Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Oldboye na scenie czyli koncert zespołu PINOKIO 16.06.2012 :)  (Przeczytany 25341 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 12 Czerwiec, 2012, 20:16:31 pm »

Święto Kultury Powiatu Lubańskiego zostanie ukoronowane koncertem zespołu, który zaczynał swoja przygodę z muzykowaniem w latach 80-tych. Po 21 latach oldboye powracają na sceny, aby (jak mam nadzieję) wstrząsnąć publicznością. Cokolwiek by się nie wydarzyło cieszymy się z reaktywacji oraz życzymy wam i nam udanego koncertu

Koncert zespołu PINOKIO w sobotę 16.06 o godzinie 19.00 na lubańskim rynku. Serdecznie zapraszamy.

pinokio.jpg

* pinokio.jpg (231.27 KB, 800x1202 - powiększony/pobrany 484 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 12 Czerwiec, 2012, 21:49:03 pm »

He ciekawe , na mieście znalazłam plakaty że Pinokio zagra w ramach Dni Lubania a koncert nazywa się Lubańska Scena Artystyczna na której wystąpi jeszcze parę innych zespołów.

Proszę o sprecyzowanie bo nie wiem czy znowu L24 kłamie czy ja źle czytam plakaty !

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 12 Czerwiec, 2012, 22:10:37 pm »

Przyznaje, L24 znowu kłamie. Sami produkujemy te plakaty w podziemu i powielamy na nich kłamstwa. Tutaj są same kłamstwa, więc po co je czytasz? Jest wiele innych lepszych stron gdzie piszą "prawde". Tam się lepiej odnajdziesz
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 12 Czerwiec, 2012, 22:53:20 pm »

Panie Pawle zabrania mi Pan czytać informacji za które miasto płaci słone pieniądze dla L24?

Zadałam konkretne pytanie.
 Czy występ zespołu Pinokio jest w ramach Święta kultury powiatu czy organizowanych przez miasto "Dni Lubania" ?

Na każdej stronie internetowej, portalu społecznościowym, na plakatach jest napisane:
Koncert w ramach Dni Lubania organizowany przez Łużyckie Centrum Rozwoju.


 Nigdzie oprócz L24 nie znalazłam informacji, że koncert Pinokio to ukoronowanie Święta Powiatu Lubańskiego.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #4 : 12 Czerwiec, 2012, 23:12:55 pm »

Za te informacje nie płaci miasto To są informacje przesłane do nas przez lidera zespołu Pinokio z dodanym komentarzem autorskim. Chyba że tej osobie też miasto płaci, tak jak wszystkim innym którzy w jakiś sposób z nim współpracują. Czy Tobie miasto płaci czy też ktoś inny? Kto Ci płaci? Gdzie pracujesz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #5 : 12 Czerwiec, 2012, 23:49:00 pm »

Z plakatu (wielkiego żółtego) Dni Lubania 2012:

"16.06.2012r. Dzień Ulicy Brackiej i Święto Kultury Powiatu Lubańskiego...
....
15.30 Lubańska Scena Artystyczna- Rynek
Wystąpią: Marek Witaszek, Anita Okienko i Zdzisław Trędewicz, PAAJK, SEZAM, PINOKIO"

http://www.luban24.pl/index.php?action=dlattach;topic=6877.0;attach=19882;image

Przyjdę posłuchać- wszystkich i trochę mało mnie obchodzi kto to "organizuje".
Pinokio- ładny plakat, widać go "na mieście"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 13 Czerwiec, 2012, 00:02:59 am »

mnie również nie  obchodzi kto to organizuje


impreza w ramach obchodów Dni Lubania powinna być ponad podziałami
to jest NASZE MIASTO


jednak mam wrażenie ...
a zresztą mam gdzieś moje wrażenia

co byście tu nie napisali "Panaceum"
również włącza się w  Dni Lubania
panowie Pawle i Piotrze


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 38
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 13 Czerwiec, 2012, 01:22:44 am »

 To LIIV  -droga Liiv szafuje oskarzeniami ,a co dobrego robisz tak wogóle dla rozwoju KULTURY I SZTUKI naszego Miasta oraz  ile swojego drogocennego czasu i zasobów natakie cele poświęcasz he ?!?
Pozdrowienia i do zobaczenia na koncertach oraz imprezach podczas obchodów DNI LUBANIA !!!
P.S. Pomachaj na wizji ,Pinokio cie natychmiast rozpozna :)D  Spoko
        Pozdrowienia dla moderatorów L24...mhh  brzmi jak J23 ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 13 Czerwiec, 2012, 01:27:22 am »

Pozdrowienia dla @teotka   

                             podpisane:

                                      mAGENTa
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 13 Czerwiec, 2012, 08:53:25 am »

Kto organizuje Dni Lubania czy imprezy towarzyszące jest napisane na plakatach miasta. To jakas paranoja żeby wymagać od ludzi którzy wydrukowali sobie plakaty i promuja swój koncert umieszczania na nim innych występujacych zespołów i zarzucać nam wszystkim kłamstwo przy tej okazji. To jest watek promujący KONCERT PINOKIO. Jak Marek Witaszek czy inne osoby występujace na dowolnej scenie w dowolnej imprezie zrobi podobny plakat i nam go przyśle do promocji swojego koncertu to też będzie taka nagonka?

Czy Liiv prywatnie masz coś do Teotka, że wymagasz od nich umieszczania "prawdy" na plakatach? Ostatnio Twoja "prawda" się skończyła tak że osoba publiczna zrezygnowała z projektu ze względu na oskarżenia o uprawianie polityki. Gdzie są granice tego absurdu ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 13 Czerwiec, 2012, 15:13:55 pm »

Niestety nie brakuje ludzi wylewających kwas. Najwięcej tego kwasu wylewają ci, którzy nic nie robią. Plakat nie taki, kropka nie w tym miejscu...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 13 Czerwiec, 2012, 21:46:50 pm »

Kto organizuje Dni Lubania czy imprezy towarzyszące jest napisane na plakatach miasta. To jakas paranoja żeby wymagać od ludzi którzy wydrukowali sobie plakaty i promuja swój koncert umieszczania na nim innych występujacych zespołów i zarzucać nam wszystkim kłamstwo przy tej okazji. To jest watek promujący KONCERT PINOKIO. Jak Marek Witaszek czy inne osoby występujace na dowolnej scenie w dowolnej imprezie zrobi podobny plakat i nam go przyśle do promocji swojego koncertu to też będzie taka nagonka?

Czy Liiv prywatnie masz coś do Teotka, że wymagasz od nich umieszczania "prawdy" na plakatach? Ostatnio Twoja "prawda" się skończyła tak że osoba publiczna zrezygnowała z projektu ze względu na oskarżenia o uprawianie polityki. Gdzie są granice tego absurdu ...


Czy ja napisałam coś o plakacie Teo? Jedynie nie rozumiem o co chodzi z tymi informacjami - tyle plakatów.
Jeśli chodzi o jakiś projekt to przepraszam jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 13 Czerwiec, 2012, 22:42:27 pm »

ważne, że będzie fajna impreza
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 13 Czerwiec, 2012, 23:59:15 pm »

Jak dla mnie to nie ma znaczenia: „(...)Czy występ zespołu Pinokio jest w ramach Święta kultury powiatu czy organizowanych przez miasto "Dni Lubania" ? (...)”.

Dla mnie ma znaczenie czepianie się, szukanie jakiś spisków i złych intencji. Liiv poćwicz jogę i nie siej fermentu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #14 : 14 Czerwiec, 2012, 07:42:10 am »

Liiv - celowo wywołujesz kłótnie szukając byle pretekstu. Jak nie plakat to co przeszkadza Ci na tyle żeby nazywać mnie "kłamcą" i twierdzić że L24 "znowu kłamie". To są pomówienia, a ty jesteś trolem łagodnie nazwywając to co tutaj wyprawiasz. Proszę o wyjaśnienia dlaczego zostałem nazwany kłamcą.

Najpierw wywołujesz kłótnie, potem przepraszasz odwracając sytuacje i nagle "nie rozumiesz". Jak nie rozumiesz co jest na plakacie to do szkoły po nauke, a nie do pisania pomówień w internecie.

Liiv kilka razy wyrażnie Cię ostrzegałem żebyś poszła wywoływać kłótnie na Onecie. To jest ostatni raz kiedy coś takiego toleruje z Twojej strony. To jest moja ostatnia uwaga na temat Twojego trolowania, które sprowadza się do tego samego w każdym wątku w którym bierzesz udział.

Teraz oczekuje wyjaśnienia dlaczego i po co zostałem przez Ciebie pomówiony i nazwany kłamcą.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2012, 07:56:03 am wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Koncert Zespołu Muzyki Dawnej ROCAL FUZA Kalendarz wydarzeń Iza 0 3561 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2008, 20:15:37 pm
wysłane przez Iza
Koncert zespołu BlueXpress w Kuźni Kalendarz wydarzeń SylwiaFunPR 0 3394 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2009, 16:07:34 pm
wysłane przez SylwiaFunPR
Koncert zespołu ET CETERA Kalendarz wydarzeń ODK Zaręba 8 9315 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 11:43:58 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Koncert Zespołu "KRYZYS" na Dworcu Kolejowym w LUBANIU . ZMIANA TERMINU !!! Bieżące wiadomości teotek 6 9298 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2010, 18:42:51 pm
wysłane przez ZUZA
Koncert Zespołu "KRYZYS" na Dworcu Kolejowym w LUBANIU .!!! KONKURS!!! Bieżące wiadomości teotek 3 6055 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2010, 19:01:04 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Koncert Zespołu "open T heaven" 17.06.2011 !!! Hydepark Andzia 1 4751 Ostatnia wiadomość 16 Czerwiec, 2011, 21:40:01 pm
wysłane przez Andzia
Koncert Zespołu HELOU Archiwum Paweł Sokołowski 9 12508 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2011, 09:16:51 am
wysłane przez Andzia
PINOKIO Alternative - come back Kultura i sztuka teotek 6 11861 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2012, 00:23:08 am
wysłane przez luna3
Pinokio - aternative (Dni Lubania 2012) Video Luban24 x 1 12626 Ostatnia wiadomość 28 Czerwiec, 2013, 00:12:51 am
wysłane przez x
Survival w Lubaniu, czyli wyprawa dla wytrwałych 2012 Miasto Lubań Urząd Miasta 1 4527 Ostatnia wiadomość 25 Wrzesień, 2012, 23:40:32 pm
wysłane przez edward osman