Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Remont linii kolejowej Lubań-Węgliniec do końca października  (Przeczytany 10318 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 29 Sierpień, 2012, 11:26:00 am »

Optymistycznie brzmią zapewnienia o szybkim remoncie oraz przywrócenia ruchu pociągów osobowych na trasie Lubań-Węgliniec jeszcze w tym roku. W miniony czwartek poseł na Sejm RP Marzena Machałek zaprosiła do rozmów w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubaniu przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Kolei Dolnośląskich, samorządowców oraz związków zawodowych i stowarzyszeń podejmujących działania na rzecz przywrócenia połączeń w dolinie Bobru.

<a href="http://www.youtube.com/v/kAKfT0fSySE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/kAKfT0fSySE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Efektem konferencji jest zapewnienie o remoncie odcinka Lubań - Węgliniec oraz przywrócenie połączeń w nowym rozkładzie jazdy od grudnia tego roku, ale pod warunkiem, że będzie możliwa do osiągnięcia prędkość podróżna 40 km/h na wyremontowanym torze.


*  (359.55 KB, 1296x864 - powiększony/pobrany 498 razy.)
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień, 2012, 11:29:02 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 29 Sierpień, 2012, 14:37:55 pm »

no to czekamy na cud...  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 29 Sierpień, 2012, 21:50:54 pm »

no to czekamy na cud...  Spoko

Dokładnie. Czekamy na cud. Panie Czarnecki chętnie z panem porozmawiam w tej kwestii. Zależy mi na pańskim wizerunku. Nie podejmę się jednak rozmowy z p.Machałek. Dlaczego ? Nie mogę odpowiedzieć. To nie nadaje się na publiczne forum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 30 Sierpień, 2012, 22:13:31 pm »

Cóż mój post pozostał bez echa. Zatem zapytam wprost czy pani Machałek zapłaciła portalowi L24 za autoreklamę. Nie żebym się czepiał. Tak sobie myślę że nie powiedziała nic konkretnego , a pokazała się oj pokazała. Jeżeli się mylę proszę nie wyprowadzić z błędu. Czy portal L24 jest finansowany z podatków mieszkańców Lubania. jeżeli tak to również z moich. Zatem mogę sobie życzyć aby wszystkie partie miały równy  dostęp to tego portalu. Zauważyłem że znikają co poniektóre posty. Przyznam że myślę o poście dotyczącym nawiedzenia Lubania przez p.Ziobrę. Nie pieję z zachwytu z tego powodu. Powiem więcej.Jestem przeciwny takim wizytom. Jednak nie chodzi i o moje osobiste uczucia. Może ktoś mi wyjaśni dlaczego ten post trafił do ósmego wydziału. Czytaj do kosza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 4
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 31 Sierpień, 2012, 11:43:06 am »

Cóż mój post pozostał bez echa. Zatem zapytam wprost czy pani Machałek zapłaciła portalowi L24 za autoreklamę. Nie żebym się czepiał. Tak sobie myślę że nie powiedziała nic konkretnego , a pokazała się oj pokazała. Jeżeli się mylę proszę nie wyprowadzić z błędu. Czy portal L24 jest finansowany z podatków mieszkańców Lubania. jeżeli tak to również z moich. Zatem mogę sobie życzyć aby wszystkie partie miały równy  dostęp to tego portalu. Zauważyłem że znikają co poniektóre posty. Przyznam że myślę o poście dotyczącym nawiedzenia Lubania przez p.Ziobrę. Nie pieję z zachwytu z tego powodu. Powiem więcej.Jestem przeciwny takim wizytom. Jednak nie chodzi i o moje osobiste uczucia. Może ktoś mi wyjaśni dlaczego ten post trafił do ósmego wydziału. Czytaj do kosza.
Bardzo dobra uwaga. Ciekawa jestem odpowiedzi. Czy ja dobrze widzę w samorządowej sali baner polityczny Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 31 Sierpień, 2012, 18:59:48 pm »

Bardzo dobra uwaga. Ciekawa jestem odpowiedzi. Czy ja dobrze widzę w samorządowej sali baner polityczny Szok

Odpowiedzi udzielił p.Rowiński .Tak mimo woli.
Cytuj
Uchwała została przegłosowana głosami koalicji, LKO, Rodziny Katolickie,PiS.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #6 : 03 Wrzesień, 2012, 04:38:49 am »

Cytuj
Czy portal L24 jest finansowany z podatków mieszkańców Lubania.

ZTCW to nie jest. strona www.luban.pl jest

i tak fajnie ze jeszcze pozwalaja tu pisac 'normalnym' userom i nie jest to forum 100%  'sponsorowane'  (tzn. sponsoring i dla autorow watkow i dla komentujacych)

swoja droga szkoda ze brak checi mieszkancow do dyskusji na merytorycznym poziomie na istotne dla miasta tematy. do tego wystarczy lawka w parku...
bawi mnie ze szczycimy sie wysokim wyksztalceniem naszych dzieci, a tymczasaem brak jakiejkolwiek edukacji w kierunku spolecznej wspolpracy. tzn. moze i jest. po studiach, za euro, za granica
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #7 : 03 Wrzesień, 2012, 12:13:05 pm »

Firefox, nie rozumiem tego toku myślenia i aluzji jakie się pojawiają. Finansuje nas biuro podróży, czy to znaczy że ty jako uzytkownik l24 finansowanego przez to biuro masz jeżdzić za darmo na wakacje, albo wyznaczać ceny jakie inni mają otrzymać?

Czy jak ja płace ZL za reklamę to ja finansuje i moge im nakazać tak jak ty nam w tej chwili kto ma mieć a kto nie dostęp do publikacji w ZL?

Czy wystosowałeś podobne zarzuty do ZL, telewizja lubańskau, TW Luzyce, STOEN, SPAW, ZGIUK, etc? Czy są one wybiórczo stosowane tylko wobec L24? Proszę o przykłady.

Warunki promowania partii politycznych na l24 są dosc jasne i zostały tak zmienione żeby wszystkie partie miały równy dostęp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 03 Wrzesień, 2012, 19:15:27 pm »

Pawełku czekając na Twoją odpowiedź poszperałem tu i tam. Teraz już wiem o tym o czym napisałeś. Jak w wielu przypadkach w tym również masz rację. A pomysł na darmowe wakacje bardzo mi się podoba. Zrobisz coś aby to się spełniło ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 25 Luty, 2013, 09:35:22 am »

No jeśli to co jest napisane na stronie LKO się ziści to będzie bomba!

http://lko.com.pl/news.php?extend.413

Czyli wygląda na to, że presja lokalnych samorządów ma sens.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zatrzymani sprawcy kradzieży napowietrznej linii energetycznej Kronika Kryminalna Antoś 3 4882 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2008, 21:04:23 pm
wysłane przez MooseDlb
Dobiegła końca lubańska Szkolna Liga Zdolnych Bieżące wiadomości Leo 0 3570 Ostatnia wiadomość 17 Czerwiec, 2009, 11:56:57 am
wysłane przez Leo
Apel Komitetu Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych Bieżące wiadomości Leo 1 4661 Ostatnia wiadomość 15 Październik, 2009, 11:18:20 am
wysłane przez x
PKP likwiduje kolejne połączenia min.Węgliniec-Lubań !!! Hydepark borisem 8 9050 Ostatnia wiadomość 10 Luty, 2011, 07:39:29 am
wysłane przez MooseDlb
[VIDEO] Mieszkanie komunalne za 1 % wartości - tylko do końca roku ! Miasto Lubań x 11 15522 Ostatnia wiadomość 20 Październik, 2011, 10:38:16 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Koncert | Molesta & Parias - Orient Ekspres 12 października 2012 Kultura i sztuka MooseDlb 0 5759 Ostatnia wiadomość 24 Sierpień, 2012, 12:03:16 pm
wysłane przez MooseDlb
Połączenie kolejowe Lubań-Węgliniec Powiat lubański powiat 1 4898 Ostatnia wiadomość 22 Listopad, 2012, 17:15:42 pm
wysłane przez curious
Połączenie Lubań – Węgliniec przywrócone Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3125 Ostatnia wiadomość 04 Październik, 2013, 10:38:56 am
wysłane przez edward osman
Sportowym emocjom nie było końca Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4193 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2015, 14:17:09 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Fala włamań do Naszego Zoo nie ma końca! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2938 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2015, 13:47:29 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de