego Twojego wpisu Firefoksie na wątku Poeci miłośnicy poezji.

Ja nie mam problemu i w tym jest problem.

To super. Znaczy to tyle że się myliłem się 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #119 : 05 Grudzień, 2012, 22:18:03 pm »


@MAGNETA- co do avataru ... jest to człowiek z "otwartym umysłem" z otwartym 3-cim okiem.
A więc człowiek otwarty na energię. Jest to moje utożsamianie się z pewną teorią świata itp. (...)
(...)
I zobacz... 3 oko jednak masz a nawet o tym nie wiesz. (...)


Mam 3 oko, czyli otwarty umysł. Nie mogę mieć problemu. Więc:
To super. Znaczy to tyle że się myliłem się  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Coraz bliżej wiosny Męskie Sprawy Iza 0 4014 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2008, 23:00:34 pm
wysłane przez Iza
Rewitalizacja P0DKOWY w Lubaniu coraz bliżej Bieżące wiadomości Leo 1 6436 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 13:13:48 pm
wysłane przez edward osman
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27718 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
[VIDEO] Coraz mniej dla niepełnosprawnych Bieżące wiadomości x 0 4034 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2011, 14:00:32 pm
wysłane przez x
Pijemy coraz więcej ! Bieżące wiadomości « 1 2 » x 25 19362 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 16:31:18 pm
wysłane przez Jola
Coraz bliżej święta... Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3641 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2011, 09:07:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
3 dni z patriotyzmem [podsumowanie] Polecane - Strona główna red. 10 12606 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 01:07:47 am
wysłane przez brutus
Jest Was coraz więcej! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3634 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 08:03:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
Coraz więcej potrzeb Polecane - Strona główna Marszałek 3 5040 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 17:29:35 pm
wysłane przez Spartan
Coraz bliżej święta Miasto Lubań Urząd Miasta 0 19281 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2015, 09:33:39 am
wysłane przez Urząd Miasta