Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Dni Zabytkowej Motoryzacji oraz Rajd Gigantów w Lubaniu  (Przeczytany 3415 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 17 Lipiec, 2012, 12:47:25 »

Z przyjemnością informujemy że w Lubaniu odbędzie się w ramach Dni Zabytkowej Motoryzacji - Zlot Włoskich Samochodów Sportowych. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 21.07.2012. Głównym jej elementem jest turystyczny "Rajd Gigantów", który będzie przebiegał na granicy trzech państw.

Ideą tego spotkania jest krzewienie kultury oraz pasji do sportów motorowych poprzez bezpośredni kontakt z zabytkową motoryzacją, jej historią oraz przybliżenie wpływu jaki wywarła ona na dzień dzisiejszy.

W tym roku przewodnim tematem jest motoryzacja włoska. Stąd też podczas pikniku rodzinnego będzie można poznać jej historię, zobaczyć wybrane samochody oraz poczuć klimat sportu z lat 60-80 ubiegłego wieku.

Serdecznie zapraszamy również właścicieli zabytkowych pojazdów do ich prezentacji na lubańskim rynku. Możecie uczestniczyć wspólnie z nami w święcie zabytkowej motoryzacji i przedstawić swój wkład w jej zachowanie. Bez względu na to czy macie zabytkową Syrenkę, Golf"a czy tez Junaka - zapraszamy do Lubania. Będziecie mieli okazję pokazać szerszej publiczności to co na codzień jest obiektem westchnień czyli zabytki motoryzacji.

Spotykamy się na lubańskim rynku aby wymieniać poglądy i doświadczenia z osobami o wspólnej pasji do zabytkowej motoryzacji. Bez względu na to jaki pojazd posiadasz łączy nas wspólna pasja i wspólne problemy oraz radości. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele wysiłku oraz czasu pochłania remont i utrzymanie naszych pojazdów w jak najlepszym stanie. Poszukiwanie oryginalnych części, zaufanych warsztatów, sprawdzonych lakiernii - to główny powód zasięgania opinii u innych. Informacje jakie możesz uzyskać na naszym spotkaniu od osób o podobnych problemach są bezcenne.

Po to powstały Dni Zabytkowej Motoryzacji, aby ułatwiać kontakty między właścicielami zabytkowych pojazdów i wymianę informacji. Tak więc bardzo będzie nam miło porozmawiać z Tobą i skorzystać z Twoich porad oraz doświadczenia.

Przybyłe pojazdy będa prezentowane na lubańskim rynku. Przeprowadzimy wywiady z właścicielami, poznamy ich historię i zmagania, przedstawimy Was i to z czego jesteście dumni szerszej publiczności.

Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy zarówno odwiedzających jak i posiadaczy zabytkowych pojazdów, przypominając że ideą tego spotkania jest propagowanie pasji do historii motoryzacji porzez bezpośredni kontakt z zabytkowymi pojazdami i ich właścicielami.

Grafik:

Sobota (21.07.2012)
- od 09.30 : Rejestracja załóg - (biuro rajdu w Lubaniu - rynek)
- 10.00 : Odprawa
- 10.30 - 11.00 : Start rajdu
- 11.00 - 15.00 : Rajd Gigantów odwiedza trzy kraje. W tym czasie na lubańskim rynku można oglądać pojazdy zabytkowe oraz skosztować włoskich specjalności przygotowanych przez Bar Ratuszowy. Podczas całej soboty dostepne są również atrakcje dla dzieci.
- 16.00 - 17.00 : Koncert Matteo Mazzucca - część I
- 17.00 - 17.40 : Prezentacja załóg i samochodów, oficjalne zakończenie Rajdu Gigantów
- 17.40 - 19.00 : Koncert Matteo Mazzucca - część II

Niedziela (22.07.2012)
- 11.00 - 13.00 : wystawa samochodów na Zamku CzochaWięcej informacji uzyskasz od koordynatora:
Paweł Sokołowski  48507273010

www.rajdgigantow.pl

O ile znasz inne osoby które mogą wziąć udział w Dniach Zabytkowej Motoryzacji, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie im tej informacji.

Materiał video dzięki uprzejmości TV Łużyce (www.luzyce.info)

logo_DZM_400.jpg

* logo_DZM_400.jpg (99.26 KB, 406x372 - powiększony/pobrany 303 razy.)
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2012, 12:50:46 wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: