Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Festiwal Młodych Talentów  (Przeczytany 37186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 10 Maj, 2012, 22:29:19 pm »

Głosowanko się ruszyło!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 12 Maj, 2012, 06:22:58 am »

 do 24.00 można jeszcze głosować!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 12 Maj, 2012, 21:57:39 pm »

Jutro 13-tego, rusza II etap Turnieju Młodych Talentów, na żywo można oglądać od 13.00, Anita Okienko prezentuje się o 15.55 również na żywo, zapraszamy do oglądania!!!!


http://www.facebook.com/LiveEventTv
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 13 Maj, 2012, 12:59:52 pm »

mocna konkurencja Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #34 : 13 Maj, 2012, 16:20:44 pm »

Brawo Anita! Brawo Zdzisław!

Obejrzałam wszystkie występy. Anita jako jedna z trzech wykonawczyń została poproszona o trzecią piosenkę, myślę, że to dobra wróżba na jutrzejszy koncert laureatów.

A swoją drogą, jaka to wygoda- obejrzałam na żywo wszystkie występy i ugotowałam przy tym obiad    No dobra- kotlety nieco przypaliłam, bo od niektórych występów trudno się było oderwać. Mamy bardzo zdolną młodzież 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 13 Maj, 2012, 20:57:01 pm »

no tak Zuza, choć jury powiedziało, że stanowimy wspaniały duet, to należałoby zauważyć różnicę wiekową, która w takich działaniach nie ma znaczenia. Jutro po 18.00 wyniki. pozdrawiam Z. T.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 13 Maj, 2012, 22:04:35 pm »

zapraszam do oglądania całego wyczynu wszystkich wykonawców, jeśli chodzi o nas,

0:58:00 - 1:13:00   - występ

1:25:00- 1:28:00   - wywiad

http://www.facebook.com/LiveEventTv/app_190322544333196
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 14 Maj, 2012, 09:16:44 am »

mała zmiana, jest całość wczorajszych występów, Anita Okienko śpiewa od 2:20:00

http://www.facebook.com/LiveEventTv/app_190322544333196
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #38 : 14 Maj, 2012, 09:53:37 am »

Jest nie źle..ale..właśnie te nieszczęsne samogłoski -czyli przedłużona mowa,
staje się aktem do ekwilibrystyki wokalnej co nie jednokrotnie robi szkodę..
prosto i z przekazem..brawo.. jesli już jestem w druku- to spodziewałem się
troszeczkę zmiany aranżu w piosence z fletem boć choć całość raczej nie ma "napięcia" to gitara- jeśli już jest, powinna wymusić na wokalu" skandal" w postaci różnicy elementarnych podstaw interpretacji...
to dla siebie ..nie dla żyrii... Ponadto ,myślę ,że śpiew Anity jest trochę osamotniony, tzn.. anielsko by się wkomponował w pełne instrumentarium..
a po za tym jest ok... czekamy na wyniki ..

mark...
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 14 Maj, 2012, 10:07:29 am »

masz rację, sama gitara nie jest w stanie narobić hałasu, co do samogłosek, hmmm, mam odmienne zdanie, uważam, że przypisywanie zmanierowania artystce, która wykonuje piosenkę autorską, nigdy nie prezentowaną, nijak się ma do realiów, wszak może to być celowe działanie, zamierzenie spłaszczenia jakiejś litery można interpretować jako zmniejszenie wartości danego wyrazu, można to tak interpretować, wiadomo, jury musi mieć coś do zarzucenia, inaczej nie byłoby jury, ja jestem bardzo zadowolony z tego co Anita prezentuje. Pozdrawiam,  ZT
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 14 Maj, 2012, 21:15:49 pm »

jest już po wszystkim, Anita nie załapała się, według " jury" nawet do pierwszej piątki. Nie wiem co ma o tym myśleć, bo słyszałem wszystkich, co wy o tym myślicie? jestem ciekawy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 14 Maj, 2012, 21:28:53 pm »

Dla mnie bomba równie dobrze mogliście zająć pierwsze miejsce jak i piąte bo konkurencja była bardzo dobra a poziom wyrównany.Więc nie traktował był wyniku jako porażki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #42 : 14 Maj, 2012, 22:00:50 pm »

Zdzisław, trochę żal, trudno się przełyka porażki (wiem coś o tym), ale myślę, że przeżyliście oboje fajną przygodę, poznaliście sporo pięknych ludzi i wyniesiecie z tego konkursu coś dla siebie. A że stworzyliście trzy piękne piosenki ("Ptaki" grają mi w głowie od pierwszego słuchania), pokazaliście je tylu osobom, które je doceniły i pewnie jak ja zabrali je ze sobą w głowach, to wasz sukces, którego wam nikt nie odbierze.
Życzę wam wiele radości z tego co robicie i gratuluję.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 14 Maj, 2012, 23:06:29 pm »

borisem, poziom wyrównany??? OK, wygrała Jelenia Góra, Cieplice, WYGRAŁ PROGRAM UNIJNY!!! i to się liczy a turniej młodych talentów nie ma z tym nic wspólnego, porównajcie sobie śpiew Anity z chociażby drugim miejscem, nic więcej nie dodam, jestem zdegustowany. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #44 : 15 Maj, 2012, 10:24:49 am »

WIRTUALNA KRONIKA PROJEKTU

 

 

Przyznanie dofinansowanie dla projektu przez Euroregionalny Komitet Sterujący.


Liberec,dnia 13.03.2012 r.

Złożenie wniosku o dofinansowaniew Funduszu Mikroprojektów Nisa-Nysa POWT RCz-RP 2007-2013.

Jelenia Góra, dnia 07.02.2012 r.

OPIS PROJEKTU

Projekt polega na zorganizowaniu Polsko - Czeskiego Kutra Artystycznego czyli Festiwalu Młodych Talentów na przełomie kwietnia/maja i koncertów pofestiwalowych dla zwycięzców festiwalu na przełomie maja i czerwca. Przez "młode talenty" rozumiemy osoby w wieku 14-26 lat zajmujące się m.in. śpiewem, grą na różnych instrumentach, aktorstwem, tańcem i podobną, nieprofesjonalną działalnościa artystyczną.

Działania podzielone są na 3 etapy:
Etap I - eliminacje wstępne u obu partnerów Projektu-przełom kwietnia i maja 2012 r.
Etap II - eliminacje finałowe w formie pokazów/koncertów z udziałem publiczności.
Etap III - 2 koncerty pofestiwalowe - przełom maja i czerwca 2012 r.

Głównym celem projektu jest poszukiwanie, aktywizowanie, rozwijanie i promowanie utalentowanej młodzieży zarówno polskiej jak i czeskiej, poprzez udział w rywalizacji festiwalowej, warsztatach i koncertach pofestiwalowych.
Ważne jest stworzenie równych szans dla wszystkich uczestników. Projekt ma integrować młodzież z obu stron granicy, spełnić funkcje edukacyjne - rozwijać osobowość sceniczną, umiejętność komunikacji z widownią, radzenia sobie z tremą, stworzyć warunki do realnej oceny umiejętności w zestawieniu z rówieśnikami (także z innego kraju) oraz otwarcie na konstruktywną krytykę. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania się w miejscu im dotąd nie znanym. Nabędą umiejętność dostosowywania się do nowych sytuacji, pokonując barierą wynikającą z nieznajomości języka.-  TO oni..

****************************************************

one..

Przegrałem w życiu swym kilkanaście festiwali i przeglądów, będąc o krok od 'medali"..to były inne czasy- bo była  radość z samego uświadomienia sobie ,że się coś potrafi...Jeśli kto  zakłada jaką wygraną gdziekolwiek  z góry
to jest narażony na -no..powiedzmy- małe stresy a w związku z tym pilnuje
cyfrowo" samego działania od-do.../to ogólne sprawozdanie/..a to oznacza zagubienie się w "zabawie"
Anita i Zdzichu zaprezentowali się świetnie bo..się w ogóle pokazali a to oznacza," bojaźń wrogów"o przodownictwo w tej części Kraju...

tu..

Wszak w takich imprezach -dziś, decyzje należą do internautów..
zabiegam o to od dawna aby na poetów w różnych konkursach głosować ,czy właśnie nacisnąć 'lubie to"w innych przypadkach,- szkoły wystawiają różnego rodzaju spontany,sportowcy, teatr...itp..
no..ale cóż, jak widać - nie każdy ma komputer i internet..to może inaczej..
w szkołach niech wiszą duże plakaty..'Głosujemy na Lubań"!!
w gablotach info.. autobusy niech się powyklejają. w okrąglaku główny drukarz miasta niech zasponsoruje specjalny papier...itd..
Pozyskać /oczywiście do spłacenia/ środki na jakikolwiek projekt nie mając dorobku w jakiejś materii, graniczy z cudem!!na chybił trafił to dużo później kosztuje..
Mamy przykłady łapczywego brania grosideł na walkę z bezrobociem.. Co? a i okradania Kraj przez Kraj w kwestiach refundacyjnych.. Co?
Nikt nie przyjedzie do Lubania oglądać śmietnisko nowej generacji,
a przyjedzie /mniemem, iż tysiące/ na np: Muzyczny camping!a co za tym idzie-??!
wystarczą podstawy polskiego...

tri..

Projekt został zrealizowany..przy współpracy z sąsiadami postawili na KULTURĘ..
/kojarzenie małżeństw -wspólna kuchnia i religia-warsztaty samochodowe...../
Mamy swój udział .Anita i Zdzisław postanowili /za co im dziękujemy/ -  może pomału obudzi się w NAS radość uświadomienia sobie ,że się coś potrafi..
Jest duzo przykładów 'dołowania" już w samych założeniach ..Lubań to nie kamień
-paradoksalnie-to żywy organizm, który również- paradoksalnie- ma chęć żyć...



mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kabaret Młodych Panów w lubańskim MDK Bieżące wiadomości Leo 1 3576 Ostatnia wiadomość 16 Listopad, 2009, 21:33:23 pm
wysłane przez Alvaro
Ciekawa inicjatywa młodych ludzi. Męskie Sprawy borisem 1 6195 Ostatnia wiadomość 13 Październik, 2011, 11:45:32 am
wysłane przez borisem
II Andrzejkowy Festiwal Talentów Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 2933 Ostatnia wiadomość 22 Październik, 2011, 12:52:05 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Andrzejkowy Festiwal Talentów Kalendarz wydarzeń Młodzieżowy Dom Kultury 0 2872 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 17:01:47 pm
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
I Lubańskie Forum Teatru Młodych Miasto Lubań Urząd Miasta 0 5074 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2012, 11:09:07 am
wysłane przez Urząd Miasta
III Andrzejkowy Festiwal Talentów Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 4854 Ostatnia wiadomość 06 Grudzień, 2012, 09:22:28 am
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Regionalne eliminacje III Dolnośląskiej Gali Talentów Polecane - Strona główna x 0 3075 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2013, 15:46:59 pm
wysłane przez x
Dolnośląska Gala Talentów - głosujmy Polecane - Strona główna x 0 3683 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2013, 08:38:49 am
wysłane przez x
Finał dolnośląskiej ligi talentów! Polecane - Strona główna x 0 2733 Ostatnia wiadomość 10 Październik, 2013, 18:51:35 pm
wysłane przez x
IV Andrzejkowy Festiwal Talentów Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 1 4033 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2013, 14:00:36 pm
wysłane przez Hubert