Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..."  (Przeczytany 47856 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #15 : 13 Listopad, 2012, 16:48:26 pm »

Teraz należy czekac na nagłe wystąpienie "znaków końca Świata", takich jak ogromne dziury w ziemi czy podziemne jeziora. Na poszukiwania owych znaków napewno chetnie udadzą sie okoliczni poszukiwacze przygód, o ile tylko zostana odpowiednio wyposażeni w trunki dodajace nie tylko skrzydeł

Został nieco ponad miesiąc więc czas najwyższy coś postanowić
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 13 Listopad, 2012, 21:39:52 pm »

Czekając na powołanie jakiejś komisji...
2:20 - jak w temacie dyskusji ; )
<a href="http://www.youtube.com/v/mqapojaUWV0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/mqapojaUWV0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #17 : 14 Listopad, 2012, 00:26:12 am »

...zostaniesz lokalnym Macierewiczem.
tfu... tfu... tfu... na psa urok!
Prędzej sam się zakopię albo zbanuję
Na razie, jednak:
- nie zamierzam popełnić samobójstwa,
- z PIS nie miałem, nie mam i nie będę miał nic wspólnego, podobnie z PO a tym bardziej z PSL... z SLD też i z tymi co tam jeszcze pozostali...



Z ostatniej chwili: jest już raport w sprawie tutki:

To dywersja i mistyfikacja..jpg


To dywersja i mistyfikacja Szok


Z pewnego źródła wiadomo, że ślad prowadzi do:

Pierwsza podejrzana i....jpg


Pierwsza podejrzana i...



...pierwszy podejrzany.

A miało być tak... pięknie? godnie?

Marzenia.jpg


Czy to tylko były marzenia?

Jest postęp? nadzieja? czy nadal jesteśmy w...



W każdym bądź razie, pamiętajcie przy okazji jakichkolwiek wyborów:
Nikt Wam tyle nie da co My* Wam możemy obiecać!

A z tym optymistycznym akcentem

I'm ok..jpg


I'm ok

pozdrawiam

tsetse

* - w miejsce Wy wstawić partię, polityka, kandydata na... prezydenta, burmistrza, wójta, radnego, sołtysa itp. itd

PS


On i tak dojdzie, prędzej czy później, gdzie jest pies... rura pogrzebana Spoko


*  (10.39 KB, 116x150 - powiększony/pobrany 1058 razy.)
To dywersja i mistyfikacja..jpg

* To dywersja i mistyfikacja..jpg (23.84 KB, 400x267 - powiększony/pobrany 1386 razy.)
Pierwsza podejrzana i....jpg

* Pierwsza podejrzana i....jpg (15.05 KB, 248x127 - powiększony/pobrany 1439 razy.)

* ...i podejrzany..gif (57.33 KB, 132x96 - powiększony/pobrany 966 razy.)
Marzenia.jpg

* Marzenia.jpg (14.75 KB, 300x200 - powiększony/pobrany 1451 razy.)

* W polu.jpg (8.47 KB, 200x133 - powiększony/pobrany 1027 razy.)
I'm ok..jpg

* I'm ok..jpg (15.93 KB, 313x173 - powiększony/pobrany 1464 razy.)

* Antoni.jpg (5.17 KB, 87x161 - powiększony/pobrany 1029 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2012, 00:41:55 am wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 16 Listopad, 2012, 23:29:25 pm »

Cytuj
Nikt Wam tyle nie da co My* Wam możemy obiecać!

* - w miejsce Wy wstawić partię, polityka, kandydata na... prezydenta, burmistrza, wójta, radnego, sołtysa itp. it

Dostrzegłem < zaniepokoił się nagle i niebywale postanawiając zareagować wnet > subtelną niekonsekwencję z wykorzystaniem sapce i asterysku poprzedzającego My. A może Wy ? Wiem, wiem...asterysk może przybierać też inne kształty: koniczynki, rozetki lub regularnej gwiazdy; w krojach kursywnych i pisankowych spotyka się kształt asterysku odchylony od pionu, a nawet lekko obrócony. Ale to nie zmienia (jestem przekonany też, że nie zamienia lub nie podkłada inaczej rozumianej formy podściółki) postaci rzeczy, a mianowicie owego rurociągu!
Liczę na wyjaśnienia ; ) I to naprędce !

Rzucam koło ratunkowe:

na usenecie fragment tekstu między asteryskami jest rozumiany jako pisany czcionką wytłuszczoną (np. zdanie *to jest przykład* w programie obsługującym tę konwencję będzie pokazane jako *to jest przykład* lub to jest przykład).

W czatach, podczas rozmowy na IRC-u bądź poprzez komunikatory internetowe, asterysk jest używany do oznaczenia drobnej poprawki (przeważnie literówek bądź błędów ortograficznych), na przykład:

15:00 Wrzuciłem ten tekst na Wkipedię
15:00 *Wikipedię

« Ostatnia zmiana: 16 Listopad, 2012, 23:31:49 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 09 Maj, 2013, 22:31:13 pm »

Dowiedziałem się, że wykonawca tego rurociągu zbankrutował. Kto wykona naprawy gwarancyjne?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #20 : 09 Maj, 2013, 23:07:19 pm »

Kto wykona naprawy gwarancyjne?

Kto?

Wójtostwo!
Razem z ekipą, która rozkopała plac zabaw dla dzieci znajdujący się na terenie szkoły podstawowej w Kościelniku.

Kopiemy czy zasypujemy....jpg


Niedawno, zaczęli zasypywać te swoje wykopki.
Co prawda, bardzo ślamazarnie im to idzie ale jest nadzieja, że kiedyś to skończą
Wtedy, będą mogli zająć się wykopywaniem wodociągu

Pozdrawiam

tsetse

Kopiemy czy zasypujemy....jpg

* Kopiemy czy zasypujemy....jpg (14.96 KB, 203x267 - powiększony/pobrany 1087 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 09 Maj, 2013, 23:38:01 pm »

Jurto nadzwyczajna sesja, na której, już tradycyjnie, bo po raz drugi (wiem, wiem, świętujmy tylko okrągłe rocznice. Pozwolę sobie o rozbudowanie tego hasła o, - i pary również), radni, ze strony Pana wójta, wnioskują o odwołanie przewodniczącej.
Tym razem przygotowano nawet stosowny projekt uchwały. Sesja o godz. 8: zero zero

Czy się dokona? Nie bójmy się stawiać pytań! heheh
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2013, 23:40:06 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 10 Maj, 2013, 00:08:36 am »

10 maja ... niektórzy z radnych, zastanawiają się, czy wstać i przyjść na sesję 

obrazowanie

<a href="http://www.youtube.com/v/aEtIsKGdMmM?hl=pl_PL&amp;amp;version=3" target="_blank">http://www.youtube.com/v/aEtIsKGdMmM?hl=pl_PL&amp;amp;version=3</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 10 Maj, 2013, 23:01:12 pm »

Jutro wideo z sesji bez cenzury. Było gorąco jak nigdy. Radni, którzy wnioskowali o odwołanie przewodniczącej nie przybyli na sesję.
Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że umieściłem ten klip ; )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 92
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 11 Maj, 2013, 09:32:11 am »

Dodam, że nie tylko wnioskowali o odwołanie
Przewodniczącej Rady Gminy,
ale to oni wnioskowali o zwołanie tej nadzwyczajnej
sesji. Przeszli samych siebie. Nagle wszyscy,
jak jeden mąż zaniemogli.
Głównym powodem zwołania sesji nadzwyczajnej
było bardzo pilne przydzielenie pieniędzy w kwocie
ponad 2 tys. zł na ekspertyzę kładki przez Kwisę
między Jałowcem, a Kościelnikiem. Wystarczyłoby,
aby przybył jeden z wnioskodawców, a można
byłoby podjąć decyzję w tak ważnej, jak to określili
radni sprawie.
Zachęcam internautów do obejrzenia wideo z sesji
wykonanego przez Piotrka, wnioski wyciągniecie sami.
Dodam, że spotkanie(bo nie była to sesja) było
 nagrywane i pracownicy Gminy oglądali na żywo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #25 : 11 Maj, 2013, 11:48:59 am »

Wodociąg gminny a w zasadzie drugi etap wodociągowania okazał się totalną porażką.
Rura pęka, sika i już chyba tak zostanie
Wykonawca zbankrutował.
Inwestor został z ręką w nocniku, ale zdążył jeszcze wywalić z naszych pieniędzy kilkanaście tysięcy złotych na ekspertyzę "gminnej sikawki"!

Piotrek, arek.boro
Zapraszam do nowego wątku:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=8377.0

Może w tym miejscu, obejrzymy "nadzwyczajną sesję" rady gminy z 10 maja, bez cenzury?

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +4/-20
Offline Offline

Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 11 Maj, 2013, 22:27:42 pm »

Cenzura - takiej cenzury jednostronnej jak na tym formum to nie ma nigdzie. Wszyyscy o tym już piszą - na przeglądzie lubańskim,itp. Proszę niech Piotr wytumaczy wycofanie mojego wpisu na wątku "Wybory uzupełniające do Rady Gminy Lubań". Najlepiej załużcie wątek uwmielbiajmy się nawzajem arek.boro., Piotruś, r.g, tsetse, itp. A czego można się spodziewać po redagowaniu wątków przez byłego listonosza, jak jedynie manipulacji, przekręcania faktów w zamian za stanowisko od złośnicy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-20
Offline Offline

Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 11 Maj, 2013, 22:45:00 pm »

Czekamy w dalszym ciągu na zmanipulowane sesnascyjne widomości z wiatrakowej torby  listonosza. Porządnie, jednostronnie ocenzurowane pt. "Uwielbiajmy złośnicę" i cały fanklub.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 11 Maj, 2013, 22:55:17 pm »

hehe dobra jesteś w inwigilacji mieszkańców. To tak nabyte, czy może po tacie masz taki dryg? Chichot Tak, zgadza się, pracowałem 4 miesiące na/w Poczcie Polskiej  Chichot Pięknie wspominam ten czas. Niestety, praca ta była dla mnie zbyt ciężka i musiałem z niej zrezygnować. Jeżeli masz jeszcze więcej pogardy dla pracy ludzkich rąk, to dopowiem, że przed Pocztą pracowałem na budowie. To była bardzo ciężką praca, ale nie aż tak wyczerpująca jak bycie "listonoszem".
Przywołałaś wspomnienia sprzed lat. Jak sięgnę pamięcią, wykonywałem powierzone mi obowiązki i zadania dobrze. Teraz moim obowiązkiem, jako mieszkańca, jest uporządkowanie gminy Lubań i wykonam je najlepiej jak tylko będę potrafił.  Spoko

PS.

Dalszy ciąg dyskusji pod nowym wątkiem. Zapraszam  

http://www.luban24.pl/index.php?topic=8377.msg39647;topicseen#new
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2013, 23:15:56 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-20
Offline Offline

Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 11 Maj, 2013, 23:22:21 pm »

Ja mam zawsze szacunek dla ludzi i dla ludzkiej pracy, w przeciwieństwie do ciebie, które nie raz udowodniłeś na tym forum, a o pogardzie to pomyśl sam o swojej i nie wiem po co tu wkręcasz rodziców, bo to jest dowód o pogardzie dla ludzi. Może odnieś się do całego wpisu, a szczególnie do cenzury, bo próbujesz odwrócić temat.
Ps. pozdrawiam cały fanklub.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"RYBNE PARTY NIE NA ŻARTY" Świeradów-Zdrój Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 5728 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Wieczorek poetycki "Gdzie Ci mężczyźni, czyli vademecum kochania" Kultura i sztuka « 1 2 » Diorqa 24 26715 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2009, 16:37:14 pm
wysłane przez Mackoo
"NIE: dla Żymierskiego Lubań okiem luzyce.info « 1 2 3 4 5 » Bernard 71 80059 Ostatnia wiadomość 26 Wrzesień, 2012, 22:08:46 pm
wysłane przez MAGENTA
SANEPID - ,, W Lubaniu i powiecie nie odnotowano A/H1N1" Bieżące wiadomości Leo 0 4098 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2009, 22:06:26 pm
wysłane przez Leo
"Ksiądz bije nasze dzieci", do kościoła już nie wejdzie! Bieżące wiadomości Iza 2 8682 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2010, 16:28:50 pm
wysłane przez Black
Odpowiedz Google na LIKE Facebooka czyli nieco o "+1" Paweł Sokołowski Paweł Sokołowski 5 7738 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2011, 22:56:41 pm
wysłane przez borisem
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16006 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Zastąpmy godzinę "W" godziną "M". Tylko czy wystarczy nam odwagi? Bieżące wiadomości « 1 2 3 » x 33 47598 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2011, 23:26:25 pm
wysłane przez x
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Seminarium "Czego lekarz ci nie powie .. " Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 0 2354 Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2015, 22:49:49 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski