Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: moje(nasze) dzieciństwo  (Przeczytany 61008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 22 Styczeń, 2011, 12:34:36 pm »

Firefoks jest do bani, ale nikt inny tylko Ci co w szeregach "Solidarności" z komuną walczyli dziś walczą z robotnikiem. I nie pisz, że za młoda jestem i nie znam tych czasów. Mam głowę, którą potrafię ruszyć i analizować. Nikt inny tylko Ci, którzy o wolne związki walczyli dziś poprzez prywatyzację je niszczą. Mamy wyższy VAT, skok na naszą kasę z OFE. Ciesz się, że masz emeryturę, bo ja do końca życia chyba na stanowisku zostanę. Nie będzie po co odchodzić. Nawet jak przyjdzie w pracy walczyć to w pojedynkę, bo w spółkach związków nie ma. Zostaliśmy z gołą d...ą. Nie wiem tylko dlaczego szynka, kaszanka z opowieści zaradnej 666 tak Cię zdenerwowała. Ta szynka i te jaja mogły być własnej produkcji, bo w dzisiejszych czasach nawet świni nie utrzymasz. Wymogi, Unia, weterynaria etc
Jest pewien pułap do którego nie schodzę
W taki tonie z dyskusji wychodzę
Zaradna doświadczona kobita
Prostackie wpisy żartem wita!


Ewo tym co napisałaś już zeszłaś poniżej mojego pułapu.Ja chciałem aby ten wątek był wolny od polityki.Dobrze Wiesz że to nie szynka czy sernik zaradnej mnie zezłościły.Dlaczego nieomal każdy Wasz post kończy się w stylu Balcerowicz musi odejść?Szkoda że popsułyście tak ciekawy wątek.

Firefoks Popatrz na Foto przy Profilu bezradnej666 Może Pamiętać Komunę nawet dość wczesną !!!

borisem,nie ma brzydkich kobiet,tylko wina czasem mało
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #31 : 22 Styczeń, 2011, 12:45:55 pm »

Firefoks to nie ja zeszłam poniżej pułapu rodząc się w czasach komuny. Nie miałam wpływu na swoje dzieciństwo przynajmniej jeżeli chodzi o ustrój. Reszta była ok
Nie do komuny się jednak odniosłam, a do zmian jakie jej obalenie przyniosło i co nam dało. Czytaj po melisie i ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 22 Styczeń, 2011, 12:48:38 pm »

Ewo to nie ja sprowadziłem tą wymianę zdań do poziomu komuny.Uważam że Zaradna***za krótko żyje aby w tak radykalny sposób wypowiadać się o czasach których pamiętać nie może.To ja w czasach stanu wojennego oddawałem część swoich dochodów na podziemną działalność solidarności.To mnie ciągle kontrolowała milicja w drodze do pracy lub w drodze z pracy.A kolejarz pracował na różne godziny.To milicja wiedziała najlepiej z czym i czy wogóle noszę kanapki do pracy.Nie toleruje skrajnych poglądów.Takich od komuny do komunii.I nie jest to kwestia przekonań politycznych.Ja po prostu myślę środkiem.Nie pieję z zachwytu nad tym co było,ale też daleki jestem od zachwytu nad tym co jest.Pozdrawiam.
To moje słowa?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 22 Styczeń, 2011, 12:57:37 pm »

Nie Ewo to moje słowa.Proszę nie w tym wątku.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #34 : 22 Styczeń, 2011, 13:02:21 pm »

Ok nie w tym. Proponuję opowieści o tym jak wyglądała Wasza zabawa w czasach Waszego dzieciństwa. Np. ja pamiętam olbrzymi żal jak bawiliśmy się w czterech pancernych i zawsze byłam...nie psem- bez przesady! Byłam Lidką, bo moje krótkie liche włosy dyskwalifikowały mnie do ubiegania się o rolę Marusi
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 22 Styczeń, 2011, 13:07:20 pm »

Ewa powinnaś być dumna Lidka była "NASZA" Marusia "ICH" 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 22 Styczeń, 2011, 13:09:50 pm »

Po latach jestem dumna, ale wtedy chodziło jeszcze o miłość Janka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #37 : 22 Styczeń, 2011, 13:11:44 pm »

Teraz pewnie żałuje 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 22 Styczeń, 2011, 13:12:40 pm »

Po latach jestem dumna, ale wtedy chodziło jeszcze o miłość Janka

Ewo i zobacz co z tej miłości wyszło:
“Janek, ja komunistka, ja Ruskaja, moj atiec eto Stalin, twoj atiec eto szpion. Wy reakcyjnaja swołocz, ja nie chaczu tieba. Ja jedu w Sowieckij Sojuz.
Z mojej ambasady ty dostaniesz papiery rozwodowe. Ty mnie nie szukaj. Ja tiebia nie lubliu.
Marusia”.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #39 : 22 Styczeń, 2011, 13:13:50 pm »

Zapewne? Krótkie fryzurki są  teraz na topie
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 22 Styczeń, 2011, 14:05:11 pm »

W tamtych czasach- miłości Janka i Marusi coś mój dziadek o ich rozwodzie przebąkiwał
coś cichutko szeptał, o tym, że ten krewny, ten od rudej nieźle Polaka kiwał 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #41 : 22 Styczeń, 2011, 14:10:01 pm »

W tamtych czasach- miłości Janka i Marusi coś mój dziadek o ich rozwodzie przebąkiwał
coś cichutko szeptał, o tym, że ten krewny, ten od rudej nieźle Polaka kiwał 

Oj tak tak, mam swoje lata i pamiętam te czasy bardzo dobrze. Hi hi hi
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #42 : 19 Październik, 2011, 07:22:30 am »

Znalazłam(odkurzyłam) stary wątek, wiekowy jak ja. Jak napisał w jednym ze swoich postów w tym właśnie wątku Borys(od początku był na mnie cięty i zupełnie nie wiem dlaczego), iż sądząc po załączonej focie jestem dość wiekowa i pamiętam czasy wczesnej komuny. Doszukałam się tu również sprzeczki z Pysiem-mysiem. To chyba nasza pierwsza sprzeczka na Forum i pierwszy foch. A Piotr wówczas był dla mnie dość oschły. Jedynie Ewa wyrozumiała i serdeczna, chyba dzięki niej wytrwałam na Forum już prawie rok, bo faceci to raczej byli dla mnie wredni i złośliwi.   A potem piszą jeszcze a dokładniej Piotr iż moje posty przepełnione są wrogością w stosunku do płci przeciwnej czy coś w tym rodzaju a tak naprawdę, to kto tu dla kogo był wredny. Przecież ja zawsze byłam łagodna i potulna niczym baranek.
No może wspominałam w swoich postach o paru osobach, które mogłabym pożreć żywcem ale to na prawde małe grono. .
Ludożerca!!!

« Ostatnia zmiana: 19 Październik, 2011, 07:26:59 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #43 : 19 Październik, 2011, 08:05:24 am »

Myślę, że prezes realnie rozpatruje taką ewentualność, jak pożarcie go żywcem w bramie TBSu. : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #44 : 19 Październik, 2011, 20:36:11 pm »

Myślę, że prezes realnie rozpatruje taką ewentualność, jak pożarcie go żywcem w bramie TBSu. : )

No coś Ty, ja go tylko delikatnie kąsałam w łydki. Do pożarcia ten jegomość się nie nadaje, zbyt żylasty i mdły. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Koło Fotografczne - Nasze Prace Kultura i sztuka « 1 2 3 » Paweł Sokołowski 38 40135 Ostatnia wiadomość 20 Luty, 2009, 20:32:21 pm
wysłane przez x
„Nasze Górne Łużyce” czyli jak uczyć o historii regionu… Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 4877 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2009, 11:14:31 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 891933 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Gmina Lubań. Nasze pomysły, gminne realizacje. Hydepark Smok 1 5828 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2010, 11:38:04 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
nasze apteki Polecam - Niepolecam « 1 2 » czarna88 24 32389 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2012, 22:25:20 pm
wysłane przez shiva87
Nasze szkoły najlepsze w strefie w „dwójkach” siatkarskich dziewcząt Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 7935 Ostatnia wiadomość 06 Kwiecień, 2011, 17:35:26 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Kiedy i czy, polewaczki wyjadą na nasze ulice??? Hydepark Firefoks 0 3391 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2011, 14:26:28 pm
wysłane przez Firefoks
Nasze Zoo wita lubańskie maluchy Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3410 Ostatnia wiadomość 09 Sierpień, 2013, 08:05:01 am
wysłane przez Urząd Miasta
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8756 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert