Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wiatraki w Lubaniu - co dalej?  (Przeczytany 84114 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 09 Październik, 2012, 22:12:17 pm »

Myślę, że we wpisach, które czytamy tak naprawdę nie chodziło o oświadczenia majątkowe. To była próba inteligentnego wprowadzenia zamierzonego chaosu pomiędzy trzema osobami po to, aby wskazać konkretnie jedną Panią, a tak naprawdę wystawić inną Panię do krytyki publicznej - dzisiejszą sojuszniczką- późniejszego wroga do wiadomego fotelika. Widać od razu jakie organy grają tę muzykę. Zrobić zamieszanie, a w przyszłości udawać się od domu do domu i opowiadać ludziom, że to wszystko trzeba zmienić.
Ps. Myślę, że w najbliższej przyszłości uda się przedstawić prawdziwego agenta z krwi i kości wraz z zasługami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #76 : 10 Październik, 2012, 12:59:39 pm »

Dzień dobry
Na początek kilka cytatów.
...większość radnych nie wspomogła naszych zabytków, jakimi są kościoły.
...Co tam zabytki, dziedzictwo kulturalne wobec starej kanapy

Na terenie gminy zabytkami są nie tylko kościoły. W pozostałych zabytkach na terenie gminy można by też pozakładać różne kościoły i ekumenicznie wyciągać rękę do radnych po wsparcie.
W Lubaniu ruinie ulegają i znikają zabytki kultury technicznej i jakoś wielkiego larum z tego powodu nie ma


...zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawem przewidzianym.

...najprawdopodobniej nielegalnie wybraną Przewodniczącą Rady i kolegę - byłego członka komisji rewizyjnej, który został wybrany podobnie jak ona.

...sprawę skieruję do odpowiednich organów. Proszę o więcej takich wpisów, bo będzie mi łatwiej w prokuraturze.
Ps. Oczywiście Pani wpis mam już odpowiednio zabezpieczony...

Odpowiada za to Przewodnicząca Rady Gminy - Bogusława Karnaś.

Ps. Myślę, że w najbliższej przyszłości uda się przedstawić prawdziwego agenta z krwi i kości wraz z zasługami.


Co z tym wszystkim zrobić?
A do sądu ich wszystkich bezzwłocznie, może coś w rodzaju pozwu zbiorowego.
I mnie też, nawet na ochotnika...
...albo jakaś komisja à la Macierewicz?

...ale tę sprawę wyjaśnimy gdzie indziej.
Ps. Proponuję wziąć sobie za adwokata Pana Plejmana.


A co z Giertychem? Ten, próbując zaistnieć ponownie, mógłby się podjąć za symboliczną złotówkę

A teraz już poważniej i "bez jaj".
W całym tym zamieszaniu wiatrakowym, wręcz wichurze, wkrótce może nadejść flauta i nadejdzie.
Po pierwsze, sieć energetyczna prędzej się spali niż da radę przyjąć energię z istniejących i planowanych farm wiatrowych. Już w latach osiemdziesiątych XX w. stan sieci energetycznych w Polsce pozostawiał wiele do życzenia a co dopiero teraz.

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,PSE-nie-podlaczy-juz-zadnych-wiatrakow,wid,14995297,wiadomosc.htm

Po drugie, wkrótce wejdzie w życie nowa ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii.

http://www.mg.gov.pl/files/upload/16573/ustawa%20-%20OZE%20-%2027.07.2012%20-%20konferencja.pdf

W projekcie tej ustawy znacząco ograniczono wsparcie dla energii wiatru na lądzie - bardziej będzie wspierana produkcja energii na morzu.

http://www.biomasa.org.pl/aktualnosci/137-wspolczynniki-korekcyjne-zielonych-certyfikatow-w-projekcie-ustawy-oze.html

W projekcie ustawy podtrzymano obowiązek zakupu "zielonej energii" ale co ważne dla inwestorów wprowadzono 15-sto letni, niezmienny okres wsparcia.
Najbardziej "oberwie" biomasa do spalania wielopaliwowego czyli "modne" współspalanie np. słoma w lubańskim PEC, pellet współspalany w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Rykoszetem od tego współspalania zostaną trafione zakłady produkujące pellet z biomasy rolniczej z przeznaczeniem dla współspalania w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Jeśli ustawa o OZE wejdzie w życie w 2013 r. to przez najbliższe 15 lat największe wsparcie otrzyma energia promieniowania słonecznego - sądzę, że inwestorzy "oleją" wiatraki a rzucą się na budowę farm fotowoltaicznych bo z tego najwięcej będzie można "wycisnąć" we w miarę stabilnym 15-sto letnim okresie wsparcia - kto pierwszy ten lepszy.

Wiatraki są passé !

Podobnie jest ze wszystkim: w rolnictwie były plantacje orzecha - przez pięć lat, ten kto wiedział na początku, wyciągał z hektara i z Unii całkiem fajną kasę niewiele robiąc. Orzechy się skończyły, ich miejsce zajęły sady ekologiczne - też fikcja a kasa nawet większa niż za orzechy ale spróbujcie znaleźć informację na ten temat na stronie ARiMR.

W tym szumie wokół wiatraków i roślin GMO umyka naszej uwadze to co dzieje się z osadami ściekowymi z oczyszczalni ścieków: gdzie i jak są stosowane i kto to później "je"?


Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2012, 13:17:05 pm wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #77 : 10 Październik, 2012, 13:22:20 pm »


Coś ten powyższy link nie działa w moim poprzednim wpisie a poprawić już nie dało rady

Może tak powinno być:
http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,PSE-nie-podlaczy-juz-zadnych-wiatrakow,wid,14995297,wiadomosc.html?ticaid=1f51d&_ticrsn=3

?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #78 : 10 Październik, 2012, 17:31:17 pm »

Najbardziej "oberwie" biomasa do spalania wielopaliwowego czyli "modne" współspalanie np. słoma w lubańskim PEC, pellet współspalany w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Rykoszetem od tego współspalania zostaną trafione zakłady produkujące pellet z biomasy rolniczej z przeznaczeniem dla współspalania w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Do tego przydałby się jeszcze chociaż krótki komentarz ponieważ nie wszyscy orientują się dokładnie o co tu chodzi, dlaczego tak bardzo ograniczono wsparcie dla energii ze współspalania biomasy.
Może się to wydawać posunięciem antyekologicznym ale tak nie jest.
Współspalanie w piecach do tego nieprzystosowanych jest wręcz zaprzeczeniem działań ekologicznych. Instalacje nieprzystosowane do współspalania (a takie głównie są w eksploatacji) ulegają częstym awariom, częściej je też trzeba wygaszać w celu czyszczenia, filtry na wylocie spalin częściej się zapychają itp. itd.
Instalacji do spalania węgla (miału) nie da się przystosować do współspalania, zresztą współspalanie nie powinno mieć wogóle miejsca ze względu na to że każdy rodzaj paliwa powinien mieć swoje dedykowane instalacje do spalania, co też uwzględnia projekt nowej ustawy o OZE dając większe wsparcie dla pozyskiwania energii z samej biomasy i dostosowanych do jej wykorzystania instalacji.
Już z tego widać, że współspalanie to była prowizorka dla zapewnienia spełnienia narzuconych norm o udziale energii zielonej, oczywiście przy okazji stworzono możliwości i struktury wyciągania "zielonej kasy" do kieszeni poprzez firmy stojące pomiędzy odbiorcą (elektrownią) a dostawcą (zakładem produkującym pelett), badania kaloryczności pellet to temat rzeka.
Tak wygląda(ła) ekologia na poziomie odbiorcy.
Zanim pellet trafi do odbiorcy trzeba na polach sprasować słomę, zwieźć i poukładać w stogi (kilometry i paliwo), ze stogów dowieźć do zakładu (kilometry i paliwo), tam znowu w stogi, ze stogów przy zakładzie już do linii produkcyjnej, gdzie słoma jest rozdrabniana, mieszana i prasowana, część rozpadającego się pelletu wychwytują cyklony i wraca na początek linii. Wyprodukowany pellet do magazynu (silos lub płaski) i na tira. Tirem do elektrowni (kilometry i paliwo) gdzie przed zmieszaniem z miałem węglowym pellet jest rozdrabniany i w końcu jak to był przedstawione na początku niewłaściwie spalany aby tylko pozyskać zielone certyfikaty.
To jest Ekologia?
Dlatego też nowa ustawa o OZE pokazuje figę współspalaniu ale...
Jak to się ma do zapewnienia stabilnych i mądrych reguł inwestowania w Polsce dla tych co uwierzyli, zaufali itp. i zainwestowali w produkcję pelletu?
Najwięcej w tej całej współspalaniowej ekologii narobił i namęczył się producent pelletu, a zarobił najmniej a teraz jeszcze będzie miał za swoje.
Krzyż Walecznych należy się z urzędu wszystkim, którzy jeszcze nie wyjechali z Polski i jeszcze próbują tu robić cokolwiek.

Co to się ma do wątku o wiatrakach? Są tak samo ekologiczne jak współspalanie a najmocniej je łączy pytanie kto ma z tego największe korzyści?

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2012, 17:36:36 pm wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +21/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 92
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #79 : 10 Październik, 2012, 21:02:33 pm »

grot.. a gdzie mozna znalezc te dane z ipn-u o ktorych jeden radny mowil? to chyba bardziej zainteresuje ksiezy


pytasz i masz

http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=H&katalogId=3&subpageKatalogId=3&pageNo=1&nameId=22568&osobaId=44069&
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #80 : 10 Październik, 2012, 23:13:12 pm »

grot.. a gdzie mozna znalezc te dane z ipn-u o ktorych jeden radny mowil? to chyba bardziej zainteresuje ksiezy

A  w sprawie znalezienia informacji z IPN to są one obok teczki radnego.

Szybko i na temat, no... prawie na temat.
Nie wiem, czy jego "mózg potrafi to ogarnąć"... pytanie było łatwe a mnie do sądu i post zabezpieczyć
Z resztą, każdy może sobie sprawdzić czy jest coś na temat swojej osoby, żony, brata, sąsiada, wójta, burmistrza, księdza itp. itd.:

http://katalog.bip.ipn.gov.pl/

Ryba psuje się od głowy.
Rząd i sejm już się popsuli razem z opozycją, mają w d... to znaczy w ogonie to jak się ma ogon.
Przykład idzie z góry czyli na szczeblu miast, gmin, powiatów też mamy "rządzić" tak jak "oni"?
"Im" i tak jest wszystko jedno czy wiatraki będą u nas czy nie, "im" jest zupełnie obojętne, że dla nas coś jest nie obojętne, że nie ma pracy, że młodzi i kto może wyjeżdża za granicę, że postawią nam wiatrak nawet na podwórku i wmówią, że jego drgania mają zbawienny wpływ na organizm na równi z tybetańskimi mantrami .
Mam wrażenie, że my "im" nawet przeszkadzamy bo ciągle czegoś chcemy.
Co ma IPN do wiatraków?
Chcecie straszyć się sądami, prokuratorami, ipeenami, klątwą i ekskomuniką to załóżmy oddzielny wątek, w którym będą egzorcyzmy nad tym wszystkim łącznie z dolnośląskim PSL i Dolnośląską Izbą Rolną
Mamy przepędzać wiatraki albo nie to skupmy się na przepędzaniu albo dajmy im zielone światło.
To co jedna pani drugiej pani albo kto i gdzie ma teczkę to jest tu najmniej istotne co nie znaczy, że nie ważne. Będą wybory, można poczekać z tym.
Teraz są sprawy ważniejsze choć może nie tak medialne i podniecające jak teczki w IPN czy straszenie się sądami.
Pilnujmy wiatraków - od tego zależy nasze zdrowie i życie.
Przyjrzyjmy się gdzie i w jakich ilościach wysypywane są w naszej gminie osady ściekowe z oczyszczalni ścieków Szok - od tego zależy nasze zdrowie i życie.
Patrzmy na rośliny GMO - od tego zależy nasze zdrowie i życie. W dodatku GMO wypiera normalne rośliny i uzależnia ekonomicznie rolnictwo od monopolisty-dostawcy nasion roślin GMO.
Patrzmy na rząd ale "nie idźmy tą drogą"  

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2012, 23:21:44 pm wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #81 : 11 Październik, 2012, 10:03:52 am »

 
Panta rhei.
Wszystko płynie ale gdzie to płynie?
Prezydent Komorowski zna odpowiedź - wszystko płynie do Bałtyku.
A tutaj u nas, zanim trafi do Bałtyku, gdzie płynie woda z nieszczelnego wodociągu? Podwyżka opłat ma pokryć straty spowodowane wyciekami?
Wywóz śmieci - ile będziemy płacić miesięcznie? 15 zł od osoby miesięcznie?
Jak widać, zamiast "ciągać" się po sądach, straszyć prokuratorami i tornistrami czy teczkami, to jest czym się zajmować.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 11 Październik, 2012, 20:54:38 pm »

Masz rację, że rada gminy powinna zająć się naprawdę ważnymi sprawami, a nie przez pół sesji zajmować się BIP-em. Co do ceny śmieci to będziemy mieli taką jaką uchwali rada gminy. A przy ich sposobie analizowania ważnych spraw to zapewne będzie ona bardzo wysoka. Ponadto nie zdziwię się, jak i w tej sprawie wstanie któryś radny i powie, że i w tej sprawi nie było żadnej dyskusji. Natomiast w sprawie sądów jeżeli nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #83 : 11 Październik, 2012, 21:39:02 pm »

...w sprawie sądów jeżeli nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj.
No pewnie! Dzisiaj już wysprzątałem sobie komórkę a kalesony i pokoszulę pomalowałem w paski. Będę tam w niej siedział cichutko i się przyzwyczajał i nie wypowiadał  , w tej komórce będę siedział, widzenia rozpisałem na razie na tydzień do przodu
A dlaczemu mam się nie wypowiadać? Zakaz jakiś?
Skoro się poruszyło na forum temat i padło słowo sąd  to się wypowiadam bo jestem a nawet jesteśmy ciekawi i chcemy poznać sprawę, tym bardziej że sam zacząłeś (wypowiadając słowo sąd, które teraz ma być zakazane) wzbudzając naszą ciekawość albo wesołość.

Może nie przez analogię ale para... pala... hm... trudne słowo paralelę:
Masz już 56 minusów to się nie wypowiadaj bo...   do setki dojdziesz w 3 sekundy, Kubica przy Tobie to Pan Pikuś.
31 wypowiedzi i już 56 minusów Szok
Człowiek, który "plusom się nie kłaniał". Normalnie szacunek

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2012, 21:55:49 pm wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #84 : 11 Październik, 2012, 23:06:38 pm »

57 minus to nie ode mnie Smutny
Naprawdę to nie ja. Przysięgam na cudowną wodę znikającą z wodociągu.



Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #85 : 12 Październik, 2012, 23:19:05 pm »

Plusy sypią się jak z rękawa… nie panikuj się grot, nie Tobie..
Chociaż nie postawiłem grotowi jeszcze żadnego minusa to wyfasowałem od niego jednego minusa i w sumie mam dwa.
Długo się zastanawiałem za co, bo oczywiście nie raczył. Z początku myślałem, że to taki rozpaczliwy akt bezsilności i niepohamowanej złości, takie wrr… au… au…
Dziś jednak doznałem olśnienia: ta żółta kałuża koło kufla to nie piwo.
Po prostu dostałem takiego ataku śmiechu, że się… no wypsło mi się…
Za takie faux pas minus się należy.
I musiał to zrobić ktoś delikatny, wrażliwy i subtelny.
Przepraszam grot, że w pierwszej chwili pomyślałem o Tobie.



Jak widać, humor mnie nie opuszcza
ale już nie idę na całość,
bo czasem popuszczam.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 12 Październik, 2012, 23:37:19 pm »


Jak widać, humor mnie nie opuszcza
ale już nie idę na całość,
bo czasem popuszczam.


NORMALNIE  POEZJA!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +40/-1
Offline Offline

Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #87 : 13 Październik, 2012, 10:06:42 am »

Haha dobre!!! Brawo tse tse ;-) Grot coś nam się przestał wypowiadać i jakoś mało śmiesznie się zrobiło:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 13 Październik, 2012, 20:50:31 pm »

Brawo- super, merytoryczna- na argumenty dyskusja. Nic dodać nic ująć. Z całym szacunkiem ale widać jacy pisarze taka dyskusja. Argument wyciekająca woda? Proponuję zapłacić rachunki a nie będzie tyle ubytków. Ponadto podziękuj poprzednikom którzy tak rewelacyjnie budowali wodociągi, np. zimą. Proponuję rozpocząć dyskusję a nie prowadzić pyskówki jak pod budką z piwem. Myślę, że "rancza" mamy wystarczająco dużo patrząc tylko na obrady naszej rady gminy.
Ps. Ciekawe dlaczego znacznie wzrasta liczba osób przeglądających wątek w momencie kiedy włączam się do dyskusji? A plusy i minusy mam głęboko w d ........ Prawda zawsze boli.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #89 : 13 Październik, 2012, 23:48:19 pm »

A plusy i minusy mam głęboko w d ........

A lekarz Ci nie powiedział, że tam się nie pcha plusów i minusów tylko czopki?!
Nie dziwię się, że z takim podejściem to…
…Prawda zawsze boli.

Oj, niegrzeczny chłopczyk, ale co to mnie… każdy robi to co lubi.

Merytorycznie już było, jak bardzo merytorycznie widać po postach grota i po ich ocenie przez dość spore grono czytelników.
W sprawie wiatraków napisano to co napisano, Rada Gminy zrobiła to co zrobiła, teraz czekamy na dalsze wydarzenia, wkrótce wejdzie w życie nowa ustawa o OZE (zobaczymy jak na to zareagują inwestorzy). W sumie jednak chwilowo flauta.
W między czasie możemy sobie pogaworzyć o tym i owym, poznać się bliżej, zacieśnić więzy, zewrzeć szeregi za wolność waszą i naszą...

Wyciekająca woda.
Proponuję zapłacić rachunki a nie będzie tyle ubytków.


Ale jak zapłacić rachunki, aby nie było tyle ubytków?
Przelewem!
Banknoty wprowadzamy do rury, woda je transportuje w stronę ubytków i banknoty po kolei uszczelniają miejsca gdzie są ubytki.
Z wypowiedzi grota wynika jednak, że nie jest to do końca dobre rozwiązanie bo jak zapłacimy rachunki to nie będzie tyle ubytków. To znaczy ile będzie wtedy ubytków jak nie będzie ich tyle? Będzie tych ubytków mniej czy będzie ich więcej bo jak widać pomysł grota spowoduje, że ilość ubytków się zmieni a my chcemy żeby te ubytki jednak zlikwidować a nie zmienić.
I znowu d...

Temat wycieków wody poruszyłem. O oczywistych oczywistościach, z szacunku dla inteligencji czytelników nie pisałem. Najwyraźniej grotowi potrzeba trochę więcej uwagi poświęcać. Wiadomo kto wodociągowanie zaczął, wiadamo kto skończył. Wiadomo też, że woda nadal wycieka, no i coś z tym trzeba zrobić. Grot rzucił pomysł jak zlikwidować ubytki. Załóżmy „mokry” wątek o wodzie i tam zróbmy wir tej wodzie, rozważmy pomysł grota, może da się go wdrożyć w skali kraju.
Swoją drogą Niemcy w czasie II wojny badali zjawiska zachodzące w wirach.
Tak samo można/trzeba założyć wątki na inne tematy jak np. osady ściekowe i inne zjawiska występujące w naszej gminie aby wszystkiego nie upychać pod śmigła wiatraków.
W wolnym czasie, w oczekiwaniu co dalej z wiatrakami, grot proponuje aby pogadać o grzebaniu w d… a nawet w głębokiej d…
Ojej, ojej!, zarumieniłem się, chyba nie jestem gotowy na takie wynurzenia.
Chociaż nie, nie można być miętkim, dawaj grot...
Pojdę drogą Terencjusza "Homo sum, humani nihil a me alienum puto”
Zaczyna autor pomysłu na temat do pogaduszek. Opowiesz nam grot jak to było? Jak to było z pierwszym minusem, który znalazł się głęboko w Twojej d... ?

Ps. Ciekawe dlaczego znacznie wzrasta liczba osób przeglądających wątek w momencie kiedy włączam się do dyskusji?

Znowu per rectum?
Nie wiesz dlaczego? To jest po prostu, permanentna inwigilacja.
Podejrzewam grot, że masz pluskwę. Może być tam gdzie już są Twoje plusy (+0) i minusy.

Dobra, dobra.
My tu bąki puszczamy, dość wyginania kota za ogon.


Wróćmy do meritum, za którym tak tęskni grot:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=7371.0
To jest bardzo ciekawe, ba... ważne:
Przebieg sesji na gminnym video.
http://www.luban.ug.gov.pl/videorada.php?subaction=showfull&id=1349505816&archive=&start_from=&ucat=11&

Ciekawsze wątki:
52 minuta - sensacyjne pytania radnego Władysława Madziarza
64 minuta - wyjaśnienie kłamliwych informacji, rozpowszechnianych również na L24 o legalności wyboru przewodniczącej RG, i głosowanie nad rozpatrzeniem wezwania przez radnego Kazimierza Cwynara do usunięcia rażącego naruszenia prawa
71 minuta - głosowanie "nad wiatrakami"
166 - rozpatrzenie skargi na bezczynność wójta Gminy Lubań (skarga stowarzyszenia Panaceum)
249 minuta - wystąpienie przewodniczącej Rady Gminy (sprostowanie newsów prasowych i wiele innych, ciekawych informacji)



I to by było na razie na tyle, trzeba w piecu napalić bo -4


Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2012, 00:04:46 am wysłane przez tsetse » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Budynek po dawnej drukarni - co dalej? Bieżące wiadomości x 0 3944 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 11:34:49 am
wysłane przez x
Strefa szans - co dalej z byłymi ZNTK Bieżące wiadomości Leo 1 7938 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 20:16:12 pm
wysłane przez Gniewko
Wiatraki w regionie!!! Spotkanie informacyjne w Olszynie - serdecznie zapraszam! Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 5 » Doktorek 62 61633 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2010, 00:08:45 am
wysłane przez Krzysiek123
Wiatraki w regionie [wideo] Bieżące wiadomości « 1 2 » x 16 26077 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2014, 15:58:36 pm
wysłane przez x
Wiatraki w Nowogrodźcu Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 15564 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2010, 18:34:18 pm
wysłane przez ZUZA
Referendum a wiatraki Bieżące wiadomości « 1 2 » x 20 17540 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 22:16:24 pm
wysłane przez widelec
Cmentarz w Lubaniu - co dalej ? Bieżące wiadomości « 1 2 3 » x 42 44739 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2011, 04:33:42 am
wysłane przez Tony
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6431 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Kolejny zabytek i co dalej? Miasto Lubań Urząd Miasta 4 7421 Ostatnia wiadomość 23 Lipiec, 2013, 13:40:00 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Użyto broni podczas protestu górników w Jastrzębiu...co dalej? Ogłoszenia drobne Szczepcio 1 3673 Ostatnia wiadomość 04 Luty, 2015, 09:58:22 am
wysłane przez janus58144