Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: zaproszenie do dyskusji na temat wspólnot mieszkaniowych  (Przeczytany 3751 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 25 Październik, 2012, 19:19:49 pm »

Witam.
Jestem mieszkanką Lubania, członkiem pewnej wspólnoty mieszkaniowej. Interesuje mnie jakość usług ludzi prowadzących (zarządzających) wspólnotami, w tym relacje między lokatorami a prowadzącym; wysokość opłat (są to mieszkania bezczynszowe), ale media jak woda,ścieki,fundusz remiontowy i koszty prowadzącego - jak to wygląda np. przy ul. Fabrycznej, Brackiej, Wosjka Pol czy innej??
Czy spotkania z lokatorami są raz w roku czy może rzadziej???a może częściej??
Może ktoś powie żebym czytała akty prawne, owszem moge czytac, ale 1. nie lubie czytać suchych paragrafów, których tak naprawde do końca nie rozumiem, 2. wszelkie przepisy stosowane w zyciu wyglądają nieco inaczej niz na papierze.
Moje osobiste odczucie to takie, że uważam prowadzącego za mojego (wspólnoty) przedstawiciela, pełnomocnika w reprezentowaniu mnie i oczekuję aby czynił to na moją korzyść. A może się mylę?? Przykładem reprezentowania mnie, wspólnoty  (moim zdaniem) jest wyszukanie takiego rozwiązania, które byłoby najlepsze pod każdym względem. Zapraszam



oczywiście szanuje prywatnosc, żadnych nazwisk itp, ale może akurat porozmawiamy???
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 03 Listopad, 2012, 21:56:24 pm »

Witam, nasza wspólnota mieszkaniowa  nie była zadowolona ze sposobu zarządzania przez Agencję Nieruchomości DOMATOR i kilka miesięcy temu zmieniliśmy zarządcę. Na razie odbyło się jedno spotkanie z nowym zarządcą i wygląda na to, że współpraca będzie się układała dobrze. Pewna inna wspólnota mojej znajomej również planuje wypowiedzieć umowę w/w zarządcy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy ktoś ma wiadomości na ten temat ? Informacje i Komunikaty Instytucji Jola 6 9452 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2011, 22:37:54 pm
wysłane przez saxony
Piłkarze ręczni [gim3] wygrali strefe jeleniogórską, Gdzie jakikolwiek temat i Informacje i Komunikaty Instytucji oskar2535 5 7857 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2011, 17:37:38 pm
wysłane przez borisem
100 dni Wójta Gminy Lubań - zaproszenie do dyskusji Bieżące wiadomości x 0 5449 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2011, 00:42:51 am
wysłane przez x
Zaproszenie Ogłoszenia drobne dlb 0 3400 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2011, 22:23:33 pm
wysłane przez dlb
Zmieniłam zdanie na temat SKOB-u a TBS ma nowego prezesa. Jolanta Dobrzyńska Jola 0 4859 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2012, 14:22:42 pm
wysłane przez Jola
Bezpłatne konsultacje na temat funduszy europejskich w Karłowicach Polecane - Strona główna red. 0 3669 Ostatnia wiadomość 24 Luty, 2012, 16:04:01 pm
wysłane przez red.
Konsultacje na temat funduszy europejskich w Nawojowie Śląskim Polecane - Strona główna red. 0 3644 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2012, 17:48:06 pm
wysłane przez red.
TEMAT ZASTĘPCZY... Hydepark « 1 2 » MAGENTA 29 36517 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 10:09:13 am
wysłane przez MAGENTA
Głupota ludzka to temat rzeka Świat Kobiet Jola 3 7515 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 22:53:14 pm
wysłane przez x