Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu LPWiK  (Przeczytany 38547 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 18 Kwiecień, 2012, 06:50:14 am »


@PIOTREK
ZGADZAM SIĘ , ŻE SWÓJ JEST LEPSZY OD OBCEGO ( JAK U PAWLAKÓW )
NAJWAŻNIEJSZE JEST ABY SKAKAŁ TAK JAK MU ZAGRAJĄ !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 18 Kwiecień, 2012, 07:11:13 am »

Niech nie skacze. Tańczyć może, bo skakanie z POgłosem dudni. Rozumiem, że papiery złożone : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 18 Kwiecień, 2012, 11:14:38 am »


@PIOTREK
MOŻEMY TAK POLEMIZOWAĆ NA FORUM DO MOMENTU ZAKOŃCZENIA SKŁADANIA OFERT TJ. DO 24.04.2012 DO GODZ. 15:00 , A NAWET DO MOMENTU WYŁONIENIA KANDYDATA NA STANOWISKO PREZESA LPWIK , A DOBRZE WIEMY KTO NIM BĘDZIE. KONKURS TO PIC 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 18 Kwiecień, 2012, 16:54:47 pm »

PISZĄC WCZORAJ NIE ZNAŁEM TEGO ARTYKUŁU Z PRZEGLĄDU LUBAŃSKIEGO

Jeszcze nie ma prezesa LPWiK
Jak nas poinformował Jan Hałakuć, asystent burmistrza miasta Lubań procedura konkursowa na stanowisko szefa lubańskich wodociągów dopiero się rozpoczęła, a wybór prezesa LPWiK  odbędzie się 24 kwietnia. Po spotkaniu z asystentem wycofaliśmy z emisji artykuł pt. ,,Podzielili schedę po Eugeniuszu Kończyku – mamy prezesa z Bolesławca ”, aby uchronić naszych czytelników przed wyciąganiem wniosków z czegoś, co jeszcze nie miało miejsca.

Wybór  prezesa spółki miejskiej  LPWiK, który na tym stanowisku zastąpi zmarłego śp. Eugeniusza Kończyka odbędzie się 24 kwietnia. Z naszych, nieoficjalnych informacji wynika że pod uwagę brana jest kandydatura mieszkańca Bolesławca, który wcześniej współkierował wodociągami w swoim mieście. Jednak wg Jana Hałakucia, asystenta burmistrza Arkadiusza Słowińskiego takie informacje są nieprawdziwe, ponieważ nikt jeszcze nie złożył oferty kandydowania na to stanowisko.Wobec tego artykuł pt. pt. „Podzielili schedę po Eugeniuszu Kończyku – mamy prezesa z Bolesławca ” mógł sugerować, że kolejny prezes LPWiK jest już wyznaczony przez burmistrza, a jego wybór to formalność. Informacja o tym, że kandydatem prezesa LPWiK  zostanie ktoś z otoczenia Jerzego Zielińskiego, który jest szefem Rady Nadzorczej Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, a zawodowo sekretarzem miasta w Bolesławcu wydawała się dość wiarygodna. Niemniej jednak, aby nie budować kontrowersji wokół tej sprawy, artykuł wycofaliśmy z emisji i czekamy na oficjalny wybór prezesa LPWiK.

ALE MAM CHYBA DOBREGO NOSA !!!

Veritas, mimo wszystko będę optymistką i staram się wierzyć, iż materiał zawarty w powyższym artykule jest napisany na wyrost, bo jeśli nie, to bardzo smutne, że od kompetencji danej osoby ważniejsze są jej kontakty towarzyskie. Osobiście nie mam nic do pana Zielińskiego, zawsze szanowałam go jako osobę i mam nadzieję, że  ten mój szacunek słuszny.
Nie trawię kumoterstwa i układów partyjnych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 19 Kwiecień, 2012, 09:47:28 am »


Cytuj
Nie trawię kumoterstwa i układów partyjnych

@ JOLU JA TEŻ NIE TRAWIĘ UKŁADÓW I KUMOTERSTWA

CHCIAŁBYM ZAUWAŻYĆ @JOLU , ŻE JA NIE PISAŁEM , IŻ WYBÓR NA STANOWISKO PREZESA LPWIK JEST UKŁADEM I KUMOTERSTWEM .
ALE SKORO PANI TAK TWIERDZI , TO COŚ W TYM MUSI BYĆ !

CHCIAŁBYM ZAUWAŻYC @JOLU , ŻE NIKT D TEJ PORY JAKO KANDYDATA NA PREZESA LPWIK NIE WYMIENIŁ PANA ZIELIŃSKIEGO .
ALE SKORO PANI TAK TWIERDZI , TO COŚ W TYM MUSI BYĆ !

 

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 19 Kwiecień, 2012, 14:39:59 pm »



         Veritas                                 wódki
            dobrze                                  ci
               gadasz                                 dać


@JB
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 71
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 19 Kwiecień, 2012, 22:29:13 pm »

A ja to bym chciala "lubaniaka" na to stanowisko... Takie moje pobozne zyczenie. Konkurs zostanie rozstrzygniety, bedziemy wiedziec.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 58
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 19 Kwiecień, 2012, 23:38:23 pm »

Ale jakie to ma znaczenie kto będzie Prezesem, no chyba że Muszynianka popłynie w naszych kranach...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 19 Kwiecień, 2012, 23:47:30 pm »

Pisałem wcześniej, dlaczego. Poza tym powinien pić i kąpać się w tej wodzie, którą pompuje do kranów. Czyli prezes z tej ziemi : ) To ważne, ponieważ organizm człowieka składa się w 70-75% z wody. Podstawa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 23
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 20 Kwiecień, 2012, 13:36:37 pm »



                         czyli
                               dobry prezes wodo --- ciągów
                                    powinien dobrze ciągnąć  --- wodę



@JB
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 20 Kwiecień, 2012, 22:34:12 pm »

Uważam, że wygrać powinien Ten kto zna się na ZARZĄDZANIU PRZEDSIĘBIORSTWEM. Kilku ze wskazywanych  kandydatów w wątku można ocenić po dotychczas sprawowanych "rządach", np. p.  „X” lub p. „Y” ? Komisja konkursowa (czyli Rada Nadzorcza jeśli się nie mylę) ma doskonałe przygotowanie do wyłonienia przyszłego p. Prezes (-a) .  Najważniejsze aby interes Spółki był przedłożony nad interes „polityczny”. .
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 20 Kwiecień, 2012, 23:40:08 pm »


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo dobrze się stało, że został ogłoszony konkurs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo widać, że interes mieszkańców jest przedkładany nad interes tzw. „ układu" - ten nie istnieje. Obecna władza kieruje się obowiązującymi przepisami prawa i przede wszystkim interesem ogółu - społecznym. Nie interesem "portfela osobistego".  Ponadto uważam, że kto spełnia kryteria powinien złożyć dokumenty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Kryteria są ogólne...prawie każdy może spróbować. Pozostają jeszcze mniej "płatne stanowiska" w drodze konkursu - dyrektorzy szkół - a  o tym cisza na Forum. Dziwne?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 25 Kwiecień, 2012, 13:34:19 pm »

@INDUKCJA - ŹLE MYŚLISZ
W KOMISJI KONKURSOWEJ OPRÓCZ GŁOSU CZŁOMKÓW RADY NADZORCZEJ GŁOS MA BURMISTRZ I ..................!

A CO DO DOSKONAŁEGO PRZYGOTOWANIA CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ TO POMINĘ TĄ KWESTIĘ - JEDYNYM DZISIEJSZYM KRYTERIUM DO BYCIA CZŁONKIEM RADY NADZORCZEJ JEST PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 27 Kwiecień, 2012, 08:48:03 am »


PODOBNO JEST 19 -TU KANDYDATÓW NA STANOWISKO PREZESA LPWIK !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Nabór na stanowisko urzędnicze, a Microsoft Windows HP Serwis komputerowy x 6 7598 Ostatnia wiadomość 16 Czerwiec, 2010, 16:08:31 pm
wysłane przez gracjano
Konkurs Świat Kobiet « 1 2 3 » bazylinka 30 29834 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 22:39:57 pm
wysłane przez Firefoks
Zmieniłam zdanie na temat SKOB-u a TBS ma nowego prezesa. Jolanta Dobrzyńska Jola 0 4859 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2012, 14:22:42 pm
wysłane przez Jola
Janusz Głuszek nowym prezesem LPWiK Polecane - Strona główna x 4 8923 Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2012, 12:06:51 pm
wysłane przez Jola
Jednogłośne ABSOLUTORIUM dla Zarządu Polecane - Strona główna powiat 0 3720 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2012, 09:15:06 am
wysłane przez powiat
Konkurs na stanowisko Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3005 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2012, 14:36:15 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Konkurs na stanowisko Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3497 Ostatnia wiadomość 30 Listopad, 2012, 14:25:37 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Nabór na wolne stanowisko pracy Ogłoszenia drobne ODK Zaręba 0 2916 Ostatnia wiadomość 21 Styczeń, 2013, 11:14:21 am
wysłane przez ODK Zaręba
ABSOLUTORIUM dla Zarządu Powiat lubański red. 0 3992 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2013, 16:26:12 pm
wysłane przez red.
Stanowisko w sprawie ideologii gender Hydepark « 1 2 » MAGENTA 17 16652 Ostatnia wiadomość 26 Kwiecień, 2014, 13:32:57 pm
wysłane przez Jola