Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Dni coraz krótsze  (Przeczytany 105054 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 04 Grudzień, 2012, 21:12:27 pm »

Cytuj
No i jeden z drugim wystawał na torach i się "trzepał" odprowadzając wzrokiem dziewczyny.

To prawda. Onegdaj jeden taki tak się zagapił że obciąłem mu stopy. Nieśliśmy go do pierwszego przejazdu na noszach.Tam czekała karetka. Najciekawsza była reakcja lekarza. Puścił pawia za budką dróżnika.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2012, 21:20:24 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #46 : 04 Grudzień, 2012, 21:14:38 pm »

Ale pitolenie Chichot Statystycznie na i wokół cmentarzy zdarza się najmniej rozbojów i gwałtów. - To bardzo bezpieczne okolice i ja to potwierdzam. Zresztą dawniej było światła więcej (rzeźnia i spęd świeciły) i co? No i jeden z drugim wystawał na torach i się "trzepał" odprowadzając wzrokiem dziewczyny. Potem światła zgasły i był spokój...był tez sierżant "katani" na czynnej służbie i pilnował okolicy. Naprawdę, przez kilkadziesiąt lat do niczego, poza wisielcami i odpoczywającymi na torach, zagrażającego życiu ze strony osób trzecich i drugich tam nie doszło.
Ot zapomniana przez diabła i władzę okolica, gdzie dziecku można pokazać rozgwieżdżone wieczorem niebo a pierwszą gwiazdkę przede wszystkim Wesołych Świąt...przecież i tak oświetlacie drogę samochodami


                   no na maxa
                        to co ?! aby było normalnie-europejsko
                      muszą być gwałty mordy i inne... ?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #47 : 04 Grudzień, 2012, 21:17:07 pm »

@Tomi1602. Sięgnij po statystyki policyjne i nie pitol. Albo zostań radnym i zmień obecny stan oświetlenia. Wszystko w Twoich rękach!
PS.
W okręgu masz 4 (niezastąpionych) z potężnym poparciem radnych z PO i może być ciężko : )  

@Fajer. Pamiętam też jak sierżant przyszedł i przestrzegł moją mamę przed "pasterzem wypasającym owce na małpim gaju". Chodziliśmy wtedy grupami do szkoły. To był naprawdę dobry milicjant! Było bezpiecznie i już.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2012, 21:23:55 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Open Your Eyes


« Odpowiedź #48 : 04 Grudzień, 2012, 21:20:13 pm »

@Tomi1602. Sięgnij po statystyki policyjne i nie pitol. Albo zostań radnym i zmień obecny stan oświetlenia. Wszystko w Twoich rękach!
PS.
W okręgu masz 4 (niezastąpionych) z potężnym poparciem radnych z PO i może być ciężko : ) 
PO to skrót od POmocnych?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

W W W . S T O P - B E Z P R A W I U . P L
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #49 : 04 Grudzień, 2012, 21:20:22 pm »

Tony mój samochód również tam bywa. Gwoli ścisłości wózek to był ale, od strony Strzeleckiej. Nie wierzę że Ciebie nie interesuje ta "dziura ". Sorry ale ty mówisz jak moja baba  . Następnym razem kiedy będziemy kopali czy też wiercili widzę Ciebie z łopatą. Jeszcze będziemy na zmianę bilety sprzedawali .

         to Ty też miłośnik ?! Chichot to chyba ze względu na te pieczone kiełbaski
                      z ogniska ponad "dziurą"  
                                 interesuje interesuje
                           po drugiej stronie a dokładnie na Moniuszki planuje
                 postawić dowód swoje męskości więc skrót potrzebny jak najbardziej  Spoko
        
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #50 : 04 Grudzień, 2012, 21:23:59 pm »

@Piotrek odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia czego dotyczy problem. W poważaniu mam statystyki policyjne. Na Rzmieślniczej jest syf, ciemno, jezioro pod mostem jak pada deszcz, zarośnięty udekorowany śmieciami nasyp kolejowy bo większość bez-radnych ma chyba podobne podejście do Twojego. To co jak nie jestem radnym to mam zamknąć się i nie narzekać że płace podatki a coś mi się nie podoba. Tu się nie robi praktycznie nic. Taniej będzie to wszystko zaorać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #51 : 04 Grudzień, 2012, 21:25:17 pm »

        to Ty też miłośnik ?! Chichot to chyba ze względu na te pieczone kiełbaski
                      z ogniska ponad "dziurą"  
                                 interesuje interesuje
                           po drugiej stronie a dokładnie na Moniuszki planuje
                 postawić dowód swoje męskości więc skrót potrzebny jak najbardziej  Spoko
        

Drzewo chcesz posadzić czy syna spłodzić. ? Chichot. Problem w tym że skrótu prawdopodobnie nie będzie. Nie dowiemy się jednak tego dopóki  nam nie pomożesz. A interes w tym Masz  Chichot Skrót.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 04 Grudzień, 2012, 21:26:54 pm »



to teraz w najniebezpieczniejszych miejscach w mieście zakopmy kilku zmarłych, zgaśmy światło i tam będzie bezpieczniej!

Może Ci podrzucić jakiegoś trupa z szafy....   Niezdecydowany  A to tak sobie napisałam к поддержeниу разговора (albo jakoś tak).  Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #53 : 04 Grudzień, 2012, 21:27:28 pm »

Tomi, zostań radnym (moje wsparcie masz) i zmień obecny stan - jeżeli uważasz, że jest źle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 04 Grudzień, 2012, 21:29:27 pm »

...budżet niby biedny ale na dopieszczanie centrum środki są, ...


To kwestia interpretacji otaczającej nas rzeczywistości. Ja rozmawiałam swego czasu z kierownikiem Wydziału Ochrony Środowiska i rozmowa zeszła na temat (jak to nazwałam w nerwach) CHABAZI rosnących na pasie gruntu przyległym do mojego ogrodu. Ten odcinek to jeden syf i śmietnisko, chabazie po pas, ale nikogo z UM nie razi to w oczy, bo od urzędu daleko.... I co usłyszałam? "Proszę panią, dla pani to chabazie, a dla mnie przyroda.....". Ręce opadają...... Na wiosnę te "sadzonki" ostów i innej PRZYRODY wykopię i poproszę o posadzenie na klombie przy Baszcie,  obok UM, bo dlaczego tylko ja mam mieć TAKIE widoki?! Przy okazji sporo możnaby zaoszczędzić na kwiatach.....
Jak założono na 2013 r. w budżecie Lubania, na upiększanie miasta przeznaczono ogromną kwotę:
http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=4026&idmp=551&r=r
 
"Wydatki w zakresie utrzymania zieleni miejskiej w kwocie 701.000 zł.
- Lubań w kwiatach – konkurs 3.000 zł,
- karczowanie pni drzew 30.000 zł,
- koszenie trawników 158.000 zł,
- pielęgnacja rabatek 20.000 zł,
- pielęgnacja żywopłotów 20.000 zł,
- utrzymanie gazonów 15.000 zł,
- utrzymanie parków 150.000 zł,
- utrzymanie placów zabaw 100.000 zł,
- utrzymanie zieleni na terenach miejskich 180.000 zł,
- wycinka drzew 23.000 zł."
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #55 : 04 Grudzień, 2012, 21:30:55 pm »

@Piotrek odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia czego dotyczy problem. W poważaniu mam statystyki policyjne. Na Rzmieślniczej jest syf, ciemno, jezioro pod mostem jak pada deszcz, zarośnięty udekorowany śmieciami nasyp kolejowy bo większość bez-radnych ma chyba podobne podejście do Twojego. To co jak nie jestem radnym to mam zamknąć się i nie narzekać że płace podatki a coś mi się nie podoba. Tu się nie robi praktycznie nic. Taniej będzie to wszystko zaorać.


     zaraz otrzymasz określenie malkontenta
                    które jest zarezerwowane dla mnie i Firefoksa

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #56 : 04 Grudzień, 2012, 21:35:19 pm »

Droga dorotko, pomogę wykopać trochę tych okazów i nawet wykopię kilka od siebie z "trawnika za mostem" zrobimy im rezerwat, bo w centrum takich gatunków już nie ma.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #57 : 04 Grudzień, 2012, 21:37:25 pm »

Hola hola, na poziom Malkontent©L24, to sobie trzeba zapracować. Póki co bezkonkurencyjni
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #58 : 04 Grudzień, 2012, 21:40:30 pm »

Tomi1602 kołaczesz nie do swoich radnych http://www.luban.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=95&menu_id=660&page=1


O kurcze- od Rzemieślniczej jedni radni, a od Plater i Młynarskiej inni, pogranicze u ciebie.

« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2012, 21:43:09 pm wysłane przez ZUZA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #59 : 04 Grudzień, 2012, 21:41:33 pm »


               uff ! z ulgą odetchnąłem, tyle pracy a tytuł byłby zagrożony...

                     Malkontent©L24 ! chyba zrobię sobie koszulkę
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Coraz bliżej wiosny Męskie Sprawy Iza 0 4014 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2008, 23:00:34 pm
wysłane przez Iza
Rewitalizacja P0DKOWY w Lubaniu coraz bliżej Bieżące wiadomości Leo 1 6438 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 13:13:48 pm
wysłane przez edward osman
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27724 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
[VIDEO] Coraz mniej dla niepełnosprawnych Bieżące wiadomości x 0 4034 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2011, 14:00:32 pm
wysłane przez x
Pijemy coraz więcej ! Bieżące wiadomości « 1 2 » x 25 19364 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 16:31:18 pm
wysłane przez Jola
Coraz bliżej święta... Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3642 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2011, 09:07:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
3 dni z patriotyzmem [podsumowanie] Polecane - Strona główna red. 10 12608 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 01:07:47 am
wysłane przez brutus
Jest Was coraz więcej! Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3634 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 08:03:33 am
wysłane przez Urząd Miasta
Coraz więcej potrzeb Polecane - Strona główna Marszałek 3 5040 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 17:29:35 pm
wysłane przez Spartan
Coraz bliżej święta Miasto Lubań Urząd Miasta 0 19288 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2015, 09:33:39 am
wysłane przez Urząd Miasta