Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wiatraki w Lubaniu - co dalej?  (Przeczytany 84127 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 71
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 04 Październik, 2012, 22:52:12 pm »

grot.. a gdzie mozna znalezc te dane z ipn-u o ktorych jeden radny mowil? to chyba bardziej zainteresuje ksiezy
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 05 Październik, 2012, 10:31:04 am »

Z moim mózgiem jest wszystko wporządku, czego nie mogę powiedzieć o Tobie. Przykre ale prawdziwe niestety. Przegrałeś i rozumiem twoje rozczarowanie hahahahahahahahahhahahahhahahah:D:D:D:D nie powiem że mnie to nie cieszy. Ale nie ma z kim rozmawiać , bo to jest rycie beretu a nie rozmowa.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #62 : 05 Październik, 2012, 10:55:57 am »

I jak trzeba będzie to osobiście kupie kanapę Pani Przewodniczącej , a tobie nic do tego. Widzę brakuję argumentów już grotowi, w sumie się nie dziwię . Wali jakieś śmieci o kanapach , lepiej może zainteresujemy się budową biblioteki w Radostowiu dla 20 dzieci w szkole. To by nie było roztracanie pięniedzy?Co? Moim zdaniem to ogromna strata pieniędzy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 05 Październik, 2012, 16:14:41 pm »

Przede wszystkim w szkole w Radostowie jest około 80 dzieci. Ponadto są jeszcze dzieci, które nie uczęszczają do tej szkoły. Trzeba zauważyć,iż biblioteka nie służy jedynie dzieciom, a również młodzieży i pozostałym mieszkańcom a jest ich ponad 800. Niestety były budynek biblioteki, o który tak wspaniale dbał radny z Radostowa groził jego użytkownikom. Zresztą nadal tak wspaniale dba o inwestycje w Radostowie. A gdy biblioteka powstanie to możesz się tam zapisać, bo jest to nie daleko od Uniegoszczy i skorzystasz tam na miejscu w pięknej czytelni z literatury fachowej gdzie będzie wyjaśnione w jaki sposób się odmienia poprawnie nazwę Radostów. Bo po twoim wpisie widać, że w tym zakresie masz ogromne braki.  I liczę, że rozjaśnisz swoją ciemność niewiedzy. A  w sprawie znalezienia informacji z IPN to są one obok teczki radnego. Natomiast, co do Twojego zwycięstwa to swoją euforię jeszcze opanuj. Nie wiem czy wiesz, że mieszkańcy mogą zaskarżyć tę uchwałę na podstawie art. 101 ustawy o samorządzie gminnym, a o innych niespodziankach "możliwych bublach prawnych w tej sprawie" nie będę teraz pisał, bo nie zamierzam cię edukować i w tej dziedzinie.
Pozdrawiam
Ps. Pozdrów ode mnie najprawdopodobniej nielegalnie wybraną Przewodniczącą Rady i kolegę - byłego członka komisji rewizyjnej, który został wybrany podobnie jak ona.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2012, 16:21:37 pm wysłane przez grot » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #64 : 05 Październik, 2012, 16:50:18 pm »

Haha a skąd taka pewność , że jestem z Uniegoszczy??? Nigdy nie skorzystam z tej biblioteki a to właśnie dlatego , że Pan ze swoją żoną przyczyni się do jej utworzenia. Ja w przeciwieństwie do Pana skończyłam mgr, także wypraszam sobie głupie uwagi co do nazwy miejscowości. Jedni mówią Radostów , inni Radostow , w zasadzie nie obchodzi mnie to jak się mówi bo dla mnie to i tak dziura!!! Mówi Pan , że mieszkańcy mogą zaskarżyć tą uchwałę na podstawie art. 101 ustawy o samorządzie gminnym, przypominam , że ta uchwała została stworzona zgodnie z wolą ludzi, więc dlaczego mieliby to oskarżać . Ja już nawet wiem kto ją zaskarży hahahahahahahahahaha . Niestety czas się poddać pomału i mam nadzieję , że Pan skorzysta z biblioteki i nauczy się komunikacji z ludźmi, bo ma Pan bardzo duże braki.
Chociaż uważam , że gmina ma wiele potrzebniejszych rzeczy do zrobienia, niż jakaś durna biblioteka w Radostowie haha.
Ps. jeżeli chodzi o dokształcanie się , to nie przypominam sobie żebyśmy przeszli kiedykolwiek na Ty.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2012, 16:58:19 pm wysłane przez xena1988 » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +35/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #65 : 05 Październik, 2012, 20:12:47 pm »

 CZY JA DOBRZE ZROZUMIAŁEM ŻE NASZ WŁODARZ  GMINY JEST SB-kiem,a ja głosowałem za jego kandydaturą.Panie Wójcie proszę o wyjaśnienie na forum tej sprawy.Druga sprawa dotyczy WIATRAKÓW czy przewodniczący komisji budżetowej jest tak mało inteligentny i nie wiedział o wiatrakach o których mowa toczyła się  przez całą kadencję tej RADY i wcześniej.Panie W.Sochacki jak zdążyłem się dowiedzieć ,to ten Pan co siedział za Panem i tak chciał dyskutować na temat wiatraków ,był zaproszony przez Pana albo Włodarzy .Niestety jego inteligencja jest tak niska i odpowiedział   że nasza GMINA jast tak biedna i powinniśmy przyjąć co (przepraszm za wyrażenie}podano nam do koryta.Wstaje i wychodzi jak ś....a.Chciałem zauważyć że wybrano 15radnych którzy otrzymali większość głosów w wyborach powszechnych i MY mieszkańcy rozliczymy ich po zakończeniu kadencji..Jeszcze   jedna sprawa   odnośnie wiatraków ,przeciesz WÓJT był przeciwny WIATRAKOM,czyżby zmienił zdanie ?                       
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +35/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #66 : 05 Październik, 2012, 20:38:32 pm »

A jeszcze jedno.Jeżeli chodzi o "dotację" na zabytki typu kościoły czyżby pan wójt wnioskował o podjęcie uchwały nie zgodnej z prawem? To straszne!!!!! nie ładnie panie wójcie nie ładnie!!!!!!!.A tak dobrze żarło..........i zdechło
Dotacja ta pochodzi od gminy dla parafii.Każdy ksiądz do 15 września 2011 miał złożyć wniosek na rok 2012.Dobrze zrozumiałem? Dlaczego tego nie zrobili?Zapomnieli
chyba.Ale to się zdarza.Nie będziemy tego wypominać jak robił to wójt w stosunku do radnego z Radostowa
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 06 Październik, 2012, 12:04:44 pm »

Też mnie to bardzo interesuję czy nasz włodarz jest Sb- kiem?Co? ........ A teraz Pan Andrzej Usyk czepił się radnego z Radostawia haha a co nie podoba się Wam , że głosował przeciwko wiatrakom , tak jak  społeczeństwo chciało, które reprezentuję. Dobrzy i sprawiedliwi radni to Pan Sochacki i radni z Pisarzowic , którzy głosowali za postawieniem wiatraków. Tym radnym nie można nic zarzucić zdaniem Pana Andrzeja Usyka hahahahaha . A tych 8 radnych co głosowało za wywaleniem farm wiatrowych jest bardzo zła, ponieważ nie spełnili Pana woli. Strasznie mi przykro  z  tego powodu:) W sumie Panu Sochackiemu się nie dziwie ,że tak głosował bo przecież jego to nie dotyczy , on mieszka w Kościelniku i by nie miał wiatraków pod nosem, ale radni z Pisarzowic podjęli decyzję sprzeczną z wolą mieszkańców. Byłam na spotkaniu w Pisarzowicach i widziałam ogromny sprzeciw ludzi. Ale to mieszkańcy Pisarzowic muszą wyciągnąć wnioski. Nie omieszkam im pomóc , gdyż mam tam sporo rodziny.
« Ostatnia zmiana: 06 Październik, 2012, 12:16:36 pm wysłane przez xena1988 » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-49
Offline Offline

Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #68 : 06 Październik, 2012, 21:26:03 pm »

Cieszę się bardzo z podjętej decyzji przez radę gminy w sprawie farm wiatrowych. GRATULUJĘ- SZACUNEK. Nie wiem tylko na jakiej podstawie Pani wymienia mnie z imienia i nazwiska wskazując, że się czepiam radnych lub nie mam nic do zarzucenia radnym, którzy głosowali za "wiatrakami". Przypomnę Pani, że jestem osobą prywatną. Nie życzę sobie, aby Pani wypowiadała się w moim imieniu. Jestem osobą dorosłą i potrafię się sam wypowiedzieć na wszystkie tematy. Natomiast Pani po raz kolejny narusza moje dobra osobiste i ponownie próbuje manipulować opinię publiczną. Za używanie mojego nazwiska i wpisywanie nieprawdziwych informacji sprawę skieruję do odpowiednich organów. Proszę o więcej takich wpisów, bo będzie mi łatwiej w prokuraturze.
Ps. Oczywiście Pani wpis mam już odpowiednio zabezpieczony, więc niech się Pani nie wysila go zmieniać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #69 : 06 Październik, 2012, 23:37:23 pm »

Przecież sam się Pan podpisuję z imienia i nazwiska jako Andrzej Usyk a ja wyciągnęłam wnioski z Pana wypowiedzi. Ale tłumaczyć się nie będę i nikogo nie obrażałam . Każdy ma prawo do własnej opinii. A jak chciał być Pan anonimowy to nie trzabyło się podpisywać z imienia i nazwiska .
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +40/-1
Offline Offline

Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #70 : 07 Październik, 2012, 01:29:27 am »

Xena z racji wykonywanego zawodu powiem Ci , że nie masz się czym martwić. Nikogo nie wyzwałaś ani nie pomówiłaś. Wyraziłaś swoją opinię społeczną . Jednak z tym wpisem grota: na Twoim miejscu bym jego podała do prokuratury. Bo to już jest obraza wg.prawa:
Ps. Nie wiem czy twój mózg potrafi to ogarnąć. Sądząc po twoich wpisach to nie ma takiej możliwości ha,ha,ha...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-49
Offline Offline

Wpisy: 11
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #71 : 07 Październik, 2012, 08:29:23 am »

Szanowna Pani ja nie wypowiadałem się w sprawie radnych, o czym Pani pisała w swoim wpisie. Nie wiem gdzie i w którym momencie występowałem imiennie do radnego z Radostowa. Natomiast mam prawo i z niego korzystam do zadania pytań radzie gminy, na które oczekuję odpowiedzi. Na pewno na ich podstawie nie ma Pani prawa występować w moim imieniu i wprost wskazywać, że moim zdaniem to czy tamto, ale tę sprawę wyjaśnimy gdzie indziej.
Ps. Proponuję wziąć sobie za adwokata Pana Plejmana.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +35/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #72 : 09 Październik, 2012, 00:29:14 am »

Proszę Państwa niechciałbym aby te słowa uraziły kogoś,ale przeglądałem dzisiaj na Bipie Gminy Lubań  oświadczenia majądkowe radnych.Jestem bardzo zdziwiony tym że rdny Pan Krzysztof Klimczyk oświadczył w swoim zeznaniu majątkowym iż nie osiągnoł w 2011 roku żadnych dochodów.Z tego co mi wiadomo jest ten Pan radnym i za każdy udział w sesji albo komisji każdy radny otrzymuje dietę,czyży ten Pan nie otrzymywał tej diety.Druga sprawa to ten sam Pan jest animatorem na Orliku w RADOGOSZCZY i tam też bierze za tą prace wynagrodzenie.Czyżby osoba wprowadzająca i odpowiedzialna za inormacje a jest nią  jak pisze na stronie BIP-Pani Aneta Usyk nie wiedziała co z tym fantem zrobić.Podpowiem jest taka instytucja jak URZĄD SKARBOWY.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +35/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #73 : 09 Październik, 2012, 08:28:18 am »

Pani  Aneto Usyk PRZEPRASZAM  zle sobie to zinterpretowałem Pani jest odpowiedzialna za wprowadzenie informacji o oświadczeniu majątkowym ale nie o jej treści.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #74 : 09 Październik, 2012, 21:57:20 pm »

Po raz kolejny najpierw rzucamy w człowieka błotem, a dopiero potem sprawdzamy czy to jest prawda. Proponuję zawsze najpierw sprawdzić, a potem pisać. Ja chciałbym zwrócić uwagę, że art. 24 h ustawy o samorządzie gminnym dokładnie precyzuje, że radni składają oświadczenia majątkowe w dwóch egzemplarzach wraz kopią swojego zeznania o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym za rok poprzedni przewodniczącemu rady gminy.Analizy danych zawartych w oświadczeniach majątkowych dokonują osoby, którym złożono oświadczenia majątkowe- przewodnicząca rady gminy.Osoby, którym złożono oświadczenie majątkowe (przewodnicząca rady gminy), przekazują jeden egzemplarz urzędowi skarbowemu właściwemu ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej oświadczenie majątkowe.  W związku z tym jak widać to nie Pani Aneta Usyk jest odpowiedzialna za weryfikację oświadczeń majątkowych radnych i przekazywanie ich do urzędu skarbowego. Odpowiada za to Przewodnicząca Rady Gminy - Bogusława Karnaś.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Budynek po dawnej drukarni - co dalej? Bieżące wiadomości x 0 3945 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 11:34:49 am
wysłane przez x
Strefa szans - co dalej z byłymi ZNTK Bieżące wiadomości Leo 1 7938 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 20:16:12 pm
wysłane przez Gniewko
Wiatraki w regionie!!! Spotkanie informacyjne w Olszynie - serdecznie zapraszam! Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 5 » Doktorek 62 61638 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2010, 00:08:45 am
wysłane przez Krzysiek123
Wiatraki w regionie [wideo] Bieżące wiadomości « 1 2 » x 16 26079 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2014, 15:58:36 pm
wysłane przez x
Wiatraki w Nowogrodźcu Bieżące wiadomości « 1 2 » x 15 15566 Ostatnia wiadomość 08 Czerwiec, 2010, 18:34:18 pm
wysłane przez ZUZA
Referendum a wiatraki Bieżące wiadomości « 1 2 » x 20 17541 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 22:16:24 pm
wysłane przez widelec
Cmentarz w Lubaniu - co dalej ? Bieżące wiadomości « 1 2 3 » x 42 44744 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2011, 04:33:42 am
wysłane przez Tony
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6432 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Kolejny zabytek i co dalej? Miasto Lubań Urząd Miasta 4 7421 Ostatnia wiadomość 23 Lipiec, 2013, 13:40:00 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Użyto broni podczas protestu górników w Jastrzębiu...co dalej? Ogłoszenia drobne Szczepcio 1 3673 Ostatnia wiadomość 04 Luty, 2015, 09:58:22 am
wysłane przez janus58144