Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: I straszno :/, i śmieszno :)  (Przeczytany 34970 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 23 Listopad, 2012, 21:54:15 pm »

Że już nieważne. Dobra, było.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #16 : 24 Listopad, 2012, 10:37:40 am »

Obejrzałam ten filmik ze spotkania z Macierewiczem. Muszę przyznać, że zachował się spoko ale niestety takich zachowań spoko w ugrupowaniach prawicowych jest ostatnio jak na lekarstwo. Np poseł Zawisza, to co mówił u Lisa na temat manifestacji na Święto Niepodległości. Oczywiście wiem, że obecnie ów poseł nie jest już członkiem PiS, bo w 2007 roku przystąpił do ugrupowania Prawica Rzeczpospolitej. W ogóle z tego co zdążyłam zaobserwować, ugrupowania prawicowe pełne są radykałów, nacjonalistów, przepełnionych nienawiścią do ludzi i świata. Dla mnie to taki fanatyzm poglądowy, postawa mówiąca:"ja i tylko ja tylko ja mam rację a a ci którzy myślą inaczej są źli, są wrogami i nie trzeba ich słuchać ani się z nimi liczyć" To takie smutne.
A wracając do tego filmiku, to zachowanie tych ludzi jest żałosne, jak ktoś ma inne poglądy, to trzeba go od razu zakrzyczeć, poszarpać i nazwać pedałem czy gówniarzem. Od kiedy to wiek jest wyznacznikiem rozumu i czy inna orientacja seksualna jest powodem do obrażania kogoś ? Ja uważam, że nie. Patrząc na tych starszych panów z filmiku widzę, że jest zupełnie przeciwnie. To takie typowe zachowanie dla ludzi tego pokroju. Podobnie postępuje rodzic, który ma problemy z wychowaniem dziecka i któremu brakuje racjonalnych argumentów. Wówczas krzyczy na dziecko i bije je.

I nie piszę tego wszystkiego aby bronić Tuska, bo utraciłam zaufanie do większości polityków, ale to co mnie martwi jeszcze bardziej to radykalny nacjonalizm i fanatyzm, od tego już tylko krok do faszyzmu. To bardzo smutne. Ludzkość zamiast się rozwijać, niestety się cofa.

Snarski zwrotka 'Życzliwość'.wmv

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 24 Listopad, 2012, 11:26:52 am »

Jola! Bardzo Cie lubię, ale czy agresja to tylko zachowanie się tych starszych panów na spotkaniu z Macierewiczem?  Ale jak coś powiesz,  to już powiesz...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Macierewicz-w-Czeladzi-Smolensk-Tusk-i-awantura-w-trakcie-spotkania-film,wid,15092903,wiadomosc.html
„(...)To co jest problemem od blisko trzech lat to fakt, że strona rządowa, zamiast dyskutować i otwarcie przedstawiać dowody, ukrywa i przeinacza fakty. Jeżeli po godzinie takiego przedstawiania sprawy, występuje człowiek, który najpierw w niemiły sposób mnie oskarża, a następnie domaga się otwartego, merytorycznego postawienia sprawy, to u niektórych osób wywołało to reakcję, jakby z nich kpił. Zachował się jak ludzie, którym przedstawia się fakty, a oni odwracają się tyłem(...)

Wreszcie. Jeden paralizator na jednego członka PiS-u. Zaczyna podobać mi się ten kraj.  Chichot



TO JEST WŁAŚNIE TEN JĘZYK NIENAWIŚCI.
NO! NO! POWOLI SIĘ ODKRYWASZ.


Trzy godziny z Macierewiczem. Wrzody żołądka murowane.

« Ostatnia zmiana: 24 Listopad, 2012, 11:31:10 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 24 Listopad, 2012, 11:53:53 am »

Jolu to dla Ciebie obywatelko, która nie należysz dopartii politycznych i tak łatwo dla Ciebie, w związku z tym, krytykować wszystkie prawe i lewe i te inne.

http://wpolityce.pl/artykuly/12535-dorznac-watahe-czy-pan-minister-sikorski-mial-na-mysli-siebie-i-swoich-kolegow

"Dorżnąć watahę". "Czy pan minister Sikorski miał na myśli siebie i swoich kolegów?"

„Dorżnąć watahę"

Tę dyplomatyczną sentencję obecny minister spraw zagranicznych RP, Radosław Sikorski, wykrzyczał w 2007r. pod adresem  członków zaplecza politycznego legalnie urzędującego gabinetu Jarosława Kaczyńskiego ( PiS).

 Trzy lata później  zwierzchnik szefa dyplomacji, premier Donald Tusk, zwracając się z trybuny sejmowej do opozycji oznajmił: „ Wyginiecie, jak dinozaury".
[/size]

W trakcie krótkiej  kampanii prezydenckiej, która nastąpiła w wyniku  śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w katastrofie smoleńskiej, Janusz Palikot powiedział, że Jarosława Kaczyńskiego należy zabić na polowaniu i wypatroszyć.

Były członek PO Ryszard C. kilka miesięcy temu dokonał pierwszego po wielu latach mordu politycznego w Polsce.

Czy pan minister Radosław Sikorski miał na myśli siebie i swoich kolegów politycznych, kiedy wypowiadał się dziś w Londynie  w następujących słowach:
W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić  rząd, ponieważ uważa, że jest on pobawiony prawnego i politycznego tytułu do rządzenia"?

Chciałam przypomnieć, że kilka godzin temu badająca polski wątek norweskiego mordu, podlegająca, podobnie jak szef MSZ, Donaldowi Tuskowi, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego stwierdziła, że  sprawa kontaktu z polskim sklepem internetowym ma wyłącznie handlowy charakter. Aleksander Ścios, bloger portalu Salon24, wskazuje w kolejnym wpisie możliwe powiązania Behringa Breivika z rosyjskimi neonazistami. Ale autor powiedzenia: „Będziemy współpracować z Rosją taką, jaka jest"- woli  jednak rzucać cień na własny kraj.  Kto ma w tej sprawie wysłać notę dyplomatyczną Panie Ministrze? I dokąd?
Tragicznie zmarły Prezydent w trakcie zagranicznych konferencji prasowych zwykle odpowiadał zainteresowanym sprawami krajowymi dziennikarzom, że nie wypada dyskutować o wewnętrznych sprawach poza  granicami Polski. To jego odsądzał jeszcze niedawno od czci i wiary Radosław Sikorski. A powinien był siedzieć cichutko i uczyć się, uczyć... Dziś byłoby jak znalazł!"
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad, 2012, 11:57:38 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 24 Listopad, 2012, 18:51:04 pm »

MAGENTA czy ty próbujesz mnie zdyskredytować ? Czy próbujesz na moim przykładzie udowodnić że wszyscy są be , a PiS jest cacy. Myślę że Ci się to nie uda. Bo widzisz MAGENTA  ja jestem pierwszym krytykiem Joli. W tej kwestii to jednak Jola ma u mnie dużego plusa. Resztę przemilczę. Nie widzę sensu przerzucania się, co kto i kiedy powiedział.

MAGENTA Masz piątkę minus. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 24 Listopad, 2012, 19:32:38 pm »

Akurat nie zajarzyłeś,  co chciałam powiedzieć i udowodnić. Takie pisanie,  że ktoś mówi,  że jest lepszy od wszystkich, bo wszyscy są be, a jest odwrotnie to zwykła demagogia. Zrobiłam poprzedni wpis dla Joli bo wypowiedziała się tylko i wyłącznie o prawicy więc udowodniłam swoim wpisem, że jej wypowiedź mija się z prawdą.

Na Twoim przykładzie widać jak na dłoni, że ten kto bardzo krytykuje innych nie widzi,  jak sam się zachowuje i jest zdziwiony i twierdzi ,  że niby ktoś chce zdyskredytować go jego własnymi wpisami..... ciekawa postawa. Dodatkowo dochodzi Twój język nienawiści.

Ja nie jestem krytykiem Joli. Uzupełniłam tylko jej wypowiedź.

Za te wczorajsze wpisy powinieneś sam sobie postawić minusa, ale Ty nie możesz więc Cię wyręczę.

Masz pięćdziesiątkę minus. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 24 Listopad, 2012, 20:55:19 pm »

Cytuj
Masz pięćdziesiątkę minus. 


Chciałbym. Niestety + 7. I pamiętaj starszy zawsze ma rację  Chichot

Ani Mru Mru - Ojciec ma zawsze rację (Father is always right) - English subtitles
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 25 Listopad, 2012, 13:18:23 pm »

Tak to jest z tymi zgredami  +7 z tego spotkania z Macierewiczem jak i z Tobą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 30 Listopad, 2012, 21:18:12 pm »

O kim? O czym? Fajer, to o pilatesie

Klip w kategorii straszno i śmieszno. Albo odwrotnie.

<a href="http://www.youtube.com/v/hLyTo01TdzU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/hLyTo01TdzU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #24 : 01 Grudzień, 2012, 21:55:59 pm »

W URZĘDZIE najnowszy skecz Kabaret Smile Ryjek 2012 najnowsze kabarety Rybnicka Jesień Kabaretowa
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 07 Lipiec, 2013, 11:43:31 am »

Na tropie kolejnego dorsza i nie tylko. Pitera dała głos.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/57372-pitera-kompromituje-sie-w-rozmowie-z-mazurkiem-25-procent-ludzi-w-polsce-nie-je-sniadan-to-fatalny-nawyk-czasem-warto-wstac-pol-godziny-wczesniej-by-je-zjesc
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: