Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zjawisko na Lubańskim niebie.  (Przeczytany 42536 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #30 : 05 Kwiecień, 2013, 18:52:53 pm »

Ten piąty plusik był ode mnie. 
PS. Czuję, że Fire znów będzie wietrzył w tym jakiś podstęp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 05 Kwiecień, 2013, 21:51:03 pm »

Ten piąty plusik był ode mnie. 
PS. Czuję, że Fire znów będzie wietrzył w tym jakiś podstęp.


Jolka, Teresę to ja sam ukrzyżuję. Bez podstępu i bez podchodów. Albo nie ,obie pójdziecie na stos  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #32 : 05 Kwiecień, 2013, 22:15:07 pm »

Jolka, Teresę to ja sam ukrzyżuję. Bez podstępu i bez podchodów. Albo nie ,obie pójdziecie na stos  Chichot

    
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #33 : 25 Czerwiec, 2013, 13:36:17 pm »

11. Listopada przed godz. 11 rano zaobserwowałem nietypowe zjawisko na niebie nad Lubaniem.

Nietypowe?
Chyba jest tego więcej:
http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/tajne-testy-nad-polska,1,5528023,artykul.html

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #34 : 25 Czerwiec, 2013, 14:06:07 pm »

Podczas jednej z poprzednich wielkich powodzi, około 22:30 wyszedłem sobie na podwórko.
Zobaczyłem wtedy na niebie pięć pomarańczowo-żółtych świateł, tworzących formę trójkąta z wierzchołkiem skierowanym ku górze. Zjawisko rwało około 30 sekund, próbowałem zrobić zdjęcie aparatem z telefonu ale nic nie było widać, jak wróciłem z normalnym aparatem fotograficznym i rodziną to już  było ledwo widoczne i zniknęło.
Z mojego punktu widzenia (pierwszy Kościelnik za Lubaniem, przystanek autobusowy koło sklepu) światła znajdowały się nad Olszyną na wysokości około 25 - 30° nad horyzontem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Wpisy: 10
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 23 Wrzesień, 2013, 21:55:21 pm »

Minął już prawie rok od mojej obserwacji. Na początku tego wątku prosiłem, by osoby, które widziały to, co uwieczniłem na zdjęciach zechciały się ze mną skontaktować. Znalazła się jedna. Opisała to dokładnie tak samo, jak ja miałem okazję zobaczyć, ale znajdowała się w innym miejscu. Około 12-13 km w linii prostej od Lubania w stronę Jeleniej Góry.
Opiszę swoją obserwację, a do tej pory celowo nie robiłem tego na tym forum, by uniknąć oszustw i manipulacji ze strony żartownisiów.
Tak jak opisałem to na wstępie, udało mi się sfotografować za pomocą telefonu Nokia 6103 zjawisko, które wprawiło mnie w osłupienie. Trójkątny obiekt rozświetlał swoimi krawędziami strzępiastą chmurę. Zdjęcia tego nie odzwierciedlają do końca, ale kształt był bardzo wyraźny. Ostry. Patrzyłem na to jakiś czas, w którym trójkąt delikatnie się obracał względem chmur. Cyknąłem 2 fotki w odstępie kilku sekund z dwóch różnych, oddalonych od siebie o kilka metrów miejsc. Jeszcze chwilę patrzyłem, po czym pobiegłem do domu po aparat by złapać to na lepszej jakości. Gdy zbiegłem na dół z aparatem niebo było czyste. Chmury nadal były te same (bardzo wolno się przemieszczały), ale w miejscu gdzie wcześniej widziałem ten trójkąt znajdowała się normalna, niczym nie odbiegająca od reszty szara chmura. Dziwne? Dla mnie na tyle szokujące, że skontaktowałem się z kompetentną w tym temacie osobą. Zdjęcia trafiły też do NASA z prośbą o wyjaśnienie zjawiska pod kątem naturalnego lub nie występowania. NASA nie udzieliło żadnej odpowiedzi do tej pory. Możliwe, że zdjęcia są za słabe, by coś z nich wywnioskować lub zostały uznane za żart. Daleki jestem od tworzenia bzdur. Chcę porostu wiedzieć co widziałem. Nie ukrywam, że obecnie moja wiedza na temat nieznanych obiektów na niebie jest dzisiaj dużo większa, niż rok temu, ale do tej pory nie mam żadnego racjonalnego wyjaśnienia tego co widziałem i udało mi się sfotografować. Prawdę mówiąc większość ludzi podchodzi do tego sceptycznie sądząc, że to fotomontaż. Rozumiem to. Niemniej wiem, że obserwowałem coś nietypowego i w sumie tylko ja i jeszcze jedna osoba (której sam do końca też nie jestem pewien - być może dobrze się zabawiła) to widzieliśmy.
Swoją drogą warto spoglądać na niebo w naszej okolicy. Jeśli ktoś ma dobry sprzęt niech nagrywa. Kamera na statyw. Nie tylko mnie udało się "coś" zobaczyć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 07 Luty, 2014, 23:18:15 pm »

Takie mam skojarzenia  :


089.jpg



Brytyjski dron Taranis już lata

„Futurystyczna maszyna do zabijania już lata
Brytyjski resort obrony ujawnił, że już od ponad sześciu miesięcy trwają podniebne testy dronu bojowego Taranis. Jest to najbardziej zaawansowany technicznie samolot, jaki kiedykolwiek powstał w Wielkiej Brytanii. Program jego budowy pochłonął do tej pory równowartość ponad 300 milionów dolarów.
 Taranis (nazwa od celtyckiego boga piorunów), opracowywany przez brytyjski koncern zbrojeniowy BAE Systems, prawdopodobnie przechodzi testy w pustynnej bazie w Australii. Pierwszy raz maszyna zaprezentowana została w 2010 roku, ale od tamtej pory projekt owiany był mgłą tajemnicy.”

http://konflikty.wp.pl/gid,16387406,kat,134954,title,Najbardziej-zaawansowany-brytyjski-dron-Taranis-juz-lata,galeria.html


082.jpg


087.jpg


089.jpg

* 089.jpg (30.52 KB, 352x457 - powiększony/pobrany 706 razy.)
082.jpg

* 082.jpg (44.02 KB, 572x491 - powiększony/pobrany 772 razy.)
087.jpg

* 087.jpg (15.93 KB, 455x340 - powiększony/pobrany 717 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 08 Luty, 2014, 12:01:56 pm »

Widzę, że klon występuje pod własnym imieniem. Nie wiem co takiego negatywnego jest w moim ostatnim wpisie na tym wątku, że otrzymałam minusa. Panie Stroczan na początek może melisę?


090.jpg


090.jpg

* 090.jpg (8.32 KB, 454x94 - powiększony/pobrany 659 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #38 : 09 Luty, 2014, 12:21:16 pm »

Magenta!
Spójrz na te minusy inaczej a uśmiech satysfakcji zmieni właściciela
Piotrek ma zdrowe podejście do minusów.
PS.
-/+
...To jest warte zapomnienia. Więc, podpowiadam, olewać minusy, bo liczą się jedynie plusy...

PS 2.
...Można minusa na godzinę  Podpowiadam.

Od momentu kiedy janus założył 16 stycznia wątek "Obronią radnego Dulnika?" przybyło mi prawie 30 minusów
Zmartwiła mnie ta sytuacja... a nawet wkurzyła... 

Liczyłem na więcej minusów...

 

Pozdrawiam

tsetse (Pisowski Agent)

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 09 Luty, 2014, 13:41:51 pm »

No widzisz, chcesz czy nie i tak zostałeś Pisowskim Agentem.  

(ja też otrzymałam od niego  20 minusów) pisowscy agenci mają taki los  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 09 Luty, 2014, 15:44:56 pm »

Gdy zakładałem wątek o radnym Dulniku nie spodziewałem się, że będzie na nim taki ruch i tyle wejść  Ale jak widać PSL jest nieustającym źródłem inspiracji  Mi też się dostało kilkoma minusami. Prowincjusz. Jak to mówią gdzie drwa rąbią itd, itp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 09 Luty, 2014, 21:34:44 pm »

Jesteś niezły :
Tsetse vel Prowincjusz vel Pisowski Agent
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #42 : 09 Luty, 2014, 22:59:52 pm »

Pisowski agent w szeregach SP. To brzmi dumnie Chichot Tylko "tatajulki" mógł wpaść na coś tak niedorzecznego. Hehe. Dobrze dajecie, dobrze!

Cholera... przecież ten wątek dotyczy zjawisk wręcz paranormalnych. Dla autora zagadki zjawiska podpowiem jedynie, że nie ma potrzeby doszukiwania się czegokolwiek nadzwyczajnego w tych obrazach. To zjawiska, a jak Oni zechcą Ciebie znaleźć, to znajdą na pewno i nic Ciebie przed tym bytem nie uchroni. Tak po koleżeńsku nadPiSuję
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 09 Luty, 2014, 23:29:17 pm »

Paranormalni w polityce: PSL.
Przy PSL, PO to prawie normalni?
Nie, w żadnym wypadku.
Gorzej. To zboczeni.
Bzykają  teraz PSL z całych sił, chcąc przykryć a może pokryć swoje wcześniejsze afery
W sumie, jedni warci drugich...

Wypiję kieliszek żurawinówki. Na pohybel... zielonym!
Jak zielonym to powinien to być absynt ale nie mam

Pozdrawiam

Hmm... teraz to już nie wiem jak się podpisać Szok

007 i ½

 

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #44 : 09 Luty, 2014, 23:41:08 pm »

Wystarczy 07. - to Polska odpowiedź na agenta 007. (tsetse)
<a href="http:////www.youtube.com/v/oSR2Bb6HmJ8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/oSR2Bb6HmJ8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

To tyle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spektakl ''Klimakterium'' w lubańskim MDK Bieżące wiadomości Leo 1 5352 Ostatnia wiadomość 10 Październik, 2010, 09:50:40 am
wysłane przez MooseDlb
Nowinki w lubańskim kinie Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 20 21085 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2011, 22:46:15 pm
wysłane przez cezar
Zmiany w lubańskim urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 11 14802 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2011, 23:08:50 pm
wysłane przez x
Ostrzeżenia hydrologiczne Zjawisko: przekroczenie stanu alarmowego Stopień zagro Polecane - Strona główna borisem 8 8741 Ostatnia wiadomość 22 Lipiec, 2011, 10:00:31 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Dobry rok w powiecie lubańskim Polecane - Strona główna red. 5 7755 Ostatnia wiadomość 07 Styczeń, 2012, 14:28:42 pm
wysłane przez widelec
Było jak w prawdziwym teatrze, niczym w „SIÓDMYM NIEBIE” Ogłoszenia drobne Gim 1 0 2890 Ostatnia wiadomość 19 Styczeń, 2012, 22:28:43 pm
wysłane przez Gim 1
NIECODZIENNE ZJAWISKO Ogłoszenia drobne Marek Kardela 0 2214 Ostatnia wiadomość 29 Styczeń, 2013, 18:53:21 pm
wysłane przez Marek Kardela
Herb Lubania w "Siódmym Niebie" Hydepark ZUZA 3 7811 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2013, 23:23:50 pm
wysłane przez ZUZA
Średniowieczny skarb w lubańskim muzeum Polecane - Strona główna Urząd Miasta 1 6045 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2013, 22:05:07 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński