Ankieta
Pytanie: aa
a - 1 (100%)
b - 0 (0%)
Głosów w sumie: 1

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Yorki miniaturki  (Przeczytany 9339 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 17 Wrzesień, 2012, 09:50:57 am »

Witam.
Oferuję yorki miniaturki. 4 sunie i 1 piesek. Rodzice do wglądu. Są odrobaczone, zaszczepione posiadają książeczki zdrowia. Wychowywane w domowej atmosferze, pieski są juz samodzielne i gotowe do poznania nowego właściciela. Opłata to zwrot kosztów utrzymania. Numer telefonu 725 187 086 lub 726 092 060. Serdecznie polecam.

_DSC0861.jpg

* _DSC0861.jpg (99.58 KB, 640x425 - powiększony/pobrany 508 razy.)
_DSC0865.jpg

* _DSC0865.jpg (117.27 KB, 640x425 - powiększony/pobrany 552 razy.)
_DSC0876.jpg

* _DSC0876.jpg (107.84 KB, 640x425 - powiększony/pobrany 530 razy.)
_DSC0877.jpg

* _DSC0877.jpg (102.04 KB, 640x425 - powiększony/pobrany 509 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 17 Wrzesień, 2012, 18:27:12 pm »

Witam.
Oferuję yorki miniaturki. 4 sunie i 1 piesek. Rodzice do wglądu. Są odrobaczone, zaszczepione posiadają książeczki zdrowia. Wychowywane w domowej atmosferze, pieski są juz samodzielne i gotowe do poznania nowego właściciela. Opłata to zwrot kosztów utrzymania. Numer telefonu 725 187 086 lub 726 092 060. Serdecznie polecam.

[quoteOpłata to zwrot kosztów utrzymania. Numer telefonu  725 187 086 lub  726 092 060. Serdecznie polecam.][/quote]

Sprytnie. Polak potrafi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 17 Wrzesień, 2012, 19:04:04 pm »

Opłata to zwrot kosztów utrzymania.

czy koszta utrzymania będą miały pokrycie w rachunkach....Co?  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 17 Wrzesień, 2012, 19:25:34 pm »

czy koszta utrzymania będą miały pokrycie w rachunkach....Co?  Spoko


Bardzo śmieszne. Weź jednego, jak ci się rozmnoży, to będziesz wiedział ile wszystko kosztuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 17 Wrzesień, 2012, 19:30:07 pm »


Sprytnie. Polak potrafi.


OJ  POTRAFI...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Andrzej-Wajda-mial-zagrac-w-reklamie-OLT-Express,wid,14929764,wiadomosc.html?ticaid=1f2e3

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 18 Wrzesień, 2012, 14:39:12 pm »

Bardzo śmieszne. Weź jednego, jak ci się rozmnoży, to będziesz wiedział ile wszystko kosztuje.

ależ ja bardzo dobrze wiem ile to kosztuje... Spoko
ino jakkolwiek handel zwierzętami został ograniczony w Polsce do konkretnych hodowli...
a jak ktoś psa nie potrafi upilnować i potem szuka "zbytu" albo chce zarobić bo lansik z jorkiem musi być... to już inna sprawa...
Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 18 Wrzesień, 2012, 15:11:26 pm »

No właśnie, a nie przeszkadza Ci że GMO jest w Polsce? Uczciwi rolnicy kupują normalne ziarno a inni lansik i kupują zmodyfikowane i tak ładnie im rośnie, większa kasa nie muszą się martwić, że będzie jakieś brzydkie, a my to jemy i nie wiemy o tym. Rośnie to obok normalnych roślinek, zapyla normalne roślinki...
Mi nie przeszkadza, że ktoś ma jorka bez papierów. Ktoś wprowadził takie przepisy, żeby była wyłączność na hodowlę takich piesków (lub innych ras). To jest sztuczny problem. Przeszkadza mi to, że jestem oszukiwana i nie wiem co jem. Czy czasami nie wyrośnie mi trzecie oko... Takie różne anomalie mogą wyjść w następnych pokoleniach i może okazać się, że już jest za późno...
A o czystości rasy już gdzieś słyszałam.....   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #7 : 19 Wrzesień, 2012, 14:42:33 pm »

No właśnie, a nie przeszkadza Ci że GMO jest w Polsce?

przeszkadza.

Mi nie przeszkadza, że ktoś ma jorka bez papierów. Ktoś wprowadził takie przepisy, żeby była wyłączność na hodowlę takich piesków (lub innych ras). To jest sztuczny problem.

a nie przeszkadzają Ci masowe hodowle zwierząt trzymanych w podłych warunkach jako masowe reproduktory, po to tylko by zarobić 350 zeta za każdego szczeniaka...Co? Ta ustawa jest właśnie po to by, takie pseudo hodowle w ogródkach, i innych dziwnych miejscach, a potem handel na giełdach i z bagażnika nie miały miejsca... potem takie zwierzaki lądują w przepełnionych schroniskach albo w lesie...bo zwierzaka zawsze przecież można wyrzucić... nie przeszkadza Ci takie "człowieczeństwo"...Co?

Przeszkadza mi to, że jestem oszukiwana i nie wiem co jem. Czy czasami nie wyrośnie mi trzecie oko... Takie różne anomalie mogą wyjść w następnych pokoleniach i może okazać się, że już jest za późno...

a czy sprawdzasz rzeczy, które kupujesz w marketach...Co? sprawdzasz, która korporacja je wyprodukowała...Co? czym pryskała i czego dolała do swoich produktów...Co? którą margaryną smarujesz chleb, a którym keczupem sobie ją polewasz.... Co?
co do GMO możesz mieć pretensje do tych, których sami wybraliśmy... albo możesz zapisać się do Greenpeace'u i próbować walczyć o to wszystko... a jeszcze lepiej startować do naszych "kochanych" władz i "próbować" cokolwiek zmienić...


A o czystości rasy już gdzieś słyszałam.....   

a tego to nie skomentuje, bo coś chyba lekko pomyliłaś/łeś jesli chodzi o ten wątek....

Shalom
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 19 Wrzesień, 2012, 15:38:56 pm »


a nie przeszkadzają Ci masowe hodowle zwierząt trzymanych w podłych warunkach jako masowe reproduktory, po to tylko by zarobić 350 zeta za każdego szczeniaka...Co? Ta ustawa jest właśnie po to by, takie pseudo hodowle w ogródkach, i innych dziwnych miejscach, a potem handel na giełdach i z bagażnika nie miały miejsca... potem takie zwierzaki lądują w przepełnionych schroniskach albo w lesie...bo zwierzaka zawsze przecież można wyrzucić... nie przeszkadza Ci takie "człowieczeństwo"...Co?

Shalom


Przeszkadza. Czy te na tych zamieszczonych zdjęciach wyglądają na takie? Nie. Więc po co odzywasz się w tym konkretnym przypadku?

a czy sprawdzasz rzeczy, które kupujesz w marketach...Co? sprawdzasz, która korporacja je wyprodukowała...Co? czym pryskała i czego dolała do swoich produktów...Co? którą margaryną smarujesz chleb, a którym keczupem sobie ją polewasz.... Co?
co do GMO możesz mieć pretensje do tych, których sami wybraliśmy... albo możesz zapisać się do Greenpeace'u i próbować walczyć o to wszystko... a jeszcze lepiej startować do naszych "kochanych" władz i "próbować" cokolwiek zmienić...

Shalom


Sprawdzam, ale nie zawsze są takie informacje na opakowaniu, powiem więcej nie ma tych informacji.
Nie zawsze tylko będąc we władzach można coś zmienić.

a tego to nie skomentuje, bo coś chyba lekko pomyliłaś/łeś jesli chodzi o ten wątek....

Shalom


To Ci się tylko tak wydaje. Chciałam zwrócić uwagę, że jak są sprawy bardzo ważne to mało kto się odzywa. Jeśli nie są ważne  to adwersarzy jest dużo i każdy bardzo mądry i prawy.

Shalom
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2012, 15:40:58 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 10
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 05 Luty, 2013, 17:52:31 pm »

Ustawa o ochronie zwierząt zabrania rozmnażać i sprzedawać szczenięta poza Związkiem
Kynologicznym. Proszę admina o usunięcie tego postu lub skierowanie go do osób
odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa.


Związek Kynologiczny w Polsce jako jedyna organizacja w Polsce zrzeszona w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI (Federation C...ynologique International) ma uprawnienia do wydawania dokumentów potwierdzających pochodzenie psów rasowych. Tylko psy zarejestrowane w ZKwP mają prawo udziału w wystawach organizowanych pod patronatem FCI.
Szczenięta nabyte z dokumentacją innych organizacji lub stowarzyszeń nie mogą być rejestrowane w ZKwP, uzyskiwać tytułów oraz uprawnień hodowlanych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19972 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12842 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
Humor Hydepark « 1 2 3 4 » TK159 55 64749 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2012, 20:43:44 pm
wysłane przez Hubert
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87979 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem