Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Farmy wiatrowe w Gminie Lubań - spotkanie informacyjne  (Przeczytany 202336 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #285 : 14 Sierpień, 2012, 11:23:59 am »

'wbrew woli mieszkancow' - ktorych mieszkancow? mialem okazje zapytac kilka osob z pisarzowic osobiscie o wiatraki - wszystkie byly za.

a. i mi rowniez beda budowac wiatrak 'pod oknem'.
bedzie rowniez obwodnica, ktora nie podoba mi sie duzo bardziej niz wiatraki i ktora halasem i zanieczyszczeniem powietrza dotknie rowniez mieszkancow pisarzowic.

a juz jest  duza szkola, blokowisko... nieopodal stoi duza i uciazliwa pod wzgledem halasu fabryka... i dziwnym trafem ludzie z pisarzowic przyjezdzaja tutaj (autami) do szkoly, do pracy, sklepu... 
powiesz im zeby siedzieli na wiosce? - zamkniemy szkole, fabryke, zaoramy drogi a na terenach wielkopowierzchniowek typu lidl zamiast parkingu dla 'wiesniakow' zrobimy ladny park - to bede glosowac za blokowaniem farm wiatrowych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #286 : 14 Sierpień, 2012, 12:02:22 pm »

Ty masz czelność pytać jakich mieszkańców hahaha dobre!!!!!!!!! Proszę sobie oglądnąć filmiki ze spotkań w Radostawiu , Uniegoszczy , Nawojowa itp. wszyscy jednogłośnie stwierdzili że tego nie chcą , a ty jak chcesz to sobie postaw w ogródku niech ci brzęczy mnie to nie interesuje, ja tego z mieszkańcami słuchać nie będę bo jedna osoba chce. A może masz w tym interes , że tak tego bronisz nie mi to stwierdzać . Wiem jedno jak dalej Pan wójt będzie tak postępował to wkońcu ludzie zrobią referendum, bo to już siły brak do tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #287 : 14 Sierpień, 2012, 12:06:31 pm »

I naprawdę nie widzę żadnych przeciwwskazań , żebyś to sobie postawił pod swoim oknem jestem zaaaaaaaaaa, ale nie uszczęśliwiaj innych na siłę!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #288 : 14 Sierpień, 2012, 12:53:01 pm »

j/w. hipokryzja? mnie mieszkancy radostawia i nawojowa uszczesliwiaja na sile swoja obecnoscia w miescie - 99% (znam tylko jedna osobe ktora jezdzi pojazdem elektrycznym - szacun jesli czyta) przyjezdza autami.
budowac wiatraki mamy prawo - tak samo jak uprawiac rolnictwo, ktore jest niemniej uciazliwe (alergie, zubozenie ekosystemu, rozwalanie drog pojazdami rolniczymi, spowalnianie ruchu - co widac zwlaszcza teraz w zniwa, "niszczenie krajobrazu" -  itd).

a mieszkancow pytalem - czemu nie? jakies prawo tego zabrania? twoj ton wypowiedzi jest moim zdaniem nie na miejscu. bardziej ufam zywym ludziom niz filmikom - zwlaszcza ze 'filmiki' sa publikowane przez osobe do ktorej nie tak dawno stracilem zaufanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #289 : 14 Sierpień, 2012, 18:39:29 pm »

To sobie wybuduj wiatrak pod blokiem , nie mam nic przeciwko naprawdę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #290 : 14 Sierpień, 2012, 18:43:04 pm »

I mój ton wypowiedzi jest normalny, po prostu żal mi takich ludzi którzy mieszkają w bloku a wypowiadają się za tych którzy będą mieli wiatrak pod oknem, także opinia człowieka , który mieszka daleko od tego i nie będzie mu to utrudniać życia jest co najmniej nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #291 : 15 Sierpień, 2012, 07:09:32 am »

wiatraki beda ~300m od mojego bloku i okna. nie widze problemu. a. i dodam ze mieszkam na wzgorzu tak ze bede mial okazje podziwiac rowniez te w okolicy.

zal mi ludzi ktorzy w zyciu wiatraka nie widzieli a wmawiaja innym ze im bedzie 'utrudniac zycie' jak bedzie stac 400m od ich domu, za lasem. i ze to szkoda dla gminy. calej.

co ciekawe, pod np. petycja dot. obwodnicy ludzie podpisywali sie z imienia i nazwiska.
tutaj jakas wielka tajemnica sie robi i juz tylko i wylacznie referendum... ile osob faktycznie majacych 'wiatraki pod oknem' protestuje?
po co udawac anonimowych i oskarzac 'wladze' o jakies spiski? niech ludzie wiedza KTO protestuje, KOMU wiatrak wadzi na jakim terenie.

powtarzam - kogo nie pytam w realnym swiecie (nie na tym forum) odpowiada ze mu te wiatraki totalnie lotto. kto tu wiec kogo 'uszczesliwia na sile'? swoj zal zachowaj dla siebie.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień, 2012, 07:21:59 am wysłane przez curious » Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +34/-0
Offline Offline

Wpisy: 25
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #292 : 15 Sierpień, 2012, 10:48:06 am »

Jak dla mnie to możesz sobie postawić wiatrak w pokoju nie interesuje mnie to. Ja widziałam wiatrak na żywo, mało tego rozmawiałam z ludźmi na ten temat i jest to bardzo uciążliwe dla nich uwierz mi.Rozmawiam z ludźmi i u nas nikt tego nie chce , no chyba że ktoś mieszka w bloku i ma to gdzieś. Także możesz mieć swoje zdanie na ten temat , mnie ono naprawde nie interesuje, ja mam swoje i go nie zmienię. A tobie życzę ,że postawili ci wiatraki pod oknem i żebyś z tym żył kolejne 30 lat:) Powodzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wiatraki w regionie!!! Spotkanie informacyjne w Olszynie - serdecznie zapraszam! Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 5 » Doktorek 62 61638 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2010, 00:08:45 am
wysłane przez Krzysiek123
Elektrownie wiatrowe w Gminie Platerówka - refleksje po spotkaniu Bieżące wiadomości x 4 17245 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2010, 08:49:36 am
wysłane przez waria(n)t
Jak wziąć pieniądze z UE - bezpłatne spotkanie informacyjne Bieżące wiadomości red. 0 3293 Ostatnia wiadomość 13 Październik, 2011, 08:32:18 am
wysłane przez red.
Elektrownie wiatrowe w Gminie Margonin Gmina Lubań « 1 2 3 » Urząd Gminy 31 37836 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2012, 19:27:12 pm
wysłane przez xena1988
UWAGA! farmy wiatrowe-zebranie Informacje i Komunikaty Instytucji wiatraki Lubań 2 4805 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2011, 19:15:51 pm
wysłane przez borisem
Burmistrz Margonina w Gminie Lubań Gmina Lubań « 1 2 » Urząd Gminy 26 22591 Ostatnia wiadomość 09 Styczeń, 2012, 14:59:16 pm
wysłane przez paluch873
Spotkanie informacyjne w sprawie wiatraków w Radostowie Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3755 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 09:33:32 am
wysłane przez Urząd Gminy
Po wizycie burmistrza Margonina w gminie Lubań Polecane - Strona główna x 11 14933 Ostatnia wiadomość 26 Lipiec, 2012, 22:34:06 pm
wysłane przez x
Mapa wiatraków w gminie Lubań Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 » x 46 43947 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2013, 06:56:07 am
wysłane przez nawojka
Spotkanie informacyjne o przyszłych zasadach gospodarki odpadami Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3035 Ostatnia wiadomość 30 Styczeń, 2013, 11:17:45 am
wysłane przez Urząd Miasta