Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Euro i prowokacje  (Przeczytany 21893 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 28 Maj, 2012, 17:02:50 pm »

Oh fajerku, miesięcznica trwa od kilku lat, odwołać jedną imprezę ze względu na grupę piłkarzy z Rosji, byłaby dla Kaczyńskiego porażką, przegraną, poddaniem się, policzkiem politycznym, uważam, że odwołanie tego marszu wpłynęłoby negatywnie dla PIS-u więc się nie dziw, że miesięcznica się odbędzie, ja się obawiam tylko medialnego show na ten temat, tylko po to by rozgrzać atmosferę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 28 Maj, 2012, 17:41:59 pm »

Giorgio
Cytuj
Oh fajerku, miesięcznica trwa od kilku lat,
Od dwóch lat ŻORZ od dwóch. Ale jak to brzmi "od kilku"  ŻORŻ Ty, jak widzę również nie jesteś wolny od uprawiania poletka ,zwanego populizmem.
Cytuj
odwołać jedną imprezę ze względu na grupę piłkarzy z Rosji, byłaby dla Kaczyńskiego porażką, przegraną, poddaniem się, policzkiem politycznym
Kaczyński wielokrotnie sam się spoliczkował.Obawiasz się medialnego show. A co my robimy ? W co Ty mnie wciągasz ? Nie w show. Dziwię się że Ty się dziwisz dziennikarzom.ŻORŻ kończę ten temat. Więcej grzechów nie pamiętam i nie obiecuję poprawy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 28 Maj, 2012, 18:35:30 pm »

Ja wiem, że poglądowo jesteśmy na skrajnych frontach, to i dobrze, jest polemika, w moim najbliższym otoczeniu też jesteśmy podzieleni, często się spotykamy, przy czymś mocniejszym uderzamy w dysputę polityczną, nigdy nie kończy się awanturą, zawsze mamy się z czego pośmiać i pobawić w polemice, zawsze dochodzimy do tego samego wniosku,,,," TAK NA PRAWDĘ NIKT NIE WIE O CO CHODZI" i tym pesymistycznym akcentem rozchodzimy się , by spotkać za jakiś czas
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 14 Czerwiec, 2012, 11:23:57 am »

Tak- ŻORŻ.. jako wyznawca kultu humoru.. chciałbym aby tak było..
to nie rosyjscy przyjaciele .. stalin z grupą żydów  spowodował  balans nieprawdy...


mark...


CO DO ANTYSEMITYZMU WARTO OBEJRZEĆ TEN FILM!!! MYŚLĘ, ŻE TO SAMO MOŻNA POWIEDZIEĆ O TYM, ŻE NIE LUBIMY RUSKICH I NIEMCÓW

ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE


cieplutko pozdrawiam


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 14 Czerwiec, 2012, 12:27:08 pm »

Już od zarania dziejów wiadomo, że nie lubi się sąsiada, więc nie dziwi brak "uprzejmości" w relacjach z naszymi sąsiadami, jak sięgniemy głębiej w komitywy państw, zobaczymy takie same podejście do graniczących nacji: Niemcy nie lubią Francuzów, Francuzi Hiszpanów, Hiszpanie Portugalczyków, Kambodżanie Wietnamczyków tudzież, Tanzańczycy Kenijczyków. Nie ma co kruszyć kopii i doszukiwać się innego niźli takiego wyjaśnienia, które i tak nie jest dokładnie sprecyzowane i do końca nie odpowiada na pytanie: " dlaczego nie lubię sąsiada?"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 14 Czerwiec, 2012, 15:56:01 pm »

@Oaza
Wszystko co piszesz jest OK.!
Ale! Czesi i Słowacy też są naszymi sąsiadami. Nigdy nie słyszałam, że my ich nie lubimy lub oni nas.

Nie lubię, gdy ktoś mi wmawia, że kogoś nie lubię, bo jest jakiejś tam narodowości. Nie lubię kogoś za coś, ale indywidualnie. Za to jak postępuje i jakim jest człowiekiem. Większość z tych których nie lubię są Polakami. Wychodzi na to, że nie lubię Polaków. Wśród Niemców, Rosjan, Ukraińców, Cyganów, Chorwatów, Czechów mam przyjaciół i znajomych i lubię ich. Wśród Żydów to nie wiem, bo nie umiem odróżnić Żyda od kogoś innego, chyba że ma kapelusik i pejsy to wtedy widać, że Żyd, ale nie miałam możliwości z takimi ortodoksyjnymi Żydami nawet porozmawiać.

Po obejrzeniu tego filmu zaczynam Żydów nie lubić właśnie za to, jak swoim dzieciom wszczepiają takie ideologie. To jest niebezpieczne!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 14 Czerwiec, 2012, 18:19:06 pm »

Zobaczcie co powiedziała dziewczyna (nastolatka) godz. od 1:27:14  do 1:27:40

Przerażające. Do czego może doprowadzić takie pranie mózgu.  Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Euro Rock Festival + Kasa Chorych Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 25 21239 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 21:30:14 pm
wysłane przez Sara Kmieć
Polska - Niemcy | Euro 2008 | Obstawiamy Męskie Sprawy Paweł Sokołowski 14 12808 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2008, 10:38:49 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Euro 2008 Męskie Sprawy Iza 3 6287 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2008, 15:00:39 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Euro-za- pucowani.. Hydepark widelec 2 4397 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2009, 05:12:04 am
wysłane przez widelec
Jesteśmy członkiem WRO-EURO Bieżące wiadomości Leo 0 3583 Ostatnia wiadomość 22 Lipiec, 2009, 09:08:00 am
wysłane przez Leo
Euro 2012 *Polska-Ukraina* Męskie Sprawy « 1 2 » Tony 15 20915 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2012, 02:00:51 am
wysłane przez MAGENTA
Hymn Euro 12..koko!! Hydepark « 1 2 » widelec 20 18769 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 06:59:55 am
wysłane przez Tony
Dziesiątki milionów euro na fotowoltaikę Bieżące wiadomości x 10 17528 Ostatnia wiadomość 24 Wrzesień, 2012, 22:30:59 pm
wysłane przez x
EURO 2012 - obstawiamy wyniki :) Hydepark « 1 2 » Paweł Sokołowski 16 15575 Ostatnia wiadomość 17 Czerwiec, 2012, 11:18:33 am
wysłane przez Tony
DTM Euro Speedway Lausitz Ogłoszenia drobne Marek Kardela 0 2169 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2013, 21:46:18 pm
wysłane przez Marek Kardela