Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Dni coraz krótsze  (Przeczytany 105052 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 04 Grudzień, 2012, 22:18:35 pm »

Fajer, stąpasz po ruchomych piaskach

Mam duże stopy. Nie zapadam się tak łatwo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #91 : 04 Grudzień, 2012, 22:24:10 pm »

Ok. Dobranoc. Znikam.  Piotr mnie straszy ruchomymi piaskami. Będę miał koszmary nocne.  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #92 : 04 Grudzień, 2012, 22:31:20 pm »

Nie przebiję Rzemieślniczej i Emilii Plater, ale przypomnę mój wpis sprzed roku, bo też nic się nie zmieniło, a budżet się planuje 

 "Po remoncie ul. Esperantystów zachwyca urodą nawierzchni i chodników, ale... nie pomyślano o niepełnosprawnych, rowerzystach, wózkach z dziećmi itp  Z pięknego szerokiego trotuaru do bloków na osiedlu Piastów III można się dostać tylko po schodach, albo tak jak na załączonym obrazku. Rowerem z biedą da się,  ale wózkiem?  Schody (najmniej 3) są na całej długości chodnika wzdłuż czterech bloków."
 
http://www.luban24.pl/index.php?topic=5958.msg26675#msg26675

Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #93 : 04 Grudzień, 2012, 22:35:52 pm »

(...) a kto przyjdzie krzycząc?

[img][/img]
Lud Pański ociemniały z Rzemieślniczej i E.Plater, jednolity w ciemności i znajomości, zarazem rozdarty na dwoje przez okręgi wyborcze, kroczy krokiem powolnym, powolnym bo tu ciemno... i teraz dni takie krótkie i dłużej ciemno to wolniej i szedł będzie
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2012, 22:47:26 pm wysłane przez Tomi1602 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #94 : 04 Grudzień, 2012, 22:47:08 pm »

Fajer, nie musisz przecież stąpać,. Możesz w dalszym ciągu budować zamki na piasku Platformy.
Lady Pank-Zamki na piasku (live Sopot 1985)

...gdy pełność w szkle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #95 : 04 Grudzień, 2012, 22:53:30 pm »

No to pogadali. Lepiej to

2009.06.01 co wam powiem, to wam powiem....avi


niż  łubudubu   do szafy prezesa  klubu.

Pozdrawiam Pana Tuska i Jolę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #96 : 04 Grudzień, 2012, 23:01:25 pm »

     
                  Marley power !!!


Bob Marley kid in car (the power of reggae)
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2012, 23:04:19 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #97 : 04 Grudzień, 2012, 23:29:22 pm »

Z uwagą śledzę dyskusję w wątku, który zapoczątkowałem i zastanawiam się dokąd ona zmierza?  O tym zdecydujecie jednak wy drodzy forumowicze. Ciekaw jestem finału. Pozwolę sobie jednak – póki co - na jedno odniesienie do problemu, które w dyskusji się pojawił. Chodzi mianowicie o ul. Rzemieślniczą i Emilii Plater. Byłem na opisywanej „dzielnicy” wielokrotnie. Tak za dnia jak i w nocy. I zapewniam, nie jest tam tak dramatycznie, jak sytuację opisują co niektórzy. Dojście do ulicy Rzemieślniczej, przez tunel pod torami, jest bezpieczne i oświetlone. Zaraz za tunelem stoi słup z dwoma lampami oświetlającymi całkiem spory areał. Oświetlony jest również, choć niedoskonale, teren magazynów PSS. A zatem wędrówka do budynku przy ul. Rzemieślniczej 3, w którym mieszka kilkanaście rodzin, jest w miarę bezpieczna. Piszę w miarę, ponieważ sam zauważam tam potrzebę dostawienia jednego punktu świetlnego (mam wolę i pomysł jak to zrobić). Oświetlona jest (i to dwoma lampami) posesja przy ul. Rzemieślniczej 3. Później, faktycznie, zaczynają się ciemności. Ciemno jest przy dojściu do dwóch budynków zlokalizowanych przy ul. Młynarskiej (nie liczę obiektu samego młyna, bo jego oświetlenie leży w gestii właściciela). Jak i do dwóch, a właściwie trzech budynków przy ul. E. Plater. W sumie brakuje oświetlenia na długości około 400 m. Doświetlenie tego terenu to wydatek rzędu min. 40 – 50 tyś. Zł. Nie neguję, że jest on potrzebny. Tylko czy w sytuacji, gdy w budżecie liczy się każdy grosz i gdy część osiedli i ulic w naszym mieście o większym zagęszczeniu zabudowy i większej ilości mieszkańców pozbawiona jest oświetlenia, czy taki wydatek jest racjonalny? Moim zdaniem nie. Stąd nie należy spodziewać się żądanej inwestycji na ul. E. Plater w najbliższym czasie.
I już na koniec. W ubiegłym roku, kosztem kilku tysięcy złotych, wyremontowaliśmy i utwardziliśmy warstwą asfaltu (na długości prawie 200 m) drogę dojazdową do młyna i do ul. E. Plater. Czy zatem uprawnione jest twierdzenie, że jest to rejon przez władze miasta zapomniany? Odpowiedź pozostawiam Czytelnikom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #98 : 05 Grudzień, 2012, 08:27:34 am »

Tomi1602 widzisz jacy my naiwni?? Za mało nas tam. Nie opłacamy się...
Najpierw się uśmiałam czytając ciąg dalszy tego wątku, ale na koniec to krew się we mnie zagotowała!!!
Wybacz Piotrek nie oświetlam sobie tam sobie drogi lampami auta. Zapieprzam tamtędy pieszo i to z wózkiem. I nie raz jest konieczność, że muszę po zmierzchu. Okolica jest parszywa i za każdym razem idąc tamtędy sram w gacie za przeproszeniem. Wyskoczyłeś z tymi gwałtami, wisielcami i trzepiącymi się facetami na torach aż mnie zamurowało... I przepraszam Cię bardzo, ale trochę to nie na miejscu. Do statystyk dodaj sobie dwóch następnych wisielców z tego roku przy urokliwym bloku Nr 3 na Rzemieślniczej!!!


Panie Burmistrzu nie wierzę w to, co czytam... TAK! TAKI WYDATEK JEST RACJONALNY!!! Choćby z tytułu parszywej okolicy i tej garstki mało liczących się dla Pana mieszkańców.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 63
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #99 : 05 Grudzień, 2012, 09:11:58 am »

Tomi1602 widzisz jacy my naiwni?? Za mało nas tam. Nie opłacamy się...
Najpierw się uśmiałam czytając ciąg dalszy tego wątku, ale na koniec to krew się we mnie zagotowała!!!
Wybacz Piotrek nie oświetlam sobie tam sobie drogi lampami auta. Zapieprzam tamtędy pieszo i to z wózkiem. I nie raz jest konieczność, że muszę po zmierzchu. Okolica jest parszywa i za każdym razem idąc tamtędy sram w gacie za przeproszeniem. Wyskoczyłeś z tymi gwałtami, wisielcami i trzepiącymi się facetami na torach aż mnie zamurowało... I przepraszam Cię bardzo, ale trochę to nie na miejscu. Do statystyk dodaj sobie dwóch następnych wisielców z tego roku przy urokliwym bloku Nr 3 na Rzemieślniczej!!!


Panie Burmistrzu nie wierzę w to, co czytam... TAK! TAKI WYDATEK JEST RACJONALNY!!! Choćby z tytułu parszywej okolicy i tej garstki mało liczących się  mieszkańców.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #100 : 05 Grudzień, 2012, 09:21:43 am »

Elfka bo Gicu wiedział co pisze, już 2 lata wstecz Pan Burmistrz zapewniał mnie, że te lampy powstaną w 2012. A to że nie mogą powstać od okresu powojennego aż do teraz świadczy jedynie o nieudolności władz miasta, tak poprzednich jak i obecnych. Jak kilka lat wstecz pewna pani z ul Brzozowej (za cmentarzem w prawo, na działki i do lasu) została radna to zrobiono drogę asfaltową i oświetlono ją dla trzech domków, ale się w tedy w budżecie musiało przelewać. W kraju mamy bardzo rozwiniętą biurokrację i może będzie choć raz z tego pożytek bo jest jeszcze kilka adresów gdzie można napisać.

Panie burmistrzu pisałem już do UM jak bardzo prosto z niskim nakładem oświetlić Rzemieślniczą lecz wszyscy są tam tak zapracowani, że nikt się nad tym nie zastanowił i nic mi nie odpisał, z resztą który to już raz.
Można dogadać się s PSS i na 4 ich lampach wymienić wysięgniki na podwójne opracować plan rozliczania za 4 żarówki i po problemie. Jeśli jednak nie bo procedura okazała by się z jakiś przyczyn niemożliwa to na stacji trafo można zamontować nie jedną a DWIE oprawy jedną w kierunku Rzemieślniczej a kolejną w kierunku E.Plater.

O to dlaczego od roku nikt nie może posprzątać śmieci i ulicy a od kilku lat oczyścić nasypu nawet już nie pytam, przywykłem że się na to nie odpowiada bądź kłamie.

a lampy na posesji też kosztowały mnie wiele trudu. Na Rzemieślniczej też będą, choć miałbym je sobie narysować!

Niby  jest nas mało, za mało żeby inwestować, sprzątać, pomalować balustrady, ale wystarczająco dużo by w okresie przedwyborczym na drzewach i słupach telefonicznych (bo lamp nie ma) wieszać swoje gęby.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 09:30:08 am wysłane przez Tomi1602 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #101 : 05 Grudzień, 2012, 11:12:13 am »

No to Droga Magento, tym razem zawiodę Cię, bo nie będzie żadnego łubu dubu, choć nie zmieniam zdania, że szanuję i bardzo cenię obecnego Burmistrza ale nie zamierzam uprawiać lizusostwa.
Rozumiem, że miasto boryka się z problemami finansowymi i że obecne władze trzy razy się zastanawiają zanim wydadzą jakiś grosz ale nie przemawia do mnie ten argument o małej gęstości zaludnienia w okolicy o której mowa. Wszyscy mieszkańcy powinni być ważni dla miasta. Poza tym z tego co pisze Tomi, podobno przed wyborami ktoś złożył jakąś obietnicę, więc chyba teraz trzeba jej dotrzymać. Kiedyś mieszkałam na Rybackiej i wiem dobrze jak wygląda opisywana wyżej okolica i przyznam, że zawsze naprawdę współczułam jej mieszkańcom. Kiedyś w biały dzień mojego byłego już sąsiada pod tunelem napadł bandyta z nożem i zabrał mu pieniądze, które miał w portfelu, dlatego Piotr dziwi mnie Twój kpiący stosunek do problemu a dziwi mnie tym bardziej, że uważam Cię za inteligentnego i porządnego faceta. Ciekawe komu chcesz się przypodobać takim postępowaniem. Jeśli chcesz to możesz mnie zbanować, ale zawsze piszę szczerze to co myślę.  
PS. Mimo wszystko trzymam kciuki za pozytywny finał .  
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 11:14:46 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #102 : 05 Grudzień, 2012, 12:00:53 pm »

W ubiegłym roku, kosztem kilku tysięcy złotych, wyremontowaliśmy i utwardziliśmy warstwą asfaltu (na długości prawie 200 m) drogę dojazdową do młyna i do ul. E. Plater. Czy zatem uprawnione jest twierdzenie, że jest to rejon przez władze miasta zapomniany? Odpowiedź pozostawiam Czytelnikom.


UM w tym rejonie sam nie robi nigdy nic.

1) Odkąd tylko sięgam pamięcią właściciel młyna czynił starania o ten aż 200 metrowy odcinek drogi.

2) Ustawienie kilku znaków w tym rozstrzygnięcie pierwszeństwa przejazdu pod wiaduktem zostało wykonane po licznych pismach do UM. Co z resztą najpierw wykonano odwrotnie.

3) Oczyszczenie "terenu zielonego" za wiaduktem rozpoczęli mieszkańcy na co musieli uzyskać pisemną zgodę UM na wycięcie krzaków. Następnie trawa wraz z innymi gatunkami flory oraz śmieci zostały względnie uporządkowane dwukrotnie przez UM, za każdym razem do UM musiały płynąć "modły". Po ostatnim "sprzątaniu" przed 1 Listopada wszystko co zostało skoszone i zebrane pozostawiono na kupkach do dziś dnia.

4) Uzupełnienie części balustrad skradzionych z mostu przy E.Plater również nastąpiło dopiero po wysłaniu pisma, pomalowania całości balustrad po ponad trzydziestu latach mimo pism i próśb nie dało się jeszcze zrealizować.

5) Mimo serii pism do UM o uporządkowanie  nasypu kolejowego, bądź zgłoszenie organowi odpowiedzialnemu (PKP) również rozeszło się bez echa.

6) Po zakończonych pracach na pobliskich polach związanych z budową gazociągu została mocno zabrudzona nawierzchnia ulicy, mimo kilku pism i upływie ponad roku UM sobie z tym nie poradził. (za to deszcz jakoś dał sobie radę)

7) Usunięcie zalegającego piasku pod wiaduktem, który zatyka spływy odwodnieniowe mimo serii pism nie zostało zrealizowane. Jednak w odpowiedzi z UM czytamy kłamliwe stwierdzenie, że zostało to wykonane, pokonuję ten trakt kilka razy dziennie tak i jakoś mi to umknęło.
 
8 ) Ustawienie tabliczki z nazwą ul Rzemieślniczej zostało zrealizowane dopiero po kilku pismach, w jednej z odpowiedzi czytamy iż tabliczka została skradziona i musi zostać odtworzona. Kolejne kłamstwo, bo doskonale pamiętam jak wracałem do domu i spostrzegłem oznakowanie Cmentarnej i od razu się zaciekawiłem czy u nas też jest... nie było. Przejechałem się kawałek dalej na Brzozową i tabliczka stała świeżo wkopana. Emilii Plater  jeszcze nie zasłużyła na oznakowanie.

9) W odpowiedzi na ostatnie pismo do UM dot. usunięcie posusza z drzew przy Rzemieślniczej czytamy, że na Rzemieślniczej posusze nie występuje, a to ciekawe bo drzewo przed wiaduktem to jedno wielkie posusze, co jakiś czas samo sobie usuwa gałęzie. Natomiast usunięcie posusza z drzew  przy E.Plater miało zostać wykonane przez ZGiUK  do końca września b.r. Standardowo już w tym temacie nic nie poczyniono.

10) O wspomnianym braku oświetlenia mimo kilku możliwych wariantów wie Pan doskonale.

Ot dlaczego mamy prawo twierdzić że Miasto ma nas w d*pie.!
 
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 12:14:34 pm wysłane przez Tomi1602 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Open Your Eyes


« Odpowiedź #103 : 05 Grudzień, 2012, 12:16:09 pm »

Z uwagą śledzę dyskusję w wątku, który zapoczątkowałem i zastanawiam się dokąd ona zmierza?  O tym zdecydujecie jednak wy drodzy forumowicze. Ciekaw jestem finału. Pozwolę sobie jednak – póki co - na jedno odniesienie do problemu, które w dyskusji się pojawił. Chodzi mianowicie o ul. Rzemieślniczą i Emilii Plater. Byłem na opisywanej „dzielnicy” wielokrotnie. Tak za dnia jak i w nocy. I zapewniam, nie jest tam tak dramatycznie, jak sytuację opisują co niektórzy. Dojście do ulicy Rzemieślniczej, przez tunel pod torami, jest bezpieczne i oświetlone. Zaraz za tunelem stoi słup z dwoma lampami oświetlającymi całkiem spory areał. Oświetlony jest również, choć niedoskonale, teren magazynów PSS. A zatem wędrówka do budynku przy ul. Rzemieślniczej 3, w którym mieszka kilkanaście rodzin, jest w miarę bezpieczna. Piszę w miarę, ponieważ sam zauważam tam potrzebę dostawienia jednego punktu świetlnego (mam wolę i pomysł jak to zrobić). Oświetlona jest (i to dwoma lampami) posesja przy ul. Rzemieślniczej 3. Później, faktycznie, zaczynają się ciemności. Ciemno jest przy dojściu do dwóch budynków zlokalizowanych przy ul. Młynarskiej (nie liczę obiektu samego młyna, bo jego oświetlenie leży w gestii właściciela). Jak i do dwóch, a właściwie trzech budynków przy ul. E. Plater. W sumie brakuje oświetlenia na długości około 400 m. Doświetlenie tego terenu to wydatek rzędu min. 40 – 50 tyś. Zł. Nie neguję, że jest on potrzebny. Tylko czy w sytuacji, gdy w budżecie liczy się każdy grosz i gdy część osiedli i ulic w naszym mieście o większym zagęszczeniu zabudowy i większej ilości mieszkańców pozbawiona jest oświetlenia, czy taki wydatek jest racjonalny? Moim zdaniem nie. Stąd nie należy spodziewać się żądanej inwestycji na ul. E. Plater w najbliższym czasie.
I już na koniec. W ubiegłym roku, kosztem kilku tysięcy złotych, wyremontowaliśmy i utwardziliśmy warstwą asfaltu (na długości prawie 200 m) drogę dojazdową do młyna i do ul. E. Plater. Czy zatem uprawnione jest twierdzenie, że jest to rejon przez władze miasta zapomniany? Odpowiedź pozostawiam Czytelnikom.


Panie burmistrzu mam na "ten każdy grosz" rozwiązanie.
WIĘCEJ płatnych parkingów. Co mają sobie stawać bez płacenia w Waszym Lubaniu.

W zasadzie to wcale bym się nie zdziwił jakby w koło tretu stanęły parkomaty. Ot może znajdą się ciułaczne pieniądze E-Plater czy Rzemieślniczą.

PS. A Wy tam na tej Rzemieślniczej macie już parkomaty? Bo może jak by stanęły to zechcieli by je doświetlić... .
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2012, 12:21:16 pm wysłane przez Gicu » Zgłoś do moderatora   Zapisane

W W W . S T O P - B E Z P R A W I U . P L
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #104 : 05 Grudzień, 2012, 14:39:27 pm »

No i zjawia się taki “obcy” właściwie niby obcy, bo pisze „w Waszym Lubaniu”, ale dodatkowo nie obcy bo dobrze orientuje się w topografii miasta, i ma panaceum na wszystko. Tego już za wiele. Nie będzie mi tu obcy (o zasięgu krajowym) z dziurą w mózgu pouczał mojego burmistrza co ma robić. Wszystko na ten temat.

Panie burmistrzu mam na "ten każdy grosz" rozwiązanie.
WIĘCEJ płatnych parkingów. Co mają sobie stawać bez płacenia w Waszym Lubaniu.
W zasadzie to wcale bym się nie zdziwił jakby w koło tretu stanęły parkomaty. Ot może znajdą się ciułaczne pieniądze E-Plater czy Rzemieślniczą.
PS. A Wy tam na tej Rzemieślniczej macie już parkomaty? Bo może jak by stanęły to zechcieli by je doświetlić... .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Coraz bliżej wiosny Męskie Sprawy Iza 0 4014 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2008, 23:00:34 pm
wysłane przez Iza
Rewitalizacja P0DKOWY w Lubaniu coraz bliżej Bieżące wiadomości Leo 1 6438 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 13:13:48 pm
wysłane przez edward osman
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27724 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
[VIDEO] Coraz mniej dla niepełnosprawnych Bieżące wiadomości x 0 4034 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2011, 14:00:32 pm
wysłane przez x
Pijemy coraz więcej ! Bieżące wiadomości « 1 2 » x 25 19364 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 16:31:18 pm
wysłane przez Jola
Coraz bliżej święta... Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3642 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2011, 09:07:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
3 dni z patriotyzmem [podsumowanie] Polecane - Strona główna red. 10 12608 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 01:07:47 am
wysłane przez brutus
Jest Was coraz więcej! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3634 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 08:03:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
Coraz więcej potrzeb Polecane - Strona główna Marszałek 3 5040 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 17:29:35 pm
wysłane przez Spartan
Coraz bliżej święta Miasto Lubań Urząd Miasta 0 19286 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2015, 09:33:39 am
wysłane przez Urząd Miasta