Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kolejny absurd????  (Przeczytany 23756 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 28 Listopad, 2012, 22:13:18 pm »

witam
 tak jak w temacie
a ten absurd dotyczy śmietników w "PODKOWIE"
byłam niedawno świadkiem jak kobiecinka niewielkich rozmiarów tachała wiadro z popiołem i za nic w świecie nie mogła tego popiołu wysypac a dlaczego?Co?Co?

Może prościej było pomóc tej kobiecie? Poza tym można pewnych niedogodności uniknąć i nie czekać, aż się uzbiera wiadro.
Ale odbiegam od tematu tej dyskusji - kolejny absurd - kolejny wątek MMM
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 28 Listopad, 2012, 22:36:21 pm »

PIOTREK  juz kiedys to pisałam że jeszcze chwila a to forum stanie się czymś w stylu radia Rydzyka...
po co to forum istnieje?? po to aby przyklaskiwac i udawac że jest wszystko ok jak nie jest?Co?
tak było juz z kilkoma wątkami w roli głównej z pania x, psem i td... zostały zamkniete.. to jesli niewygodne się zamyka usuwa to powiedz co lub kogo kreujesz tutaj???

wracając do absurdu to uwierz też miałbyś problemy z  wysypaniem  nawet twoje rozłożyste ramiona i napiete mięsnie na nic by się zdały 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 28 Listopad, 2012, 22:50:58 pm »

W moim odczuciu wątki przez Ciebie zakładane mają na celu wzbudzenie poczucia ekspiacji, nic z dążeniem do rozwiązania przytaczanych "problemów" niemających wspólnego.
Dostałaś wyraźną odpowiedź, a jednak nadal się uzewnętrzniasz.
Poczekaj na odpowiedz burmistrza. W międzyczasie możesz napisać list do Pana Boga z prośbą, aby na świat przychodzili ludzie większych rozmiarów. Niekoniecznie o rozłożystych ramionach : )  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 28 Listopad, 2012, 22:59:18 pm »


Dostałaś wyraźną odpowiedź, a jednak nadal się uzewnętrzniasz.


przeoczyłam Co? jakos nie widze odpowiedzi ...
dziwi mnie to że masz taki pogląd , moderator , który uważa siebie za poważnego faceta powinien wykazac się bezstronnością a tobie wyraznie jej brakuje i teraz zaśmiecasz  ten wątek swoimi wynurzeniami więc powróć do meritum lub nie pisz żeby pisać to jest zasada forum prawda???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 28 Listopad, 2012, 23:14:59 pm »

Włączam się do dyskusji, kiedy absurd zaczyna poganiać elementarny brak wiedzy. W pierwszym poście skutecznie wykazałaś znajomość niewiedzy co do zadań i podziału administracyjnego - może pan Walery powinien się udać, w ramach ekspiacji, do Camiño de Santiago na kolanach? Może
Drugie, poczekaj na odpowiedź burmistrza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #20 : 29 Listopad, 2012, 06:15:51 am »



                   że Ci się chce Piotrze.... ale w sumie musisz...

Radni Rady Miasta Lubań, bez głosu sprzeciwu, przegłosowali następujące stawki:
- 15 zł - od osoby, gdy deklarujemy, że śmieci będą segregowane;
- 19 zł - od osoby, gdy ktoś zadeklaruje, że śmieci  segregować nie będzie.

                 dlaczego nie 16,17 czy 18 a 19 !
          4 osobowa modelowa rodzina to 192 zł mniej w budżecie rocznym...
         
            co z praktykami meldunkowymi o miejsce w przedszkolu

               coś mi się widzi że liczba bezdomnych w Polsce wzrośnie...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 29 Listopad, 2012, 09:00:47 am »

PIOTREK kompletnie nie zrozumiałes mojego 1 postu .. on wcale nie dotyczył kwestii administracyjnej odpowiedzialnosci za np wywóz nieczystości.. od pokazał jak budowla za kasę nas podatników staneła niemal na środku , latem bedzie oczuwalny fetor z tych własnie śmietników  ponieważ to z czego się składa nijak nie można nazwać scianą ja raczej bym to nazwała PARAWAN  .. ktos po prostu powinien sie przyznać do porażki i tyle.. a w ostateczności po prostu wystarczyłoby aby klapy koszy były rozsuwane a nie podnoszone ..

swoja drogą nie rozumiem dlaczego sie tak irytujesz każdy Twój post to próba obrony rzadządzych..nawet jak nie maja racji.. ale to nie niewolnoctwo i każdy jeśli argumenty ma może je przedstawić .. ja uważam ze wystarczająco podałam argumentów na brak pomysłu na wydanie pieniędzy  ...

mam to gdzieś gdzie chodzi Pan Walery bo on dla mnie nie jest piechurem na szlaku ale przedstawicielem władzy  a jego decyzje powinny byc dobre dla nas Lubaniaków ...

czekam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 29 Listopad, 2012, 15:24:46 pm »

Rzeczywiście klapy trudno było otworzyć. Dlatego jutro ZGiUK wymieni dwa pojemniki -  nowe na starsze, ktre otwierają się lekko.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 29 Listopad, 2012, 16:18:27 pm »

Panie Burmistrzu DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE

widzisz Piotrze jednak nie był to blef i moje wpisy  nie maja funkcji rogolki....pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #24 : 29 Listopad, 2012, 17:06:49 pm »



  to proszę w imieniu kierowców o załatanie dziury która jest centralnie na środku
                  obok jak parkuje krwiobus i która widać z okien pana gabinetu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #25 : 29 Listopad, 2012, 17:58:23 pm »

Pnie Burmistrzu, jeśli już spełnia pan życzenia, to ja bardzo proszę rozpędzić te paskudne  deszczowe chmury nad Lubaniem, które z pewnością też są widoczne z okien pańskiego gabinetu  , bo bardzo tęsknię za słonkiem. Jeżeli już jesteśmy przy temacie pogodowym, to może dałoby się coś zrobić z tym okropnym deszczem. A jeśli wyczaruje pan śnieg na święta, to chyba napisze o panu poemat.    
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 29 Listopad, 2012, 18:14:09 pm »

słonko i owszem potrzebne, ale jesień ma to do siebie, że często tegoż słonka nie ma. Z okien lubańskich włodarzy widać "okrąglaczek", który powinien słuzyc jako wc dla urzędników, a wc w urządzie zamknąć!!!!! może wtedy wnetrze okrąglaczka zmieni się na współczesne....
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 29 Listopad, 2012, 18:47:53 pm »

Panie Tomaszu (Tony)! Dziura o której Pan pisze jest w drodze, której Urząd Miasta nie administruje. Ale zgłoszę zarządcy drogi aby tym problemem się zajął.
Czytelniku o nicku kobieta. "Okrąglak" na pewno nie przynosi nam dumy. W przyszłym roku planujemy doprowadzenie do niego "siły", co pozwoli go w przyszłości odpowiednio ogrzać. Sądzę, że po tym fakcie znajdą się również środki na dokonanie remontów, które przybliżą nasz "okrąglak" do europejskiej normy. Ale proszę o cierpliwość.
Pani Jolu. Niestety nie dysponuję - jak ówcześni władcy Kremla - odpowiednimi środkami, które przed każdą "Paradą Zwycięstwa" zapewniają gierojom maszerującym przed Trybuną Honorową słoneczną pogodę
Dlatego proponuję jako pewien substytut słonecznej pogody tą oto piosenkę:
Sunshine reggae - Laid Back

lub tą:
THE STRANGLERS - ALWAYS THE SUN.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 29 Listopad, 2012, 20:25:34 pm »

Cytuj
Pani Jolu. Niestety nie dysponuję


Panie Burmistrzu jak tak nam pan zaśpiewa, to na pewno wróci lato. A Jola będzie rozpromieniona.    Jolka !!!! @ z Ciebie.

OFFICIAL Somewhere over the Rainbow - Israel "IZ" Kamakawiwoʻole
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 29 Listopad, 2012, 20:32:52 pm »

no to czekam na ten okrąglak, (w inne szacie niż teraz) nie wyobrażam sobie zeby go tam nie było i nie tylko z powodów wiadomych, ale to lubańska budowla od zawsze, więc niech będzie....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kolejny festiwal juniorów młodszych Męskie Sprawy Bero 0 4124 Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2008, 09:30:01 am
wysłane przez Bero
Wpadł kolejny przemytnik papierosów Kronika Kryminalna Antoś 0 3240 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2008, 21:28:38 pm
wysłane przez Antoś
Kolejny nielegalny transport odpadów Kronika Kryminalna Antoś 0 3393 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2008, 19:39:58 pm
wysłane przez Antoś
Wpadł kolejny przemyt Bieżące wiadomości Leo 0 3506 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2009, 19:04:32 pm
wysłane przez Leo
SG - Kolejny zatrzymany przemyt ludzi Bieżące wiadomości Leo 0 3314 Ostatnia wiadomość 21 Sierpień, 2009, 19:25:18 pm
wysłane przez Leo
Trzech Króli - kolejny długi weekend Bieżące wiadomości Leo 4 7826 Ostatnia wiadomość 09 Styczeń, 2011, 22:13:28 pm
wysłane przez Andzia
Kolejny kwartał w liczbach Powiat lubański powiat 0 4162 Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2011, 10:18:59 am
wysłane przez powiat
Kolejny inwestycyjny krok do przodu Miasto Lubań Urząd Miasta 6 10041 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 21:45:50 pm
wysłane przez kondzio
Kolejny zabytek i co dalej? Miasto Lubań Urząd Miasta 4 7421 Ostatnia wiadomość 23 Lipiec, 2013, 13:40:00 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński